Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.11.2011, 12:32 #1789540   #41
dunkan
Banned
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
а то і взагалі більше не буде))
ну це вже крайня ситуація
для заміжніх
dunkan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 12:37 #1789547   #42
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від dunkan Переглянути допис
ну це вже крайня ситуація
для заміжніх
не тільки.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 12:50 #1789554   #43
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

У сварці має бути міра. Я, наприклад, завжди відчуваю межу, що близько добралась до лінії за яку вже не можна. не потрібно ображати один одного і згадувати дорогу родину.
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dunkan (04.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 19:16 #1789954   #44
dunkan
Banned
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

короче при сварці найкраще мовчати
це найбільше бісить партнера по сварці жінку
dunkan зараз поза форумом  
Подякували 5:
ap@snuj (06.11.2011), contras552 (06.11.2011), Romko_7 (04.11.2011), sl@yes (06.11.2011), Victor_te (07.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 19:25 #1789968   #45
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Безцінна риса ,якшо її вміло примінити в сварці - почуття гумору. Скільки раз таке було - набираєм обороти, всьо йде до громометання, а тут чоловік шось як встрелить, яка б зла не була - вже ржу))
Дуже то ціную)
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 5:
aleko2007 (06.11.2011), піЛюля (06.11.2011), lapochka dochka (12.11.2011), Wild Orchid (06.11.2011), Іра (04.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2011, 13:48 #1791845   #46
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

дзвінки напротязі робочого дня - то певно вічна проблема статей. жінки хочуть, шоб їм дзвонили, чоловіки не вважають за потрібне. я зараз працюю з чоловіком на одній роботі... то вирішило проблему. але краще б такого вирішення не було. працювати на одній роботі - то убійство.

якшо по темі, то в певний момент вирішила промовчувавти на образи, шоб не розвивати сварки, але то напевно ще гірше, бо давиш злість в собі. краще все вияснити і висказати. ну, бажано при цьому не згадувати ше минулі сварки, бо то вже нікому непотрібне. треба все конструктивно вирішувати. є проблема - розібрали, взяли шось корисне на майбутнє, шоб потім не ставати на ті самі граблі.
а взагалі напевно добре, якшо живуть разом люди з різними темпераментами, бо якшо 2 холерики - то "італійська сімя" )))
піЛюля зараз поза форумом  
Подякували 2:
dunkan (06.11.2011), Freeboy (06.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2011, 18:47 #1792108   #47
Erecto
Banned
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від піЛюля Переглянути допис
працювати на одній роботі - то убійство.
Не знаходите спільної мови чи просто заважає зосередитися на діяльності?
Erecto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2011, 20:11 #1792176   #48
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від Erecto Переглянути допис
Не знаходите спільної мови чи просто заважає зосередитися на діяльності?
більші вимоги, ніж до інших співробітників
піЛюля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.11.2011, 08:40 #1792720   #49
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Це все залежить від віку дитини. Я от раз помінявся з дружиною місцями на день, то малий реально не давав щось зробити. Відвернешся - і вміст вилок-ложок на землі. Ніби весь день дома, а нічого не зробив і кругом бардак. Тут треба вже добре наловчитися, щоб все це поєднувати.
Ну а якщо дитина собі гралась, а чоловік дивився телевізор - тут претензії умісні
Дитині 4 роки, ходить в садочок і дає раду собі сама.
Пе.Се. Чоловік дивився серіал по копмі.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2011, 08:52 #1792731   #50
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Дитині 4 роки, ходить в садочок і дає раду собі сама.
Пе.Се. Чоловік дивився серіал по копмі.
інакше перефразовуючи-чоловіки в побуті інколи безпорадніші,ніж малі діти

не завжди і не всі,але є,але то фігня
приклад:ніколи дєцко не питається,що їй вдягнути зранку,за виключенням чоловіка
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
піЛюля (07.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 06:01 #1799415   #51
pa91
 
Аватар для pa91
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Підскажітъ що робити коли в мене з дівчиною однаковий характер, тобто вона любитъ командувати і я . але командувати хочу я
pa91 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 20:51 #1800077   #52
Vitalchuk
 
Аватар для Vitalchuk
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від pa91 Переглянути допис
Підскажітъ що робити коли в мене з дівчиною однаковий характер, тобто вона любитъ командувати і я
У нас в семье всё решает папа, а кто папа - решает мама.
В основі любих стосунків це взаєморозуміння і вміння йти одне одному на уступки... І гордість свою треба запихнути куда подальше (є одні дуже хароші слова: " Сколько человеческого счастья разбилось вдребезги только потому, что кто-то из двоих своевременно не сказал "извини" ")
Vitalchuk зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (12.11.2011), andrey_ko (12.11.2011), kerrigan (08.02.2015), pa91 (13.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 21:02 #1800093   #53
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від pa91 Переглянути допис
Підскажітъ що робити коли в мене з дівчиною однаковий характер, тобто вона любитъ командувати і я . але командувати хочу я
А ви по черзі командуйте,через день.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (12.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2015, 06:05 #2507160   #54
Liubawa
Учасник
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Доброго часу доби! Звертаюся до шановного товариства, оскільки не розумію, може це я вже відстала від життя...
За 5 років нашого з чоловіком подружнього життя він ні разу (!) не привітав мене на день народження. На словах звичайно скаже, так, між іншим, але ні квіточки ні хоча б откриточки. Про те, щоб подарувати якийсь подарунок (справжній) і говорити нічого. Я вже і обіжалася, і говорила, і робила на його дні народження справжні свята (може не знає як це, може вдома не бачив як тато маму вітав).
Кожного року одне і теж. Цього року подарував 1л томатного соку і молочну шоколадку (хоча я ненавиджу молочний шоколад). І відверто не розуміє ЧОМУ я знов незадоволена. Це при тому, що ми не бідні, можливість купити банальну квіточку є. І я не можу сказати, що він жадний, оскільки завжди, що б мені не потрібно було (в межах розумного) - будь ласка, купляй! Може це нормальна річ в сім’ї не дарувати подарунки?
Liubawa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2015, 06:18 #2507161   #55
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата
Допис від Liubawa Переглянути допис
Доброго часу доби! Звертаюся до шановного товариства, оскільки не розумію, може це я вже відстала від життя...
За 5 років нашого з чоловіком подружнього життя він ні разу (!) не привітав мене на день народження. На словах звичайно скаже, так, між іншим, але ні квіточки ні хоча б откриточки. Про те, щоб подарувати якийсь подарунок (справжній) і говорити нічого. Я вже і обіжалася, і говорила, і робила на його дні народження справжні свята (може не знає як це, може вдома не бачив як тато маму вітав).
Кожного року одне і теж. Цього року подарував 1л томатного соку і молочну шоколадку (хоча я ненавиджу молочний шоколад). І відверто не розуміє ЧОМУ я знов незадоволена. Це при тому, що ми не бідні, можливість купити банальну квіточку є. І я не можу сказати, що він жадний, оскільки завжди, що б мені не потрібно було (в межах розумного) - будь ласка, купляй! Може це нормальна річ в сім’ї не дарувати подарунки?
до весілля вітав з дн ?якшо так то варто поговорити про це.
якшо в нього в сімьі то не заведено, то переробити людину важко.
а якшо нічого не помагає ,то просто забийте. нема свята вам-не робіть і йому.
ну або як варіант---не вважае за потрібне. буває таке що чоловік говорить я мол заробляю,забезпечую тебе ,маеш бути вдячна.
(особисто вважаю що коханій людині завжди варто робити приємні подарунки, а в дн само собою)
Pmz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kerrigan (08.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2015, 06:41 #2507163   #56
Liubawa
Учасник
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
до весілля вітав з дн ?якшо так то варто поговорити про це.
якшо в нього в сімьі то не заведено, то переробити людину важко.
а якшо нічого не помагає ,то просто забийте. нема свята вам-не робіть і йому.
ну або як варіант---не вважае за потрібне. буває таке що чоловік говорить я мол заробляю,забезпечую тебе ,маеш бути вдячна.
(особисто вважаю що коханій людині завжди варто робити приємні подарунки, а в дн само собою)


І до весілля не вітав(((. В нас зазвичай я довго обіжаюся після дн, зате отримую красиве валентина і 8 березня, нормальну річницю весілля, терпиме "З Днем ангела", нульове Миколая і знов ніяке дн((( може просто проблема в мені, надто багато хочу.... фантазую... фільмів передивилася і книжок перечиталася....
Liubawa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2015, 06:52 #2507164   #57
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата
Допис від Liubawa Переглянути допис
І до весілля не вітав(((. В нас зазвичай я довго обіжаюся після дн, зате отримую красиве валентина і 8 березня, нормальну річницю весілля, терпиме "З Днем ангела", нульове Миколая і знов ніяке дн((( може просто проблема в мені, надто багато хочу.... фантазую... фільмів передивилася і книжок перечиталася....
значить день народження не стоіть в нього пріоритетним святом. то ваше особисте , річниця-то спільне свято-вітае,день валентина-мол любить.8 березня-о всі жінок вітають, миколая то більш для дітей цікаво подарки під подушку..
якшо не вітав до весілля то зараз просити про таке без толку.
Pmz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Liubawa (07.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2015, 06:55 #2507165   #58
Liubawa
Учасник
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
значить день народження не стоіть в нього пріоритетним святом. то ваше особисте , річниця-то спільне свято-вітае,день валентина-мол любить.8 березня-о всі жінок вітають, миколая то більш для дітей цікаво подарки під подушку..
якшо не вітав до весілля то зараз просити про таке без толку.


Мабуть... Спасибі за відповідь!..
Liubawa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2015, 09:46 #2507184   #59
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата
Допис від Liubawa Переглянути допис
Цього року подарував 1л томатного соку і молочну шоколадку (хоча я ненавиджу молочний шоколад).
мужик - красавчик)) я б після такого, напевно, калікою став)))
А якщо серйозно - то все в вас нормально, просто в нього в сімї не принято вітати з д.н., це звичка закладена з дитинства, яку тяжко змінити, простіше сприймати як належне. Він не егоїст і не поганий сімянин, він просто слідкує моделі поведінки своїх батьків, і щиро не розуміє на що можна тут ображатися?

Востаннє редагував hunter07: 07.02.2015 о 17:59.
hunter07 зараз поза форумом  
Подякували 5:
Пантера (07.02.2015), Liubawa (07.02.2015), noname1 (11.02.2015), Teila (07.02.2015), Джалка (07.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2015, 11:22 #2507229   #60
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Аналіз сімейних (дружніх) сварок

Цитата
Допис від Liubawa Переглянути допис
Кожного року одне і теж. Цього року подарував 1л томатного соку і молочну шоколадку
А міг би 1 л. олії і лоток яєць.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Liubawa (07.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:38.