Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.04.2017, 12:40 #2689504   #81
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Мені от цікаво щоб б ти відповіла на кордоні з росією їхньому прикордоннику якби він запитав про Крим?
Що Крим є окупованою Росією українською теріторією. А ти?
TanyaKatz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 13:00 #2689505   #82
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата
Допис від TanyaKatz Переглянути допис
Що Крим є окупованою Росією українською теріторією. А ти?
В России будут сажать в тюрьму на 5 лет за непризнание Крыма территорией РФ

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від TanyaKatz Переглянути допис
А ти?
Мені росія не цікава впринципі. Їхати туди я не збираюся.

Востаннє редагував pixel: 22.04.2017 о 13:00. Причина: Пізніше додано
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 13:30 #2689509   #83
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата В России будут сажать в тюрьму на 5 лет за непризнание Крыма территорией РФ
А ви кажете ...Північна Корея...Північна Корея....
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (22.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 15:24 #2689512   #84
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата потім після його і твого допису скалала 2+2 і зробила висновок!
Тоді ти розумієш ставлення до зайд, що з перших постів на форумі лізуть в душу. За твою позицію, якщо вона чесна і щира - вдячний.

Російського не споживаю.
Стосовно торгівлі/комунікацій з окупатном. Мого хотіння мало, але... Повіснтю відмежуватись на 50-100-200 років. Хоча люди там також є недурні, але мало таких росіян, що не є неоімперцями чи латентними шовіністами в середовищі тотальної нетерпимості до всього світу.
А далі час все розсудить

Додано через 1 годину 23 хвилини
Хоча, історія знає прецеденти:
Цитата "Беларусы не такие. Наши люди - мелкие западлисты по сути своей. Обидишь беларуса, плюнешь в лицо - утрётся. Но строчку в разделе дневника «надо помнить» черканёт. Потом будет тебе улыбаться, жить рядом. И ждать момента. Придёт момент - замочит нахрен.

Мещане улыбаются и планируют решение московской проблемы. Идея была в том, чтобы воспользоваться «красным носом» гарнизона: устроить праздник и взять всех «тёпленькими».

Для этого кузнецы делают оружие. Массово стачивается или теряется кремень, а то и весь мушкет. Работа кипит, работы много: гарнизон по разным оценкам составлял от 2 до 7 тысяч хорошо вооружённых орков.

Беларусы улыбаются «защитникам» и готовят веселье на масленицу.

Но вот беда, 1 февраля пара руссо-туристо по своей привычке на торговой площади решили бублики «отжать». Но не как всегда - половину, а все. А заодно и поприставать к привлекательным торговкам. Торговкам это не понравилось. Бургомистру Язэпу Леонтовичу тоже.

Бургомистр сказал одно слово «Пора!». Потом повторил «Пора!». Все всё поняли. Короче, 3 часа и весь семитысячный гарнизон был вырезан. Повторю, не побеждён. Беларусы не ставили цель победить в битве. Они ставили цель зарезать нахрен: не одержать «славную козацкую победу», а кардинально решить «московскую проблему» ..."

Востаннє редагував ion: 22.04.2017 о 15:24. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 15:26 #2689517   #85
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата Тоді ти розумієш ставлення до зайд, що з перших постів на форумі лізуть в душу.
Та тут і "своїх" ...-демократів (привіт Макаровичу ) вистачає в пошуках куда повертати корму......
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (22.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 15:34 #2689520   #86
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

В нормальних країнах з психічно нормальним населенням такі речі нікому не треба довго розказувати..
Навіть в Росії такі речі не потрібно нікому розказувати.
І лише в Україні це потрібно розказувати ( тому числі і з трибуни Верховної Ради) доказувати, переконувати, шукати докази і аргументи.

into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 15:45 #2689522   #87
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Бургомистр сказал одно слово «Пора!». Потом повторил «Пора!». Все всё поняли. Короче, 3 часа и весь семитысячный гарнизон был вырезан. Повторю, не побеждён. Беларусы не ставили цель победить в битве. Они ставили цель зарезать нахрен: не одержать «славную козацкую победу», а кардинально решить «московскую проблему»
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 15:47 #2689524   #88
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата В нормальних країнах з психічно нормальним населенням такі речі нікому не треба довго розказувати..
Навіть в Росії такі речі не потрібно нікому розказувати.
Ти оце населення називаєш психічно нормальним ???
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (22.04.2017)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 18:06 #2689531   #89
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Хмм.. не все там так погано

pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 18:30 #2689532   #90
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата Хмм.. не все там так погано
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 22:32 #2689556   #91
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата Я писала про телеканал Дощ - рівень журналістики в них на голову вищий за українську.
Аякже!
По следам «Записок из чемодана» чекиста
Цитата Вот мы и привыкли к последовательной массированной реабилитации и тов. Сталина, и кровавых деяний, которые творили его подручные - человек ведь ко всему, как известно, привыкает. Но если этот человек- зритель Дождя, то участие в кампании вышеупомянутой реабилитации телеканала, который на безрыбье остался совершенно один, меня лично вгоняет в ступор.

Итак, во вчерашнем вечернем шоу (итоговом выпуске новостей) был сюжет Лилии Яппаровой, посвященный выставке дневников и наград одного из главных советских чекистов Ивана Серова, руководившего депортациями поволжских немцев, калмыков, крымских татар, чеченцев и далее, как говорится, по списку. Был "герой" также участником расстрела в Катыни более двадцати тысяч польских военнопленных (невероятно, но корреспондент сказала, что Катынский расстрел был на Украине!).

Открытие выставки удостоил своим присутствием Мединский и посетила внучка "легендарного" чекиста. Александр Хинштейн, написавший по этим дневникам книгу, сказал корреспонденту Дождя, что судьба Серова это "пример того, насколько страна не всегда по достоинству оценивает своих людей". Мало орденов , наверное, палач получил за депортации и расстрелы...
...
Глубокомысленный вывод, цитируя выступавших на открытии почитателей Серова и Хинштейна, делает и корреспондент Дождя : "В человеческой судьбе не может быть ничего черно-белого и однозначного"...
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 14:04 #2689604   #92
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Пограничники сняли с поезда Лолиту и отправили назад в Россию

https://inforesist.org/pogranichniki...zad-v-rossiyu/

Додано через 4 хвилини


pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 17:50 #2689626   #93
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Аякже!
[/B]
Мене знову зараз зацькують, але все ж таки напишу. Я не кажу, що всі висновки чи коментарі ведучіх Дощу є істиною в останній інстанції. Я не дивлюсь все без розбору: чекісти,кокошники,руський мір та інша хня мене не цікавить. Я казала про рівень журналістики взагалі. Де на наших українських каналах знайти аналог "100 лекцій Дмитра Бикова"? Чи простіше- порівняй програму "Дєньгі" на дощі (з Левом Пархоменко,Наталією Шанецькою і Ширяєвим) з програмою "Гроші" на нашому телебаченні, де жирти нижче плінтуса є нормою, іноді мені здається, що ліпше б ведучий пукнув в ефірі, було б менше сорому. Назви мені, будь ласка, хоч одну українську передачу про світову культуру? Це не до того, що треба дивитись вищеназваний телеканал. Це сум від відсутності глибоких українських передач.
А ще моя думка - щоб відокремитись від руського міра треба, як Казахстан, сказати кирилиці гудбай.
TanyaKatz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2017, 20:27 #2689639   #94
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата
Допис від TanyaKatz Переглянути допис
А ще моя думка - щоб відокремитись від руського міра треба, як Казахстан, сказати кирилиці гудбай.
... і прапор "перевернути" та літака зняти. Ох заживем!!!!
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2017, 14:03 #2690809   #95
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Війна і бізнес з Росією - окремі речі?

Цитата За даними Держстату, за перші два місяці цього року Україна збільшила імпорт товарів із Росії майже на 80 відсотків проти аналогічного періоду торік
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:06.