Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: Хто стане чемпіоном НБА 2009/2010р ?
Atlanta Hawks 0 0%
Boston Celtics 2 12.50%
Charlotte Bobcats 0 0%
Chicago Bulls 1 6.25%
Cleveland Cavaliers 0 0%
Dallas Maverics 1 6.25%
Denver Nuggets 0 0%
LA Lakers 9 56.25%
Milwaukee Bucks 0 0%
Miami Heat 1 6.25%
Oklahoma City Thunder 0 0%
Orlando Magic 2 12.50%
Phoenix Suns 0 0%
Portland Trail Blazers 0 0%
San Antonio Spurs 0 0%
Utah Jazz 0 0%
Голосували: 16. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чемпіонат NBA 2011-2012: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2011, 09:26 #1651049   #141
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Ну що не багаточисельні поціновувачі баскету і НБА, наближуються фінали конференції.
Винос ЛА був чесно кажучи шоком. Але ці плейоффи дійсно надзвичайні. Прийшла молода кров і ветерани відходять на покій.
За рік пішли чудові тренера (філ джексон, джері слоун) мабуть піде на покій ШАК. Винесли Сперс, ЛА, Бостон.
Справді порадувало Маямі. Думаю тепер в них буде менше так званих хейтерів І чемпіонські амбіції теж тепер не без підставні.
Чикаго теж молодці, хоча іх лихоманить але видно, що є куди додати. (Окремий респект атланті, все ж молоці, що змогли не всуху продути)
Щодо Мемфіса я зразу казав що просто так не здадуться. Видно справжню команду яка хоче вигравати. Сьома гра буде думаю надзвичайно цікавою. Одна з найцікавіших серій.
Ну і сьогодні почнеться найцікавіше Чикаго -Маямі. Чесно важко передбачити що буде в ці серії. В сезоні Чикаго намахувало маямі, але перед плейофф вони не зустрічались (на відміну від Бостона) а ігри проігрували з різницею 3-5 очок. Ну а в плей офф що ті що другі думаю додали і не мало при тому. На боці Маямі імхо окрім біг тріо є досвід (чемпіонський) Д. Вейда, він виніс тоді ледь не сам Даллас і зараз може зробити що завгодно, плюс моральна стійкість (це то чим не вирізняється леброн). Мінус відсутність пристойних центрових (які б на 100% підходили ці позиції), хоча Джоел Ентоні дуже подобається, він не забиває але паше на всі 150% (йому б ще додати впевненості в нападі і був звір). На боці Чикаго імхо трохи більша збалансованість складу і надшвидкий Д.Роуз(проти М.Бібі він пуля просто, але там ще є чалмерс і він далеко не така легка мішень), ну і під кільцями трохи більше надійності Бузер+ Ноа все ж більш краща зв'язка чим Бош+ Ентоні (але це теж буде видко). Ну і тренер все ж трохи вищого класу імхо (хоча Споельстра молодця і можливо ми ще не все побачили+там працює Пет Райлі). Мінус Чикаго,хе... біг тріо Ці двоє можуть порвати все, а Бош якщо піде ігра просто доб"є Ще великий мінус Чикаго, залежність від ритму Д. Роуза. Піде в нього гра піде і в Чикаго.
Власне буду вболівати за Маямі але не берусь казати хто виграє. (пра букмейкери дають вищі шанси Маямі). Так що запасаємось попкорном, серія може бути довга. І ще імхо той хто вийде з цієї пари з великою ймовірністю стане чемпіоном.
Також чекаю в фіналі заходу Мемфіс
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 21:26 #1653558   #142
just_man
 
Аватар для just_man
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Ха я вгадав всіх учасників півфіналу)) Думаю в фіналі будуть Даллас та Маямі, хоча на рахунок других не впевнений
just_man зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 21:37 #1653570   #143
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від just_man Переглянути допис
Ха я вгадав всіх учасників півфіналу)) Думаю в фіналі будуть Даллас та Маямі, хоча на рахунок других не впевнений
ну побачимо сьогодні гру даласа і оклахоми і буде видко що до чого. щодо маямі згідний перша гра було відстійна (хоча починалось все доволі фігово для чікаго). але щось мені здається що серія буде тяжка і довго (і це класно). не думаю що маямі просто так злиє. тай 1 гра це не показник в кінці кінців. якщо маямі зможе щось зробити з великими чикаго (а це тяжко враховуючи склад де центрових по суті немає) то цілком можуть взяти серію.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2011, 17:31 #1654203   #144
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)


ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
smiley (18.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 13:30 #1654800   #145
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

о глянув 2 гру маямі-чикаго. просто офігезно. оборона була в обох команд просто звірська.
Правда в другі половині маямі таки змогли і стримати чикаго і набирати очки. при тому в обох іграх були як доволі видовищні моменти так і чудовий захист(який вже ніяк не видовищний). плюс в кінцівці дуже добре зіграв Леброн. він по суті гру і взяв. також дуже гарно війшов в гру Хаслем пару надефектних данків і робота в захисті.
власне тепер дійсно прогнозувати як піде серія надзвичайно тяжко. характер показали обі команди.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 14:13 #1654823   #146
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Для мене стало несподіванкою перемога Маямі в 2-му матчі. Особливо розчарувала кінцівка 4-ої четверті. Дивлячись на всі 4 команди, найбільш високі шанси на чемпіонство я би віддав Далласу на даному етапі, якщо вони будуть показувати ту саму гру далі, Дірк і Кід нарешті отримають свої перші перстні, дуже би цього хотілося.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 17:18 #1654942   #147
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Для мене стало несподіванкою перемога Маямі в 2-му матчі. Особливо розчарувала кінцівка 4-ої четверті. Дивлячись на всі 4 команди, найбільш високі шанси на чемпіонство я би віддав Далласу на даному етапі, якщо вони будуть показувати ту саму гру далі, Дірк і Кід нарешті отримають свої перші перстні, дуже би цього хотілося.
Так цього року Даллас нарешті подолали 1 і 2 раунд (чого не було давно) і побороли своє прокляття Тай дірк з кідом як ніхто заслуговують болт. Але як відомо перемагає найсильніший (так припустимо імхо той самий чарльз барклі теж мав би мати болта але фіг і таких багато), тому час покаже.
Якщо ж Даллас пройде Оклахому (а перша гра не показник, приклад маямі думаю буде наочним). То вийде на когось з пари Маямі/Чикаго. Чикаго в сезоні виграло оба рази, і відповідно шанси більше по статистиці в них. Маямі два рази злило Далласу, але плейоффний Маямі то трохи інша команда ніж в регулярці. Леброн видно вже трохи подорослішав і може рішати ігри в ПО (чого раніше не було він часто був слабе звено в ПО). Тому можна сказати що ФІНАЛИ БУДУТЬ ПРОСТО ОФІГЕННИМИ! Одними з найкращих за останні роки!
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 17:55 #1654967   #148
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Згодний в більшості з тобою, але декілька але =)
- Чарльз хоч і був великим гравцем, більше запам(ятався мені своїми розмовами, чим справами. На фоні нього, для мене куди більше цієї нагороди не вистачає в колекції Елджина Бейлора, Карла Мелоуна, Патріка Юінга, Джона Стоктона та Реджі Міллера. Про фігуру Алена Айверсона промовчу, вона чимось схожа до Барклі.

- коли я говорив про шанси команди з Техасу, то статистику зустрічей 4-х колективів до плей-офф взагалі не брав до уваги.
чому даллас сильніший маямі:
--гра в фарбі, команді з флоріди просто не буде що протиставити там.
--лавка, тут взагалі мало хто щось може протиставити лавці бродяг.
Це два основні фактори переваги.. Мені би більш цікаво було подивитися на їх фінал проти Чікаго. Ну а ще цікавішим буде продовження серії з Оклахомою, там заруба ще та продовжиться. НБА в цьому році - *сахар* =)
Mr.Player зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (19.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 19:02 #1655011   #149
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Згодний в більшості з тобою, але декілька але =)
- Чарльз хоч і був великим гравцем, більше запам(ятався мені своїми розмовами, чим справами. На фоні нього, для мене куди більше цієї нагороди не вистачає в колекції Елджина Бейлора, Карла Мелоуна, Патріка Юінга, Джона Стоктона та Реджі Міллера. Про фігуру Алена Айверсона промовчу, вона чимось схожа до Барклі.

- коли я говорив про шанси команди з Техасу, то статистику зустрічей 4-х колективів до плей-офф взагалі не брав до уваги.
чому даллас сильніший маямі:
--гра в фарбі, команді з флоріди просто не буде що протиставити там.
--лавка, тут взагалі мало хто щось може протиставити лавці бродяг.
Це два основні фактори переваги.. Мені би більш цікаво було подивитися на їх фінал проти Чікаго. Ну а ще цікавішим буде продовження серії з Оклахомою, там заруба ще та продовжиться. НБА в цьому році - *сахар* =)
Ну сір Чарльз просто всплив першим на пам"яті. Але Барклі все ж був великим гравцем (а розмови то як перчинка ) його гра була феноменальна, бачив нарізки, бачив фінал з чікаго. Він перстнів заслуговує як ніхто інший Так само як інші члени залу слави без перснів
Так статистика регулярки не особливо зараз в нагоді Але все ж на мій смак чемп прийде зі сходу. Можливо це і чикаго буде (закалений маямі), а можливо і маямі.
Гра в фарбі хз, мені чогось більше здавалось що даллас більше середній кидок новіцького+ 3 очкові і вже потім проходи. Звісно чендлер непогано підбирає і навіть троха забиває, але я б не назвав це домінуванням. Хоча признаю дивився не дуже багато ігор далласу (не люблю дірка ). А от щодо протиставити Далласу то тут хз. Про чикаго зрозуміло, якщо заграє бузер+ноа то краска за чикаго (плюс ашик з гібсоном). Щодо Маямі то відверто кажучи тут тяжко сказати. Так високорослих гравців там не так багато і позиція центру явно фігово закрита. Але все ж є король і флеш які в обороні можуть кого завгодно зїсти. Якщо розіграється хаслем то і в красці захист буде непоганий, ну і набір рольових гравців (і не така вже насправді слабка банка в маямі просто на фоні тріо важко кому проявити себе ))) які будуть битися.
Власне даллас один з найдорожчих клубів ліги відповідно склад там власне весь стартовий ). Ну але в любому випадку тут більше відграють власні вподобання. Тому побачимо що буде.
До речі про оклахому. Власне сьогодні надзвичайно важлива гра. Якщо зможуть взяти її то в ОКС є шанс в серії якщо ні, то можуть в суху здати або 4-1. Думаю що ОКС є куди додати. Тому буду обов'язково дивитися цю гру
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 19:15 #1655029   #150
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Згодний, наразі чекаємо наступних ігор. має бути круто. особливо 2-ий матч в Техасі, ух..
+)))
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2011, 20:24 #1655634   #151
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Так другий матч ОКС-Даллас відбувся! І це була справжня феєрія
ОКС показало клас. І що цікаво якщо перша частина гри була в стилі "біжи-кидай" (набрали по 60+ очок обі команди) то вже друга була явно побудована на захисті і в ОКС він оказався кращим (або вони більше хотіли).
Подивившись цю гру повністю можу сказати одне (1 гру не дивився толком тільки хайлайти). В ці серії надвелику роль грає значення домашньої площадки, окс явно нервувала і діяла невпевнено.
І тут варто згадати про те що в фіналі буде перевага сходу (які дома теж грають надзвичайно), та й на виїзді Маямі/Чикаго одні з найкращих в лізі.
І ще як кажуть оборона бере титули. Маямі/Чикаго займають перші місця в показниках оборони (та й в нападі далеко не пасуть задніх). І якщо судити з гри то зараз ОКС-Даллас значно програють їм в цьому компоненті.
Тому якщо нічого в грі не зміниться то даю 60 до 40 що титул візьме цього року схід.
Тепер чекаємо гру в Оклахомі і подивимось чи зможе Даллас щось зробити там.
П.С. В ці грі з Далласом Кевін Дюрант завалив один з найкрутіших данків в плей-офф

Додано через 6 годин 34 хвилини
о преса закордонна теж зацінила )

Востаннє редагував ШТЕУД: 21.05.2011 о 17:50. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2011, 13:02 #1661126   #152
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Ну що ж маємо фіналістів! Даллас і Маямі! Думаю ні в кого не повернеться язик сказати що вони того не достойні.
Серія буде просто феноменальна на мою думку і в якісь мірі класична (як ЛА-Бостон) 1 раз Маямі вже болт взяв в ці серії, хто в другий раз тяжко сказати! Команди надзвичайно сильні! Я буду вболівати за Біг тріо І Маямі!
Спецом нічого не писав по ходу фіналів конференції (хоча було що ) але тепер думаю можна. Дивився всі ігри.
Далас -Окс була цікава серія але видно, що ОКС морально і психологічно не стійкі. Майстерності там на дві команди вистачать. І якби вони трохи краще контролювали емоції то не факт, що Даллас би взяв серію. А так майже всі ігри були програні в 4 чверті (4 гра то взагалі ппц програти +15 в ОТ це сильно). Але ОКС молодці в любому випадку! І думаю що наступні роки вони ще не раз будуть в фіналах.
Ну а Даллас, просто класна і сильна команда, яка нарешті через 5 років знов потрапила в фінал і має ледь не останній шанс взяти персні. Сильна гра команди і надзвичайні здібності Дірка.
Маямі - Чикаго. Ну тут що можна сказати. Серія була просто офігенна. Саме головне що після першого програшу маямі взяли просто неймовірний темп. І закрутили гайки так що Д Роуз просто не міг продихнути ! 32 % з гри ! І що саме приємне обі команди показали надзвичайний захист. Ну і Леброн нарешті стає чемпіоном іменно по характеру. Бо майже всі ігри були взяті в 4 чверті або овертаймі іменно Леброном або Вейдом (і почалось все з серії з Бостоном). Маямі вдалось зняти прокляття регулярки коли вони програвали з різницею в 5 очок. Окрім того скамейка Маямі зіграла дуже корисно. звісно це виражається не в очках, а в чорнові роботі і в захисті. Дуже сподобався Хаслем. Жаль що була травма в регулярці він би дуже допоміг. Ну а Чикаго просто ще не досвідчені. І за цей сезон вони добились надзвичайного резалту. Думаю в наступних сезонах ім ще не раз вдасться поборотися за персні і можливо їх виграти!
Ну і 5 гра це щось. Думав що для маямі вже все капут будуть вигравати дома. Але те що зробили Вейд і Леброн за останніх 3-4 хвилини це просто бомба 3 трьохи (одна з фолом) і відмінний захист леброна на роузі, рішили ігру яку здавалось би вже виграв Чикаго. Вейд ж хоч і провалив цю серії в найважливіші моменти брав відповідальність на себе і не підводив.
Ну і пару думок що до фіналу.
Хоча я і вболіваю за Маямі але дозволю пару думок (сподіваюсь вони будуть достатньо об'єктивними).
На боці маямі буде декілька явних переваг.
1. домашня площадка. . хоча даллас на виїзді грає суперово, це дає невелику перевагу іменно маямі. вболівальники маямі шаленні і це не мало дає гравцям і суперникам.
2. гра в захисті. одна з найкращих в регулярці. а в плей офф просто неймовірна. окрім того серія з чикаго натаскала ще більше. Даллас ж більше акцентує на напад. і серія з ОКС була показною в цьому сенсі. тільки одна гра була більш менш захисного плану а всі інші run&gun. з маямі таке не пройде.
3. в нападі маямі теж грає не гірше і статистика це підтверджує.
4. Тріо. Леброн і Вейд (а він мабуть особливо) має ще додати в фіналі (хоча якщо навіть буде на тому рівні що є і то не мало). Ну і якщо Бош зіграє на своєму рівні тоді пиши пропало.
Даллас.
1. Даллас явно вища команда. Із кращими центровими (правда більше в нападі а не захисті). Хоча Чикаго теж були "вищі" але ім то не допомогло. Хаслем і Ентоні відпахали суперово.
2. Дірк. Так Дірк це один із основних факторів перемоги Далласу. З його зростом і кидком в маямі мало хто може захищатися. Можливо вийде Іглаускас (але він надто повільний) щоб трохи тілом прикрити німцю кільце, можливо Леброн буде опікати. якщо вдасться закрити дірка пиши пропало.
3. Непоганий рівень командної гри. Якщо піде то зупинити тяжко. Але знов таки Маямі в плані командної гри не сильно гірше, хоча і здається що там акцентовано на "біг тріо" (а в чомусь так і є) але грають всі.
4. бажання взяти персні (шанс то по суті останній в декого) і реванш. Мотивація буде вище криші в обох команд.
Але в любому випадку як і казали фінал має бути просто конфетка (один з найкращих за останні роки). І нехай переможе найсильніший!
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2011, 16:21 #1667378   #153
just_man
 
Аватар для just_man
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

ААА Як Хіт здали другу гру - така перевага і за пару хвилин....
just_man зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2011, 21:25 #1667543   #154
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від just_man Переглянути допис
ААА Як Хіт здали другу гру - така перевага і за пару хвилин....
Shit hapens... )))
Хм але спочатку вони зробили спурт до +15 ))
і гра була надто видовищною, видно розхолодились. але думаю 3-4 гра в далласі буде не надто приємною для мавс.

Більше вразила новина про те, що Шак закінчує кар"єру З ним скінчилась ціла епоха. 19 років в НБА.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2011, 13:12 #1667846   #155
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)


Додано через 1 хвилину
П.С. Шак настільки великий в обох сенсах, що навіть відео з ютуба вставляється в двох екземплярах автоматом =))))
П.П.С. радий, що бачив 2-ий найбільший камбек в історії фіналів після Чікагського в 96 році на власні очі. Вау. Продовжую вболівати за улюблену команду Далласу, 3 наступних матчі в Техасі.

Востаннє редагував ШТЕУД: 05.06.2011 о 15:22. Причина: Пізніше додано
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2011, 15:26 #1667921   #156
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

камбек був офігенний. але це не з 96 а 2006. в 3 грі маямі відіграло 13 очок і взяли серію
так думаю 3 гра буде рішаюча в серії
ГО МАЯМІ !!! ))))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2011, 17:29 #1667985   #157
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
камбек був офігенний. але це не з 96 а 2006. в 3 грі маямі відіграло 13 очок і взяли серію
2006 я прекрасно пам*ятаю, але говорю не про нього. Повір мені на слово, а якщо ні, то ось, нарешті, знайшов цитату в підтвердження своїх слів (рік трохи сплутав, але суть не змінилась):
"They are the first team to rally from 15 points in The Finals since the Chicago Bulls defeated the Portland Trail Blazers in 1992."
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2011, 18:42 #1668048   #158
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
2006 я прекрасно пам*ятаю, але говорю не про нього. Повір мені на слово, а якщо ні, то ось, нарешті, знайшов цитату в підтвердження своїх слів (рік трохи сплутав, але суть не змінилась):
"They are the first team to rally from 15 points in The Finals since the Chicago Bulls defeated the Portland Trail Blazers in 1992."
ну про камбек чікаго я знаю (на нба.ком зразу відео виклали) але факт є факт маямі летіло в серії 2-0 і програвало в 3 13 очок. Чикаго камбекнуло вроді в 5 чи 6 грі.
Но менше з тим. Сьогодні гра і думаю вона буде надзвичайно цікава. )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2011, 12:28 #1668684   #159
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

ну що ж вітаю Маямі з 2-1 в серії. Гра була суперова (особливо для Маямі) але в кінцівці заставили понервувати (хоча так краще ніж суха перемога). І знов в ці грі була купа видовищних ігрових моментів Маямі (данків) більше 10 проти 2 в далласу (приблизно)
хоча видно що обидві команди заслуговують бути в фіналі на всі 100 %
і ще офігенний данк Леброна через 7 футового центра
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2011, 13:32 #1674307   #160
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA 2010-2011: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Ну що ж сезон закінчився.
Вітаю Даллас з Чемпіонством!
Знімаю шляпу! Це дійсно команда, що гризла паркет і грала як в останнє. Хоч і не люблю Дірка але мушу визнати що він був великим тоді коли це було найбільш необхідно.
Дірк і Кідд не тільки заслужили але дійсно виграли персні.
Що до маямі трохи розчарований тим що не змогли побороти хвилювання. Ну тепер тільки сподіваюсь, що маямі не буде рубати з гаряча і робити якихось дурниць (по типу звільнень тренера, скандалів і склок). Думаю в міжсезонні їм необхідно позбутися трохи від ветеранів, підписати якісного захисного і підбираючого центра(хоча першорічка д.пітман може бути непоганим домінуючим центром), надрочувати чалмерса на позиції розігруючого в основі(а дж. ентоні вчити атакувати), найняти леброну персонального психолога і звісно піднімати командну хімію і робити висновки з поразок. Окрім того рівень антипатії до маямі і леброна має трохи спасти і відповідно тиск має впасти. Так що думаю протягом наступних років ми їх в фіналах побачимо не раз і вони візьмуть трофей.
А Дірк ще має декілька років на те щоб взяти ще один перстень. Тим більш власник далласу бабло має щоб нормальних виконавців підписувати.
Ну і сподіваємось що вдасться уникнути Локауту.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:57.