Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Художнє мистецтво


Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.04.2014, 11:59 #2380935   #1
SDenysI
 
Аватар для SDenysI
Типово Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Доброго дня!!!

Хочу розпочати тему для обговорення техніки образотворчого мистецтва - Аерографії.
Займаючись цією діяльністю, я стикнувся з тим, що в нашій області, як і в самому Тернополі чомусь дуже мала кількість людей, які цим цікавляться, я б сказав, що взагалі повний пробіл. Хотілось би дізнатись, з чим це може бути пов'язано, з незнанням чи люди вважають мистецтвом тільки живопис маслом? Нагадаю, що за допомогою аерографа можна розписувати не тільки автомобілі, а і мото, велотехніку, стіни в інтер'єрі, меблі, одяг, побут. техніку, муз. інструменти, шоломи, скейтборди, окремі роботи на замовлення і багато чого іншого...

Тему розпочав не для власної реклами, а для популяризації аерографії в цілому і дати відповіді на можливі питання, тому закликаю всіх до обговорення, розміщуйте фото цікавих робіт, задавайте питання, тощо...

Також зверніть увагу на окремий вид розпису - пінстрайпінг "pinstriping" пошукайте в гуглі - це візерунки, які наносяться спеціальним пензлем. Ще пошукайте "custom painting", "airbrushing"

Розпочну зі своїх робіт, звичайно це не ідеал, але ділюсь тим, що маю))) а ви в свою чергу не відмовляйте собі в критиці, порадах, запитуйте все, що цікавить, викладайте власні роботи, чи роботи інших художників...

Дякую!!!

Якщо я розмістив тему не у відповідному розділі, прошу перенести.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_1527.JPG (330.4 КБ, 1 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_1570.JPG (291.9 КБ, 1 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_1528.JPG (292.1 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_16221.jpg (228.4 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2745a.jpg (465.0 КБ, 1 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_1672.JPG (229.9 КБ, 1 переглядів)
Тип файлу: jpg fWCR2Gw2rPQ.jpg (130.6 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0355.JPG (266.0 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_0354.JPG (229.4 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2489a1.jpg (208.3 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2490a.jpg (218.6 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2491a.jpg (226.6 КБ, 1 переглядів)
SDenysI зараз поза форумом  
Подякували 3:
ANRY (18.04.2014), switch (18.04.2014), Ікебан (18.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2014, 12:45 #2380951   #2
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Скажу свою думку:
1 - в наших людей маловато вільних коштів, тому вони рідко коли модуть собі купити авто своєї мрії, любити його і тішитись ним роками. Більшість купує цілком нудні але доступні машини, які є певним компромісом: на кращу грошей немає, то поки візьму таку. Логічно що така машина є тимчасовою, тому гроші вкладаються тільки в те, що в перспективі перекочує в нову машину, а аерографія до того є досить індивідуальний "тюнінг" який ще й може заважати швидко продати машину.
2 - банальний страх виділитись з сірої маси і привернути до себе увагу (засміють мол ).

Ну і плюс до того - слабо інформовані люди про подібну послугу в нас тут. Минулої осені я цікавився аерографією велорами - то мені скидали посилання на контакт, не знаю, може Ваш навіть, але сам я ніде інформації про аерографію в тернополі не бачив
Все таки реклама рушій прогресу.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SDenysI (18.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2014, 13:50 #2380976   #3
SDenysI
 
Аватар для SDenysI
Типово Відповідь: Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Так, дійсно, погоджуюсь з усіма вашими пунктами, особливо щодо поінформованості. Ще й існує, мабуть, думка про те, що аерографія застосовується лише на автомобілях, чи на крайній випадок мотоциклі. Тому і вирішив створити тему для того, щоб хоча б спробувати розвіяти деякі з міфів. Хочу зібрати фото робіт, які не пов'язані лише з авто чи мото тематикою.
А реклама, це дійсно рушій і в цьому випадку просто необхідна хоча б для того, щоб познайомити людей.
Щодо вартості, то я навіть не знаю, звичайно комусь це не по кишені, когось це взагалі не цікавить в принципі, але є люди, які могли б собі дозволити таку послугу. Все ж картини для дому купують, тому можна вважати, що фінансовий стан не є вирішальним фактором, велика частина людей з цим просто не знайома.

Дякую вам за коментар.
SDenysI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2014, 14:41 #2380980   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Цитата фінансовий стан не є вирішальним фактором
я писав не про те, що не вистачає коштів на саму аерографію, а за те, як більшість вибирає авто і як сприймає. Якщо людина назирала там 6 штук і купили якогось пошарпаного "пиріжка" - то вона скоріш за все постарається збирати гроші далі і за рік чи два купити вже щось трохи краще, а потім знову поміняти на ще краще.
З такої точки зору виходить що краще мати невиразне стандартне авто - його потім продати легше

Успіхів у популяризації цієї справи! Все таки набагато цікавіше бачити довкола індивідуальні і неповторні речі, ніж сіре однакове.

Додано через 32 хвилини
Хотів спитати - а як вибираєте візерунок, кольори? Ну з зображенням людей, тварин, язиків полум"я - то ясно, а от взяти б той же пінстрайпінг- там візерунки доволі замислуваті. Пропонуєте людині вибрати щось по зразку, і потім повторюєте максимально близько до нього, чи більше все є покладаєтесь на свій художній смак і малюєте оригінальний і неповторний візерунок?

Мене до речі щось такого типу і цікавило. та й цікавить в принципі, але зараз вже сезон почався - робирати "коня" марудно

Востаннє редагував switch: 18.04.2014 о 14:41. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SDenysI (18.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2014, 14:54 #2380998   #5
SDenysI
 
Аватар для SDenysI
Типово Відповідь: Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Я зрозумів, що ви маєте на увазі, це дійсно так.
До речі, про білого тигра з фоном, того, що на "пиріжку" Опелі, це була моя власна машина, то я б не сказав, що мав проблеми з продажем. В такому випадку, тут потрібно враховувати зміст зображення - звірі, природа, море, кораблі вважаються самими популярними замовленнями, тому такий малюнок можна вважати універсальним, інша річ коли зображено черепи, вогонь, оголених дівчат - звичайно таке авто буде проблематично продати.
Дякую, що не минули цю тему і поділилися важливою думкою.

Щодо пінстрайпінга, то тут є свої особливості, поважаючий себе майстер ніколи не буде копіювати чужий малюнок і не буде повторювати власний, все тільки індивідуально і Боже упаси використовувати трафарет чи шаблон - про це не може бути мови навіть подумки. По кольорам можна відштовхуватись від загального кольору транспорту, гра на контрасті, є поняття поєднання кольорів, компліментарність... Переважно візерунок придумується в процесі, імпровізація, майстер враховує характер, динаміку ліній і форм кузова. Але звичайно можливо і попередньо щось придумати, наприклад, якщо в дизайні буде використовуватися сусальне золото і т.д., одним словом, такі моменти залежать від досвіду. Цей напрямок започаткувався в 50-х в США, тому там з молодими художниками працюють бородаті дядьки - легенди - це невід'ємна частина хот родінгу, масл карів, кастомайзинга, чопперів, бобберів і т.д. - всієї "кастом культури". Це дуже цікаво, я підберу фото і пізніше розміщу.

Насправді я не займаюсь професійно пінстрайпінгом, хоча я маю спеціальну фарбу і пензлі, просто для цього потрібно багато практики, часу, а мені не вистачає і все відкладаю з цим. До речі, якщо у вас цілком порядний стан лакофарбового покриття, то візерунок наноситься просто зверху, тому нічого розбирати і лакувати не потрібно.

Востаннє редагував SDenysI: 18.04.2014 о 15:23.
SDenysI зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (18.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2014, 11:08 #2384881   #6
SDenysI
 
Аватар для SDenysI
Типово Відповідь: Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Добрий день!!!
Трошки відео про пінстрайпінг, картинки додам пізніше



Востаннє редагував SDenysI: 28.04.2014 о 11:29.
SDenysI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2014, 14:22 #2386101   #7
SDenysI
 
Аватар для SDenysI
Типово Відповідь: Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Добрий день!!!
Кілька фото робіт в яких поєднано сусальне золото/срібло і пінстрайпінг
Долучені зображення
Тип файлу: jpg California Truck Jam 2008_www.truima.net_105.jpg (81.5 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg California Truck Jam 2008_www.truima.net_119.jpg (83.1 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg California Truck Jam 2008_www.truima.net_160.jpg (89.9 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg California Truck Jam 2008_www.truima.net_161.jpg (79.2 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg California Truck Jam 2008_www.truima.net_235.jpg (89.8 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg California Truck Jam 2008_www.truima.net_241.jpg (89.0 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg California Truck Jam 2008_www.truima.net_242.jpg (78.7 КБ, 1 переглядів)
Тип файлу: jpg California Truck Jam 2008_www.truima.net_243.jpg (70.0 КБ, 0 переглядів)
SDenysI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2014, 14:29 #2386104   #8
SDenysI
 
Аватар для SDenysI
Типово Відповідь: Аерографія. Запитання, відповіді, обговорення...

Хочу показати роботу американського художника Charles Armstrong, більше його робіт можете побачити у фейсбуці.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 6798872026_4ac175d25f_k.jpg (505.4 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg 6798884246_b62100e91e_k.jpg (465.5 КБ, 1 переглядів)
Тип файлу: jpg 6944980681_b4c3bb6992_k.jpg (506.2 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg 6944988009_b441741636_k.jpg (332.6 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg 6944993043_d38bd5009f_k.jpg (604.0 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg 6945001769_131940e1c4_k.jpg (505.3 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg 6945029727_5808d2035a_b.jpg (144.3 КБ, 0 переглядів)
SDenysI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:51.