Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Трансфери / Новини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2007, 15:39 #333756   #101
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від Nesquik Переглянути допис
я дивилась по 1+1 новини... і там Шева шось таємничо поїхав до мілану говорити з тренером чи власником команди, і про їх розмову щось ніхто нічого не розголошує... може то нарешті станеться диво?...
і де стільки наївних людей береться...
тепер подумай логічно, шева є одним з самих високооплачуваних гравців в англії, не думаю шо мілан дасть йому таку саму зарплату як абрамовіч - це раз. по-друге - менше чим за ту саму ціну, за яку купили його сині, вони його слоникслоникслоник продадуть. по-третє - а накуя крістіночці млять пазік знову вертатись в мілан ? (під лондон в них акуєвший особняк + шева зараз сроїть собі гараж за 1млн фунтів, це шо всьо він знову продавати буде ???) по-четверте минулого тижня спорт. дир. челсюків пітер кеньон виступив з заявою шо ні шева ні баллак клуб не покинуть, принаймі НЕ НАСТУПНОГО СЕЗОНУ.
ше є якісь питання ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 16:15 #333792   #102
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
і де стільки наївних людей береться...
тепер подумай логічно, шева є одним з самих високооплачуваних гравців в англії, не думаю шо мілан дасть йому таку саму зарплату як абрамовіч - це раз. по-друге - менше чим за ту саму ціну, за яку купили його сині, вони його слоникслоникслоник продадуть. по-третє - а накуя крістіночці млять пазік знову вертатись в мілан ? (під лондон в них акуєвший особняк + шева зараз сроїть собі гараж за 1млн фунтів, це шо всьо він знову продавати буде ???) по-четверте минулого тижня спорт. дир. челсюків пітер кеньон виступив з заявою шо ні шева ні баллак клуб не покинуть, принаймі НЕ НАСТУПНОГО СЕЗОНУ.
ше є якісь питання ?
про четверте сама чула... але мля ну нафік йому то челсі... я не буду вознікати якшо там тренера поміняють
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 16:18 #333796   #103
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від Nesquik Переглянути допис
про четверте сама чула... але мля ну нафік йому то челсі... я не буду вознікати якшо там тренера поміняють
чим тобі не подобається сеу жозе ?
чи може тобі не подобається сама гра шеви в челсі ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 16:45 #333834   #104
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
чим тобі не подобається сеу жозе ?
чи може тобі не подобається сама гра шеви в челсі ?
ой Шеву я вапше люблю... все ж таки наш!!! козак!!
але шось він ніяк там гарно заграти не може.....
а в Шеви з Жозиком вічно якісь скандали.... може би поміняли його... а то шота Челсі взагалі розслабилось...
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 16:57 #333863   #105
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від Nesquik Переглянути допис
але шось він ніяк там гарно заграти не може.....
і чого ж він там заграти не може ? певно через казла моуріньйо, чи може через дрогбу, бо він став кращим бомбардиром в англії ? а може в англії газон занадто коротко підстрижений і йому незручно грати ?
першим ділом причини його гри треба шукати в ньому самому а не скидати на моуріньйо
Цитата
Допис від Nesquik Переглянути допис
а в Шеви з Жозиком вічно якісь скандали.... може би поміняли його... а то шота Челсі взагалі розслабилось...
наведи пліз РЕАЛЬНІ приклади а не статті мега чесного англійського таблоїда the sun.
і ше одне, ЯК ЧЕЛСІ РОЗСЛАБИЛОСЬ ??? чи ти може забула скільки в них травмованих гравців було на протязі сезону ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 18:02 #333989   #106
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Гг....Шевченко з англії не повернеться, надто йому там все медом намазано, і такі умови можуть дати хібашо Барселоцні або Мадридці.....а поїхав він скоріше через те шо власник мілану хресник його сина...і як кажуть по нашій славній традиції як кум може не привітати кума з перемогою в лізі чемпіонів?
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 20:40 #334132   #107
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Cool Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
і чого ж він там заграти не може ? певно через казла моуріньйо, чи може через дрогбу, бо він став кращим бомбардиром в англії ? а може в англії газон занадто коротко підстрижений і йому незручно грати ?
першим ділом причини його гри треба шукати в ньому самому а не скидати на моуріньйо

наведи пліз РЕАЛЬНІ приклади а не статті мега чесного англійського таблоїда the sun.
і ше одне, ЯК ЧЕЛСІ РОЗСЛАБИЛОСЬ ??? чи ти може забула скільки в них травмованих гравців було на протязі сезону ?
незнаю скільки в них там травмовано було бо за тим не слідкувала
причину дійсно Шеві тре шукати в собі... мені шось кажиться що він загордився тіпа він найдорощий і вся фігня...
Моуріньо мені просто не подобається як тренер, бо були такі матчі що челсі програвала і грала в нічию з командами які на ходяться на дні турнірної таблиці
то є моя думка на рахунок мауріника і челсі, оскільки їхньою прихильницею не вважаю себе
і мене здається шо то вже пішло не потемі... хош шось написати то в ПП або ася
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2007, 20:56 #334150   #108
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від Nesquik Переглянути допис
незнаю скільки в них там травмовано було бо за тим не слідкувала
причину дійсно Шеві тре шукати в собі... мені шось кажиться що він загордився тіпа він найдорощий і вся фігня...
Моуріньо мені просто не подобається як тренер, бо були такі матчі що челсі програвала і грала в нічию з командами які на ходяться на дні турнірної таблиці
то є моя думка на рахунок мауріника і челсі, оскільки їхньою прихильницею не вважаю себе
і мене здається шо то вже пішло не потемі... хош шось написати то в ПП або ася
нікуя собі ? не по темі ? а хто блять почав не по темі писати перший ?
ти ж знаєш шо я болію за челсі, і все рівно пишеш всяку необгрунтовану куйню. то ти пишеш спочатку шо шева грає хуйово через маура, а тепер вже повністю погоджуєшся зі мною. кажеш шо челсі просирає деякі ігри середнякам та аутсайдерам - аовністю з тобою згідний, але скажи мені будь ласка чи була в цьому сезоні така команда яка виграла всі матчі підряд, або хоча би ні разу не програла тим самим середнякам і аутсайдерам ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2007, 16:37 #335455   #109
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

я так зрозумів шо цього літа челсі робить ставку на вільних агентів =)
вчора вони підписали форварда баварії клаудіо пісарро. форвард він впринципі непоганий, але от накуя він челсюкам я поняти не можу.
також зараз ходять слухи шо франк рібері підписав контракт з реалом, але це може бути фейк.
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2007, 19:49 #339396   #110
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

"Милан" попробует приобрести Это'О

Вице-президент "Милана" Адриано Галлиани откровенно признался, что летом клуб попытается купить несколько игроков из "Барселоны" и "Реала".
"Мы дождемся завершения сезона в Испании, а после отправим запросы в "Реал" и "Барсу" относительно ряда футболистов" - заявил Галлиани в интервью клубному телеканалу.
"Будем просить каталонцев продать нам Самуэля Это'О. Но мы не уверены, что они согласятся на эту сделку" - отметил вице-президент "россо-нери".
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2007, 20:04 #339409   #111
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Челсі цього сезону одну фігню купляє. Всрали стіко грошей і ше досі не поняли, шо не в грошах щастя.
Рібері має пропозиції від Барси Реала і Баєрна! Мудрий йшов би в барсу. Не розумію шо Тоні зібрався в Мюнхені робити.
Шо до інших трансферів: МІлан активно шукає оновлення кадрів - Анрі, Етоо, Тевез, Рональдінйо. Хто підпише хз.
Ліверпуль з новими власниками тоже грошей не шкодує і пропонує всім кому не лень переходити до них. Челсі хоче Кака і мріє дальше, купляючи всяку хню.
В динамо хотіли підписати нового бразильця за 10 міл. З українських трансферів то вроді сама більша новина.
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2007, 22:26 #339547   #112
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

2 Лось
челсі цього літа нікого за бєшені бабки вже не буде купляти, зараз вони збирають всіх толкових вільних агентів))
а на рахунок лівера, то вже з наступного тижня мерсисайдці обіцяють замутити пару афігєнних трансферів.
на рахунок тоні, то він заявив шо з фіалок він ні в яку італійську команду не хотів переходити, щоб не зраджувати їх, як колись зробили Робі Баджо і Баті-Гол...
на рахунок України, то шахтар шукає заміну Тимощуку, зараз їхні скаути в Сербії... певно привезуть звідти пару дуляїв
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2007, 22:31 #339564   #113
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
2 Лось
на рахунок України, то шахтар шукає заміну Тимощуку, зараз їхні скаути в Сербії... певно привезуть звідти пару дуляїв
балінн може хватить дулей то???
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2007, 11:38 #339992   #114
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Київ хоче крайнього хава Лаціо Паскуале Фоджу, і вроді той не проти перейти тіки Суркіс дає 5 млн., а Лаціо хоче 9
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2007, 13:43 #340091   #115
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

за якусь фоджу 9 млн відвалити...ппц...вже одного мессі купили, а де він?
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2007, 14:24 #340124   #116
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
за якусь фоджу 9 млн відвалити...ппц...вже одного мессі купили, а де він?
а фаркаш мені здається нормальним гравцем буде якшо його мілевський з алієвим не споять
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2007, 14:31 #340134   #117
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
а фаркаш мені здається нормальним гравцем буде якшо його мілевський з алієвим не споять
Фаркаш хоч і назабивав на зборах цілу купу,але в 2 колі я його взагалі не бачив, навіть на заміну в чемпіонаті не виходив
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2007, 15:19 #340190   #118
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Ше свіжачок:
Полузащитник сборной Хорватии и загребского "Динамо" Лука Модрич попал в сферу интересов "Шахтера". На матче с Россией также будет присутствовать владелец "Шахтёра" Ринат Ахметов, который заявил о своей готовности сделать Луке Модричу такое предложение, какое Мамич не сможет перебить.

Эти слова выглядят правдоподобно, если учесть, что Ахметов платит другому хорвату Дарио Срне 2,5 миллиона в год и гарантирует ему четырёхлетний контракт, то вероятно, у него найдётся достаточно денег и для Модрича.

Совсем скоро Лука Модрич может перейти в донецкий "Шахтер". В попытке найти подходящую замену перебравшемуся в Россию Анатолию Тимощуку хозяин дончан Ринат Ахметов обратил внимание на 21-летнего полузащитника загребского «Динамо» и сборной Хорватии Луку Модрича.
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2007, 15:09 #341173   #119
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

Сьогодні Баварія офіційно презентувала своїх 2 новачків- Луку Тоні і Франка Рібері. Шкода, що такий гравець як Рібері опинився в Бундесі Цікавіше було б його побачити в Серії чи в Прімері
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2007, 18:01 #341365   #120
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Трансфери/Новини (Футбол)

де більше дали туди і пішов...якщо дивитися на чемпіонат, то прогресу для нього нема, якщо рівняти марсель до баварії то прогрес є, хоча німці некст сезон без ліги!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
трансфери, футбол



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:25.