Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet > IRC та чат "Крапки"

IRC та чат "Крапки" IRC мережа "Крапка", чат, новини, запитання, пропозиції, скарги, програмне забезпечення, лінування, налаштування, проблеми...


Як користуватисть ІРЦ, де скачати ... як налаштувати і тд...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2003, 09:16 #183   #1
ads
Guest
Типово Як користуватисть ІРЦ, де скачати ... як налаштувати і тд...

не так давно МИ запустили IRC сервер ( irc.krapka.te.ua 6667 ) , для тих хто не дуже знайомий з таким видом спілкування призначена дана статейка....

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ "Кампусу", це безкоштовний сервіс!

трошки історії....

Само слово IRC, расшифровывается как Internet Relay Chat. Программа эта была разработана в 1988 году финским студентом Jarkko Oikarinen, и была первоначально задумана в качестве системы коммуникации для его Mailbox - OuluBox. Затем программа распространилась через США по всему интернету, и стала в нем одной из самых интересных. Начиная с Финляндии, это было использовано более чем в 60 странах повсеместно. IRC - многопользовательская система беседы, где люди встречаются в Каналах (комнаты, виртуальные места, обычно с определенной темой разговора), чтобы поговорить объединившись в группы, или частным образом. Нет ограничения в количестве людей, которые могут участвовать в данной дискуссии, или в количестве каналов, которые могут формироваться на IRC

Чем отличается IRC от WWW-чата?
1. Ну во-первых скорости, т.е. сообщения от других людей приходят практически сразу же после того, как они его отослали.
2. Огромный выбор сетей, еще большее количество людей, сидящих на каналах, как в России, так и за рубежом.
3. Приятный интерфейс, удобство в обращении.
4. Довольно удобные настройки программы (их можно изменить самому), начиная от установок модерирования каналами и заканчивая защитой самого себя, друзей и т.д.
5. Возможность сидеть сразу на нескольких каналах, причем их количество ограничивается только вами.
6. В программе Pirch можно сидеть сразу на двух и более серверах, причем на каждом из них Вы можете открыть кучу каналов.

трошки теорії....

IRC (Internet Relay Chat) – система розмови через Internet. У Internet існує мережа серверів IRC. Користувачі приєднуються до одного з каналів – тематичних груп і приймають участь у розмові, яка ведеться у текстовому режимі. Вузли IRC синхронізовані між собою, тому, якщо користувач підключився до одного серверу, то він підключаєтсья до всієї мережі IRC.

IRC – сервіс, який надає користувачам можливість живого спілкування з багатьма людьми у всьому світі одночасно (в реальному масштабі часу). Аналогію можна знайти у радіо на коротких хвилях, навіть використовується аналогічне поняття “channel” (канал, хвиля).

Надруковане на комп’ютері користувача повідомлення стає видним всім у всьому світі, які настроєні на одну хвилю. Користувач може приєднатися до вже існуючого каналу або настроїти ще один свій. Користувач може створити свій особистий канал тільки для себе і буквально одного-двох людей. Так само, як і у короткохвильовиків, користувач може собі присвоїти собі унікальний “позивний” (“handle”) або псевдонім.

Для роботи з IRC вам потібно встановити mirc для Windows.
скачати IRC-клієнт можна http://stat.campus.te.ua/stat_img/mIRC.exe!

Клієнт-програма практично настроєна, вам потрібно тільки свій НІК (поганяло ) вказати.
меню
File/Options/Connect
в діалоговому вікні вказуєм свої дані...
FullName - повнге ім"я
Email address - ваша електронна адреса
Nickname - ваш НІК (поганяло)
Alternative - якщо нік зайнятий іншим користувачем, використовувати альтернативний НІК. Його потрібно вказати.

Меню
File/Connect(Disconnect) підєднання до сервера (відєднання від сервера)

* якщо не редагуються ваші дані, потрібно відєднатись від сервера, відредагувати дані і далі підєднуватись.

Пробуйте,
і приємного вам спілкування!

якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням, чи будь-які питання по IRC ... пишіть на форумі, постараюсь оперативно дати відповідь!
 
Старий 12.04.2003, 13:52 #338   #2
Tanculka
Типово

Я хочу зарєструвати свій нік але не знаю як це зробити. Підскажіть мені хтось, що мені потрібно для цього зробити.
Tanculka зараз поза форумом  
Старий 12.04.2003, 13:58 #340   #3
ads
Guest
Типово

2Танцулька:

/nick Tanculka
/msg NickServ REGISTER MySEcrETPasSWord myemail@mydomin.ua


коли логінисся, пишеш

/nick Tanculka
/msg NickServ IDENTIFY MySEcrETPasSWord
 
Старий 03.05.2003, 20:57 #588   #4
ads
Guest
Типово

Злючка! одне і єдине питання! що воно таке, з чим їсти, і чи не будеш ти такий ласкавий витримувати мої питання
 
Старий 04.05.2003, 05:53 #590   #5
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від studdentka
Злючка! одне і єдине питання! що воно таке, з чим їсти, і чи не будеш ти такий ласкавий витримувати мої питання
Ти сидиш в ІРЦ місяцями і не знаєш що ти там ?
 
Старий 04.05.2003, 13:05 #596   #6
ads
Guest
Типово

як ти здогадався?! [/b]
 
Старий 08.05.2003, 11:44 #639   #7
Tanculka
Типово

А як змінити пароль?
Tanculka зараз поза форумом  
Старий 08.05.2003, 12:14 #644   #8
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Tanculka
А як змінити пароль?
пиши

/msg NickServ help SET PASSWORD

[13:14:12] -NickServ- Syntax: SET PASSWORD new-password
-
[13:14:12] -NickServ-
-
[13:14:12] -NickServ- Changes the password used to identify you as the nick's
-
[13:14:12] -NickServ- owner.
 
Старий 08.05.2003, 12:34 #645   #9
Tanculka
Типово

КЛАС!!! Супер!!! Дякую
Tanculka зараз поза форумом  
Старий 09.05.2003, 13:31 #654   #10
ads
Guest
Типово

А як взломати пароль)???
 
Старий 10.05.2003, 14:39 #658   #11
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від grisha
А як взломати пароль)???
можна бейсбольною бітою %)
навряд чи хтось буде ризикувати здоров"ям заради ІРЦшного пароля
 
Старий 06.07.2003, 03:42 #992   #12
ads
Guest
Типово

неймовірно! я прочитав весь сабж!
треба спати..
 
Старий 06.07.2003, 06:58 #996   #13
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Mayday
неймовірно! я прочитав весь сабж!
треба спати..
Якщо мучить безсоня, я можу пару томів підкинути про теорію ІРЦ
 
Старий 28.03.2004, 20:42 #10987   #14
ads
Guest
Типово help!!!!!

Привіт я грав з веб сторінки у Гейм але взнав прол ІРЦ тільки зараз як мені перейти?????
 
Старий 10.04.2004, 07:23 #12293   #15
ads
Guest
Типово Re: help!!!!!

Цитата:
Допис від hekz
Привіт я грав з веб сторінки у Гейм але взнав прол ІРЦ тільки зараз як мені перейти?????
скачати mIRC дляприкладу, і налаштувати як описано вище. Для зберігання всіх очок необхідно звязатись з засновником каналу і пояснити ситуацію.
 
Старий 21.02.2005, 08:13 #40533   #16
ads
Guest
Типово

А в мене ось така біда !!!
***Unable to resolve server
Допоможіть плз
 
Старий 02.03.2005, 20:57 #43557   #17
ads
Guest
Типово !

gsv skyn ssylky z literaturoju pro irc !!! pliz
 
Старий 03.03.2005, 07:43 #43608   #18
ads
Guest
Типово

Vugi Днс в тебе криво налаштований, пробуй по ІР

/server 217.196.166.38

anon1m через www.google.com.ua можна знайти все (команди, адміністрування, написання скріптів, написання ботів, опис сервісів....)
 
Старий 18.04.2005, 11:29 #51372   #19
Ostarbaiter
 
Аватар для Ostarbaiter
Типово

мля а я мушу з вебу сидіти, бо ні так і ні так мірк не конектить. Може хто чого підкаже???
Ostarbaiter зараз поза форумом  
Старий 18.04.2005, 11:45 #51377   #20
ads
Guest
Типово

Ostarbaiter злі сволочі адміни порізали тобі порти
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:18.