Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.01.2012, 23:39 #1858256   #481
ambardey
Активний учасник
 
Аватар для ambardey
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Не читав ще правда статті, та вважаю що все правильно і чесно написано, курва є курва, а воно приїхало вчитись а не уї ганяти, жаль що їх ніхто на місце не ставить.
Після таких речей дівку за жінку з Тернополя, яка в мед вчилася - стрьомно!
ambardey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (28.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2012, 23:49 #1858261   #482
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

ебанізм писати таке в газетах.
шо вони роблять і як вони роблять - нехай наша доблесна міліція дивиться, чомусь в багатьох країнах дуже багато рас нормально існують бо їх контролюють нормально, а наші міліціонери бояться слово їм сказати.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2012, 23:56 #1858263   #483
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
ебанізм писати таке в газетах.
шо вони роблять і як вони роблять - нехай наша доблесна міліція дивиться, чомусь в багатьох країнах дуже багато рас нормально існують бо їх контролюють нормально, а наші міліціонери бояться слово їм сказати.
Вони "імєлі" наших міліціонерів, бо "пісілєйське" керівництво зовсім не хоче мати проблем від "туземсько-зимбабвійського" посольства. І у паліцяйського общєства є прямі вказівки щодо "аккуратного" поводження з громадянами неграми
Мені один знайомий "пісіліант" сказав: - Коли я в фуражці-я негрів сі не виджу і не помічаю

Востаннє редагував seadog: 28.01.2012 о 23:59. Причина: допси
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2012, 23:59 #1858264   #484
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!


Най тутка побуде
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:00 #1858265   #485
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

моя б воля вивіз би то все на Сибір!!!
бо не місце їм на Україні,
і не було б ніякого скандалу, і нет..ли вони б українських дівок (в тих кого нема мозгів і ведуться на бабло)
пс. я не расист, , і може є серед них файні хлопці, але краще коли вони будуть там де народилися
werwolf-eine зараз поза форумом  
Подякували 2:
ambardey (30.01.2012), seadog (29.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:01 #1858266   #486
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис

Най тутка побуде
Від цього фото мене знудило. Пішов шукать ключі від сейфу..
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:03 #1858267   #487
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

дивуюсь я з тих людей, тисячоліттями зроду негрів не бачили, а тепер тут про неполіткоректність тикають іншим коли слово негр вжили, чи з мавпою порівняли. І все тому, що надивились західних новин, кін, газет і інтернетів начитались й почали наслідувати поведінку тих людей які мали столітні рабовласницькі відносити з неграми й відчувають зараз сором за дії свої предків. А скажіть, яким це боком повинно нас хвилювати? Ось тут пишуть, що автора і редактора тре звільнити, посадити і т.п. але скажіть чому? В Тернополі слово курви вживається до дівчат які з неграми сплять? вживається. Негрів з мавпами порівнюють? порівнюють. Негри й араби хочуть потрахатись з нашими дівчатами? хочуть. Так, що в газеті написана ситуація яка ілюструє стан речей в суспільстві Що тепер правду писати зась?
Comix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:04 #1858268   #488
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
бо тут вчитись в 3 рази дешевше ніж в них
ну і тут курви файні
але холодно
і б"ють
перших два пункти перекриває 2 останніх, і все пох..
werwolf-eine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:06 #1858269   #489
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від Comix Переглянути допис
дивуюсь я з тих людей, тисячоліттями зроду негрів не бачили, а тепер тут про неполіткоректність тикають іншим коли слово негр вжили, чи з мавпою порівняли. І все тому, що надивились західних новин, кін, газет і інтернетів начитались й почали наслідувати поведінку тих людей які мали столітні рабовласницькі відносити з неграми й відчувають зараз сором за дії свої предків. А скажіть, яким це боком повинно нас хвилювати? Ось тут пишуть, що автора і редактора тре звільнити, посадити і т.п. але скажіть чому? В Тернополі слово курви вживається до дівчат які з неграми сплять? вживається. Негрів з мавпами порівнюють? порівнюють. Негри й араби хочуть потрахатись з нашими дівчатами? хочуть. Так, що в газеті написана ситуація яка ілюструє стан речей в суспільстві
порівнювати негра з мавпою-те ж саме що кота з тигром. Одне і те ж з родини "кошачих".
А що спільного між "мєнтом" і "г...ом".? І те і інше з внутрішніх органів.. P/S,-я не про всіх міліціянтів. Не споритиму. Є серед них люди.
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:11 #1858270   #490
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Біля Орнави лилася "чорна" кров. Негри з арабами билися за наших курвів
От такий заголовок мала Тернопільська газета нещодавно, через що почав розгортатися міжнародний скандал!
http://www.0352.com.ua/article/112291
Стаття на 0352 брєд якийсь: я так поняв, билися негри з арабами, шо вже в якійсь мірі доказує, шо місцевим пофіг, мєнтам особенно, а негритос ниє, що їх тут мєсні щемлять. Давно не відвідую діскарі, але бува бачу пізно вечером нігерів і арабів у марштурках, непуганних, то якби їх тут щемили, думаю, вони б не були такі безпечні.
А Нова газєтьонка таки дала жару, хоча б з тим словом "курви", за таке гідно зробити харакірі черговому по номеру, коректорам і тому журналюзі.
Цитата:
Допис від Comix Переглянути допис
В Тернополі слово курви вживається до дівчат які з неграми сплять? вживається. Негрів з мавпами порівнюють? порівнюють. Негри й араби хочуть потрахатись з нашими дівчатами? хочуть. Так, що в газеті написана ситуація яка ілюструє стан речей в суспільстві Що тепер правду писати зась?
Ага, ше можна було би вжити більш інтернаціональне і всім понятне слово "бл*дь" — нє, ну чим не правдиве слово ?
ramochnik зараз поза форумом  
Подякували 2:
AlexSun (29.01.2012), ascii (29.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:13 #1858271   #491
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Я за чисту Українську кров. Ні негри, ні янкі, ні європейці інших країн, ні азіати і навіть росіяни. Тільки Українці. Це моє і я з цим вибачте плодитимусь. А хто хоче "товктись" з чорними-хай валять до обізьян на родіну. НЄХЕР наш генофонд засирати
seadog зараз поза форумом  
Подякували 4:
ambardey (30.01.2012), dango (29.01.2012), Narcissus (29.01.2012), serg1251 (28.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:13 #1858272   #492
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
місцевим пофіг, мєнтам особенно, а негритос ниє, що їх тут мєсні щемлять.
може вони вважають, що тут араби мєсні?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:23 #1858274   #493
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
Ага, ше можна було би вжити більш інтернаціональне і всім понятне слово "бл*дь" — нє, ну чим не правдиве слово ?
в автора статті, були свої причини вжити таки слово "курвів", яке до речі є не менш інтернаціональне.
але якщо є якісь інші варіанти, можете написати свою статтю, де буде вжито запропоноване вами слово
Comix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:29 #1858275   #494
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Я за чисту Українську кров. Ні негри, ні янкі, ні європейці інших країн, ні азіати і навіть росіяни. Тільки Українці. Це моє і я з цим вибачте плодитимусь. А хто хоче "товктись" з чорними-хай валять до обізьян на родіну. НЄХЕР наш генофонд засирати
Ок, чувак
Вопшем, ця тема до расизму має досить непряме відношення, а ілюструє расистський батхєрт негрів, арабів і інших інородців, ібо
  • якшо бійка була негрів з арабами, то расистами є для арабів негри, а для негрів араби
  • про то всьо написала жовтенька газетка, яка до того ж обізвала наших дівчат курвами — по цьому канєшно можна зробити висновок, о да, в Тернополі расизм процвітає +200%

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Comix Переглянути допис
в автора статті, були свої причини вжити таки слово "курвів", яке до речі є не менш інтернаціональне.
але якщо є якісь інші варіанти, можете написати свою статтю, де буде вжито запропоноване вами слово
еслі людині, яка займається журналістським пейсатєльством невідомі такі поняття як етика та евфемізми можливо їй варто задуматись над зміною діяльності

Востаннє редагував ramochnik: 29.01.2012 о 00:29. Причина: Пізніше додано
ramochnik зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (30.01.2012), TUR17 (29.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:31 #1858277   #495
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
Ок, чувак
Вопшем, ця тема до расизму має досить непряме відношення, а ілюструє расистський батхєрт негрів, арабів і інших інородців, ібо
  • якшо бійка була негрів з арабами, то расистами є для арабів негри, а для негрів араби
  • про то всьо написала жовтенька газетка, яка до того ж обізвала наших дівчат курвами — по цьому канєшно можна зробити висновок, о да, в Тернополі расизм процвітає +200%
.
Ну можливо й так. В Італії "вони" бояться поліції тому-що там її поважають. Отже нація себе так позиціонує. Чим ми гірші? Чому їдемо туди на заробітки? Чому "чорні" приїздять до-нас вчитись? Нехай вчаться а не створюють тут свої порядки. І нам потрібно їм це дати зрозуміти. Поводили б себе тут як СТУДЕНТИ-нікому б не було діла до них.
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:31 #1858278   #496
Witek
Учасник
 
Аватар для Witek
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Да лан вам - народ что вы такие злие . Они такие самие люди как мы и у них есть такие самие права как у нас =) на жизнь . Я ж не могу всём нравится =)
Witek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:36 #1858285   #497
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від Witek Переглянути допис
Да лан вам - народ что вы такие злие . Они такие самие люди как мы и у них есть такие самие права как у нас =) на жизнь . Я ж не могу всём нравится =)
Если ты ведёшь себя нормально-нам к тебе дела нет. Заведи себе девчёнку-украиночку,существуй себе и пользуйся нашей гостеприимностью. Если же быкуешь-тогда не обижайся если ты кому-то не понравишься здесь и об этом тебе скажут прямо в лицо.
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:40 #1858286   #498
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
.
Ну можливо й так. В Італії "вони" бояться поліції тому-що там її поважають. Отже нація себе так позиціонує. Чим ми гірші? Чому їдемо туди на заробітки? Чому "чорні" приїздять до-нас вчитись? Нехай вчаться а не створюють тут свої порядки. І нам потрібно їм це дати зрозуміти. Поводили б себе тут як СТУДЕНТИ-нікому б не було діла до них.
Це все дуже весело, і про це писалось тут більше 9000, но є біда. І біда в тому, шо ми самі один одного не уважаєм, не уважаєм порядків і законів ( і то поголовно, зверху до низу). І мєнтів тим більше ніхто не уважає. В нас порядок один: для своїх всьо, для чужих закон і навіть беззаконіє. А в них там приблизно такі ж порядки, вони приїхали сьогодні сюда, а завтра звалять і плювали вони на Україну і на ідею, їм важно вижити і отримати максимум профіту. Поки в країні по-дефолту бардак, жоден іноземець не буде тобі створювати твої порядки, а тіко вигідні для себе.
Так-то.
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:46 #1858289   #499
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від Witek Переглянути допис
Да лан тебе - газетку я не читал - и по ссылке не переходил . Но здесь всё понятно смотри :
Была драка :
1 Чорно-жопники и арабы - замутили мордобой . Через каво ? - Через шалав ( праституток )
2 В газете написали - негры и арабы подрались через курв *
курва - шалава .
А мы здесь прничом ? Хорошо что они сами себя убивают ! Нам же пофиг )
Кто не имел с ними "неприятного" опыта общения, тому плевать где они и с кем там дрались.
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 00:51 #1858291   #500
Witek
Учасник
 
Аватар для Witek
Типово Відповідь: Негри з арабами билися за наших курвів!

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Кто не имел с ними "неприятного" опыта общения, тому плевать где они и с кем там дрались.
Наверно ты прав . Живу в Тернополе 22 года :3 и никогда уже за сколько время не было проблем с неграми . Но у нас в дворике жили пол года назад - нигеры - они были нормальние - всегда здаровались Добрий день гаварили , а я им в отет Здаров братюнь сига есть ? )
Witek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:42.