Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Інквізиція Свідків Єгови.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.02.2017, 18:14 #2676384   #81
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Бо залишитеся в одній корзині із Расселом та Рутерфордом та такими як вони.
Ви так дуже за нас не переживайте, потурбуйтесь краще про себе і чому Ви користуєтесь роз'ясненням, тлумаченням бур'янів (кукелю, тобто антихрИста, того хто анти, тобто проти ХрИста і Його Батька Єгови).

Додано через 9 хвилин
Цитата То це Він був поруч із Мойсеєм, назвавшись йому цим іменем і відкликаючись потім увесь час на це ім"я, коли Мойсей кликав Його і розмовляв з Ним обличчям до обличчя?
Посланець в якому було Ім'я Єгови, бо Бог ніколи не сходив на Землю, Бог знаходиться на Небі.
Новак ще більший розгін зробіть.

Востаннє редагував Ychen: 02.02.2017 о 18:26. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 19:16 #2676403   #82
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Посланець в якому було Ім'я Єгови
Вже "в якому"?
Чи "на якому"?
Але, в Якого насправді було інше ім"я, хоча Він називав Себе Єгова і відкликався на це ім"я?
Вам самому голова не морочиться від цієї Вашої маніпуляції іменами і особами?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
бо Бог ніколи не сходив на Землю, Бог знаходиться на Небі.
Аякже, я Вам повірю, а Слову Божому вірити не буду!
Читайте і вивчайте Біблію:
Цитата 24 Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба й землі, проживає не в храмах, рукою збудованих,
25 і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все.
26 І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх,
27 щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас.
28 Бо ми в Нім живемо, і рухаємось, і існуємо
, як і деякі з ваших поетів казали: Навіть рід ми Його!
(Дiї.17:24-28 )
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 21:07 #2676434   #83
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Читайте і вивчайте Біблію:
http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...7%2017%3A24-28
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 10:25 #2676512   #84
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Учень, Ваш останній допис лише підтверджує сказане мною раніше: замість Біблії Ви спитаєтеся на дописи Керівної Ради вашої організації.
Я Вам цитую слова Ісуса Христа, а Ви протиставляєте їм слова ваших керівників.
Ото і є ознака секти.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 11:34 #2676534   #85
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Ото і є ознака секти.
Згоден, бо коли Вам зробили зсилку на Біблію, то Ви навіть не бачите що слова взяті саме з неї.
Чим Ви не сектант? А як називається Ваша секта можете сказати ? Чи назву до нині так і не придумали- ще в процесі ???

Востаннє редагував Ychen: 03.02.2017 о 11:40.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 11:49 #2676536   #86
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Згоден, бо коли Вам зробили зсилку на Біблію, то Ви навіть не бачите що слова взяті саме з неї.
Повага до співрозмовника може виявлятися і в тому, щоб навести йому слова (цитату) в повідомленні, а не давати посилання на переклад Біблії, виконаний невідомими "спеціалістами" без імені і фамілії. Виконаний на замовлення Керівної Ради секти, яка, в свою чергу, заснована людьми, які ігнорували вказівки Ісуса Христа і шукали дат Його приходу і виставляли ці фальшиві дати, як істинні, обманюючи людей.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чим Ви не сектант? А як називається Ваша секта можете сказати ? Чи назву до нині так і не придумали- ще в процесі ???
Християнин я, повторюю Вам вже вкотре.
Належу то тієї ж "секти" що і перші християни і до якої належать всі християни.
Її назва Церква, заснована Ісусом Христом (цитати з Біблії треба наводити?)
До речі, хто є Головою Церкви, Вам відомо? Ім"я можете назвати?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 12:06 #2676539   #87
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Християнин я, повторюю Вам вже вкотре.
Католики говорять те саме, православні те ж заявляють...
Чи Ви думаєте що вони себе, коли їх запитати, називають нехристами?

Чи Ви від них не відрізняєтесь: Ви христеянин католик, християнин православний, християнин лютеранин...?
Не соромтесь, скажіть хто Ви ??? Не шифруйтесь, чи соромно зізнатись до яких саме християн Ви належите ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 12:23 #2676541   #88
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Католики говорять те саме, православні те ж заявляють...
Чи Ви думаєте що вони себе, коли їх запитати, називають нехристами?
Ще додайте сюди так званих "свідків Єгови" Теж християнами себе називають, хоча насправді є свідками Керівної Ради своєї організації.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чи Ви від них не відрізняєтесь: Ви христеянин католик, християнин православний, християнин лютеранин...?
Не соромтесь, скажіть хто Ви ??? Не шифруйтесь, чи соромно зізнатись до яких саме християн Ви належите ???
Як з Вами тяжко!
Як Ви застрягнули мізками у вченні вашого керівництва і не можете собі уявити що таке Церква Ісуса Христа, без ніяких інших добавлянь людських.
Прийміть Ісуса Христа, станьте християнином коли Дух Святий знову буде Вас до цього надихати, розірвіть пута омани, в яку уловили Вас ті, які почали з омани і гналися за нею (засновники вашої організації) і тоді Вам навіть в голову не прийде додавати щось до слова християнин.
Будете християнином, дитиною Єгови, тоді і пізнаєте.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 13:46 #2676552   #89
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата (засновники вашої організації) і тоді Вам навіть в голову не прийде додавати щось до слова християнин.
Будете християнином, дитиною Єгови, тоді і пізнаєте.
Вибачте шановний хрЕстеянин, але не Свідки Єгови мене знайшли, а я шукав Свідків Єгови, хоч я не знав що саме Свідки Єгови є тими кого я шукаю, куди мене спонукував дух Бога піти. На це мені пішло майже три роки від коли дух Бога, пізніше я зрозумів що саме Єгова є тим кого я шукав, мене спонукав піти і молитись про порятунок.ТО не тобі мені розказувати Новаку, людині від незрозумілого духа (невизначеного, який шифрується з підлою метою, насправді ж є зашифрованим п'ятидесятницьким духом). Чого соромитись, Новак, скажи прямо, не соромтесь, чи вже соромно за своїх братанів по вірі і тому Ви не признаєтесь що до них належите?https

Востаннє редагував Ychen: 03.02.2017 о 14:21.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 16:30 #2676565   #90
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Посланець в якому було Ім'я Єгови, бо Бог ніколи не сходив на Землю, Бог знаходиться на Небі.
-- На небі? Гм.....Ви нашу Землю на фоні космосу бачили то де саме на небі з якого боку земної кулі?

Додано через 6 хвилин
Цитата Вибачте шановний хрЕстеянин, але не Свідки Єгови мене знайшли, а я шукав Свідків Єгови, хоч я не знав що саме Свідки Єгови є тими кого я шукаю, куди мене спонукував дух Бога піти.
-- в цьому проблема мабуть бо шукали не Бога, а так званих свідків ЙГВГ і що шукали те й знайшли .
-- Ніде в Писанні не знаходив щоб Дух Святий спонукував шукати організацію Вартової вежі не підкажете текст де це написано?

Востаннє редагував engar: 03.02.2017 о 16:41. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 17:43 #2676575   #91
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
але не Свідки Єгови мене знайшли, а я шукав Свідків Єгови
Треба було Бога шукати і правди Його.
А так як Ви шукали людей, то і знайшли.
Проблема ж ще й у тому, що знайшли організацію, засновану обманцями.
Чому вони обманці?
А це Ви і самі прекрасно знаєте, хоча, впевнений, хотіли б забути: засновники організації, яку Ви знайшли, шукали не Бога, а сенсації, дати кінця світу. І знаходили ці дати одна за одною, проголошували, а потім здувалися і починали шукати іншу дату, обманюючи тих, хто слухав їх.
Якби ваші засновники були від Єгови, то вони слухалися б Ісуса Христа, Який чітко попередив, що ніхто з людей часу Його повернення не знає.
Ну а апостоли підтвердили ці слова пізніше, звертаючись до Церкви з цього питання.

Тому я і кажу Вам: наступного разу, коли Дух Святий буде Вас кликати до навернення, то послухайтеся Його і Бог приведе Вас у Церкву Свою. А наразі Ви є у організації, заснованій лжепророками, які просто прикривалися іменем Ісуса Христа та прикриваються зараз іменем Єгова.
Отака сірячна правда.
І дух секти чути і зі спілкування з Вами і спілкування із вашою братією на вулиці. "О! Керівна Рада! Це такі люди!" - оце головне про що вони розказують із захопленням.
Ну і попутно очорнюють тих, кого Єгова спас через віру в Ісуса Христа, тобто християн.
Який корінь організації, таке і дерево.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
ТО не тобі мені розказувати Новаку, людині від незрозумілого духа (невизначеного, який шифрується з підлою метою, насправді ж є зашифрованим п'ятидесятницьким духом).
За ці слова я Вас не суджу. Є Той, проти Кого Ви спрямовуєте свої звинувачення, Він Суддя праведний і бачить Ваше серце. Перед Ним дасте звіт свого часу.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чого соромитись, Новак, скажи прямо, не соромтесь, чи вже соромно за своїх братанів по вірі і тому Ви не признаєтесь що до них належите?
Вже давав Вам відповідь, але Ви не чуєте, засліплені ненавистю до християн.
Нічого, Єгова бачить це все і я сподіваюся, що шанс на навернення Ви ще матимете.

Востаннє редагував Новак: 03.02.2017 о 17:43. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 22:00 #2676614   #92
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата сподіваюся, що шанс на навернення Ви ще матимете.
Ви не сподівайтесь, а скажіть як називаються справжні хрИстияни, щоб знати куди навертатись. Кажіть, не соромтесь.

Додано через 1 хвилину
Цитата Перед Ним дасте звіт свого часу.
Я це роблю регулярно. А Ви, я так розумію, це колись може зробите?

Додано через 2 хвилини
Цитата то вони слухалися б Ісуса Христа,
Тому вони і пильнували, сподівались не пропустити і бути готовими. Бачите вони ще тоді були готові зустрічати Молодого (Ісуса ХрИста), а Ви я так розумію закликаєте всіх заснути. Нам з такими різними підходами, пан Новак, не по дорозі з Вами.

Додано через 3 хвилини
Цитата Треба було Бога шукати і правди Його.
Саме це я і шукав, розчарую Вашу самовпевненість тим, що я знайшов Правду, а Ви її досі не знаєте.

Востаннє редагував Ychen: 03.02.2017 о 22:03. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 23:11 #2676629   #93
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чим Ви не сектант? А як називається Ваша секта можете сказати ? Чи назву до нині так і не придумали- ще в процесі ???
--основа ваших хибних поглядів в тому, що ви не читаєте Писаня безпосередньо, але через призму хибних тлумачень вашої організації, з цих же підстав також випливають і беззмістовні ваші питання відповідь на які дає чітко Писаня
--назву секті придумали ще в першому столітті Н.Е.- це християни - (читайте діяння апостолів )це ті хто проповідує Імя Ісуса Христа як Єдиний шлях спасіння до яких намарне ваша організація себе клеїть проповідуючи Імя яке не було пропоовідувано першиии послідовникаи Ісуса Христа - християнами і які не називались єговістами.
-- вони - перші християни є сектантами згідно Писання - секті християн чинили опір та зневажали подібні єговістам про що написано ....Але прагнемо ми, щоб почути від тебе, яку думку ти маєш, бо відомо про секту цю нам, що їй скрізь спротивляються.
Дiї 28:22 UBIO http://bible.com/186/act.28.22.UBIO
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 10:01 #2676641   #94
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ви не сподівайтесь, а скажіть як називаються справжні хрИстияни, щоб знати куди навертатись. Кажіть, не соромтесь.
Невже все так погано?
Ви оце прочитали?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Треба було Бога шукати і правди Його.
А так як Ви шукали людей, то і знайшли.
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- в цьому проблема мабуть бо шукали не Бога,
Можу ще Біблію Вам зацитувати (хоча знаю, що Слово Єгови для Вас маловартісне):
Цитата 26 І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх,
27 щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас.
(Дiї.17:26,27)
Бога, не людей!
Ви ж вже знайщли людей, які почали свою діяльність з неправди, нехтуючи словами Ісуса Христа.
Ви і далі хочете шукати людей?

Додано через 46 секунд
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я це роблю регулярно. А Ви, я так розумію, це колись може зробите?
Я про той звіт, який має назву Суд, або Судилище Христове, означеного Богом часу.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому вони і пильнували, сподівались не пропустити і бути готовими.
Вони знехтували чіткою вказівкою Ісуса Христа!
Або не знали її (не читали уважно Біблію), або відкинули слова Ісуса і чинили самовільно, подібно Адаму.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Саме це я і шукав, розчарую Вашу самовпевненість тим, що я знайшов Правду, а Ви її досі не знаєте.
Звідки правда в обманців?
Ви ж прекрасно розумієте, що і Рассел і Рутерфорд, засновники своєї організації, шукали сенсації, отого "кінця світу" і проповідували про цей кінець, вирахуваний ними (ніби-то) по Біблії.
А ще вони попутно чинили багато чого такого, за що їх миттєво вилучили б ваші сучасні керівники.
Тому, повторюю: який початок (коріння), такі і наслідки.
Почалася організація з обману і непослуху (чи ігнорування) словам Ісуса Христа і стоїть вона на цьому ж.
І Ви також стоїте на цьому ж фундаменті.
А потрібен Вам Бог і правда Його. Тільки Він Вас звільнить від рабства, в яке Ви втрапили по хитрому лукавству тих, хто Вас упіймав.
Не людей шукайте, а Бога!
Ісуса Христа шукайте. Приймете Його - тоді життя Ваше зміниться і фундаментом стане Він Сам, а не Рассел з Рутерфордом та Керівні Ради.

Востаннє редагував Новак: 04.02.2017 о 10:02. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 14:23 #2676661   #95
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Ви і далі хочете шукати людей?
Ні не хочу з Вами мати нічого спільного людино.

Додано через 2 хвилини
Цитата не Рассел з Рутерфордом
Вони дано повмирали.

Додано через 1 хвилину
Цитата -- вони - перші християни є сектантами згідно Писання
То хто їх вважав сектантами, самі себе, чи противники називали їх сектантами ???

Додано через 3 хвилини
Цитата секті християн чинили опір
То Ви сектант, а до якої конкретно гілки (секти) в християнстві належите ?

Додано через 3 хвилини
Цитата про цей кінець, вирахуваний ними (ніби-то) по Біблії.
Це нормально, бо хотіли знати коли станеться це і тому очікували здійснення того що точно станеться. Краще думати може цієї сторожі, може тепер, може тепер, ніж бути не готовому до подій і сповнення пророцтв Біблії- "тому пильнуйте, бо не знаєте ні дня, ні години".

Додано через 5 хвилин
Цитата в яке Ви втрапили по хитрому лукавству тих
Я до Вас не втрапив по Вашому лукавству.

Додано через 8 хвилин
Цитата А потрібен Вам Бог і правда Його
Тому людино ти тут ні до чого, бо ти не Бог щоб тебе слухати. А з Ваших слів сказано що слухати людей не потрібно, а тільки Бога. То хто тебе буде слухати коли ти людина, а не Бог?
Тепер тобі залишається тільки два варіанти, щоб тебе слухали:
1) оголосити себе Богом, бо людей з Ваших слів не моня слухати;
2) визнати, що люди людей завжди навчали, в тому числі Істини.


Додано через 2 хвилини
Цитата Звідки правда в обманців?
Як самокритично.

Додано через 1 хвилину
Цитата називались єговістами.
Єговісти це суто російська православна секта, яка на сьогоднішній день не має своїх прихильників на території сучасної України. Я не живу в Росії- вчи історію релігії неуку.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84...81%D1%82%D0%B8

Востаннє редагував Ychen: 04.02.2017 о 15:15. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 15:18 #2676674   #96
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні не хочу з Вами мати нічого спільного людино.
А з тими, хто порушував вказівки Ісуса Христа, ігнорував Його слова, вивчисляв дати кінця світу, натхненний адвентистським проповідником і бажанням створити сенсацію (це я про засновників вашої організації питаю) - з ними хочете мати спільне?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вони дано повмирали.
Це засновники Ващії організації, Ви ж розумієте, що з них почалася ваша громада.
Невже хочете відсунути їх у тінь чи, навіть не згадувати, що такі були?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це нормально, бо хотіли знати коли станеться це і тому очікували здійснення того що точно станеться.
Це є порушення слів Ісуса Христа і слів апостолів.
Подібно Адам порушив заповідь Божу, бо хотів знати "що там".


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я до Вас не втрапив по Вашому лукавству.
Не втрапили і не можете втрапити, бо я до людей чи організацій Вас не кличу, подібно як роблять Ваші брати на вулицях і на порогах квартир.
Бога шукайте! Отримаєте нагороду від Нього.
А від людей - отримаєте те, чим вони "багаті".


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому людино ти тут ні до чого, бо ти не Бог щоб тебе слухати.
Ісуса Христа слухайтеся.
Я про Нього Вам повторюю раз-по-раз, нагадуючи Його слова і обіцянки.
І бачу Ваше ставлення до слів Ісуса. Воно промовисто свідчить, що Його Ви не приймаєте, а маєте замість цього Керівну Раду.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 16:01 #2676678   #97
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Невже хочете відсунути їх у тінь
Це тільки люди і не більше.

Додано через 4 хвилини
Цитата Подібно Адам порушив заповідь Божу, бо хотів знати "що там".
Апостоли також порушили "коли тут", ану читайте отут:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D1%8F%2024%3A3

Додано через 2 хвилини
Цитата Це є порушення слів Ісуса Христа і слів апостолів.
Не пильнувати сторожі- це є порушення слів Ісуса ХрИста і апостолів: потрібно пильнувати- "кожну сторожу, може ця, може ця...".

Додано через 1 хвилину
Цитата подібно як роблять Ваші брати на вулицях і на порогах квартир.
О як Ви далеко зайшли, то Ви вже проти методів проповідування, які запровадив Ісус ХрИстос! Бачите людино чому Вас не треба слухати.

Додано через 1 хвилину
Цитата Його Ви не приймаєте, а маєте замість цього Керівну Раду.
А хто заборонить Ісусу ХрИсту мати Керівну Раду???
Вашого дозволу має ХрИстос спитатись людино ???
А для чого ХрИстос мав Керівну Раду апостолів в 1 ст.? Сьо не мозня ??? То покричіть до Неба що Ви проти цього.

Востаннє редагував Ychen: 04.02.2017 о 16:04. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 17:10 #2676689   #98
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це тільки люди і не більше.
Апостоли Ісуса Христа теж як і Рассел з Рутерфордом - просто люди і не більше?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Апостоли також порушили "коли тут"
Так, абсолютно вірно! В час, коли вони не мали Духа Святого, були тілесними (не народилися згори) і керувалися звичайною цікавістю, то спитали про це Ісуса.
І отримали відповідь-попередження, щоб не стали захопленими вираховуванням "того часу".
Потім, будучи апостолами Церкви, самі попереджали інших про те, що спроби вирахувати "той час" є ознакою тілесності і закінчуються проблемами.
Засновники вашої організації послухалися попередження Ісуса Христа?
А попередження апостолів?
Відповідь очевидна.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не пильнувати сторожі- це є порушення слів Ісуса ХрИста і апостолів: потрібно пильнувати- "кожну сторожу, може ця, може ця..."
Сторожа - це день (доба). Отож, тут мова не про вираховування року повернення Ісуса Христа і про проголошення цього року на увесь світ, а про те, що треба постійно бути налаштованим на Духа Святого, щодня, щогодини, щохвилини.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
О як Ви далеко зайшли, то Ви вже проти методів проповідування, які запровадив Ісус ХрИстос! Бачите людино чому Вас не треба слухати.
Ісус Христос казав кликати всіх до організації, якою керують самозванці?
Може Він закликав всіх йти до Єрусалимського храму і шукати там слова фарисеїв та книжників та йти за ними?

Проблема проповідування у вашій організації не в методах, не зіскакуйте з теми. Проблема в тому, що ви себе, свою організацію, а головно, Керівну Раду проповідуєте і рекламуєте. Не Ісуса Христа, Який є людям Спаситель, а свою організацію. Не нове народження завдяки вірі в Ісуса Христа, яке дарує людям Єгова, а проповідуєте відданість вченню Керівної Ради вашої організації.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А хто заборонить Ісусу ХрИсту мати Керівну Раду???
Вашого дозволу має ХрИстос спитатись людино ???
А для чого ХрИстос мав Керівну Раду апостолів в 1 ст.? Сьо не мозня ???
Як Ви можете рівняти тих, кого Ісус вибрав особисто і тих, хто самі себе вибрали?
Може апостоли теж нехтували словами-попередженнями Ісуса Христа, як це робили засновники вашої організації?
Ваші засновники чинили речі, за які їх зараз ваші старійшини засудили б на судовому комітеті (згадайте назву теми) і вилучили б без жодного сумніву.
Може Ви і апостолів можете звинуватити в речах, які робили ваші засновники?
Може і апостоли були негідними у служінні, яке доручив їм Ісус Христос?
Яке коріння - таке і дерево!
На основі апостолів Бог, Духом Святим будує Свою Церкву.
На основі Рассела/Рутерфорда і їх наступників, люди збудували непогану людську релігійну організацію. Непогану з людської точки зору (маю з чим порівняти, піонерив, був "партєйним") - бувають кращі, бувають гірші.
Але у порівнянні із тим, що творить Бог, який спасає безпомічне, піднімає безсиле і непотрібне, воскрешає людей духовно і вводить їх у вічне Царство Своє, як дітей Своїх - ці всі людські організації є ніщо, і хороші і тим паче, погані.
Тому я Вам і кажу: наступного разу, коли голос Духа Святого почуєте, не робіть затверділим Ваше серце, втікайте з лабет людської організації і біжіть до Бога.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 22:45 #2676717   #99
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата біжіть до Бога.
А конкретніше можна ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2017, 09:06 #2676738   #100
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А конкретніше можна ?
О, накінець-то. Питання це висить у повітрі вже пару років у спілкуванні зі свідками.
Я просто дивувався, що ніхто з них його не задає.
Всі зусилля, за словами свідків, мають бути спрямовані на пошук "єдиноправильної Організації та правди її".
Тому, з зацікавленими вони починають вивчення літератури, виданої Керівною Радою організації, правил і внутрішнього порядку організації і т.д. І коли людина стає згодною і приймає вчення організації, тоді настає час присяги, яку уособлює водне хрищення.
Питання: а де тут Бог?
Де в цьому всьому особисті стосунки з Духом Святим, Який єдиний(!) може привести людину до справжнього навернення?
Бібілія каже нам, що Бог дає нагороду тим, хто шукає Його, а не людей (тим паче якихось самозванців, які не слухаються слів Ісуса Христа).
Отож, можна шукати Бога, але без Духа Святого і це може привести людину до якоїсь секти, яких сотні.
Що каже Біблія з цього приводу, Учень?
Як інші люди шукали Бога і знаходили (вірніше Він їх), що важливе в цьому пошуку, які його передумови?
Невже в вашій організації про це вам (свідкам) нічого не пояснили?
Втім, чи знайшли Бога ті, хто заснував вашу організацію? Може якраз в цьому причина такого стану?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:14.