Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: Чи підтримуєш перехід FortYear-а з "Пори" в "Свободу"?
Так / Швидше Так, ніж Ні 15 23.44%
Ні / Швидше Ні, ніж Так 18 28.13%
Важко відповісти / Мені однаково 31 48.44%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2010, 20:10 #1462876   #161
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

таке манікальне "випромінювання добра" сім самураїв я споглядав лише щодо Серія Притули

Притула його ігнорує і всю свою енергію та час (як робочий, так і домашній) люна тратить на намагання дошкулити зарозумілому запроданцю ФортЄру...

Сім самураїв, Ви ж ніби доросла людина... Чесно дивуюсь...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:14 #1462878   #162
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
порівнювати партію з роботою (як робив це Різник) недолуго, ібо партія маю одну дуже-дуже суттєву рису - ідеологію та ідеї, які вона відстоює
прикро визнавати, але єдина відносно ідеологічна партія в Україні - свобода. всі решта - заточені під лідерів. хтось знає, яка ідеологія в батьківщини, нашої україни, ригіонів, фронту змін? якщо вона в них є, то тільки на папері... і їх націонал-соціалізм на рівні тернопільських жеків абсолютно безсилий. місцеву господарку проводять конкретні люди, а не ідеології.

Додано через 38 секунд
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
таке манікальне "випромінювання добра" сім самураїв я споглядав лише щодо Серія Притули

Притула його ігнорує і всю свою енергію та час (як робочий, так і домашній) люна тратить на намагання дошкулити зарозумілому запроданцю ФортЄру...

Сім самураїв, Ви ж ніби доросла людина... Чесно дивуюсь...
є ще Тимур

Востаннє редагував riznyk: 02.10.2010 о 20:14. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:21 #1462887   #163
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
таке манікальне "випромінювання добра" сім самураїв я споглядав лише щодо Серія Притули

Притула його ігнорує і всю свою енергію та час (як робочий, так і домашній) люна тратить на намагання дошкулити зарозумілому запроданцю ФортЄру...

Сім самураїв, Ви ж ніби доросла людина... Чесно дивуюсь...
які дешеві прийоми, міг би й щось цікавіше придумати.
дошкулити? а ти б хотів щоб всі тебе хвалили або мовчали. нє? тоді можна робити шо хочеш і всі задоволені.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
прикро визнавати, але єдина відносно ідеологічна партія в Україні - свобода. всі решта - заточені під лідерів. хтось знає, яка ідеологія в батьківщини, нашої україни, ригіонів, фронту змін? якщо вона в них є, то тільки на папері... і їх націонал-соціалізм на рівні тернопільських жеків абсолютно безсилий. місцеву господарку проводять конкретні люди, а не ідеології.
ох, чого ж ви раніше це невизнавали?
блін, та мені пофік в принципі куди вступив фортієр і яка доял пори. але мене дуже нервують безпринципні люди.
особли дивуюсь тобі, принциповому з принципових. ти коли заходив в кімнату, то спочатку в приміщенні з"являлись твої принципи, а потмі заходив ти сам. і як ти умудряєшя тепер їх засунути в дупу і казати зовсім інше? як там вистачило місця??

Востаннє редагував сім самураїв: 02.10.2010 о 20:21. Причина: Пізніше додано
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (06.10.2010)
Старий 02.10.2010, 20:22 #1462891   #164
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"



в ви собі сидіть тут
riznyk зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:24 #1462894   #165
Восточный Украинец
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Залишити пропрезиденсько-пропроффесорську партію - це зрада?


Что то не допонял. Сильная президентская власть, Крыму статус области, прекратить разгул анархо-демакратии, бой либералам и пЕдирасам с западными ценностями, свой только свой уникальный путь. Слава не вали с больной башки на здоровую. ЭТО ВАШ президент. Янукович это ПОМЕРКОВАНЫЙ Тягнебок, только с Енакиево.
Восточный Украинец зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:26 #1462896   #166
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ФортЄр, ваша проблема у відсутності політичної культури, була б ваша критика на адресу Свободи конструктивно-беземоційною, проблем би зараз не виникало
Намагався щодо "Свободи" бути конструктивним. Визнаю, що перегиби були, особливо під час виборчої кампанії. Справедливості заради, варто відмітити, що і свободівці в кишеню за словом не лізли.

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
я не сприймаю "перебежчиків" в будь-якому вигляді, навіть якби це були комуністи, що раптом стали націоналістами, вважаю, що людина має бути чесною насамперед перед собою, ви ж самі сумніваєтесь у своєму виборі, тоді навіщо?
Щоб бути перебіжчким, то, напевне треба від когось втекти... когось зрадити... надіюсь, в тернополі та області небагато теперішніх чи колишніх пористів, котрі вважають, що хтось від когось втік...
Якщо Ви вважаєте, що варто було залишатись в "Порі" і розбудовувати цю партію - то я таку думку не розділяю.

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
і якщо тут у вас не знайдеться особливих розбіжностей з ідеями Пори, то методи, якими вони відстоюються - геть різні і нажаль в Свободи вони часто маразматичні
Ідеальних партій немає. Політика, загалом - багно.
Щоб ситуація змінювалась на ліпше - займатись виключно розмовами на форумі замало.

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
як ви, розумна людина, будете поводитись на всіх тих акціях? я не уявляю, думаю ви теж до цього не готові
про які саме акції йде мова?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:30 #1462897   #167
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис


в ви собі сидіть тут
так от і я про це ж. ви думаєте, що як мене переспорите, то ваші проблеми закінчаться? ))) от смішні.
ми собі тут поржемо і підем спати. і завтра для нас буде такий же ж день. а ти, Фортієр, кожного ранку тепер будеш прокидатись "свободівцем". будеш чистити зуби - а в дзеркалі на тебе буде дивитись "свободівець". і ти будеш заходити на форум в "Політику" і будеш читати старі пости, де Різник з ГСВ вас, свободівців, дебілами обзивали. ворогу такого життя не побажаєш.)
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 5:
christina (03.10.2010), Пантера (06.10.2010), Monax (07.10.2010), VT (03.10.2010)
Старий 02.10.2010, 20:32 #1462898   #168
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

різник,
а які принципи ти порушив?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:34 #1462901   #169
Восточный Украинец
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

про які саме акції йде мова?[/QUOTE]

Ну когда негром линчевать будут или на худой конец погромы там всякие.
Восточный Украинец зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:35 #1462903   #170
Лехтур
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
До всіх: наршті прозвучить якась конструктивна критика і конструктивні пропозиції? Хочу спокійно заснути з усвідомленням що є люди здатні бачити далі свого носа.
Славку, а від тебе часто була конструктивна критика і конструктивні пропозиції щодо ВОС на цьому форумі? Тепер вже розумієш, наскільки мені особисто було неприємно читати твоє поливання гівном Свободи?
Лехтур зараз поза форумом  
Подякували 9:
Бойківчанка (03.10.2010), Dexter (02.10.2010), freeman (03.10.2010), Пантера (06.10.2010), Igor_ko (03.10.2010), сім самураїв (02.10.2010), riznyk (02.10.2010), scorpik (03.10.2010), Viaa (02.10.2010)
Старий 02.10.2010, 20:36 #1462906   #171
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Фортєра зрозуміти можна,"Пора" свою функцію в 2004 виконала і як партія,своє віджила.

Але згадуючи зовсім недавній срач тут на форумі із свободівцями (Еріксон,ти де?),рішення про вступ у Свободу досить таки дивний.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 5:
Бойківчанка (03.10.2010), FortYear (02.10.2010), freeman (03.10.2010), Frutik (02.10.2010), riznyk (02.10.2010)
Старий 02.10.2010, 20:37 #1462908   #172
Лехтур
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
навіть не здогадувався наскільки важливим було для багатьох моє членство в "Порі"...
Ти для багатьох, я б сказав для більшості форумчан, хто тусується в "Політиці" був символом правильності їх переконань щодо ВОС. Прапором таксказать... І тут виявилося, що ти підтримав Свободу, проти якої боролися стільки часу. От народ і втратив орієнтири, повне розчарування...
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:40 #1462914   #173
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Славку, а від тебе часто була конструктивна критика і конструктивні пропозиції щодо ВОС на цьому форумі? Тепер вже розумієш, наскільки мені особисто було неприємно читати твоє поливання гівном Свободи?
Тут треба ще завдячувати цинізму і хамству одного цікавого персонажа також, на яке доводилось піднімати важку артилерію.
gsv зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 20:48 #1462920   #174
Восточный Украинец
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Для разрядочки расскажу один случай.
Пару дней назад лежу в палате заходит врач и спрашивает: "Вам уколы в час делали" говорю "Нет" он зовет медсестру дают ей п..лей, потом достаеться мне за бардак в палате.Он ушел, я говорю: "Что то доктор какой то злой" а она мне "Он у нас еврей". Лежал потом и думал за кого она голосовать будет?
Восточный Украинец зараз поза форумом  
Подякували 3:
Бойківчанка (02.10.2010), Monax (07.10.2010), Romko_7 (02.10.2010)
Старий 02.10.2010, 21:18 #1462958   #175
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

може невеличкою користю від фортєра-свободівця буде налагодження мостів примирення між людьми, котрі трохи не там шукали ворогів

Після помаранчевої революції я опонував риториці "Свободи" не тому що вона неправильна, а тому що гадав її недоречною
Був переконаний, що Україна як національна держава відбулась... загроз немає... і треба було братись за екноміку.
Гадаю, зараз тільки сліпий не бачить, що Україна перетворюється на "нову країну".
Можливо влада би залишалась демократичною, якщо би відчувала спротив. Спротиву немає... суспільство деморалізоване.
Коаліцію антиконституційну проковтнули... повернення до конституції 1996 прохавали... на наступному тижні податковий кодекс певне проштовхнуть..
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dan (03.10.2010), Frutik (02.10.2010)
Старий 02.10.2010, 21:29 #1462973   #176
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
на наступному тижні податковий кодекс певне проштовхнуть..
твій теперішній безпосередній шеф плоть від плоті кров від крові того податкового кодексу. сокол азарова. при азарові почав та вазаровсіькій податковій і став зам голови обласної податкової

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
цьго не зрозумів
ну якшо ти раптово став непонятливим то це прозорий натяк на надала, який пів свого життя провів у полдатковій на керівних посадах

Востаннє редагував Frutik: 02.10.2010 о 21:31. Причина: Пізніше додано
Frutik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (02.10.2010)
Старий 02.10.2010, 21:54 #1462996   #177
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
твій теперішній безпосередній шеф плоть від плоті кров від крові того податкового кодексу. сокол азарова. при азарові почав та вазаровсіькій податковій і став зам голови обласної податкової
"Шеф" - Головко Михайло.
Сергій Надал - рядовий партієць і кандидат на міського голову.
У мене тітка працює в одній з податкових. Вона злодійка по замовчуванню?
Перед прийняттям рішення намагались почути конкретну компрометуючу інформацію в тому числі і про Надала.
В осному на що наштовхувались - це "кажуть....", "ходить інформація..." і т.д.

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
ну якшо ти раптово став непонятливим то це прозорий натяк на надала, який пів свого життя провів у полдатковій на керівних посадах
тепер зрозумів
хочу вірити, що він залишився людиною.

маю сусідів та друзів, чиї батьки все життя пропрацювали на керівних посадах в райдержадміністраціях
але людям в очі їм дивитись не соромно... мають повагу серед громади
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 22:11 #1463004   #178
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Viaa Переглянути допис
А результати маємо у облраді і навіть у назві цієї гілки - може ж не все так негативно?
оце голосування, один за трьох - це справді вагомий результат
Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
Гсв, найкраще - це терміново на форумі організувати епідемію якогось грипу, щоб відвернути увагу від Сорокаліта.
треба замовити мінет у блекбері пудрі
Zavgosp зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 22:17 #1463012   #179
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
мають повагу серед громади
до мене доходили слухи (з других рук) як предаставники громади в провінції питала одного шанованого свободівця з тернопільської облради шось типу "а ти сину хто таке, прихав на такій лохівській машині тутка агітувати". цю історію цей шанований свободівець повів іншому свободівцю. а той вже мені по нетверезі. от і вся повага громади
Frutik зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 01:41 #1463087   #180
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Саме цікаве те, що вуха, роги і хвіст від здохшої Пори будуть тягнутися за Фортєром ще дуже довго, і куди би він не пішов чи не перейшов привид Пори буде скрізь кидати свою тінь на все, чого він буде торкатися в своєму політичному житті.
В нас місто невеличке, можна сказати велике село і я впевнений, що примара тої Пори буде ще тут довго висіти Домокловим мечем над деякими своїми палкими прихильниками. Занадто багато шуму наробила свого часу Померачова революція, щоб тепер так швиденько стерти все людям з пам"яті і на тому місці розмістити ідеали Свободи, чи Регіонів чи ще чогось.

Востаннє редагував Mark V: 03.10.2010 о 01:48.
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:21.