Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


FIFA 12 / FIFA 13 / FIFA 14 / FIFA 15

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.10.2011, 13:31 #1767047   #1
muTs
 
Аватар для muTs
Типово FIFA 12 / FIFA 13 / FIFA 14 / FIFA 15

Чесно кажучи для мене дивно, чому для самої успішної гри з серії FIFA ще нема створеної окремої теми
Отже ваші враження від фіфи ? Хто має ліцензію ? Як вам онлайн режими гри ?

Особисто для мене це найкращий симулятор футболу, який я коли небудь грав. Гра мені настільки сподобалась, що сьогодні я купив собі ліцензійний ключ і з нетерпінням чекаю моменту активації його вдома)

UPD: перший пост я закріплюю і також буду постійно добавляти в нього ніки форумчан в оріджіні

TarasiyUA - я
Stealzon - StealZ
BeermanUA - Beerman
anykey111 - @NYKey
FFoolabe - DezDemon
YURALVIV16 - Yuralviv
fruit20 - Naruto
angry4_UA - Angry
tgooner - дядя Вітя

Востаннє редагував StealZ: 12.12.2014 о 10:44.
muTs зараз поза форумом  
Подякували 3:
Naruto (23.10.2012), Sten1 (13.10.2011), дядя Вітя (13.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2011, 14:02 #1767075   #2
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: FIFA 12

Фіфу шпілив дуже давно ше певно 7 мож 8. Почув, що 12 така якась мощна получилася і попробував. Порівнювати з попередніми версіями не можу, бо незнаю які вони були, але трохи симулятора там вже є...

Хоча я ніяк не можу роздуплитися з обороною, та тактична оборона (кнопка пресингу) щось ніц не дає, мене вони просто проходять це вже аж занадто, також паси низом якісь занадто повільні, поки довго м'яч котиться до гравця, особливо це нервує, коли хочеш дати низом трошки сильніше, щоб перехопити не встигли, то не годен ніяк це зробити (тримаю кнопку пасу довше той стовпчик росте, а сила пасу і відповідно його швидкість така сама ніяка чомусь). Ще як на мене то трохи переборщили з тою фізикою, шпортаються забагато, але це таке на гру не дуже сильно впливає, можна жити.
Сподобалося, те що комп розумно атакує, але він проходить оборону вже на підступах до воріт за рахунок індивідуальної майстерності, ще ні одного голу вони не забили мені після комбінації, щось тут не так з тою тактичною обороно, або я не вмію нею користуватися (в пес до речі це також є, і там норм все працює), трохи б забрати чітерства в нього (так ніби коден гравець як мессі), і від підктаів тікає, як наперед знає.

п.с. ще б нашу збірну додали і 2-3 клуби для прілічія
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2011, 14:22 #1767093   #3
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: FIFA 12

Був поклонником пес, але ця фіфа перевершила і пес і сама себе, мені дуж сподобалася.
Правда на ріпаку якесь управління криве (не звичне) і щось не знайшов де його міняти, підкажіть хто знає
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2011, 17:07 #1767213   #4
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: FIFA 12

Ну шо ж, активував я ключ, зіграв 5 матчів в онлайні - це просто бомба!!! поки шо я нарахував 3 можливості онлайн гри: звичайнйи сезон (граєш пох яким клубом), сезон командою створеною з 0 (дають гравців, за різні досягнення можеш гравців докуповувати/продавати) та сезон віртуальним футболістом (цього ще не пробував).
Карочє, шо я можу сказати.. Гуд бай ПЕС 12.. ФІФА дуже рулить!
muTs зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (13.10.2011), pupsic1207 (14.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2011, 17:39 #1767248   #5
Trader
 
Аватар для Trader
Типово Відповідь: FIFA 12

Про нову тактичну оборону і чітерство згоден з цезарем, шось воно деколи аж занадто просто/складно...

А нарахунок управління я як мав ше 2011 фіфу то поставив патч на керування із стандартними кнопками і потім скопіював ці налаштування в 12-ту
Trader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 11:53 #1767869   #6
Beerman
Guest
Типово Відповідь: FIFA 12

ну з обороною на почтаку я тоже дуже довго матюкався, але потім як трохи присвоївся то побачив всю красу...
тут пишуть що вас дуже легко проходять захисники, так в тому і вся фішка, якщо раньше ти нажав кнопку бігу і кнопку пасу і гровець як бик на червону шмату понісся на мяч, то тепер кнопка пасу тільки заважає вільно проходити нападаючому а відбирати мяч треба кнопкою удару і підкатом, коротше тепер в обороні не тупо зажимаєш дві кнопки.
на рахунок сили пасу то тут всьо логічно, якщо пасуючий стоїть напів боком то і відповідно він не може віддати пас конфетку.
і в цілому ЕА дуже добре попрацювала над недоліками 11 серії...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 11:54 #1767871   #7
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: FIFA 12

В кого фіфа підлагує (як в мене блєа) - є декілька порад...
1. Оновити драйвери відяхи
2. Повисити пріоритет (через диспетчер завдань)
Якшо не поможе то є ше один...
C:\Users\Name\Documents\FIFA 12\fifasetup.ini - відкриваємо через блокнот і змінюємо 2 значення: RENDERINGQUALITY - із 3 на 0, SCREEN_SLEEP - з 0 на 16.

Я в себе це все зробив, деколи лагає, деколи нє.
Хто ше знає які методи - пишіть...

по темі: Фіфа дуже, дуже ок...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 12:36 #1767912   #8
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: FIFA 12

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
В кого фіфа підлагує (як в мене блєа) - є декілька порад...
Заходиш в настрйоки графіки фіфи(не в самій грі а в конфіг) і там ставиш галочку біля "Мелкие рывки на АТІ", і все пропадає, принаймні в мене помогло
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 12:51 #1767928   #9
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: FIFA 12

В мене спочатку то глючило, то йшло нормально. Проблему з глюками вирішив скачуванням бета драйверів під батлфілд 3 до відеокарточки.
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 13:26 #1767963   #10
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: FIFA 12

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Заходиш в настрйоки графіки фіфи(не в самій грі а в конфіг) і там ставиш галочку біля "Мелкие рывки на АТІ", і все пропадає, принаймні в мене помогло
В мене не помогло... То ок йде, то неок...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 13:51 #1767994   #11
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: FIFA 12

ну тоді, пробуй метод Муца, якось дивно то всьо
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 14:22 #1768021   #12
tool
 
Аватар для tool
Типово Відповідь: FIFA 12

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
В мене не помогло... То ок йде, то неок...
Думаю метод апгрейду буде самим вірним
tool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 14:54 #1768041   #13
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: FIFA 12

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
В мене не помогло... То ок йде, то неок...
Конфіг ПК в студію
В мене самого воно спочатку трохи тріпалося (відяха неочень Radeon HD4850), але після обновлення драйверів все ок.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 19:06 #1768223   #14
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: FIFA 12

На стаціонарному ПК все працює чудово, а на ноуті після заставки зразу виходить з гри, на ноуті і компі все ідентичне, тільки вінда на ноутбуці 64, але не думаю що це має значення...
В чому може бути проблема
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2011, 19:37 #1768251   #15
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: FIFA 12

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
На стаціонарному ПК все працює чудово, а на ноуті після заставки зразу виходить з гри, на ноуті і компі все ідентичне, тільки вінда на ноутбуці 64, але не думаю що це має значення...
В чому може бути проблема
Коли шукав вирішення своєї проблеми, то бачив, шо пацани писали, шось на подобі того, шо ти..
По-пам"яті:
1. Шлях до сейвів (сейви зберігаються в моїх документах) повинен бути прописаний тільки кирилицею.
2. В папці з сейвами є файл replay0.bin (зто чною назвою можу помилятись, але щось подібне). так от, цей файл потрібно видалити, в цій папці створити файл блокноту з аналогічною назвою і зберегти його з розширенням .bin

Ну і я б тобі радив спитати в Гугла, кажуть допомогає
muTs зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (14.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2012, 14:14 #1867492   #16
BilanVM
Учасник
Типово Відповідь: FIFA 12

Підскажіть будь- ласка як зробити молодшим іграка в ігрі Фіфа 12

Додано через 2 хвилини
Скажіть будь ласка як зробити молодшими іграків?

Додано через 8 хвилин
Дякую за допомогу, але той файл займає 1гіг. В гуглі прописував, нічого не дізнався. (Я на форумі новенькій, користуватися тут не вмію. Допоможи будь ласка, опублікуй моє питаня на загальне обговорення. (Підскажіть будь- ласка як зробити молодшим іграка в ігрі Фіфа 12) Наперед дякую

Востаннє редагував BilanVM: 08.02.2012 о 14:14. Причина: Пізніше додано
BilanVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2012, 14:26 #1867506   #17
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: FIFA 12

Оскільки ввічливо попросив, то відповім
ФІФА12 не дозволяє редагувати вік. Але його можна змінити, якщо лізти в бази даних гри. Я не пробував. але ось знайшов обговорення на англ. форумі. Так що підтягуй знання з англійсьокї і вперед

http://www.soccergaming.com/forums/s...d.php?t=171168
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 20:53 #1870185   #18
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: FIFA 12

Вийшла в світ Українська ліга FIFA 12

В них в розробці 1-ша та 2-га ліга, тому пропоную долучатись до теми "Нива" Тернопіль, Всі дані про команду! та допомогти розробникам зробити хорошу команду (хоча б віртуально).
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2012, 08:31 #1893076   #19
pupsic1207
 
Аватар для pupsic1207
Типово Відповідь: FIFA 12

Народ ,проблема, після установки гри - не можу поміняти розширення екрану. В чім причина?
pupsic1207 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2012, 10:19 #1893163   #20
Beerman
Guest
Типово Відповідь: FIFA 12

Цитата:
Допис від pupsic1207 Переглянути допис
Народ ,проблема, після установки гри - не можу поміняти розширення екрану. В чім причина?
взагалі то перед запуском гри має появитися вікно і там можна нажати налаштування гри, ящо такого нема то зайти в папку де установлена фіфа і вибери паку fifasetup, а в ній буде фаіл fifaconfig, запусти і налаштуй
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:11.