Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Будемо літом платити за опалення, введено круглорічну абон. плату

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.01.2022, 18:17 #2797934   #21
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Будемо літом платити за опалення, введено круглорічну абон. плату

Це як з шулером грати в карти. В нього чорити козирі в рукаві, а ти надієшся не втратити своє. Отак з нашою корупційною недодержавою.
Хоч одна людина знала, що треба було переукладати ті договори з теплокомуненерго, а перед тим з ЖЕком? На те і було розраховано, що ніхто не знав. Мені що, наймати особистого юриста, щоб слідкував за тим всім? Я зранку до вечера на роботі.

Ще раз звертаю увагу, хто на централізованому, подивіться в рахунки за грудень. Там окремим пунктом вказана абоненська плата. Її ви будете платити і після опалювального періоду. Отак вас надурили. Чи стосується це індивідуальщиків, точно не знаю. Їх стосується проблема з платою за опалення місць загального користування, про що тут постійно пишуть. Але я починав за абон. плату в навязаному нам двоставковому тарифі.

Тим, що багато хто відмовляється платити, ви нічого не доб'єтесь. Вони бояться тільки шуму. Не платите собі тихо, для них нічого страшного. Знімуть з зарплати.
А от підняти шум, тим більше після подій в казакстані, це для них страшно. І картинка для росії.
Але так як вони з нами поступають, так і з ними треба.

Зробили з частини населення рабів централізованого опалення, яке є абсолютно економічно недоцільною системою і гріє більше землю на вулиці, чим наші квартири. Ще й вбухали купу позичених грошей в модернізацію тих непотрібних котелень. І зразу ж розписали всі витрати на нас. Хіба не зрозуміло, чому це збіглося в часі.
Ми бідна країна. Нам треба на всьому економити, а не підтримувати систему опалення, яка витягує з нас всі гроші.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2022, 18:23 #2797935   #22
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Будемо літом платити за опалення, введено круглорічну абон. плату

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Я мешкаю в цегляному, де ще не всі відключені від централізованого... і це сама найбільша проблема.В нас одна батарея на першому поверсі, в під'їзді і толку з неї трохи більше чим 0, підвали в нас не опалюються, про горища не в курсі, але також підозрюю що не опалюються
Як в підвалах, так і на горищах прокладено труби центрального опалення, тому і вони рахуються опалюваними. А вам, як співвласникам цілого житлового фонду у вигляді будинку можуть ще в майбутньому нарахувати за утеплення цих самих труб.....як і мені в тому числі.))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2022, 10:08 #2797939   #23
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Будемо літом платити за опалення, введено круглорічну абон. плату

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тепломіськкомуненерго писилається на

Законодавство України
тобто вони уклали з вами публічні договори, так само як смітярники мене натягнули?
ок, але смітярники керуються постановою кабміна, яка зобов'язує укласти договір на вивіз сміття, тому ти, ніби-то, мусиш договір укласти, а місцева влада вирішує з ким. А тут? чисто публікація договору івсе? прошляпив 30 днів і не відмовився - значить прийняв?
я коли пробував спекатись того договору зі смітярниками - вивчав Цивільний кодекс і там так говориться:
Цитата Стаття 3. Загальні засади цивільного законодавства
1. Загальними засадами цивільного законодавства є:
3) свобода договору;

Стаття 14. Виконання цивільних обов'язків
2. Особа не може бути примушена до дій, вчинення яких не є обов'язковим для неї.

Глава 16
ПРАВОЧИНИ
Стаття 202. Поняття та види правочинів
1. Правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

2. Правочини можуть бути односторонніми та дво- чи багатосторонніми (договори).

3. Одностороннім правочином є дія однієї сторони, яка може бути представлена однією або кількома особами.

Односторонній правочин може створювати обов'язки лише для особи, яка його вчинила.

Стаття 203. Загальні вимоги, додержання яких є необхідним для чинності правочину

1. Зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам.

3. Волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі.

ну і там багато іншого цікаво. ключовий момент стяття 14 пункт 2 - не можна підписати людину на договір, якщо її до цього не зобовязує закон, і тут в випадку сміття - закон таки зобов'язує. Плюс до того борг набіг і це загрожувало субсидіям. Ну і плюс ряд інших факторів, які в результаті змусили мене відступити і погодитись на той договір.

Додано через 21 хвилину
справедливості заради, в правильному публічному договорі мав би бути пункт, який вказує, коли він вступає в силу. і переважно там вказують факт першої оплати, тобто поки ти не платив - ніхто нікому нічого не винен. перша сплата - і вступають в силу всі пункти договору і відповідно відповідальність. Але в випадку з сміттям - вони не перестали нараховувтаи заборгованість навтіь після того, як я їм відніс письмову заяву про відмову від договору. Хоча я тоді коли подавав ту заяву - теж зустрічав інформацію, що є певний термін для відмови від договору, і якщо не відмовився протягом нього - то договір вступає в силу. Проблема що я про цей договір дізнався бульше ніж через місяць, коли побачив нарахування в "епс".

Востаннє редагував switch: 19.01.2022 о 10:08. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2022, 11:38 #2797945   #24
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Будемо літом платити за опалення, введено круглорічну абон. плату

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Як в підвалах, так і на горищах прокладено труби центрального опалення, тому і вони рахуються опалюваними. А вам, як співвласникам цілого житлового фонду у вигляді будинку можуть ще в майбутньому нарахувати за утеплення цих самих труб.....як і мені в тому числі.))))
А ще труби йдуть вулицею, тобто і вулиця опалюється? Давай тоді всі нехай платять за опалення вулиці

Труби прокладені. Вони мають теплоізолюватись. Чия проблема, чи чиї витрати - теплоізоляція труб?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2022, 14:17 #2797952   #25
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Будемо літом платити за опалення, введено круглорічну абон. плату

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Як в підвалах, так і на горищах прокладено труби центрального опалення, тому і вони рахуються опалюваними. А вам, як співвласникам цілого житлового фонду у вигляді будинку можуть ще в майбутньому нарахувати за утеплення цих самих труб.....як і мені в тому числі.))))
Ні, не думаю що так. Сьогодні спеціально ходив по підвалу в свому під'їзді, - є десь 3 метри труби яка іде під панелями 1-го поверху і це все що побачив, остальні можливо закриті десь, замуровані чи заходять з іншого підвалу, хз. короче но факт що вона не може обігріти цілий підвал...Тим паче що вона збоку.
Короче тут ясно, що комунальники частину своїх проблем перенесли на плечі людям.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2022, 16:42 #2797957   #26
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Будемо літом платити за опалення, введено круглорічну абон. плату

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Ні, не думаю що так.
Однозначно! Не віриш, то запитай у компетентних людей. Просто така будова подачі центрального опалення. Здається гаряча вода зразу подається на горище, або горішній технічний поверх, а потім зтікає по стоякам і батареям і повертається в підвали, звідки вже йде назад до котелень.

Цитата Короче тут ясно, що комунальники частину своїх проблем перенесли на плечі людям.
А ось тут — в саму точку. )))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2022, 10:22 #2798021   #27
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Будемо літом платити за опалення, введено круглорічну абон. плату

Інструкція для тих, кому нарахували оплату за холодний під’їзд.

Як я вже писала, основна задача комісій Надала – полювання за неізольованими стояками. Як вийти із цього положення, розповідала в попередніх дописах.

Але ще раз наголошую, що за ізольовані стояки у вас віднімуть максимум по 100 гривень. Адже основні нарахування – за обігрів під’їздів, температура в яких повинна становити не менше +16⁰С. І Надал та «недокомісії» всіляко обходять це питання, бо саме там закладені найбільші суми.

Як скасувати оплату, якщо фактична температура нижча?

Нам у поміч Постанова КМУ №630 від 21.07.2005 р. «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (зі змінами)», а саме її пункти: 29, 32-39.

Коротко і покроково:

1. Пишемо заяву в тепломережі з вимогою надіслати представника для проведення замірів температурних показників у під’їзді з посиланням на згадані Правила.

2. Разом із представником тепломереж складаєте акт-претензію із результатами замірів і новою заявою вимагаєте скасування оплати

3. Якщо тепломережі проігнорували вашу вимогу або їхній представник не з’явився, складаєте акт-претензію лише удвох із сусідом (бланк (Додаток 2) можна скачати в пункті 37 згаданої Постанови КМУ). Подаєте другий примірник акту в тепломережі, проконтролюйте правильну його реєстрацію і вимагайте скасування оплати.

В разі відмови тепломереж провести перерахунок, йдете до суду і по ходу додаєте до позовних вимог відшкодування судових витрат і оплату толкового адвоката.

В ідеалі в цьому питанні об‘єднатися із сусідами і подавати усі заяви та акти разом.

З Богом!

П.С. Місця загального користування - це під‘їзди, а підвали і горища - це допоміжні приміщення. Не плутайте, як наш мер ��
Тетяна Вербицька, Газета Номер 1, Тернопіль
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Tommygun (24.01.2022)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:55.