Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2012, 20:59 #1968163   #2
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

можна і в дохторів поколядувати, тих шо роди приймають і тих шо їм "помагають"... то ж їм залізяка.... хай по одній "вдячності" пожертвують або по місяцю "класних вітамінок"
Black-Raven зараз поза форумом  
Подякували 3:
. (19.06.2012), Dao (19.06.2012), mZiG (25.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2012, 21:01 #1968165   #3
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Якщо кошти пiдуть на благо дiтям-я свою долю кину. Але жодних банок-скриньок
Цiна апарата-20 тисяч гривень. Пару крiсел на стадiонi. Або кiлька метрiв дороги.

Востаннє редагував seadog: 18.06.2012 о 21:06.
seadog зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (18.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2012, 21:34 #1968188   #4
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Black-Raven Переглянути допис
можна і в дохторів поколядувати, тих шо роди приймають і тих шо їм "помагають"... то ж їм залізяка.... хай по одній "вдячності" пожертвують або по місяцю "класних вітамінок"
Я не вправі заглядати в кишеню до лікарів. В мене на руках клопотання гол.лікаря про сприяння в придбанні. Відсканованого на даний момент не маю, тому й не викладаю. А "залізяка" потрібна не лікарям, а вагітним та тим, що в пологах. Кардіотокограф дає можливість зафіксувати на папері скорчення серця ненародженої дитини за певний період часу, що є необхідним в постановці діагнозу і при необхідності прийнятті екстрених мір для порятунку життя дитини. Також цей монітор реєструє частоту та силу скорочення матки під час пологів. Користуватись дерев"яною трубочкою для прослуховування серцебиття дитини лікарю в 21 ст. це те саме, що летіти в космос на ракеті з дитячого майданчика.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2012, 21:48 #1968198   #5
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Після грандіозного "збору коштів" пані Ющенко люди наврядчи будуть рватись ще щось здавати. Та й знаючи роботу благодійних фондів, які часто створюють для відмивання коштів і не сплати податків місцеві божки, Вам потрібно дуже гарно все розписати і обгрунтувати. Я, впринципі, ще не втратив здатності вірити людям, але напишіть хоча би скільки потрібно цих коштів.... де буде знаходитись обладнання в результаті, послуги будуть платними чи ні і т.д.
Anatoly зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Dr_Wolodya (02.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2012, 22:08 #1968218   #6
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Після грандіозного "збору коштів" пані Ющенко люди наврядчи будуть рватись ще щось здавати. Та й знаючи роботу благодійних фондів, які часто створюють для відмивання коштів і не сплати податків місцеві божки, Вам потрібно дуже гарно все розписати і обгрунтувати. Я, впринципі, ще не втратив здатності вірити людям, але напишіть хоча би скільки потрібно цих коштів.... де буде знаходитись обладнання в результаті, послуги будуть платними чи ні і т.д.
Мля, ви сліпі чи шо? Як можна судити тему не прочитавши перший допис? ГА?

Цитата Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (18.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2012, 22:31 #1968235   #7
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Після грандіозного "збору коштів" пані Ющенко люди наврядчи будуть рватись ще щось здавати. Та й знаючи роботу благодійних фондів, які часто створюють для відмивання коштів і не сплати податків місцеві божки, Вам потрібно дуже гарно все розписати і обгрунтувати. Я, впринципі, ще не втратив здатності вірити людям, але напишіть хоча би скільки потрібно цих коштів.... де буде знаходитись обладнання в результаті, послуги будуть платними чи ні і т.д.
Дякую за те , що затратили час на написання посту, але ви неуважно ознайомились з першим повідомленням. Я спеціально представилась. щоб форумчани знали з ким мають справу. А справу зі мною форумчани мали вже не одну і жодного разу претензій чи підозр в махінаціях з коштами не було. Відчитуюсь регулярно за кожну копійку. Більш того, хочу наголосити, що в цьому благодійному фонді ніхто не отримує зарплати, не орендується приміщення для того, щоб не платити орендної плати, не використовується жодної копійки з дозволених Законом 20% поступлень на утримання організації - 100% отриманих від благодійників коштів спрямовується на реалізацію благодійних проектів.

Для тих, кого цікавить - технічна х-ка апарата та ціна.
Долучені файли
Тип файлу: pdf ВТ-300 LCD.pdf (218.2 КБ, 35 переглядів)
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2012, 23:21 #1968280   #8
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

зараз, в часі виборчої кампанії, можна звернутись до кандидатів. думаю це не велика сума в розрізі виборчого бюджету, нехай навіть хтось на тому пропіариться, але апарат таки буде.
Vlodko зараз поза форумом  
Подякували 2:
kosichkina (18.06.2012), Іра (19.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 00:16 #1968311   #9
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Пані Іра ви знаєте хоч трохи лікарів які будуть використовувати цей прилад? Трохи прикро що якийсь "бізнесмен" в білому халаті буде собі статки заробляти на цьому пристрої... Хоч і дітей шкода...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 4:
. (19.06.2012), Anatoly (19.06.2012), Tarast (26.10.2012), Іра (19.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 03:57 #1968329   #10
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А "залізяка" потрібна не лікарям, а вагітним та тим, що в пологах.
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
... що є необхідним в постановці діагнозу і при необхідності прийнятті екстрених мір для порятунку життя дитини.
Це вагітні, яким потрібен пристрій, будуть встановлювати діагноз та приймати екстренні міри?

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Діагностика для вагітних буде безкоштовною
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Користуватись дерев"яною трубочкою для прослуховування серцебиття дитини лікарю в 21 ст. це те саме, що летіти в космос на ракеті з дитячого майданчика.
Безкоштовна діагностика та безкоштовний прийом у лікаря у 21 ст. це те саме що... Одним словом - абсурд.

За пологи беруть - от нехай і скинуться собі на апарат, точніше, вкладуть гроші у потрібний їм для роботи інструмент, зроблять платну діагностику і працюють як сучасні лікарі 21-го століття. З часом і відроблять свої гроші, і зароблять, і людям допоможуть.

p.s. Давайте ще скинемось сантехніку дяді Стьопі на газовий ключ. Це ж нам потрібно, а не йому.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (02.07.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
Andrik84 (19.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 07:36 #1968342   #11
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Пані Іра ви знаєте хоч трохи лікарів які будуть використовувати цей прилад? Трохи прикро що якийсь "бізнесмен" в білому халаті буде собі статки заробляти на цьому пристрої... Хоч і дітей шкода...
Я стою на обліку в цій консультації 20 років , народила в цьому пологовому трьох дітей. Народжувала щоразу в чергової бригади без попередньої домовленості, може я така "везуча", але в мене жодного разу не вимагали грошей за надану медичну допомогу. Так, поводження молодшого персоналу деколи вражало нетактовністю і хамством, та до лікарів - жодних претензій. 20 років тому про кардіотокограф не чув ніхто в нашій лікарні, УЗД дослідження було дивиною, та спостерігаючи зараз все ту ж дерев"яну трубку в руках лікаря я була вражена. В даний момент вагітних з підозрою на гіпоксію плоду водять робити КТГ ( дослідження кардіотокографом) в патологію, але такий апарат необхідний в денному стаціонарі. Лікарів знаю не всіх, але слів гол.лікаря, зама по дитинству та пологах та зав. консультацією і денним стаціонаром мені достатньо, щоб запевнити вас в тому , що дослідження буде безкоштовним.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
зараз, в часі виборчої кампанії, можна звернутись до кандидатів. думаю це не велика сума в розрізі виборчого бюджету, нехай навіть хтось на тому пропіариться, але апарат таки буде.
Якраз на четвер запланувала візит до Ігора Побера керівника місцевого осередку "Удару". Для мене це буде "дебют" прохання коштів у представників політики. Самій цікаво. Потім відпишу про результат.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
p.s. Давайте ще скинемось сантехніку дяді Стьопі на газовий ключ. Це ж нам потрібно, а не йому.
Благодійність штука добровільна і якщо непереборні сумніви заважають вам зробити внесок, то ніхто Вас силою не примушує. Моїми діями зараз керує щире та тверде переконання і впевненістьв необхідності реалізувати цей проект для сприяння народження живих і здорових дітей.

Востаннє редагував Іра: 19.06.2012 о 07:36. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (19.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 07:55 #1968357   #12
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Хочете жити? Купіть лікарні обладнання. Хочете захисту? Купіть собі засоби оборони і обороняйтеся (причому дозволено лише такі, що краще відгребти без них, ніж засвітити). Хочете їздити - заплатіть гаїшнику, щоб не приставав. І головне памятайте: держава за ваші податки про вас дбає!

Виникає просте питання: якщо людям тре робити все самим, на**я платити державі? За що? Рабська привичка, щоб хтось зверху був? Скільки мільйонів коштують депутатські маєтки і дачі? Один мільйон - і в кожний обласний центр можна поставити два таких кардіографи! Бліать!

Скільки заробила дружина Надала за минулий рік? Була десь тут її декларація. Мільйон. Навіть 100 тисяч в рік - це сума про яку мріють 85% тернополян. За 200 тисяч в Тернополі можна жирувати просто. А це мільйон. От підіть до неї і попросіть. Думаю вона не збідніє. Тим більше їй і реклама позитивна буде. Хай вважає це платою за позитивний піар.

Востаннє редагував Yarkop: 19.06.2012 о 08:03. Причина: мат
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Real_Thing (19.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 08:07 #1968366   #13
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Думаю, досить зручно було мати ще картковий рахунок (особисто Ваш), на який можна перераховувати гроші - за тим самим принципом, за яким збирались гроші на оновлення сервера форуму. Якщо форумчани скинуться хоча б так само - вже третина суми буде.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 08:24 #1968369   #14
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Прохання до всіх, хто хоче тут порозводити демагогію про політику і накрадені гроші - йдіть на ***
Ця тема для збору коштів - якщо вам шкода 20грн, якщо ви так мало заробляєте, чи такі жадібні - не сидіть на форумі, йдіть працюйте.
Я чекала в цій темі побачити такі ж дописи, як в темі про збір коштів на сервер - типу, +50, +100грн.
Чого ви на Іру налетіли? НЕ СОБІ вона збирає гроші, і не для своїх дітей (вони в неї дорослі), уявіть, людина може бути волонтером і працювати на благо людей безкоштовно.
Пи.Си. з Ірою особисто не знайома
Пи.Пи.Си. Іра, дякую за тему, обов*язково долучусь сьогодні
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 7:
cheesy (27.12.2012), Jane Doe (19.06.2012), pberit (19.06.2012), Romko_7 (20.06.2012), seryk (27.06.2012), Trader_Lena (10.06.2013), Іра (19.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 08:35 #1968377   #15
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

давайте номерок приватбанківської картки
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 09:01 #1968397   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Виникає просте питання: якщо людям тре робити все самим, на**я платити державі? За що? Рабська привичка, щоб хтось зверху був? Скільки мільйонів коштують депутатські маєтки і дачі? Один мільйон - і в кожний обласний центр можна поставити два таких кардіографи! Бліать!
А за гроші Біла Гейтса можна всіх американців вилікувати! Але всеодно американці скидаються на різні медичні прилади хоч в них медицина платна і на вулиці виходять сміття прибирати і не ниють що стільки податків платять!

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Скільки заробила дружина Надала за минулий рік? Була десь тут її декларація. Мільйон. Навіть 100 тисяч в рік - це сума про яку мріють 85% тернополян. За 200 тисяч в Тернополі можна жирувати просто. А це мільйон. От підіть до неї і попросіть. Думаю вона не збідніє. Тим більше їй і реклама позитивна буде. Хай вважає це платою за позитивний піар.
Тлумку скільки вже писалося - вони будинок переписали, який **** мільйон зароблений? Звідки ти знаєш що вони з цієї суми на благочинність нічого не дали? Чи вони мають всім про це розказувати щоб ти міг далі нити що то реклама? Хочеш здаєш гроші як ні то ні! Для чого чиїсь гроші рахувати я хз...

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Думаю, досить зручно було мати ще картковий рахунок (особисто Ваш), на який можна перераховувати гроші - за тим самим принципом, за яким збирались гроші на оновлення сервера форуму. Якщо форумчани скинуться хоча б так само - вже третина суми буде.
Та сумніваюсь що так само скинуться але я і тоді сумнівався. Картка привату таки зручніше. Можна в принципі ще картку Дельтабанку зробити там комісії 0,5% немає + через пошту кидати можна але то таке...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (19.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 10:33 #1968472   #17
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А за гроші Біла Гейтса можна всіх американців вилікувати!
Гейтс не з податків свої гроші напиздив, а заробив. А в мене третя частина зарплати йде на податки. За який ***? Щоб я ще лікарні обставляв?

На Іру ніхто не нападає. Просто на лікарства чиїсь дитині маю скинутись я, на лікарню я, на школу я, на інститут я, ЖЕКу на ремонт я, з такими розкладами і мільйонер з торбами піде! І це все при тому, що я податками оплачую необхідну турботу держави. Йдіть під адміністрацію і просіть. Одного джипа поміняти на седан і вже є гроші. Один раз не розпилити бабло з ремонту дороги - і вже є гроші! Вони один одному голови із-за чого проломлюють? Із-за турботи про нас? Хтось бабла недогребе. Яке є в наявності, але приготоване для кишені, а не для добробуту громадян!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
bbgon (19.06.2012), cheesy (27.12.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 11:19 #1968521   #18
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 11:56 #1968541   #19
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

+200 на картку (200,99)
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (19.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2012, 12:08 #1968558   #20
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

+60 грн.на картку (останні цифри моєї картки 7164).
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (19.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:12.