Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Муз. інструменти та обладнання


[ Продано ] Продам бутікову педаль Tortuga Coral Adder (Made in USA)

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.12.2021, 16:00 #2797327   #1
zin11111
Типово [ Продано ] Продам бутікову педаль Tortuga Coral Adder (Made in USA)

Ціна: 160 $
Контакти: 0978081267
Продам екзотичну бутікову педаль Tortuga Coral Adder (Made in USA) від невеличкої майстерні Tortuga Effects, яка випускає гітарні ефекти дуже високого рівня з крутим і якісним звучанням. Виготовляються засновником і єдиним майстром Метом Джонсоном, який починає і закінчує особисто кожну педаль (збірка, покраска корпусів, художнє оформлення). Рідкісна екзотична птиця для знаючих людей і феноменальний ефект. Являє собою дуже класний і цікавий не то Hi-Gain Overdrive, не то Hi-Gain Distortion, який працює правильно і акуратно, без будь-яких шумів. Сама авторська задумка полягає в тому, що педаль втілює в собі теплий ламповий звук британських підсилювачів 70-х, британський дісторшн або British-Stortion. Наскільки це вдалося - не знаю, бо мене в 70-х не було і тих підсилювачів я не чув.
Звучить реально класно, ричить як дісторшн, але більш чисто, благородно, відчуття як при грі з овердрайвом, в загальному - досить незвичні. Але головна фішка в тому, що тут все читається і навалює дуже яскраво, прострільно і прорізаюче, в міксі лежить таяк в себе вдома, інші дісторшни на фоні цього звучать доволі мутно. Такі мої відчуття від цієї педалі. Думаю, багатьом гітаристам було б цікаво її спробувати. Запас гейну достатній.
Настройки тут широкі і зрозумілі, Venom – Level, Attack - Gain.
Мінусів як таких немає, особисто я вважаю педаль витвором мистецтва. Цінителі оцінять.
Стан новий. Функціонал – все ОК. Гарно оформлена і виглядає дуже круто і солідно, на передньому плані - Королівська коралова змія. В комплекті, коробка, мануал, наклейка.
Можливий обмін на Tortuga Death Adder, MI Audio Megalith Delta, Earthquaker Dispatch Master, Isp Decimator II.

Офсайт: Coral Adder

Відоси:
youtube.com/watch?v=u60DJ88vn0c&t=132s
youtube.com/watch?v=4X8gBDibooA
mediafire.com/file/qm4cfbx2xrrwtpf/Tortuga_Coral_Adder.mp4/file

Відправлю Новою Поштою.

Фото ОЛХ: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/p...r-IDNBARb.html
zin11111 зараз поза форумом  
Старий 01.09.2022, 21:06 #2801694   #2
zin11111
Типово Відповідь: Продам бутікову педаль Tortuga Coral Adder (Made in USA)

UP!!!
zin11111 зараз поза форумом  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:51.