Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 12:10 #2059248   #261
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2...-10248285.html

Цитата

Для обстеження вагітних у Тернополі купили нове обладнання


Два прилади, що визначають серцебиття дитини в утробі матері, по 16-17 тис. грн кожен, придбали для пологового та жіночої консультації при лікарні №2. Гроші на збирав благодійний фонд “Вікно життя”.



- Ми планували придбати один такий кардіотокограф, а назбирали на два, - розповідає директор благодійного фонду Ірина Жигунова. - Ці апарати фіксують і визначають серцебиття дитини в утробі матері. Пологовий – денний стаціонар, і жіноча консультація їх дуже просили. Тепер кардіотокатокографи є і обстеження – безкоштовне.
Розхідними матеріалами до приладів – папером і гелем – медиків забезпечили приблизно до лютого, продовжує Ірина.
- Але біля кардіотокатокографів встановили також скриньки для благодійних пожертв – гроші підуть на папір і гель у майбутньому, - каже директор.
Пожертви на обладнання волонтери “Вікна життя” збирали протягом трьох місяців.
- Хочу подякувати Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, банкам, підприємцям, Катедрі, церквам Успіння на рогатці та Архистратига Михаїла, усім благодійникам за підтримку і допомогу, - говорить Ірина Жигунова.
Дуже допомогли благодійному проекту на одному з тернопільських форумів.
- Моє повідомлення в Інтернеті побачив Сірий – Сергій Притула, і пожертвував на один прилад, - додає тернополянка.
Тож майбутні мами уже можуть обстежити здоров'я ще ненароджених дітей на новому обладнанні. Але збір грошей продовжують – потрібно купити ще один такий прилад. Усі, хто хоче і може допомогти у цій справі, можуть звертатися до Ірини Жигунової через електронну поштову скриньку zhigunvai@rambler.ru або за тел. 0-97-384-96-02.
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 8:
bbgon (21.10.2012), Носоріг (22.10.2012), pberit (21.10.2012), Pirjinka (27.12.2012), riznyk (21.10.2012), spypol (24.10.2012), Vlodko (21.10.2012), Ікебан (21.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 14:59 #2060570   #262
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Я за прокат футболки + 10 грн
11 жовтня анонім з відділення в податковій + 100 грн
конкурс краси http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10248302.html + 400 грн
Всього зібрано 660 грн

Допоможіть розмістити дві благодійні скриньки в рибних місцях.
Цитата при нагоді уточніть - в чому там справа
просто цікаво
П.С. Мала нагоду вчора уточнити. Значить, як бачить друга сторона: років чотири тому, на форумі в однй темі розгорівся конфлікт, однією з причин ,було тирення тем з форуму газетою і звинувачення у непрофесійності і неграмотності журналістів. Наскільки я зрозуміла, то основною причиною задавненої образи є те, що адміністрація форуму (чи зі згоди адміністрації, чи за сприяння адміністрації ) навмисно тримала тему в топі. Шляхів примирення на даний момент редакція не бачить.

Востаннє редагував Іра: 23.10.2012 о 15:10.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (23.10.2012), Romko_7 (23.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 22:30 #2060885   #263
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Ще я і все. Якби ця газета рекламувала нас як ми їх, то відвідуваність форуму дещо збільшилась, відповідно кількість тем би зросла і їм було б більше інформації яку можна позичити! Самі собі гірше роблять.
Добре що власник форуму такий не злопам'ятний але від відвідуваності та кількості посилань на нього залежить його ринкова ціна. Я розумію що він не для продажу існує але мені було б приємно бути власністю сайту за 1 000 000у.о ,що досить реально.
по темі - обмивати ці прилади будемо?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 08:13 #2061037   #264
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
по темі - обмивати ці прилади будемо?
Пропонуйте!
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 22.12.2012, 05:47 #2101339   #265
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Форумчанка Macy's з Нью-Джерсі вислала 50 доларів. Поки що міняти на гривні не буду, так як минулого разу гривні переводили в долари. Отже рахунок зараз 670 грн і 50 дол.
Якщо буде така можливість взяти обладнання по таким цінам як минулого разу, то постараємось взяти отаке http://www.dm-project.com.ua/ukr/cat...ung_/1895.html апарату штучної вентиляції легень для новонароджених в пологовому другої лікарні взагалі нема.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2012, 09:31 #2101390   #266
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Новий скільки вартує?
Бо вживаний http://ru.medwow.com/used-ventilator...104520809.item дешевше не знайшов
spypol зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2012, 10:01 #2101413   #267
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від spypol Переглянути допис
Новий скільки вартує?
Бо вживаний http://ru.medwow.com/used-ventilator...104520809.item дешевше не знайшов
Ми ще не визначились з моделлю і поставщиком, але потреба в такому апараті стоїть гостро. Не впевнена, що такий апарат я братиму б\у і не порадившись із спеціалістами, які його будуть обслуговувати. Він повинен бути новий , надійний і простий в сервісному обслуговуванні.Якщо знайдеться вітчизняний аналог - надам перревагу йому. Від роботи такого пристрою напряму залежить життя людини і я не маю права ризикувати. Маленький дефект може мати страшні наслідки. Ось недавній приклад http://www.ntv.ru/novosti/358002
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2012, 15:17 #2101597   #268
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від spypol Переглянути допис
овий скільки вартує?
Ніби троха вартує, десь 8-9 штук зєлєні .
Принаймі по таким цінам брала держава
для лікарень в 2008 та 2010 році.
Можливо що там забитий чийсь "інтерес" ,
це ж бюджетні кошти (((
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 07:34 #2105174   #269
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Данго 2004 грн.
Загальна сума 2674 грн 50 дол США
Дякую Данго за такий Різдвяний подарунок.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2013, 08:36 #2130541   #270
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

barvik777 + 400 грн.
Загальна сума 4 190 грн 50 дол. З них 1200 грн. назбирали благодійні скриньки біля кардіотокографів. Розхідного матеріалу ( папір і гель для УЗД) ще вдосталь, тому ще за деякий час ,кошти зі скриньок підуть на закупку тонографів для консультації чи принтера.
Дякую, що не забуваєте.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 09:06 #2134985   #271
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Ікебан + 300 грн.
Загальна зібрана сума 4 487 грн 50 дол
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 11:10 #2140888   #272
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Є ще 200 грн. з продажу книжок - кинув в скриньку. Думаю, скоро треба буде розінкасовувати - бо вже майже повна!
Носоріг зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (15.02.2013), Іра (15.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 11:03 #2152989   #273
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

1582 грн. інкасація скриньок біля кардіотокографів за півтора останніх місяці. Загальна сума зібрана в жіночій консультації 2702 грн. Вони виявили бажання придбати на ці кошти комп"ютер (перший на всю жіночу консультацію після того старого барахла, що стоїть в реєстратурі) і принтер. З принтером доведеться почекати , а комп"ютер я братиму і передаватиму на баланс лікарні.
Поступлення: 25.02.2013 м. Верхньодніпровськ анонім+100 грн
02.03 2013 анонім +50грн
03.03 2013 анонім + 1000грн
Загальна сума 7 199 грн 50 дол

Додано через 40 хвилин
Хто може запропонувати Ноутбук Lenovo IdeaPad G585G з стандартним програмним забезпеченням за ціну меншу ніж 3000 грн.? Або щось аналогічне.

Востаннє редагував Іра: 04.03.2013 о 11:03. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 12:14 #2153087   #274
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
1582 грн. інкасація скриньок біля кардіотокографів за півтора останніх місяці. Загальна сума зібрана в жіночій консультації 2702 грн. Вони виявили бажання придбати на ці кошти комп"ютер (перший на всю жіночу консультацію після того старого барахла, що стоїть в реєстратурі) і принтер. З принтером доведеться почекати , а комп"ютер я братиму і передаватиму на баланс лікарні.
Поступлення: 25.02.2013 м. Верхньодніпровськ анонім+100 грн
02.03 2013 анонім +50грн
03.03 2013 анонім + 1000грн
Загальна сума 7 199 грн 50 дол

Додано через 40 хвилин
Хто може запропонувати Ноутбук Lenovo IdeaPad G585G з стандартним програмним забезпеченням за ціну меншу ніж 3000 грн.? Або щось аналогічне.
Може це не моя справа, але:

Як впливає на лікування комп'ютер?
і якщо впливає (дуже хочу почути) чому саме ноутбук? Щоб персонал міг з часом брати його для своїх потреб?
dango зараз поза форумом  
Подякували 2:
Coccinelle (04.03.2013), pberit (05.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 18:03 #2153399   #275
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Може це не моя справа, але:

Як впливає на лікування комп'ютер?
і якщо впливає (дуже хочу почути) чому саме ноутбук? Щоб персонал міг з часом брати його для своїх потреб?
На всю поліклініку, а жіноча консультація фактично є поліклінікою, тільки специфічною, є лише одна стара машина в реєстратурі, яка видає талони на відвідування лікарів. Комп"ютер потрібен для ведення електронних амбулаторних карт пацієнтів, планування та аналізу лікувально-профілактичної роботи, створення звітів. Наявність комп"ютера вивільнить час завідуючої для лікувальної роботи а не паперової і це моє особисте спостереження.Вона перебуває на роботі з 8 год до 20 год , а часом і довше, мені щоб поспілкуватись з нею особисто доводиться бігати за нею по усій лікарні тому що вона і в патології ,і на денному стаціонарі, і в консультації, і в пологовому - вона робить титанічну роботу, а після неї ще вимушена сидіти над паперами. Саме тому ноутбук. Згідно зібраних коштів я можу запропонувати їм лише це, а принтер десь через місяць.Може десь хтось має робочий б/у з програмним забезпеченям?
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 18:30 #2153418   #276
Coccinelle
Активний учасник
 
Аватар для Coccinelle
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Але ж тут здається скидались на ось це ,а не на ноутбук?
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Якщо буде така можливість взяти обладнання по таким цінам як минулого разу, то постараємось взяти отаке http://www.dm-project.com.ua/ukr/cat...ung_/1895.html апарату штучної вентиляції легень для новонароджених в пологовому другої лікарні взагалі нема.
компютор можна і вживаний попросити може хтось має
Coccinelle зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 18:48 #2153437   #277
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Coccinelle Переглянути допис
Але ж тут здається скидались на ось це ,а не на ноутбук?
Кошти, зібрані в благодійні скриньки біля кардіотокографів, планувалося використовувати на потреби консультації. На даний момент ці потреби - комп"ютер. Апарат штучної вентиляції потрібен пологовому, над цим працюю і кошти акумулюю.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 19:09 #2153481   #278
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
На всю поліклініку, а жіноча консультація фактично є поліклінікою, тільки специфічною, є лише одна стара машина в реєстратурі, яка видає талони на відвідування лікарів. Комп"ютер потрібен для ведення електронних амбулаторних карт пацієнтів, планування та аналізу лікувально-профілактичної роботи, створення звітів. Наявність комп"ютера вивільнить час завідуючої для лікувальної роботи а не паперової і це моє особисте спостереження.Вона перебуває на роботі з 8 год до 20 год , а часом і довше, мені щоб поспілкуватись з нею особисто доводиться бігати за нею по усій лікарні тому що вона і в патології ,і на денному стаціонарі, і в консультації, і в пологовому - вона робить титанічну роботу, а після неї ще вимушена сидіти над паперами. Саме тому ноутбук. Згідно зібраних коштів я можу запропонувати їм лише це, а принтер десь через місяць.Може десь хтось має робочий б/у з програмним забезпеченям?
Якого типу прінтер потрібен? для яких робіт? приблизне навантаження в місяць?
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (05.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 23:26 #2153791   #279
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Ноутбук Lenovo IdeaPad G585G
Тутай 2 899 грн
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (04.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2013, 17:37 #2154306   #280
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Якого типу прінтер потрібен? для яких робіт? приблизне навантаження в місяць?
Лазерний принтер. Загруженість в режимі середньостатистичного офісу: накази-звіти.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:19.