Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.06.2019, 21:31 #2762259   #581
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Не Гриценко а Геращенко котрий Антон, котрий радник Авакова. А романенко вчився разом з Геращенко.
Сорі, недодивився, тим не менше - кодло то саме.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 21:41 #2762495   #582
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

І цікава статистика про "зубожілих", відразу нагадав собі зубожілого Нобеля, який на машину ше за старої влади назбирав )))) :



Думаю якщо позбирати ше статистики то б виявилось що більшість ярих антикорупціонерів самі дають постійно хабарі, і кажуть шо винен порошенко )
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
M@SJ@NJ@ (02.07.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2019, 20:43 #2762727   #583
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
І цікава статистика про "зубожілих", відразу нагадав собі зубожілого Нобеля, який на машину ше за старої влади назбирав )))) :

(тут було фото)

Думаю якщо позбирати ше статистики то б виявилось що більшість ярих антикорупціонерів самі дають постійно хабарі, і кажуть шо винен порошенко )
Життєві ситуації, думаю, в кожного є такі..
Тільки от слухати цей придуркуватий маразм
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2019, 20:45 #2762729   #584
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Життєві ситуації, думаю, в кожного є такі..
Тільки от слухати цей придуркуватий маразм
А ти б не міг розгорнути свою геніальну, напевно, думку трошки більше? Бо вона зараз так загорнута що там не проглядається не тільки ідельність, але й думка.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2019, 20:48 #2762730   #585
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А ти б не міг розгорнути свою геніальну, напевно, думку трошки більше? Бо вона зараз так загорнута що там не прогоядається не тільки ідельність, але й думка.
емм..ну тобто мав на увазі, що в кожного є такі дятли, які розказують про свою зубожілість чи то про хабарництво. Особисто, можу згадати багатсько таких прикладів, починаючи від маленького і до великого. Одна з небагатьох речей, від яких в мене ймовірно реально підгорає при прослуховуванні даних поем ( чи то казок)
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 12:27 #2762764   #586
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
І цікава статистика про "зубожілих", відразу нагадав собі зубожілого Нобеля, який на машину ше за старої влади назбирав )))) :



Думаю якщо позбирати ше статистики то б виявилось що більшість ярих антикорупціонерів самі дають постійно хабарі, і кажуть шо винен порошенко )
Давай поговоримо про Нобеля і зубожіння. Коли до тебе тьоща приїхала ти скільки часу складав на кемрі 30 ?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 19:42 #2762775   #587
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Давай поговоримо про Нобеля і зубожіння. Коли до тебе тьоща приїхала ти скільки часу складав на кемрі 30 ?
Давай я про Нобеля буду говорити з Нобелем, а не з тобою, ок?

Ніскільки я не відкладав бо гроші були вже, і купив я машину на пів року бо це було вигідніше ніж орендувати машину пів року, потім майже за те саме і продав мінус реєстрація і ремонт.

Але до чого тут це? Опитування про людей які маючи 2 житла і автомобіль вважають себе зубожілими.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 20:38 #2762781   #588
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Давай я про Нобеля буду говорити з Нобелем, а не з тобою, ок?

Ніскільки я не відкладав бо гроші були вже, і купив я машину на пів року бо це було вигідніше ніж орендувати машину пів року, потім майже за те саме і продав мінус реєстрація і ремонт.

Але до чого тут це? Опитування про людей які маючи 2 житла і автомобіль вважають себе зубожілими.
І мені цікаво до чого тут Нобель, но це ж ти засранець написав шо він тобі згадався. От і цікаво скільки ж ти часу складав на авто в країні, де тебе давлять податками і все-все платне. Бідненький мучишся на чужині
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2019, 22:04 #2762851   #589
adax
Учасник
Question Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Не согласна с вами. Почему ничего не меняется? Нафтогаз сейчас активно работает, в плане изменений. Например, взять эту статью - https://biz.nv.ua/naftogaz-protiv-gazproma/anbandling-chto-takoe-otdelenie-operatora-gts-pochemu-naftogaz-etim-zanimaetsya-i-chto-uzhe-sdelano-50008718.html Слышали об "анбандлинг"?
adax зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
idcomsomnom (06.07.2019), MoRZE (09.07.2019), vanco2 (06.07.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.07.2019, 23:57 #2762896   #590
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
І мені цікаво до чого тут Нобель, но це ж ти засранець написав шо він тобі згадався.
Ну так Нобель жеж так і написав, шо голосувути буде за Зє, бо так мол і так, зубажіння, тарифи, всі діла, а на машину куплену пару місяців тому - казав не дивитись, бо то ще за відкладене за папередніків куплено, а так, якщо не брати до уваги машину - то він палить дровами - бо зубажіння повне! До речі, якщо ти не в курсі, то в квартирі дромами не палять, тобто чувак "влачіт жалкає сущістваваніє" в приватному будинку. Вот мені такому засранцю він і згадався, в контексті цього чудового опитування.

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
От і цікаво скільки ж ти часу складав на авто в країні, де тебе давлять податками і все-все платне. Бідненький мучишся на чужині
Вже ж відповів тобі - ніскільки, гроші були, прям як в нобеля наскладані ше за обами, тому не складав.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2019, 07:42 #2762907   #591
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну так Нобель жеж так і написав, шо голосувути буде за Зє, бо так мол і так, зубажіння, тарифи, всі діла, а на машину куплену пару місяців тому - казав не дивитись, бо то ще за відкладене за папередніків куплено, а так, якщо не брати до уваги машину - то він палить дровами - бо зубажіння повне! До речі, якщо ти не в курсі, то в квартирі дромами не палять, тобто чувак "влачіт жалкає сущістваваніє" в приватному будинку. Вот мені такому засранцю він і згадався, в контексті цього чудового опитування.
А що тут такого неправда? Довели людину до повного зубожіння, що мусить вирубувати посадки, для опалення нажитих тяжкою працею будівель, бо ціни на дрова — космічні, а газом опалювати, то взагалі можна пустити на вітер все нажите )))) Ще й сільськогосподарські латифундисти знущаються над зубожілим населенням http://forum.te.ua/showpost.php?p=2342607&postcount=1

Востаннє редагував aleko2007: 07.07.2019 о 08:45.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2019, 08:29 #2762911   #592
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну так Нобель жеж так і написав, шо голосувути буде за Зє, бо так мол і так, зубажіння, тарифи, всі діла, а на машину куплену пару місяців тому - казав не дивитись, бо то ще за відкладене за папередніків куплено, а так, якщо не брати до уваги машину - то він палить дровами - бо зубажіння повне! До речі, якщо ти не в курсі, то в квартирі дромами не палять, тобто чувак "влачіт жалкає сущістваваніє" в приватному будинку. Вот мені такому засранцю він і згадався, в контексті цього чудового опитування.



Вже ж відповів тобі - ніскільки, гроші були, прям як в нобеля наскладані ше за обами, тому не складав.
Повір мені що при Пороху і в квартирах дровами почали опалювати. То одне з розряду "жити по-новому".
https://www.google.com/amp/s/te.20mi...-10765171.html
А те що ти розцвнюєш приватний будинок як щось статусне то тепер зрозуміло твоя мотивація трудової міграції, поїхав заробляти на будинок
Про кемрі для тьощі молодець, плавно з'їхав щоб не травмувати заможних українців що на авто можна відкласти за 3 місяці а не роками складати
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2019, 15:43 #2762978   #593
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Повір мені що при Пороху і в квартирах дровами почали опалювати. То одне з розряду "жити по-новому".
https://www.google.com/amp/s/te.20mi...-10765171.html
А те що ти розцвнюєш приватний будинок як щось статусне то тепер зрозуміло твоя мотивація трудової міграції, поїхав заробляти на будинок
Про кемрі для тьощі молодець, плавно з'їхав щоб не травмувати заможних українців що на авто можна відкласти за 3 місяці а не роками складати
То авто коштувало 3К баксів, і складати мені на нього не треба б було взагалі, але коли жив в Україні - то ціна мого першого авто була ~5 зарлат, ціна останного ~3 зарплати.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2019, 13:56 #2765026   #594
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Як то не міняється? Вот, прошу дуже



І таке буде чим далі тим масовіше. Покоління ж міняється.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eleKtrik (16.08.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2019, 21:09 #2767124   #595
Freeboy
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

...як бухали разом 20 років тому...так і дальше бухають))) а через 5 років придумають нову казочку для народу про "справедливу і чесну владу"))

Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 2:
BadBoy (10.09.2019), Ingenue (10.09.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2019, 09:39 #2767143   #596
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
...як бухали разом 20 років тому...так і дальше бухають))) а через 5 років придумають нову казочку для народу про "справедливу і чесну владу"))

За Сурків скоро може взятися УЕФА.
beermante зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2019, 21:47 #2768337   #597
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

6-ий рік війни... На всіх парах летимо в НАТО... Дякую, ПОПа, за мегареформи всього!

Востаннє редагував ion: 01.10.2019 о 21:58.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2019, 11:21 #2768368   #598
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
6-ий рік війни... На всіх парах летимо в НАТО... Дякую, ПОПа, за мегареформи всього!
А коли почнеш дякувати новообраним? Через 100 днів? Після Нового Року? Через рік??? Чисто для себе з'ясувати
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
stingerone (02.10.2019), vanco2 (02.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2019, 19:39 #2768416   #599
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А коли почнеш дякувати новообраним? Через 100 днів? Після Нового Року? Через рік??? Чисто для себе з'ясувати
А головне чувак не дякує ні овощу, ні ющенку ні кучмі, всі подяки до порошенка!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2019, 20:00 #2768424   #600
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А коли почнеш дякувати новообраним? Через 100 днів? Після Нового Року? Через рік??? Чисто для себе з'ясувати
Ще раз. Те, що відбувається зараз - наслідок того, що було не зроблено в той час, коли влада мала найвищий мандат довіри. Новообрані - тимчасові. Ще один екзамен для народу. І для майбутніх "25/8 %"
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:46.