Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Житлові драми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.12.2009, 19:41 #1150312   #1
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Аліс, ну чого у тебе все до одруження зводиться. В кожній темі ти все зводиш до одруження. Навіщо портити таку красиву річ як відносини такою банальщиною як шлюб

Шлюб це не банальщина, а логічний етап кожних стосунків
Люди знайомляться, починають зустрічатися , потім починають жити статевим житям - а потім ОДРУЖУЮТЬСЯ

Який інтерес починати гру, якщо далі другого рівня шансів просунутися нема
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякували 2:
ARTAS (23.12.2009), Vushenka19 (18.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2009, 20:08 #1150341   #2
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Шлюб це не банальщина, а логічний етап кожних стосунків
Люди знайомляться, починають зустрічатися , потім починають жити статевим житям - а потім ОДРУЖУЮТЬСЯ

Який інтерес починати гру, якщо далі другого рівня шансів просунутися нема
Головне грати без чітів (не залетіти)
 
Подякував(ла):
*ALISA* (19.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2009, 02:08 #1151875   #3
cheesy
Типово Відповідь: Житлові драми

Якщо дорослі люди не мають житла - це мінус. Дорослий чоловік без житла - помилка. Мені треба, щоб чоловік був хоч настільки амбіційним як я, в саморозвитку, забезпеченні і тд тп. На дух не переношу скиглення та неможливість візуалізувати вихід із ситуації. люди без фантазії - нудні. І жалітись "нема хати" - не діло.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
*ALISA* (20.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2009, 15:52 #1153721   #4
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Якщо дорослі люди не мають житла - це мінус. Дорослий чоловік без житла - помилка. Мені треба, щоб чоловік був хоч настільки амбіційним як я, в саморозвитку, забезпеченні і тд тп. На дух не переношу скиглення та неможливість візуалізувати вихід із ситуації. люди без фантазії - нудні. І жалітись "нема хати" - не діло.
Тфу тфу в мене є власна квартира в якій поки що жити мені не має потреби....))

А якби не мав то б по твоїй логіці був би мінусом (чи то помилкою))), але ж фантазія є, можна візуалізувати вихід з даної ситуації - років десь так 6 Португалії шоб заробити на квартиру - будеш чекати???)))))))))
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2009, 22:19 #1154106   #5
cheesy
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Тфу тфу в мене є власна квартира в якій поки що жити мені не має потреби....))

А якби не мав то б по твоїй логіці був би мінусом (чи то помилкою))), але ж фантазія є, можна візуалізувати вихід з даної ситуації - років десь так 6 Португалії шоб заробити на квартиру - будеш чекати???)))))))))
ггг)) помилкою може бути тільки те, що вже зроблено) А Португалія - то не фантазія, то популярна схема. Надто банально
Я вважаю, що люди вправі зробити все без "чекань". Чекання - це запасний варіант і вже надірвані стосунки.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2009, 10:12 #1153285   #6
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Житлові драми

Мене дивують чоловіки після 25 років середнього достатку, які витрачають всю свою зарплату до копійки , як дівчина, на те, щоб приємно прожити 4 тижні, навіть не намагаючись відкладати Для мене чоловік без прагнення до заощаджень - неперспективний варіант для стосунків Вони або шукають забеспечену пасію, або зовсім не думають про майбутнє
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякували 3:
ARTAS (23.12.2009), Dinara (29.12.2009), LUNA (24.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2009, 07:37 #1154330   #7
scorpik
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Мене дивують чоловіки після 25 років середнього достатку, які витрачають всю свою зарплату до копійки , як дівчина, на те, щоб приємно прожити 4 тижн
Чисто сучасний образ української дівчини (переважної більшости). А потім про гендерну рівність розказують, на відношення з боку чоловіків плачуться
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2009, 09:41 #1154448   #8
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Чисто сучасний образ української дівчини (переважної більшости).
Це здоровий раціональний підхід
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ARTAS (23.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 12:47 #1164709   #9
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від Hallyn-Ka Переглянути допис
Не дуже хочеться, щоб твоя дитина боялася помалювати "чужі" стіни і ти на неї шикаєш, не дуже то і спокійно, коли не знаєш, чи не придумають хазяїни тебе завтра просто випхнути на вулицю. А жити з батьками-тоже варіант-але і батьки різні є, та й полюбому де 2 хазяйки в хаті, там полюбе коли-не-коли і виникне суперечка.
Живу разом зі свекрами, і дякувати Богові за це!
Всім би такого щастя
Можна подумати бутьки не будуть шикати на дитину, коли та зруйнує дорогу штукатурку чи обої дома


Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис

Форум не місце для хамства і брутальності
Форум-це місце обговорення. Тобто тут може висловлюватись як позивтивна так і негативна думка. Якщо ти хотіла почути тут тільки щось добре та світле, треба було написати свою думку, а вкінці добавити запитання, "а правда я молодець?", "правильно я сказала?"

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Люди знайомляться, починають зустрічатися , потім починають жити статевим житям - а потім ОДРУЖУЮТЬСЯ

Який інтерес починати гру, якщо далі другого рівня шансів просунутися нема
Вибачаюсь, а скільки у тебе було стосунків?
Точніше скільки раз ти зустрічалась з хлопцями, раз?
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 18:30 #1165106   #10
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Форум-це місце обговорення. Тобто тут може висловлюватись як позивтивна так і негативна думка. Якщо ти хотіла почути тут тільки щось добре та світле, треба було написати свою думку, а вкінці добавити запитання, "а правда я молодець?", "правильно я сказала?"
Форум місце обговорення теми, а не особистості топікстрартера Негативні думки по темі сприймаються на "ура" А ось грубуваті припущення про мене, скидаються на елементарне хамство
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ARTAS (31.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 14:40 #1164829   #11
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Житлові драми

Я сьогодні видно туплю, то питання стоїть у тому, що чоловік не має ВЛАСНОГО помешкання, чи в тому, що він не взмозі заробить на на себе(оренда помешкання включно)?
Га?
Якщо питання стоїть в статках, то в кожного своя планка багатства-бідності.
А з другого боку хлопець в селі, з власною хатою, господарством - це вже для когось №1.
І він буде правий, бо він самодостатній. Але це теж драма, бо з шановних панянок таку перспективу мало хто сприйме серйозно?
Хто готовий поступитись амбіціями, положеннями, перспективами своїми, заради іншої людини, хоча б частково?
Чізя, ти б поїхала?
DDD&bluz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
*ALISA* (29.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 15:33 #1164882   #12
cheesy
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Я сьогодні видно туплю, то питання стоїть у тому, що чоловік не має ВЛАСНОГО помешкання, чи в тому, що він не взмозі заробить на на себе(оренда помешкання включно)?
Га?
Якщо питання стоїть в статках, то в кожного своя планка багатства-бідності.
А з другого боку хлопець в селі, з власною хатою, господарством - це вже для когось №1.
І він буде правий, бо він самодостатній. Але це теж драма, бо з шановних панянок таку перспективу мало хто сприйме серйозно?
Хто готовий поступитись амбіціями, положеннями, перспективами своїми, заради іншої людини, хоча б частково?
Чізя, ти б поїхала?
Чізя зараз навряд чи щось зробила заради іншої особи. В неї період інтенсивного самопізнання і створення арт-портфоліо. Але якщо зараз так, то навряд чи б це змінилось колись. Переїхати в село на рік - прикольно. Можна багато чого дізнатись про людей, пожити іншим життям, мати час і можливість творити (якшо без господарки). Мені здається, я з тих людей, хто любов ставить на 2-ге місце після саморозвитку. Хоча, ти сам знаєш, як воно буває... Хопа і ппц принципам. Надіюсь, ніколи не прийдеться тике обирати.
Вважаю обговорення таких тем абсолютно некорисним і навіть шкідливим, зате цікавим, бо можна натриндіти шо завгодно, заради суперечки чи випробування аргументації або просто так))). Сподіваюсь, люди все ж таки не такі жестякові, шоб діяти в житті так, як вони пишуть на форумі, а все-так мислять відповідно до окремо взятої ситуації в абстрактній рамці власної філософії.
cheesy зараз поза форумом  
Подякували 2:
*ALISA* (29.12.2009), Dinara (29.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2009, 11:13 #1165901   #13
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Вважаю обговорення таких тем абсолютно некорисним і навіть шкідливим, зате цікавим, бо можна натриндіти шо завгодно, заради суперечки чи випробування аргументації або просто так))). Сподіваюсь, люди все ж таки не такі жестякові, шоб діяти в житті так, як вони пишуть на форумі, а все-так мислять відповідно до окремо взятої ситуації в абстрактній рамці власної філософії.
Суперечка - не наш метод
Для чого тоді шукати того принца/принцесу, якщо через пів року - рік, ти відчуєш, що тобі "заступили світло" ці близькі та щирі обійми, які в планах під №2 ?
Чи може суть цього процесу, що треба найти друга/соратника з яким ви разом досягаєте спільної мети.
Ще дві хати і всі сусіди мають по три жаби на грудях.

(який пафос, люди тупо не можуть зорганізуватись на нормальне житло, щоб побуть на одинці, весь час з колгоспом: на роботі, в хаті, якщо шукають сало то музики не чують, прекрасним не цікавиться, живуть незамислюючись, ех Чізя, а ти про мистецтво, самопізнання.
П.С. Про пріоритети спорить не буду, в тебе є свої? І в мене є свої. Радий, що не фантіки.. )
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2009, 12:00 #1165996   #14
cheesy
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Суперечка - не наш метод
Для чого тоді шукати того принца/принцесу, якщо через пів року - рік, ти відчуєш, що тобі "заступили світло" ці близькі та щирі обійми, які в планах під №2 ?
Чи може суть цього процесу, що треба найти друга/соратника з яким ви разом досягаєте спільної мети.
Ще дві хати і всі сусіди мають по три жаби на грудях.

(який пафос, люди тупо не можуть зорганізуватись на нормальне житло, щоб побуть на одинці, весь час з колгоспом: на роботі, в хаті, якщо шукають сало то музики не чують, прекрасним не цікавиться, живуть незамислюючись, ех Чізя, а ти про мистецтво, самопізнання.
П.С. Про пріоритети спорить не буду, в тебе є свої? І в мене є свої. Радий, що не фантіки.. )
Ну а хто шукає? Я не шукаю. Попадеться, то попадеться. На рахунок друга/соратника, то скоріше просто, щоб цінувати чужу свободу. Це не виключає любов і все таке, але і важко знайти людину, яка б розуміла наскільки важливо вчитись, знаходити, досягати якихось висновків про світ, творити. Он вже пафосною називаєш, а я просто відверто відповідаю на питання. Може колись доведеться займатись базовими потребами та організацією побуту, але покишо щастило з степендією, роботами, батьками. Все по піраміді Маслоу. Організовані основні портеби, час для найголовнішої - самореалізації. Мені здається, нема нічого пафосного, просто удача, робота і прекрасна можливість, а головне, потрібна. Навіщо в двадцядку шукати собі чоловіка, якщо ше така дурна неорганізована голова без стабільної роботи і з незакінченими вузами? Для сім"ї треба вирости, зрозуміти себе і бути достатньо стабільним, щоб ще когось виховуватись. Дехто до цього ніколи не виростає, але я не з тих, щоб брати відповідальність, якщо я не здатна її виправдати.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 19:41 #1165169   #15
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Житлові драми

Ай,народ,та збийтеся ви.Звісно коли є окреме житло-це добре,але коли нема...селяві.
Не по цьому ж критерію обирати собі партнера по-життю.ІМХО
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 19:51 #1165180   #16
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Житлові драми

а я вибираю, насамперед ,по статках
їсти хочеться ж завжди
багато сімей потім розпадаються через брак грошей
незнаю як хата, але машина повинна бути обовязково!
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 20:10 #1165228   #17
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
а я вибираю, насамперед ,по статках
їсти хочеться ж завжди
багато сімей потім розпадаються через брак грошей
незнаю як хата, але машина повинна бути обовязково!
А ти колись дивувалася, чого тебе оцінюють по рівню твоїх можливостей аля "чим ти можеш зацікавити чоловіка?"
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 20:11 #1165230   #18
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
незнаю як хата, але машина повинна бути обовязково!
Логіка,на мій погляд,цікава.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 20:14 #1165234   #19
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Логіка,на мій погляд,цікава.
Я би навіть сказав - нечітка
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2009, 20:14 #1165236   #20
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Житлові драми

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
незнаю як хата, але машина повинна бути обовязково!
Розумно
В машині жити можна, а от на хаті не покатаєшся, машина значить більш універсальна
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (11.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:52.