Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: То шо?
Так 62 79.49%
Ні 5 6.41%
Мені байдуже 11 14.10%
Голосували: 78. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Велодоріжки в місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.06.2015, 09:10 #2546599   #1
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Велодоріжки в місті

Схоже, що таки з часом, переймаючи досвід Львова, містом\парками будуть прокладати які не які велодоріжки. В Лємбергу це виглядає дійсно класно, є наївні надії, що в нас буде так само.

Вирішив створити тему, щоб поцікавитися, чи готові ви ділитися простором парку чи тротуару з велосипедистами і не ходити по виділених лініях?








Не дуже розумію, як буде проведений маршрут через клуб з човниками, но в ідеалі хочуть розкинути велику мережу.

Востаннє редагував org100h: 03.06.2015 о 09:39.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 09:13 #2546601   #2
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Чому велодоріжка йде попри озеро а не дороги? Я і моя мала любимо стояти біля паркану і дивитись на озеро. Та й не лише ми а і інші люди теж.
Demetra зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dimas_01 (03.06.2015), hunter07 (03.06.2015), Martin (04.06.2015), nataku (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 09:15 #2546603   #3
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Чому велодоріжка йде попри озеро а не дороги? Я і моя мала любимо стояти біля паркану і дивитись на озеро. Та й не лише ми а і інші люди теж.
зі сторони дороги стоять лавочки
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 09:34 #2546604   #4
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Чому велодоріжка йде попри озеро а не дороги? Я і моя мала любимо стояти біля паркану і дивитись на озеро. Та й не лише ми а і інші люди теж.
Ті позначки є по суті самодіяльністю, думаю, варто винести доріжку за лавки + додаткова огорожа вийде
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 10:24 #2546614   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

На ті доріжки попри огорожу на дамбі вже люди скаржаться в міськраду. Кажуть дітлахи хочуть ближче до огорожі підійти, на став дивитися, а велосипедисти ганяють і їх шугають.

Ідеальним варіантом було би зробити доріжку на тому підвищенні між дорогою і клумбою, воно є з обидвох сторін дороги, був би такий собі двосторонній рух. Але там треба впорядковувати, це набагато складніше, аніж просто по тротуарі розмітку нанести.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 12:34 #2546634   #6
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Не дуже розумію, як буде проведений маршрут через клуб з човниками, но в ідеалі хочуть розкинути велику мережу.
а було би не зле, якби якось проклали. а то там нехилий обїзд получається, ще й по сходах підйом/спуск на новий світ.

Додано через 1 хвилину
Можна наприклдад естакаду побудувати ))

Востаннє редагував switch: 03.06.2015 о 12:34. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:04 #2546651   #7
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Потрібно щось робити з доріжками в самому парку Шевченка, бо з дитиною гуляти неможливо - постійно дивишся, щоб якись дєбіл не збив. Нічого не маю проти самих велосипедистів (планую сам таким стати) але неадеквати, які ганяють по парку, вже реально задрали.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:09 #2546654   #8
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Нє хлопці, я все розумію, ровер то добре, здорово, екологічно і так далі, але... Є ще правила дорожнього руху і наскільки мені не зраджує пам'ять, для велосипедистів є дорога. От із неї і потрібно виділяти (розширяти) частину під велодоріжки. Або прокладати і облаштовувати суто велосипедні доріжки. Але аж ніяк не із тротуарів і пішохідних зон по яких бігають малі діти. А ця самодіяльність біля озера - взагалі шедевр чиєїсь фантазії. Тепер до огорожі, за логікою авторів, підходити не можна бо там можуть їхати ВОНИ. З якої радості і хто дав їм на це право? Це із тієї ж серії що "паркуюсь як мудак", от так файно кататися попри озеро, зроблю собі доріжку. Завтра який такий же розумний собі парковку намалює. А чому ні? Йому також гарний вигляд з вікна машини на став подобається. Якщо хочете переймати європейський досвід то переймайте його з головою, але не так як все у нас через задній прохід.
Bondyk зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:14 #2546657   #9
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Повністю підтримую Bondyk. В Англії чи Мексиці бачив як на дорозі окремо виділена доріжка спецом для велосипедів і з обох боків обгороджена бордюрами щоб авто чи інші учасники руху не травмувались між собою.
А на тротуарі призначеному для пішоходів робити доріжку трохи зле і не практично і небезпечно. Краще вже тоді в парках добавляти/розширяти окрему смугу для велосипедистів і відразу ж її розділяти чимось але не тільки рнозміткою.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bondyk (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:21 #2546661   #10
saymon
Guest
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Схоже на велосипедистів чекає та ж сама доля що зараз в скутеристів. Спочатку всьо було ок, масові продажі скутерів, дешево і сердито вся фігня. Але прийшов час коли неадекватна школота набрала критчну масу і скутери тупо заборонили. Ну тобто не заборонили а зробили їх повноцінними учасниками дорожнього руху, а це означає що треба здавати екзамени щоб на хрущику кататися. Це в один момент вбило і ринок скутерів і їх кількість на дорогах.
 
Подякував(ла):
nataku (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:32 #2546662   #11
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Отож бо, а у нас деякі велосипедисти навіть уявлення не мають, що для них також діють правила.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Схоже на велосипедистів чекає та ж сама доля що зараз в скутеристів. Спочатку всьо було ок, масові продажі скутерів, дешево і сердито вся фігня. Але прийшов час коли неадекватна школота набрала критчну масу і скутери тупо заборонили. Ну тобто не заборонили а зробили їх повноцінними учасниками дорожнього руху, а це означає що треба здавати екзамени щоб на хрущику кататися. Це в один момент вбило і ринок скутерів і їх кількість на дорогах.
Тому, власне, і йде мова про окремі доріжки, щоб "неадекватна школота" біди не наробила. А ситуція із скутерами навряд чи повториться у випадку із велосипедом. Бо тоді треба права видавати і на трьохколісні "Гноми" і дідові, який по хліб в селі їздить. В принципі була колись добра практика в школах заняття по ПДР проводити.

Востаннє редагував Bondyk: 03.06.2015 о 13:32. Причина: Пізніше додано
Bondyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nataku (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:34 #2546664   #12
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Завжди будуть незадоволені. Якщо виділяти під велодоріжки частину дороги, то машинам не буде де припаркуватися.
Як я бачу розвиток подій. За пару років роверистів стане так багато, що центр міста буде перекритий від Текстильника до Маяка для усіх, крім громадського трантпорту і велосипедів.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:37 #2546665   #13
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
Завжди будуть незадоволені. Якщо виділяти під велодоріжки частину дороги, то машинам не буде де припаркуватися.
Як я бачу розвиток подій. За пару років роверистів стане так багато, що центр міста буде перекритий від Текстильника до Маяка для усіх, крім громадського трантпорту і велосипедів.
Тому і пропонується облаштувати ОКРЕМІ доріжки, щоб менше було незадоволених, що одні мають преференції за рахунок інших.
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:39 #2546666   #14
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

І ще, когось реально травмував велосипед в пішохідній зоні? Не "мало не збив" , не "трохи налякав" а справді травмував. Те що я бачу, велосипеди в пішохідній зоні рухаються практично з такою з швидкістю, що й пішоходи, нікому не завдаючи травм.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:42 #2546668   #15
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Нє хлопці, я все розумію, ровер то добре, здорово, екологічно і так далі, але... Є ще правила дорожнього руху і наскільки мені не зраджує пам'ять, для велосипедистів є дорога.
тебе в гуглі забанили?
для чого писати пургу, якщо можна вбити пошук і подивитись які бувають велодоріжки.
Прихований текст: І доріжка по частині тротуару чи пішохідної зони насправді не така і рідкість. 

не спорю, що треба продумати це питання і спроектувтаи так, щоб було зрічно і тим і іншим.

Востаннє редагував switch: 03.06.2015 о 13:56.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:42 #2546669   #16
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
І ще, когось реально травмував велосипед в пішохідній зоні? Не "мало не збив" , не "трохи налякав" а справді травмував. Те що я бачу, велосипеди в пішохідній зоні рухаються практично з такою з швидкістю, що й пішоходи, нікому не завдаючи травм.
У вас є діти? Сумніваюся. А я хочу спокійно прогулятися із півторарічною дитиною і не хвилюватися, що на наї наїде стокілограмовий бугай. Я думаю що 99% відсотків дописувачів форуму і машина ще не збивала. До чого дурні запитання?
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:43 #2546670   #17
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
Тому і пропонується облаштувати ОКРЕМІ доріжки, щоб менше було незадоволених, що одні мають преференції за рахунок інших.
Я теж за окремі доріжки. Якщо вони будуть достатньо широкі, щоб два велосипеди могли розминутись, будуть мати плавні заїзди і з'їзди, то із задоволенням буду ними користуватись.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:43 #2546671   #18
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Те що я бачу, велосипеди в пішохідній зоні рухаються практично з такою з швидкістю, що й пішоходи, нікому не завдаючи травм.
Мабуть погано дивишся. Вийди в парк і подивись з якою швидкістю вони носяться. А те що травмованих намає (впевнений, що є, просто статистики немає) заслуга не велосипедистів, а дбайливих татусів і матусь.
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olligarh (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:45 #2546672   #19
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
У вас є діти? Сумніваюся. А я хочу спокійно прогулятися із півторарічною дитиною і не хвилюватися, що на наї наїде стокілограмовий бугай. Я думаю що 99% відсотків дописувачів форуму і машина ще не збивала. До чого дурні запитання?
У мене є восьмирічний хлопчик, який хоче з мамою і татом покататись в парку. І ваша дитина теж схоче, коли старша стане.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:48 #2546673   #20
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
тебе в гуглі забанили?
для чого писати пургу, якщо можна вбити пошук і подивитись які бувають велодоріжки.
І доріжка по частині тротуару чи пішохідної зони насправді не така і рідкість.

не спорю, що треба продумати це питання і спроектувтаи так, щоб було зрічно і тим і іншим.
Чоловіче, пурга в чому? Може тобі ПДР дозволяють їздити тротуарами? Чи жити за принципом "ложити на всіх - я хочу" легше? В Ґуглі і інші картинки є, чому їх не приводиш?
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:58.