Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.07.2014, 10:42 #2414761   #221
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Швидше за все Порошенко законсервує все так як є. Зміни будуть лише поверхневі, так як було при Ющенко
ну це саме те, чого я власне від нього і очікую і чому я був проти "виборів порошенка в 1 тур".
Ну його прихильники яро переконували мене що я не правий - є надія що я таки помилявся. А прихильників, до речі, влаштує такий сценарів?

Додано через 1 хвилину
Хоча певна надія на зрушення все ж є - ми ж згідно угоди про асоціацію мали б своє законодавство узгодити з Європейським - може таки будуть зрушення в судочинстві і правоохоронній системі...

Востаннє редагував switch: 03.07.2014 о 10:42. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 10:56 #2414771   #222
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
У тебе якесь таке бачення цікаве
Людина свою вертикаль влади вибудовує на багато років вперед, а ти йому пропонуєш вот так просто призначити досить критичну до нього людину на одну з ключових посад, на "авось обкакається" А як не обкакається? Потім же набагато важче буде інорити його критику
Та мені насрати на його вертикаль. Мені на Україну не насрати . А про Гриценка добре відгукувались військові як про толкового міністра оборони. Зараз у нас війна, і міністром має бути профі котрий всіх критикує , щоб повичищав всіх тих зажратих штабних генералів.
От мені й здалось що Гриценко непоганий кандидат, якщо вірити відгукам "відмороженої білки" нашої.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 15:28 #2414772   #223
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Хоча певна надія на зрушення все ж є - ми ж згідно угоди про асоціацію мали б своє законодавство узгодити з Європейським - може таки будуть зрушення в судочинстві і правоохоронній системі...
Угода про асоціацію, нас ні перед чим не зобов'язує. Тобто це для нас домашнє завдання, яке чим скорше ми його виконаємо тим скоріше получимо перспективу членства в ЄС. Єдине що нас зобов'язує - це приведення стандартів виробництва та контролю якості продукції до європейських, тому що без цього ми не зможемо вийти на європейський ринок. А по решті пунктах, це всього лиш рекомендації ЄС, які ті можуть безкінечно довго затягувати з впровадженням, так само як зараз затягують з ратифікацією. (Молдова і Румунія вже до речі ратифікували).

Щоб почалися реальні реформи в країні, до влади мала б прийти смілива та відповідальна людина, яка реально хотіла б щось змінити, яка була б необтяжена бізнес та іншими зв'язками та інтересами. Щоб в країні почалися реформи, потрібно знищити кланово-олігархічну модель держави яка розбудовувалася 23 роки і досягла свого апогею при Януковичу. Зараз же при Порошенку, як бачимо, вона не тільки не розвалюється але й навпаки укріплюється. Олігарх і реформи це не сумісні речі. На запит суспільства можуть бути проведені хіба що такі реформи які не будуть зачіпатись інтереси олігархів. Про решту можна забутися.

Додано через 4 години 21 хвилину
Перші перли новообраного міністра оборони - Гелетея. Підписує присягу народу України - закритою ручкою:



Додано через 6 хвилин

Востаннє редагував Chefild: 03.07.2014 о 15:33. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 6:
Avanko (03.07.2014), Dinara (03.07.2014), erazel (03.07.2014), Ingenue (03.07.2014), roots (03.07.2014), Дєцко (03.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2014, 12:33 #2415220   #224
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Такс, Порошенко дальше розділяє бізнес від влади:

Цитата "Укроборонпром" може очолити власник автосалону

Новим головою "Укроборонпрому" може стати керівник виборчої кампанії Петра Порошенка на Херсонщині, власник автосалону Роман Романов.
Про це пише видання ZN.UA з посиланням на своє джерело в АП.
За інформацією джерела, очікується, що незабаром Романов буде представлений трудовому колективу "Укроборонпрому". Роман Романов за освітою педагог-фізик, є власником автосалону.

Згідно з інформацією, Романов - керівник херсонської обласного осередку партії "Фронт змін", член політради. З 2006 року вже друге скликання поспіль є депутатом обласної ради Херсонщини. На президентських виборах керував виборчою кампанією кандидата Петра Порошенка.
За освітою Романів - педагог-фізик (у 1995 році закінчив фізмат Херсонського державного педагогічного інституту ім. Н.К.Крупської). З 1992 року - підприємець.
Є власником автосалону "Автопланета плюс", який заснував у 2001 році.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/4/7030969/
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2014, 10:56 #2415831   #225
volobob
Учасник
 
Аватар для volobob
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Вибрали президента.А де адрес медичної комісії.Чому ЦВК досі не опублікувало її.Може то не Порошенко а Янукович зробив пластичну операцію і "косить" під Поршенка.Він же обіцяв що буде знову президентом.Хто індефікує особу і гарантує що це іменно дана особа психологічно здорова і мало того придатна працювати на даній посаді.Все що має президент і його канцелярія так це контролювати чи закони відповідають Декларації прав людини тому що найвищий орган влади (Збори громади) на майдані в Києві в 2004 році проголосив остаточний і безповоротний перехід до демократії а це значить верховенство Декларації прав людини над всіма законодавчими актами в державі.Єдиною підставою поставити вето на будь-який закон є невідповідність його Декларації прав людини а не по бажанню трудящихся або вождів мірового пролетаріата.Це саме право мають право ради всіх рівнів призупинити на своїй території дію закону що не відповідає цій декларації.Що унеможливлює узурпації влади і більшовицько- бандитський переворот в державі який стався за Януковича.

Додано через 5 хвилин
Це і є основа демократії яку ми проголосили в 2004році і сьогодні змушені заахищати зі зброєю в руках свій вибір.

Додано через 1 хвилину
Вибрали президента.А де адрес медичної комісії.Чому ЦВК досі не опублікувало її.Може то не Порошенко а Янукович зробив пластичну операцію і "косить" під Поршенка.Він же обіцяв що буде знову президентом.Хто індефікує особу і гарантує що це іменно дана особа психологічно здорова і мало того придатна працювати на даній посаді.Все що має президент і його канцелярія так це контролювати чи закони відповідають Декларації прав людини тому що найвищий орган влади (Збори громади) на майдані в Києві в 2004 році проголосив остаточний і безповоротний перехід до демократії а це значить верховенство Декларації прав людини над всіма законодавчими актами в державі.Єдиною підставою поставити вето на будь-який закон є невідповідність його Декларації прав людини а не по бажанню трудящихся або вождів мірового пролетаріата.Це саме право мають право ради всіх рівнів призупинити на своїй території дію закону що не відповідає цій декларації.Що унеможливлює узурпації влади і більшовицько- бандитський переворот в державі який стався за Януковича.

Востаннє редагував volobob: 06.07.2014 о 10:56. Причина: Пізніше додано
volobob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2014, 17:33 #2415935   #226
gregis
Banned
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Мiнiстром оборони бiржового брокера призначив. Мiнiстром енергетики напевно призначить таксиста, а мiнicтром юстицii - прибиральницю.)))
gregis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2014, 11:19 #2416539   #227
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Стаття Сергія Лещенка, про те як Порошенко призначає своїх людей в Нацраду:

Цитата Жадібність Порошенка

Багато людей, особисто знайомих з Петром Порошенком, відзначають одну його рису – жадібність.

Він не бачить сенсу ділитися там, де може все забрати собі – незалежно від того, чи це стосується грошей, чи влади, чи права на істину в останній інстанції.

Наприклад, Порошенко ні з ким не обговорював публічно проект змін до Конституції – тобто він не бачить сенсу ділитися даним йому правом законодавчої ініціативи. І тому проект Порошенка справедливо був "відфутболений" Верховною Радою як безальтернативний.

Так само Порошенко ні з ким не обговорював свою виборчу програму. Він не розуміє – це було би щонайменше жестом поваги до громадянського суспільства та відзначенням їхньої ролі в усуненні Януковича.

Я впевнений, що Порошенко ні з ким не буде обговорювати свій передвиборчий список на парламентських виборах – так, як він не обговорював список до Київради, заповнивши його людьми Черновецького. Хоча навіть його попутники з партії УДАР в 2012 році попередньо відкрили списки для ознайомлення та критичних зауважень громадськості – але Порошенко не зробить і такого.

Принцип політичної діяльності Порошенка полягає у відповіді на питання, яку я почув від нього, коли запитав щодо використання 5 каналу для самореклами: "Це мій канал, що хочу, те з ним і роблю".

Так само Порошенко вважає, що це його влада – і що хоче, те з нею і буде робити.

Тому Порошенко затверджує свою квоту до Нацради з питань телебачення та радіомовлення лояльними людьми, нехтуючи проханнями громадянського суспільства.

У понеділок Порошенко звільнив трьох членів Нацради з президентської квоти (четвертий член Оксана Головатенко заховалася від відставки у декреті) та зразу ж увів до Нацради нових членів.

Отже, кого призначив Порошенко:

Григорія Шверка – в минулому першого віце-президента UMH Group, яка тоді належала нинішньому главі адміністрації президента Борису Ложкіну

Юрія Артеменка – колишнього губернатора Запорізької області та представника Володимира Гусинського в Україні. Артеменко входив до керівних органів медіа Порошенка – зокрема, його радіостанцій та газети "Правда України"

Владислава Севрюкова – в минулому керівника комерційного відділу телерадіокомпанії "НБМ", яка мовить під логотипом порошенківського "5 каналу". Останнім часом він є помічником депутата Юрія Стеця – генпродюсера 5 каналу та головного пропагандиста Нацгвардії.

Переконаний, що більшість читачів не чула цих прізвищ до сьогоднішнього дня – не чув про них і я як журналіст, за виключенням Артеменка, оскільки він очолював обласну адміністрацію.

Паралельно рух Стоп цензурі висував до Нацради відомих медіа-юристів Тараса Шевченка та Тетяну Котюжинську, які багато років працюють поряд із журналістами в реформуванні медійного законодавства, написанні законів, наданні правової допомоги в судах, оскарженні дій посадових осіб тощо.

Але спочатку квоту від громадськості "прокотили" депутати – у парламентську четвірку призначили висуванців Пінчука, Фірташа та Коломойського.

А тепер і в Порошенка не знайшлося місця в квоті для знаних юристів-медійників. Натомість він прилаштував колишнього підлеглого глави своєї адміністрації та помічника свого головного медіа-радника.

Відмінність Шевченка та Котюжинської в тому, що вони – незалежні люди, і не будуть сліпим виконавцем волі своїх політичних боссів.

Звісно, Порошенко має право призначати кого заманеться. Але після Майдану дуже небезпечно для політиків не чути голосу суспільства.

Саме суспільство зробило Порошенка тим, ким він є сьогодні. Бо, якби не суспільство, то Порошенко працював би зараз не президентом, а досі безуспішно намагався стати єдиним кандидатом від опозиції на посаду мера Києва.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/l...53babae278c43/
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 4:
erazel (08.07.2014), Human (08.07.2014), Пантера (09.07.2014), Дєцко (08.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 10:13 #2416954   #228
gregis
Banned
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Порошенко схоже повторить долю Ющенка. Окрiм бажання децентралiзацii влади нiяких змiн вiд нього щось не чути. Ще пару мicяцiв без радикальних змiн i почнеться пiсня Геть Порошенка.))) В Порошенка нема часу, якиф був у Ющенка, бо асоцiацieю у ЕС повiдмiняли всi пiльги i виросли тарифи ЖКХ i цiни. Народ довго не протягне на голодному пайку . Плата за житло i продукти стали розкiшью для багатьох з тих, хто живе чесно.

Востаннє редагував gregis: 09.07.2014 о 10:24.
gregis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 14:19 #2417032   #229
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Як ви думаєте, кого призначили виконуючим обов'язків мера Слов'янська? Правильно, голову міського осередку Партії Регіонів - Самсонова Олександра - помічника колишнього мера Слов'янська - Нелі Штепи, тої самої яка ще нещодавно заявляла про свою підтримку ДНР.



Додано через 32 хвилини
Хто там постив що кортеж його величності Петра Порошенка почав дотримуватися правил дорожнього руху і зупинятися на світлофори?

Полюбуйтесь:



Правильно, нехай бидло зачекає:






Востаннє редагував Chefild: 09.07.2014 о 14:26. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 18:40 #2417161   #230
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Про Порошенка і кортеж ти не прав.
Я в принципі ще за той репортаж проїзду по києву без кортежу писав, що це лише показуха. Адекватний керівник охорони президента в країні, де є реальна терористична загроза ніколи не погодиться що його "обєкт" наражай себе на небезпеку. Навіть в тому ж києві є значна загроза замаху на вбивство, якщо до машини президента вільно наближатимуться інші учасники руху, а тако як в зоні АТО - там взагалі.
Інше питання нахрін він туди взагалі перся ще й з кортежем (свитою)
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (09.07.2014), Джалка (09.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 19:06 #2417170   #231
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Адекватний керівник охорони президента в країні, де є реальна терористична загроза ніколи не погодиться що його "обєкт" наражай себе на небезпеку. Навіть в тому ж києві є значна загроза замаху на вбивство, якщо до машини президента вільно наближатимуться інші учасники руху,
Це не виправдання. Захочуть професіонали підірвати його машину, то вони це зроблять в незалежності від того чи він сам їде на дорозі, чи з іншими учасниками руху. А під час переміщення кортежу, є ті ж машини ДАІ, які могли б не допускати наближення посторонніх машин. Але що там, бидло завжди чекало і почекає ще.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Інше питання нахрін він туди взагалі перся ще й з кортежем (свитою)
Отож бо. Видно Порошенко ні як не міг пропустити можливості попіаритися на фоні звільненого Слов'янська, та роздачі гуманітарної допомоги. Є антитерористична загроза, нєфіг розїжати кортежами по зоні бойових дій.

Відео пересування кортежу:

Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 19:31 #2417182   #232
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 19:33 #2417184   #233
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Це не виправдання. Захочуть професіонали підірвати його машину, то вони це зроблять в незалежності від того чи він сам їде на дорозі, чи з іншими учасниками руху.
Ти утріруєш трохи. Все таки у терориста значно зростають шанси на успіх, якщо йому дозволять перебувтаи за метр від машини президента в умовах скажем міської тягучки.
Натомість якщо для руху кортежу перекривають проспект і сам кортеж "летить" зі швидкістю під 200 км/год - задача суттєво ускладниться.
Я особисто не стану засуджувати, що в Словянську для Президента перекривали дороги - вбити зараз Порошенка - я думаю це "конфетка" для того ж Путіна - знов почнеться "а в них там немає зараз влади", "там немає з ким домовлятись", знов всі сили будуть кинуті на зрив виборів і т.д. і т.п. Тому загроза для нього цілком реальна то й заходи безпеки відповідні. От чи була потрібна та поїздка - питання вже інше. Роблять гвардійці і МНС-ники свою роботу - і молодці...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 19:37 #2417187   #234
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Багато людей, особисто знайомих з Петром Порошенком, відзначають одну його рису – жадібність.

Він не бачить сенсу ділитися там, де може все забрати собі – незалежно від того, чи це стосується грошей, чи влади, чи права на істину в останній інстанції.

Наприклад, Порошенко ні з ким не обговорював публічно проект змін до Конституції – тобто він не бачить сенсу ділитися даним йому правом законодавчої ініціативи. І тому проект Порошенка справедливо був "відфутболений" Верховною Радою як безальтернативний.

Так само Порошенко ні з ким не обговорював свою виборчу програму. Він не розуміє – це було би щонайменше жестом поваги до громадянського суспільства та відзначенням їхньої ролі в усуненні Януковича.
ЦЕ ПИСК людей яких чимось обділили,а особливо РЕГІОНАЛІВ і мені здається це їх почерк.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 19:54 #2417190   #235
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Я все таки думаю, що безпека президента - це нюанс досить значної ваги. І я наприклад не став би вимагати, щоб Президент України їздив містом в потоці всіх інших машин. Скажем так - президент це людина яка іноді мусить приймати дуже непопулярні рішення, за які йому можуть захотіти помститись. І напевно не дуже добре, якщо при прийнятті таких рішень Президент буде думати не лише про те що правильно а що ні, і не про майбутнє країни, а ще й про те, що завтра він може не доїхати до роботи
Друге питання, що наша служба охорони має дуже багато прав, і ці перекривання проспектів по пів години - це дико і образливо для людей, тому і не правильно.
Повинна бути якась золота середина. Якщо скажем тебе змусять постояти хв 5 заторі, поки проїде кортеж - не думаю що тобі корона впаде. Питання просто в адекватному плануванні маршрута, виборі часу поїздки і оперативності роботи ДАІ і інших задіяних служб, які мають все зробити так, щоб і безпека Президенту була забезпечена і людям створили мінімум незручностей.
До речі, а де вертольоти Януковича?

Додано через 7 хвилин
Отут про те як їздить Президент США
Цитата В 17.50 из тоннеля появляется кортеж. В 17.43 я снимал заходящий на посадку вертолет. 7 минут назад здесь еще ехали машины. После кортежа улицы были еще несколько минут пустынны.

17.53 по ним снова пускают транспорт. Итого движение было закрыто ровно 10 (десять) минут для проезда президента США.
Додано через 2 хвилини
І до речі з точки зору безпеки і мінімальних незручносте для громадян - набагато правильнішим є проживання і офіс президента в одній будівлі, як от Білий Дім або Кремль. А не як у нас - щоденні кортежі з Міжгір"я в АП і назад.

Востаннє редагував switch: 09.07.2014 о 19:54. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 20:03 #2417195   #236
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Повторююсь для професіоналів це немає зовсім ніякого значення. Для любителя це можливо і буде проблемою.
Цитата Я все таки думаю, що безпека президента - це нюанс досить значної ваги. І я наприклад не став би вимагати, щоб Президент України їздив містом в потоці всіх інших машин. Скажем так - президент це людина яка іноді мусить приймати дуже непопулярні рішення, за які йому можуть захотіти помститись. І напевно не дуже добре, якщо при прийнятті таких рішень Президент буде думати не лише про те що правильно а що ні, і не про майбутнє країни, а ще й про те, що завтра він може не доїхати до роботи
Маєш на увазі що потрібно перекривати ось так:


Покажи мені хоча б один приклад в країнах ЄС де кортежі з мигалками та перекриванням цілих кварталів - є загальноприйнятною практикою.

Додано через 4 хвилини
Цитата Отут про те як їздить Президент США
Погодься приводити приклад США - супердержави і України в якій кожний четвертий проживає за межею бідності, є трошки не доречно.

Востаннє редагував Chefild: 09.07.2014 о 20:04. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 20:13 #2417199   #237
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

У тебе стиль спілкування стає вже як в троля Ти по моєму занадто захопився вже інтернет-баталіями.
Я повторюсь - підходи до забезпечення охорони Президента залежать від реальності загрози йому. В США сильна президентська влада, і там відповідні підходи до його охорони. В європі переважно більше влади мають парламенти, і Президент там не настільки ключова персона.
У нас зараз ситуація сам знаєш яка - по конституції головний Парламент, по факту - парламент ледве клигає і від Президента залежить дуже багато.
Як організовуються заходи безпеки для Президента США - я показав. І вважаю що для України в даний момент саме такий варіант є прийнятним. Буде спокій в країні - можна буде починати булькати про кортежі, якщо саме не перестане.
Про кортежі Януковича і те як їздив він - я не згадував.

Додано через 1 хвилину
Цитата Погодься приводити приклад США - супердержави і України в якій кожний четвертий проживає за межею бідності,
мова йде про безпеку глави держави а не про рівень життя. і про мотиви для вчинення терористичного акту проти нього.

Востаннє редагував switch: 09.07.2014 о 20:13. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (09.07.2014), erazel (09.07.2014), Джалка (09.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 20:17 #2417204   #238
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата У тебе стиль спілкування стає вже як в троля Ти по моєму занадто захопився вже інтернет-баталіями.
погоджуюсь. Чефілд ніяк не може змиритись з виграшем Порошенко і в кожному пості так і намагається какашками обкидати його.
Сам себе заспокоюєш, що твій вибір все таки правильним був?
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 20:17 #2417205   #239
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Уряд скасував виплати екс-чиновникам "за сумлінну працю"

09 липня 2014, 21:02
Нова влада


На своєму засіданні 9 липня Уряд прийняв постанову, якою скасував цілу низку постанов попередніх урядів про пільги для чиновників.

Як зазначив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак на брифінгу за підсумками засідання Уряду, Кабмін скасував пільги для колишніх високопосадовців, а також для їхніх родин, які мають право на безкоштовне медичне та санітарно-курортне лікування.
"Пільги при оплаті проживання в об’єктах Державного управління справами теж скасовано", – відзначив урядовець.

Міністр пояснив, що процес позбавлення пільг чиновників відбувається планомірно.
"Ми дійдемо до абсолютно всіх, хто паразитує за рахунок держави. Громадяни не утримуватимуть колишніх, нинішніх і майбутніх чиновників у розкоші", – наголосив Остап Семерак

За його словами, ще однією постановою Уряд позбавив одноразових та систематичних виплат колишніх чиновників за так звану сумлінну працю, безперервний стаж та інше.
"Тобто, фактично ми позбавили цілу армію колишніх бюрократів надбавок, за рахунок яких збільшувалися їхні пенсії. Жодних таких надбавок більше не буде", – запевнив Міністр.

Також він повідомив, що Кабінет міністрів звернувся до президента України та Верховної Ради з проханням скасувати пільги всім колишнім керівникам урядів, генералам армії, радникам юстиції та іншим чиновникам, чиє забезпечення регламентовано указами Глави держави та постановами Верховної Ради України.
Нагадаємо, Віталій Кличко запланував спеціальну нараду, аби подолати корупцію у столиці.
as2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (10.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 20:23 #2417210   #240
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Чефілд ніяк не може змиритись з виграшем Порошенко
ну я наприклад теж не симпатик порошенка. но просто з цієї ситуації з кортежем я вважаю роздувати сенсацію не варто. як і надіятись на те, що Порошенко справді буде їздити в потоці з усіма і спинятись на світлофорах в нинішній то ситуації з війною і терористами... Ну раз проїхався, щоб народ потішився і ок... Буду дуже здивований якщо буде так їздити далі.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:33.