Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Збір за забруднення навк. середовища автомобілем

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.10.2010, 08:10 #1475223   #1
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Збір за забруднення навк. середовища автомобілем

Привіт усім.
У мене така ситуація:
Я на єдиному податку. Коли отримував свідоцтво на право працювати в 2010 році мій інспектор не хотів видати свідоцтва на руки поки не підпишу документ про те, що у своїй діяльності використовую авто і маю сплатити збір за забруднення навк середовища. За його словами сума не значна і потрібно її сплатити в кінці року.
Короче знаю шо лоханувся і підписав, бо авто - бус пасажир і не дуже він мені там в роботі потрібен...Ну бог з тим...підписав то підписав.
А недавно проглядав нет і знайшов цей сайт http://www.dtkt.com.ua/show/1cid037.html де проводиться розрахунок і вказано що оплата і звіт щоквартальниі...
Хто знає як заповняти звіт (де взяти бланки) і рахувати збір для автомобіля? Дякую
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2010, 23:59 #1477157   #2
Andrec
 
Аватар для Andrec
Типово Відповідь: Збір за забруднення навк. середовища автомобілем

Лоханувся конкретно Будуть трабли у вигляді штрафів за кожен кварт 170 грн Пиши в ПП розкажу пройшов всі етапи
Andrec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 07:27 #1477200   #3
povh
Типово Відповідь: Збір за забруднення навк. середовища автомобілем

Я теж при отриманні свідоцтва на 2010 рік на питання, чи є автомобіль, сказала, що є і який саме (легковий), мені його вписали в ту анкету. потім я пішла в консультаційний відділ , щоб прояснити ситуацію. Мені сказали, що даний податок розраховується виходячи з кількості використаного пального. Тому при кожній заправці автомобіля я повинна збирати чеки і на основі їх розраховувати суму податку. А якщо автомобілем я не користуюсь і він стоїть в гаражі, то нічого ні здавати ні платити не потрібно, доки я не почну ним користуватись.
povh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 09:05 #1477260   #4
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Збір за забруднення навк. середовища автомобілем

Машиною в підприємницьких цілях майже не користувався...тільки задницю возив, але як доказати?
Чеків із заправок не збирав
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 09:46 #1477297   #5
Andrec
 
Аватар для Andrec
Типово Відповідь: Збір за забруднення навк. середовища автомобілем

З досвіду власного консультаційний відділ відповідальності не несе
А в ДПІ доводити шо ти не верблюд
Тут можливі два варіанти
1 - не здавати нічого, якщо за 2010 про вас не згадають то гут
2 - якщо згадають то 170грн. за кожен кв. за нездачу звітності
Є ще варіанти....
Andrec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 15:22 #1477572   #6
povh
Типово Відповідь: Збір за забруднення навк. середовища автомобілем

Я думаю, що, якщо немає ніяких документальних підтверджень, то й не користувався, а чеки хотів збирати, але, оскільки не користувався, то їх і не було. А, як мені пояснили в ДПІ, нульові звіти за забруднення не здаються, а здаються тільки тоді, коли забруднення здійснювалось. В юридичних організаціях це підтверджується фактом списання палива і видачею шляхових листів. А підприємець, який збирається використовувати автомобіль для службових потреб, теж повинен виписати собі шляховий лист, записати в книгу обліку витрати на покупку палива і т.д. А після цього він здає всі звіти. Я так розумію, можливо, я і помиляюсь.
povh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 16:03 #1477604   #7
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Збір за забруднення навк. середовища автомобілем

Раз зареєстрував в податковій джерело забруднення - потрібно було просто пусті звіти здавати, або повідомити орган, про те, що перестав використовувати забруднюючі речовини.
Прихований текст: Вставка 

Так що швидше за все можуть застосувати по 170 грн за кожне неподання звіту (навіть порожнього).
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:15.