Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Художнє мистецтво


Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.11.2010, 16:27 #1497593   #1
cheshka
Типово Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Хтіла знайти художника, який дає приватні уроки з малюнку та живопису. Або якісь курси.
Вже маю художню освіту (художник ДПМ), але довгий час не займалася цим зовсім. Хочу повернути втрачені навички
якщо хтось дає такі уроки або може порадити когось - буду вдячна.
cheshka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2010, 23:03 #1512767   #2
Picasso
Guest
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

арт-бутік "Picasso" вул.Руська 17, Зайдіть. є багато знайомих художників, відомих, дуже відомих, і знаменитих. Все впирається в ціну, яку ви готові заплатити)) Але є і доступні ціни.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2010, 15:34 #1533097   #3
cheesy
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

чуваки, та нашо вам ті художники? особливо якщо є освіта....

просто малювати 3-4 години 2-3 рази на тиждень вистарчить, щоб навчитися. та ще й створити свій стиль.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KotDavinci (26.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2010, 18:09 #1534134   #4
cheesy
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Арматура, я тобі гарантую, шо якшо купиш хорого паперу, олівців і пару кольорів бажаних фарб і пензликів, влаштуєш собі мольберт (можна просто дошку для вареників чи будь-яку поличку поставити на крісло під нахилом і причіпляти папір паперовим скотчом) і сядеш малювати першу картину під гарненьку музичку і гарненький настрій. І якшо це тебе запре, то ти будеш втікати в цей куточок при кожній можливості. головне, щоб була "студія" - куточок, який ти не будеш розбирати і який буде асоціюватися тільки з творчістю. особливо, якщо ти живеш сам або маєш спокійне самотнє місце.

заняття з майстром це звучить як гарна ідея, але для творчих особистостей це може бути якраз turn-off, особливо якщо ти людина сильна і з ідеями. По-перше, перші кроки в навчанні можуть бути нудними в плані суто перемальовування і слухання інструкцій, часто, від людини, яка тебе навіть не пре (вже не кажучи про те, що тернопільські майстри часто бувають вдісталими від світу і від творчого обміну в інеті можна більше навчитися ніж від них. ну і ще, найчастіше академічна арт-освіта якраз є перепоною справжній, оригінальній креативності, яку і самому важко у собі прийняти, не те що через іншу людину). по-друге, коли малюєш сам, з нуля, починаєш розвивати свій стиль, а техніку вивчаєш по ходу (через книжки, інтернет, поради друзів-художників і просте змальовування), бо відчуваєш потребу вивчити цю техніку. але процес сам набагато більш органічний і більше підходить під потреби сучасного світу, де не так цінується натуралізм картин, як їх оригінальність.

цей пост може бути корисним лише тому, хто СПРАВДІ хоче займатися творчістю і СПРАВДІ отримуватиме від цього задоволення. Сподіваюся, що він послугує мотивацією і підтримкою всім таким людям. А якщо ні, то вибачте за витрачений час на читання.
cheesy зараз поза форумом  
Подякували 2:
KotDavinci (26.12.2010), Phil (23.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2010, 19:06 #1534188   #5
Daitro
 
Аватар для Daitro
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
чуваки, та нашо вам ті художники? особливо якщо є освіта....

просто малювати 3-4 години 2-3 рази на тиждень вистарчить, щоб навчитися. та ще й створити свій стиль.
Спасибо, повеселил(а).
Daitro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2010, 19:45 #1534213   #6
cheesy
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Цитата:
Допис від Daitro Переглянути допис
Спасибо, повеселил(а).
мабуть ви прихильник стилю "якомога краще, якомога швидше", тоді зовсім не дивно, що мій пост вас повеселив. у нас різні цілі і бачення процесу.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2010, 20:03 #1534225   #7
Graphic
 
Аватар для Graphic
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Сheesy права. Дійсно всього можна навчитись самостійно. Особливо якщо пре. Тобто коли бажання щось творити йде з нутра (ну з душі типу), Ну а якщо потішити своє кохане его чи справити на когось враження, коли всі повально стали т.з. "творчими особистостями", тоді так тре сенсея
Graphic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (23.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2010, 13:00 #1536355   #8
KotDavinci
 
Аватар для KotDavinci
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Цитата Арматура, я тобі гарантую, шо якшо купиш хорого паперу, олівців і пару кольорів бажаних фарб і пензликів, влаштуєш собі мольберт (можна просто дошку для вареників чи будь-яку поличку поставити на крісло під нахилом і причіпляти папір паперовим скотчом) і сядеш малювати першу картину під гарненьку музичку і гарненький настрій. І якшо це тебе запре, то ти будеш втікати в цей куточок при кожній можливості. головне, щоб була "студія" - куточок, який ти не будеш розбирати і який буде асоціюватися тільки з творчістю. особливо, якщо ти живеш сам або маєш спокійне самотнє місце.
Мммда... Питання усамітнення для процесу творчості стає все більш актуально-гострішим. Тут Чізі права на рахунок "арт-зони", де можна викладатись "на повну", особливо коли по хаті носяться двоє "метеорів" по 8 і 9 років кожний, яких треба в школу, наплавання, чи на гуртки водити в продовж тижня, плюс інша робота і побут - то потреба реальна... Хоч бери, як то класично, перебирайся на стріху чи в підвал для усамітнення
KotDavinci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2010, 13:14 #1536372   #9
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

якщо хтосьзнає щось про навчання в коолеративному-напишіть пліз..
час навчання..
ціна..
і цікавлять передвступні уроки чи курси...
фазан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2010, 19:11 #1536649   #10
cheesy
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

я брала уроки в тьотки в кооперативному. ще в 2006 чи 2007 році. займалась 2 чи 3 місяці, потім кинула. хороші, тригодинні уроки, гарно викладає основи рисунку, терпляча і добра. Звали вроді Ганна. ціну не памятаю.
акварельку також вчить.

Додано через 12 секунд
я брала уроки в тьотки в кооперативному. ще в 2006 чи 2007 році. займалась 2 чи 3 місяці, потім кинула. хороші, тригодинні уроки, гарно викладає основи рисунку, терпляча і добра. Звали вроді Ганна. ціну не памятаю.
акварельку також вчить.

Востаннє редагував cheesy: 26.12.2010 о 19:11. Причина: Пізніше додано
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2010, 11:42 #1537117   #11
Daitro
 
Аватар для Daitro
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

2Chessy
"якомога краще, якомога швидше"

Я не совсем понял о чем идет речь.

Я хотел сказать что рисуя 2-3 раза в неделю ты не научишся рисовать.
Daitro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2010, 12:11 #1537142   #12
VITAL_ik
 
Аватар для VITAL_ik
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

для фазан.
Я вчився в кооперативному. закінчив в 2009р. З однієї сторони якщо хочеш вчитись, то навчишся, є викладачі що цікаво на парах, є що ні. Є що краще викладають, є що гірше. ...Як і всюди, купезна купа пар які непотрібні. ...Моя дуже субєктивна думка: можна там вчитись, ...трохи мати терпіння до нудних завдань, над якими просто трісе. по 4 пари щодня. ...ціна от тіки зашкалює....біля 5000 вродь за рік.
Знайома розказувала що більше навчилась в художній школі ніж там. В художній хоч нема лишніх предметів(культурологія, соціологі, правознавстов, психологія, історія кооперації, філософія. ...і ще багато , які не стусуються дизайну).
ну але...комусь подобається навчання, тому то просто треба піти туди і опитати пару десятків студентів.)))) щоб якась думка склалась менш-більш.
Чізі: ...Ганна Андріївна. Гарна викладачка, вона в спілці художників. Але мене не вчила. Вчила її дочка Соломія Богданівна, гарно викладає.
http://vn.20minut.ua/news/74117 - ось стаття про династію Ткачиків. ))) якщо дуж треба, можу дати контакти тих що ходили на підготовчі курси. в ПП
VITAL_ik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (27.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 14:17 #1553656   #13
bob11
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Мене звати Юра. Я професійний художник. Можу навчити акварельного та олійного живопису!!! А також без проблем можу підготувати Вас до вступу в університет на художні відділення (рисунок, композиція). Ціна буде найменшою.
Також я набираю групи різних вікових категорій для проведення майстеркласів по декупажу, квілінгу, скрапбукінгу, вітражу, розпису по тканині та інших видів ДПМ.
bob11 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2011, 15:55 #1555547   #14
MSL
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

В Тернополі стартував проект "Художники без майстерень", частиною якого також є безкоштовні уроки бажаючим.

Контактуйте: Мамчур Микола Сергійович, тел. 097 449 5336

Вимога лиш одна - серйозне ставлення до процесу.
MSL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2011, 23:03 #1565559   #15
Troshe
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Цитата
Допис від BOB Переглянути допис
Мене звати Юра. Я професійний художник. Можу навчити акварельного та олійного живопису!!! А також без проблем можу підготувати Вас до вступу в університет на художні відділення (рисунок, композиція). Ціна буде найменшою.
Також я набираю групи різних вікових категорій для проведення майстеркласів по декупажу, квілінгу, скрапбукінгу, вітражу, розпису по тканині та інших видів ДПМ.
А где можно взглянуть на работы професійного художника?
Troshe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 21:15 #1568526   #16
natalkalondon
Guest
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

re:Хтіла знайти художника, який дає приватні уроки з малюнку та живопису. Або якісь курси.

Зайка, це просто: зайти в художн1й магазин Сп1лки и залишити координати або - прямо в художню школу 1 запитати Пана Чопика!
Праця- то добре, але мае бут1 школа (як хто притендуе бути проф1)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2011, 21:40 #1579002   #17
Cybulka
Question Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

А можете назвати, хоча б, приблизну ціну за індивідуальне навчання?
Буду вдячна.
Cybulka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2011, 18:06 #1617211   #18
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

097 449 53 36 художник Микола Сергеевич Мамчур, Набирає в групу або займається індивідуально і безкоштовно)) Звоніть
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2011, 13:25 #1617650   #19
kozacyura
 
Аватар для kozacyura
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

0964750149 Мене звати Тарас, Можу навчити Аерографії, працював в Москві. В перспективі з працевлаштуванням!!!!!!!!!!!!!!!!
kozacyura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2011, 12:49 #1618263   #20
happyMAMI
 
Аватар для happyMAMI
Типово Відповідь: Шукаю художника, щоб навчатися живопису і малюнку

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
097 449 53 36 художник Микола Сергеевич Мамчур, Набирає в групу або займається індивідуально і безкоштовно)) Звоніть
і я хотіла його порекомендувати. Він проводить заняття в Карітасі
happyMAMI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:20.