Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.08.2013, 16:20 #2260862   #1
ТМР
 
Аватар для ТМР
Arrow Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Повністю реконструйований бульвар Д. Галицького урочисто відкрили у Тернополі 25 серпня. Його нове обличчя готували протягом двох місяців. Тепер на бульварі все нове – бруківка, повністю збудований фонтан та дитячий майданчик.




Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Старий 25.08.2013, 17:08 #2260871   #2
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цікаво що цього разу буде не так для наших форумівських критиків? Бруківка не ідеально рівно покладена, не такого кольору, фонтан не такий чи як завжди - по-любому багато вкрали?
pberit зараз поза форумом  
Старий 25.08.2013, 23:10 #2260963   #3
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Та добре все зробили, гарно.
От тільки пилюка на дит. майданчику.
Savitri зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (26.08.2013)
Старий 25.08.2013, 23:16 #2260965   #4
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Туї виявилися як надувні кульки-атрибутами відкриття,
під вечір їх позвозили на тачках до грузовичка,
погрузили і ДДС )
хамід зараз поза форумом  
Старий 26.08.2013, 10:45 #2261061   #5
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Цікаво що цього разу буде не так для наших форумівських критиків? Бруківка не ідеально рівно покладена, не такого кольору, фонтан не такий чи як завжди - по-любому багато вкрали?
йди зайди на дитячий майданчик.Це ж якими треба бути ідіотами щоб сумішю яка залишилась після вкладання бруківки,засипати дит.майданчик.Одяг брудний,взуття брудне,пил стоїть,в горлі дере.Але ж головне не тільки брудний одяг чи мешти,а те що ота підсипка шкідлива коли нею дихати.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (29.08.2013)
Старий 26.08.2013, 11:04 #2261069   #6
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
йди зайди на дитячий майданчик.Це ж якими треба бути ідіотами щоб сумішю яка залишилась після вкладання бруківки,засипати дит.майданчик.Одяг брудний,взуття брудне,пил стоїть,в горлі дере.Але ж головне не тільки брудний одяг чи мешти,а те що ота підсипка шкідлива коли нею дихати.
__________________
Жива7
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (26.08.2013)
Сказали Фууу!: 2
Andrik84 (26.08.2013), Morel (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 11:15 #2261071   #7
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Цікаво що цього разу буде не так для наших форумівських критиків? Бруківка не ідеально рівно покладена, не такого кольору, фонтан не такий чи як завжди - по-любому багато вкрали?
Нетреба за одну тему так на критиків гнати. Оновили бульвар - молодці. Закатали дороги там де вони потребували - молодці. Щось роблять - молодці. Але за дорогу під ЗД мостом біля 6 магазину - ну ... якби то сказати правильно - "не молодці".

Та якщо брати в загальному - в кожного є своя робота. свої обов'язки і т.д. Може от почнемо всіх підряд хвалити, хто на роботу ходить і виконує її ,а не просто ходить. Чомусь в нас так повелося, що якщо попередні нічого не робили, а ті що прийшли і таки роблять те що мусять робити інакше для чого вони взагалі народу здалися - то вже таки треба всюди написати, розхвалити і т.д.

Все має бути чітко, так як кожен обирає собі майстра якогось, стоматолога і т.п. - обрали владу, справляється вона з обов'язками, вкладається в бюджет - нормлаьно, можна її ще другий, третій-деятий раз обрати. Якщо ж ні - то ніколи більше необрати ніодного представника з тої партії.

Востаннє редагував AHgpyxa: 26.08.2013 о 11:21.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 4:
cinema (26.08.2013), Promo (26.08.2013), riznyk (26.08.2013), Romko_7 (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 11:45 #2261087   #8
mhl
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
то ніколи більше необрати ніодного представника з тої партії.
Не проблема, партії в нас весь час нові створюються, є з чого вибирати. Біда тільки що люди там в більшості одні і ті ж з однієї в іншу перебігають. За прикладами далеко ходити не потрібно.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cinema (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 11:54 #2261088   #9
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

От тому я більше схильний до того. щоб не обирати партію. а обирати депутата/сенатора/конгресмена,(як в світі) і він, після закінчення свого терміну служби давав конкретний звіт, з цифрами, можна навіть з фото і відеодокументами, що він зробив, як було як стало і щоб люди самі бачили - чи робить чи ні. Якщо робить - то пофігу з ким він там тусується,в які партії вступає в якій хаті живе, на чому їздить, з ким спить - головне щоб я, і інші відчували що той. за кого я проголосував - таки дбає про покращення. або хоча б непогіршення мого добробуту.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 26.08.2013, 12:03 #2261091   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Нетреба за одну тему так на критиків гнати. Оновили бульвар - молодці. Закатали дороги там де вони потребували - молодці. Щось роблять - молодці. Але за дорогу під ЗД мостом біля 6 магазину - ну ... якби то сказати правильно - "не молодці".
Я не мав на увазі конкретну ту тему і тим більше тебе. На рахунок дороги під мостом то я також згідний з тим що це не найкраще рішення. Але зверни увагу - в кожній темі є декілька форумчан які постійно чимось не задоволені! Комусь бач камери мішають, як на місці каплички не було нічого - погано, як роблять годинник - також погано, дроти висять як соплі - погано, хтось впорядковує і безкоштовно але все одно погано! Та повністю люба тема викликає критику! Так само і тут - бачте пилюка на майданчику. Може не ідеально але все ж краще ніж було? Можна їм щось трохи підказати, не відриваючи попи від дивана, набрати МР і нормально пояснити свою думку. Але ж ні, кожен мріє щоб було погано, щоб можна було когось обсирати і нити як все погано, хоч сам свою роботу виконує жахливо.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
йди зайди на дитячий майданчик.Це ж якими треба бути ідіотами щоб сумішю яка залишилась після вкладання бруківки,засипати дит.майданчик.Одяг брудний,взуття брудне,пил стоїть,в горлі дере.Але ж головне не тільки брудний одяг чи мешти,а те що ота підсипка шкідлива коли нею дихати.
Дасть Бог хтось з МР прочитає це на форумі...

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
От тому я більше схильний до того. щоб не обирати партію. а обирати депутата/сенатора/конгресмена,(як в світі) і він, після закінчення свого терміну служби давав конкретний звіт, з цифрами, можна навіть з фото і відеодокументами, що він зробив, як було як стало і щоб люди самі бачили - чи робить чи ні. Якщо робить - то пофігу з ким він там тусується,в які партії вступає в якій хаті живе, на чому їздить, з ким спить - головне щоб я, і інші відчували що той. за кого я проголосував - таки дбає про покращення. або хоча б непогіршення мого добробуту.
Ну так ж були мажоритарні вибори, щось сильно воно тобі дало? Мажоритарна складова може бути на місцевих виборах і то не бажано. Ну потрапив ти один в парламент де 450 чоловік, ставиш якийсь законопроект на голосування і що? А так хоча б одноголосно партіями голосують. А мажоритарники що роблять в парламенті? Більшість тушками стали...

Востаннє редагував pberit: 26.08.2013 о 12:03. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Старий 26.08.2013, 12:40 #2261099   #11
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
йди зайди на дитячий майданчик.Це ж якими треба бути ідіотами щоб сумішю яка залишилась після вкладання бруківки,засипати дит.майданчик.Одяг брудний,взуття брудне,пил стоїть,в горлі дере.Але ж головне не тільки брудний одяг чи мешти,а те що ота підсипка шкідлива коли нею дихати.
Покриття казали, що зроблять, пізніше.
Чому одразу не зробили, не знаю. Чи то не встигли, бо гналися відкрити до дня незалежності, чи то грошей не вистачило...
От зараз дощик, і все, що ногами рознесли, заб'ється в плитку, потім не відчистиш.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Та якщо брати в загальному - в кожного є своя робота. свої обов'язки і т.д. Може от почнемо всіх підряд хвалити, хто на роботу ходить і виконує її ,а не просто ходить.

Все має бути чітко, так як кожен обирає собі майстра якогось, стоматолога і т.п. - обрали владу, справляється вона з обов'язками, вкладається в бюджет - нормлаьно, можна її ще другий, третій-деятий раз обрати. Якщо ж ні - то ніколи більше необрати ніодного представника з тої партії.
Не знаю, як Ви, а я свому стоматологу завжди дякую, хоча і плачу гроші за його роботу.
І хвалю його і друзям рекомендую.

Не бачу нічого поганого в тому, щоб і про владу сказати добре слово, коли є за що.

Востаннє редагував Savitri: 26.08.2013 о 12:40. Причина: Пізніше додано
Savitri зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 13:07 #2261108   #12
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Savitri Переглянути допис
Покриття казали, що зроблять, пізніше.
Чому одразу не зробили, не знаю. Чи то не встигли, бо гналися відкрити до дня незалежності, чи то грошей не вистачило...
От зараз дощик, і все, що ногами рознесли, заб'ється в плитку, потім не відчистиш.
Ага пізніше он в топільче те пізніше вже на 2 роки розтягнулося
P.S. Просто треба дочекатись щоб хтось зі свободівців виробництво покриття для майданчиків відкрив, тоді по прикладу "бруківки" ним буде закладено всі дитячі майданчики міста, і навіть деякі тротуари для пом'якшення падіння пішоходів

Востаннє редагував Andrik84: 26.08.2013 о 13:12.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (29.08.2013), Morel (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 13:38 #2261117   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Нетреба за одну тему так на критиків гнати. Оновили бульвар - молодці. Закатали дороги там де вони потребували - молодці. Щось роблять - молодці. Але за дорогу під ЗД мостом біля 6 магазину - ну ... якби то сказати правильно - "не молодці".
Допоможіть мені зрозуміти смисл виразу "Щось роблять - молодці".
Навожу приклад:


Це зупинка вул. Мазепи, біля ТНЕУ. Сумнівів у тому що щось зроблено немає ніяких, всім відразу видно гарний і красивий паркан. На місці зони висадки пасажирів і переходу.
Як тут бути? З одного боку - молодці (щось роблять), з іншого боку тепер треба обминати паркан щоб увійти в маршрутку.

Висуваю свою теорію походження виразу. Якщо я не відвідую дитячий майданчик, не їжджу "закатаними де вони потребували" дорогами і не чекаю маршрутку на Мазепи то вони - молодці, і хоч щось роблять. А от під мостом я часто їжджу, і маю змогу бачити це "щось зроблене" та користуватись ним, тому вони - не молодці.
Як я придумав?
 
Подякували 5:
Andrik84 (26.08.2013), Haisenberg (26.08.2013), kookla (26.08.2013), Romko_7 (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 14:09 #2261127   #14
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

saymon, трохи не так - зупинка, насправді , уже не там - її переносять трішки нижче. Підозрюю зроблено це для блага стада - багато баранів зразу з маршрутки ломиться прям на проїзжу частину (або в зворотньому напряму - бо бач, тролейбус вже рушає - а почекати 10 хв наступного - ніякої моці нема) - бо капец як спішать. На моїй памяті , багато хто уже й зложив голови коло тої зупинки.
Філько зараз поза форумом  
Подякували 4:
AHgpyxa (26.08.2013), pberit (26.08.2013), riznyk (26.08.2013), Romko_7 (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 14:19 #2261134   #15
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Та всьо для блага і тільки, я ж розумію.
Там нижче, через 30м. стадо баранів не буде ломитися на дорогу і весь бардак враз припиниться. В нас так завжди буває.
І мальовничу безплатну парковку від однієї лояльної до влади контори звідти теж приберуть, навіть сумніву нема.

Всьо буде добре, і красиво. Люди щось роблять
 
Старий 26.08.2013, 14:29 #2261140   #16
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Влада завжди була хорошим коритом, для її маючих. Не важливо, чи вона державна, чи то - церква, чи ще щось...
З цим уже нічого не вдасться зробити, нажаль. Одні рвуться до дорогих машин і айфонів, другим правила дорожнього руху в мізках не поміщаються. Такі вже люди.
Філько зараз поза форумом  
Подякували 2:
cinema (27.08.2013), Promo (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 14:47 #2261151   #17
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

То занадто глобальні питання, про які можна говорити вічно.

Я би ще так сформулював: "хочуть зробити, але в силу обєктивних причин не можуть". Це помоєму більш правильний опис ситуації.

Як можна зробити нормальний стілець, жодного разу не бачивши його і не сидівши на ньому?
 
Подякував(ла):
Promo (26.08.2013)
Старий 26.08.2013, 15:19 #2261161   #18
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

saymon
Чесно тобі скажу - є частини міста. де я вже пару років не був. От нарпиклад всієї розбудови на Львівській я небачив, аж поки на минулих вихідних в Львів не їздив - був вражений скільки всього набудували. Тому оцінювати всього неможу.
Скажу за те що бачив
- поремонтували кільце біля універсаму - молодці - бо там реально жопа була. машини під асфальт провалювалися.
- закатали виїзд з галицької на ш.руставелі - молодці.
- поремонтували той бульвар - може неідеально. може не так щоб всім догодити - але молодці
- ну от за дорогу під мостом я вже сказав.

Стосовно переходу на Мазепи. То логічно було б знести ту зупинку нижче. Після переносу і нанесення розмітки "пішохідний перехід" потмавити там цілодобовий патруль ДПС і штрафувати пішоходів в випадку раптового ивходу на проїжджу частину, переходу в недозволеному місці і т.п. І хоча б місяць часу. Треба якось вчити.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 26.08.2013, 15:32 #2261166   #19
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

AHgpyxa, про дороги ми поговоримо на наступний рік після зими, зараз ще рано. Там і побачимо хто і що зробив.

Я би все ж таки хотів знати чому "поставили дитячий майданчик - молодці", через місяць майданчик розвалився - "люди бидло". І чому біля зупинки ставиться паркан, а потім починають думати як і куди цю зупинку посунути, чим власне ілюструють що "люди бидло" і нема в цьому нічого поганого.

Якби твій підлеглий або напарник вічно косячили і пояснювали це тим що, мовляв "дякуй за то що взагалі хоч щось роблю", дуже ти би радий був?

І тут я знову повертаюся до своєї теорії - задоволені ті, хто не бачив а прочитав в газетах про %щось_там_зробили%. Ті хто має можливість ознайомитися із творіннями ближче вже не такий радий.
 
Старий 26.08.2013, 17:23 #2261180   #20
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Тема - про бульвар, фонтан і дитмайданчик.
Дітиська на Східному мають, де гратися. Фонтан відновлено.
Ні, давайте приплетемо сюди весь асфальт міста, паркан на Мазепи і аквабайк, котрий мер об човн вдарив.

Додано через 1 годину 29 хвилин

Востаннє редагував Savitri: 26.08.2013 о 17:23. Причина: Пізніше додано
Savitri зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (26.08.2013)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:09.