Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чи є в Тернополі геї?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.10.2012, 14:55 #2049359   #481
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Пані Іро, (ну можливо панянко, та це зрештою не принципово)...
я не відчуваю дискомфорту, від того, що поруч зі мною хлопець з дівчоною тримаються за руки або якимось іншим чином проявляють симпатію один до одного..... не можу зрозуміти природу вашого дискомфорту від споглядання двох закоханих людей незалежно від статевої приналежності... де криється фобія? в чому вона?
а з чисто юридичної сторони, я теж громадянин цієї держави, який платить податки на утримання всієї цієї кагорти чиновників і держслужбовців, і вимагаю дотримання моїх законних потенційних прав , наприклад, оформляти партнерські стосунки з кимось, адже це відповідає соціальній природі людини, і задовільняє різного роду потреби (емоційні, суспільні, матеріальні)...
demian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 15:08 #2049371   #482
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
я не відчуваю дискомфорту, від того, що поруч зі мною хлопець з дівчоною тримаються за руки або якимось іншим чином проявляють симпатію один до одного..
може це тому, що це явище є природнім на відміну від гомосексуалізму? І як би ви не заламували руки і не били себе в груди - на вас завжди будуть дивитися в ліпшому випадку зацікавлено. Це як помалювати волосся в синій колір і бажати загубитися в натовпі. Хочеш синього волосся - очікуй постійних поглядів перехожих. Обрав нетрадиційний секс - значить обрав хронічні протести суспільства. І тут вже сопи в дві дирочки, як сказала Іра, а не дави на жалість.
Я особисто до вас ставлюся якось нейтрально, але обов"язково помічу, якщо побачу 2 пацанів в обнімку. Може і не оглянусь, але знайомим розкажу.)))
Хлопці, та чому ж вам дівчата не подобаються? Бідні ви, бідні.....
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 15:24 #2049383   #483
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

як ви визначаєте норму? чи природність? - з біології природнім є тільки той статевий контакт метою якого є продовження роду. все решта це протиприродньо і не відповідає основному призначенню статевих органів. але ж ви займаєтеся сексом просто для задоволення! ви дозволяєте цілувати свої ерогенні зони, ви інколи реалізовуєте свої еротичні фантазії, - але це ж все не природньо, ...норма це таке відносне поняття....якщо природа створює постійно 3-6 відсотків геїв, в кожній епосі, в кожному суспільстві, - то впевнений, - для неї очевидніше, - що природньо, а що ні...
(одна ремарка,
гомосексуальність - це не вибір, - я не вибирав, яким мені бути, - натуралом чи геєм, - кохати жінок чи чоловіків)
пофарбувати волосся в синій колір, - це свідомий крок, - а народитися з рижим волоссям , - це природньо.... ви б не стали уникати і дискримінувати людину через її колір волосся? (хоча про що я говорю, расизм ж існує, люди завжди знаходять причини, чому хтось гірший - через те що відрізняється ...)
demian зараз поза форумом  
Подякували 3:
Alita (07.10.2012), Пантера (05.10.2012), Zavgosp (17.10.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 16:13 #2049408   #484
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Black-Raven зараз поза форумом  
Подякував(ла):
demian (05.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 16:46 #2049432   #485
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
я не відчуваю дискомфорту, від того, що поруч зі мною хлопець з дівчоною тримаються за руки або якимось іншим чином проявляють симпатію один до одного..... не можу зрозуміти природу вашого дискомфорту від споглядання двох закоханих людей незалежно від статевої приналежності... де криється фобія? в чому вона?
.
З твоєї точки зору може й не принципово хто кого за руки тримає. Але я не знаю як би я жив з тим, що мій син гей. Мені все рівно коли це розказують про когось, це їхнє життя.
Фобія в тому(напевно) шо кожні батьки хочуть мати онуків, сімю, невістку в кінці кінців а не ше одного оболтуса...
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (07.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 17:08 #2049447   #486
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

повір ти б його просто любив через те, що він твій син. мої батьки про мене не знають, але друзі які розповіли своїм батькам не шкодують про це. стосунки з ними абсолютно нормальні ... і після камін уату не особливо змінились, і це звичайні галицькі сімї... погоджуся, що прийняти іншість важко, я теж не впевнений, як би я відреагував, я к би моя дочка вийшла заміж за мусульманина, наприклад..є багато очевидних і зрозумілих речей, які всього навсього через виховання і соціум, сприймаються дико і неприпустимо... та життявзагалі дуже важко вкладається в якісь очевидіні кліше і правила, - воно різне, - і може дати багато приводів оцінити себе з позиції, - а наскільки я вільний в судженнях і від упереджень...
кожному своє...для когось чіткі визначення поняття "свій-чужий" , "правильно-неправильно", допомагають жити, хтось піддає все критиці..в ідеалі наші судження просто не повинні мішати жити іншим, ось моє правило...

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
кожні батьки хочуть мати онуків, сімю, невістку в кінці кінців а не ше одного оболтуса...
)))) бути геєм, це не те саме, - що бути оболтусом))))))
дуже часто, саме через суспільне несприйняття, - геям доводиться більше докладати зусиль, щоб протистояти зовнішньому тиску, через це вони і більше досягають успіхів в певних сферах...
для моїх батьків , наприклад, моє матеріальне забезпечення, більшу відіграє роль, - ніж стандартний уклад мого життя "син - невістка-теща - куми"...тим більше, що майже половина моїх ровесників і однокласників, вже розлучилась і далеко не щасливі в "традиційному" сімейному житті.... важливо намагатися бути щасливим самому. - і тільки так можна зробити щасливими своїх рідних і близьких...

Востаннє редагував demian: 05.10.2012 о 17:08. Причина: Пізніше додано
demian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 17:12 #2049450   #487
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

demian, при кніці світу ти б хотів шоб лишились два геї чи все таки чоловік і жінка, які могли б відновити людство...?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 17:32 #2049461   #488
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

)))))))) ти ж знаєш відповідь.... хоча це риторичне питання, - тобто питання про гіпотетичну теоретично майже неможливу ситуацію, - та думаю, якщо питання буде стосуватися порятунку світу, - то я зможу запліднити жінку, щоб рід людський не зник))))))

схоже "правильно-неправильно" визначив Кант в своєму моральному імперативі. якщо коротко, - "добре те, - що якщо всі би це робили і виходило добре,- то це добре..."...тобто вбивати погано, бо якщо всі би вбивали, - то було би погано...
за цим правилом "бути геєм" теж погано, о якщо всі були б гомосексуальні, то ми б вимерли...
і схоже багато-хто будує логіку в дискусії про гомосексуальність......чому я проти цієї логіки розкажу якось при нагоді....... основне для мене зараз, - це проблеми самовизначення, удосконалення, і розвитку...я досить комфортно можу в цбому вдосконалюватися і будучи геєм....
demian зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (05.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 17:35 #2049464   #489
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Гомосексуалізм - це розлад психіки такий самий як шизофренія, чи маніакальний психоз, його треба лікувати, а не забороняти пропаганду. Дивоно якось би звучав закон про заборону пропаганди шизофренії.
Не можу сказати "шановний" demian ти хоч розумієш що своєї хворобою позбавляєш своїх батьків внуків ? Свого батька продовження його фамілії ? Чи вкотре насрати на родину головне те чого хочеш ти ?
zabo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sviatiko (22.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 17:50 #2049466   #490
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Сомбра,якщо хтось залишиться, то це не буде кінцем

Додано через 12 хвилин
demian,Ви щаслива людина,можете дихати на повні груди ,бути відвертим (не тільки на форумі)та відкрито дивитись людям ввічі?

Востаннє редагував Ingenue: 05.10.2012 о 17:51. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 18:52 #2049493   #491
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ви щаслива людина,можете дихати на повні груди ,бути відвертим (не тільки на форумі)та відкрито дивитись людям ввічі?
я б був дуже самовпевнений, якщо б сказав так - на стовідсотків...але я намагаюся зробити все від мене залежне, щоб принаймні моя орієнтація, - ніяк не впливала на цю відповідь...а у всьому іншому, - я звичайний продукт свого часу зі своїми переживаннями і страхами...

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від zabo Переглянути допис
Гомосексуалізм - це розлад психіки такий самий як шизофренія
ну що тут коментувати, - людина в це вірить, - це нічого, що всі видатні психіатри, психоаналітики, психологи, - вважають це не хворобою....для неї це хвороба...і в принципі така думка теж має місце на існування, - єдине, - щоб лікуванням від такої хвороби, - ви не придумали смертну кару)) а решта все мене влаштовує....по аналогії скажу, - що вважати гомосексуалізм хворобою, - це те саме , що вважати хворобою рижий колір волосся, - він ж теж не всім подобається)))

Востаннє редагував demian: 05.10.2012 о 18:52. Причина: Пізніше додано
demian зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (05.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:07 #2049503   #492
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
по аналогії скажу, - що вважати гомосексуалізм хворобою, - це те саме , що вважати хворобою рижий колір волосся, - він ж теж не всім подобається)))
Рижий колір волосся - це ген , гену який відповідає за те щоб людина була педиком немає бо такий ген немігби аж ніяк сформуватись.
А про психологів то ти мені вибач, зара в європі якщо напишеш що педики це хвороба то тебе затаскають по судах
zabo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:20 #2049504   #493
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
я б був дуже самовпевнений, якщо б сказав так - на стовідсотків...але я намагаюся зробити все від мене залежне, щоб принаймні моя орієнтація, - ніяк не впливала на цю відповідь...а у всьому іншому, - я звичайний продукт свого часу зі своїми переживаннями і страхами...
але ж вона впливає
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:21 #2049506   #494
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

а ви знаєте чому я гей? однозначно, я таким народився, - своє невизначне на той час прагнення було у мене уже в дитячому садику..я звичайно не знав тоді що це, - та все одно....я народжений геєм, а не став геєм...хоча погоджусь є і інші випадки....
висновок, - мене зробила геєм, природа....вона надала мені такі бажання і потреби...

по-друге, - а вам не здається, що ставлення європейців до багатьох питань НЕ повязане з тим, що вони такі недорозвинені...))) свободи думки і незаангажованості нам всім у європейців ще потрібно вчитися...))
demian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:26 #2049510   #495
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
висновок, - мене зробила геєм, природа....вона надала мені такі бажання і потреби...
хто така природа?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:33 #2049512   #496
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
але ж вона впливає
я вже три роки живу з хлопцем, - на роботі про мене знають, - і це все в тернополі)) на роботі я жодного разу не зустрічався з упередженим ставленням до себе повязаним з моєю орієнтацією...і я не працюю в перукарському салоні, чи є людиною мистецтва, - скажемо так, я працюю в торгівлі(ну в нас тернополі, - одні одним тільки щось і продають)...в мене є друзі, як геї так і натурали, - найближчі друзі , звичайно знають теж про мене, - з деким ми навіть дружимо сімями, - друг чи подруга зі своєю парою, і я зі своїм хлопцем ходимо один до одного в гості , відпочиваємо разом в клубах і т.д....батьки питань не задають уже, - хоча знають, що я уже три роки живу з Х.... ця тема просто не підноситься....не дуже близькі люди, - інколи можуть задавати питання про одруження, чи ще щось в цьому роді, -та для того вони і є не дуже близькі люди, що їм можна відповідати взагальному і ні про що....а решта все як у всіх))))

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
хто така природа?
це одне з найважчих питань, бо це вже йде в форматі співідношення мене і Бога....мене створила природа, випадок, чийсь задум, чи свідоме рішення Бога...як я відповідаю на це питання важливо, - та надто інтимна сфера для мене, щоб її обговорювати в розділі "інтимне"(вибачте за тафтологію))))) природа, - це те, що створило мене геєм....і це теж саме, що створило вас натуралом.....ви ж це не будете піддавати сумніву...?!))

Востаннє редагував demian: 05.10.2012 о 19:33. Причина: Пізніше додано
demian зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (05.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:37 #2049515   #497
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
висновок, - мене зробила геєм, природа....вона надала мені такі бажання і потреби...
а якщо в людини є бажання і потреби займатись сексом з неповнолітніми дітьми,в цьому також винна природа?І їх потрібно обовязково задовільнити?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:40 #2049520   #498
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
висновок, - мене зробила геєм, природа....вона надала мені такі бажання і потреби...
природа ? природа немає інстинкту саморуйнування.
Потреба в героїні також закладена природою ? Чи це привичка набута оточенням в якому перебуває людина ?
Наші потреби випливають з двох джерел:
1. Гени ( їсти, спати, продовжувати рід і тд)
2. Набуті ( курити, колотись, ходити на роботу і ще купа всього)

До якого з цих двох пунктів належить гомосексуалізм ?
zabo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:49 #2049527   #499
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Ви вважаєте богохульством чи профанацією говорити про Нього в розділі інтимне,вірно я зрозуміла?

Чому?Якщо вважаєте свій стан цілком природнім ,значить Він в курсі про Вас ,не засуджує ,адже Ви Його творіння.
Він не може бути гіршим рядового європейця,за визначенням.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:54 #2049530   #500
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

вибачте, але це типове твердження для маніпуляцій, а не для дискусії....по-перше неповнолітні діти це відносне питання ( в ватикані діти старші 12 років не підлягають під таке визначення) в нашій культурі взагалі було прийнято за аксіому що дівчата в 15-16 вже виходиди заміж, в південних народів це могло бути і в 13-14, - а зараз це сприймається, як педофілія....хоча насправді не є таким....
по-друге, справжня педофілія і гомосексуалізм, - це різного поля ягоди...
хемінгуей дав гарне визначення для сексу, - прийнятним є все, до чого ти не змушуєш силою, і партнер дає свідому згоду, бо отримує від цього теж задоволення....діти не можуть дати свідомої згоди, відповідно секс з ними це погано, - а коли двоє чоловіків кохають(не просто займаються сексом, а кохають один одного), - і таких чоловіків не більше 5 відсотків, і ніколи не буде більше, - то чим це мішає громадськості спокійно спати...?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від zabo Переглянути допис
До якого з цих двох пунктів належить гомосексуалізм ?
впевнений, якщо ви однозначно зможете довечти природу гмосексуалізму, то отримуєте не одну нагороду в медицині і психіатрії...а все решта це просто просторікування....

Востаннє редагував demian: 05.10.2012 о 19:54. Причина: Пізніше додано
demian зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
"музика приглушує сум."



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:14.