Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


ВО "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.06.2011, 09:33 #1667096   #301
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Ех, а ми так надіялись взнати що ж там за виробництво таке у Дункана - вільна птиця аднако
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2011, 16:35 #1667390   #302
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дункан, можна особисте питання? В тебе є особисте життя? Ти ходиш кудись на роботу? Є сім'я? Дівчина/хлопець? Хобі? За продуктами в магазин ходиш? Просто ти стільки часу витрачаєш на форумі що в мене склалося враження що ти більше нічого не робиш. Якщо ти людина з фізичними розладами, чи припустим просто ногу зламав то ти краще скажи щоб ми менше до тебе чіплялися. Всяке в житті буває... Реально не в обіду пишу! До речі питання і для Марка актуальне. Вибачаюсь за офтоп!
gsv
А цього пана чому не спитав про це? Твій однодумець?
skot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
N@ziK (05.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2011, 20:04 #1668150   #303
гарібальді
 
Аватар для гарібальді
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

На весілля сина регіонала приїхав мер від партії "Свобода"....

тіпа "побухать на свадьбе дело святоє"... довольний надал бігає межи регіаналами.... не за те я голосував ...карито карито......
гарібальді зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 17:41 #1669790   #304
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

НАТО про Свободу:
Цитата Свобода – це антизахідна, антиліберальна, антиєвроінтеграційна, антисемитська, але більш за все антиросійська сила
http://www.pravda.com.ua/news/2011/06/7/6277067/
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 21:44 #1670895   #305
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата
Допис від pots Переглянути допис
Представники всеукраїнського об’єднання «Свобода», які здобули перемогу в регіонах, йдуть шляхом своїх попередників. Оцінку їхньої діяльності на місцях дасть виборець. Про це сьогодні на прес-конференції у Тернополі заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Ті попередні сигнали, за його словами, які сьогодні вже відчуваються, є невтішними.

.


– На превеликий жаль, і я би дуже хотів помилитися, нової якості влади у тих радах, до прийшла «Свобода», немає. Той самий дерибан, та самі ж відкати, – сказав політик.
Однак назвати області, де саме відбувають такі ганебні речі, він не зміг.
– Відповість на це дасть ГоловКРУ, яке перевірить діяльність місцевої влади за підсумками року. Я говорю про ту інформацію, яка доходить до людей поки що вербально і не підкріплена документально. Тому, дай Боже «Свободі» там, де вона отримала місцеву владу, показати нову якість. Тоді її поважатиму. В іншому випадку нічого цього не буде. Потрібно дотримуватися законів, ефективно використовувати бюджетні кошти в інтересах громади і так далі, – заявив Анатолій Гриценко.
Народний депутат прокоментував і відставку першого заступника міського голови Тернополя Петра Ландяка, який представляє в області партію «Громадянська позиція».
– Петро Ландяк працював певний час першим заступником. Потім вирішив не працювати. У тому числі і з тих причин, про які я сказав вище. Або це політика, як спосіб вирішення проблем для людей. Або це політика в категорії «political animal» – політичних тварин, щоб дбати про наступні вибори. Тут проходить принципова різниця. Або це ефективна робота на результат для людей, або це робота під свої округи для того, щоб перемогти на наступних виборах. Тому, я думаю, що отримати владу – це тільки перший крок. Я би побажав гідно завершити цю владу і «Свободі», і всім, хто отримав депутатські Представники всеукраїнського об’єднання «Свобода», які здобули перемогу в регіонах, йдуть шляхом своїх попередників. Оцінку їхньої діяльності на місцях дасть виборець. Про це сьогодні на прес-конференції у Тернополі заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Ті попередні сигнали, за його словами, які сьогодні вже відчуваються, є невтішними.

.


– На превеликий жаль, і я би дуже хотів помилитися, нової якості влади у тих радах, до прийшла «Свобода», немає. Той самий дерибан, та самі ж відкати, – сказав політик.
Однак назвати області, де саме відбувають такі ганебні речі, він не зміг.
– Відповість на це дасть ГоловКРУ, яке перевірить діяльність місцевої влади за підсумками року. Я говорю про ту інформацію, яка доходить до людей поки що вербально і не підкріплена документально. Тому, дай Боже «Свободі» там, де вона отримала місцеву владу, показати нову якість. Тоді її поважатиму. В іншому випадку нічого цього не буде. Потрібно дотримуватися законів, ефективно використовувати бюджетні кошти в інтересах громади і так далі, – заявив Анатолій Гриценко.
Народний депутат прокоментував і відставку першого заступника міського голови Тернополя Петра Ландяка, який представляє в області партію «Громадянська позиція».
– Петро Ландяк працював певний час першим заступником. Потім вирішив не працювати. У тому числі і з тих причин, про які я сказав вище. Або це політика, як спосіб вирішення проблем для людей. Або це політика в категорії «political animal» – політичних тварин, щоб дбати про наступні вибори. Тут проходить принципова різниця. Або це ефективна робота на результат для людей, або це робота під свої округи для того, щоб перемогти на наступних виборах. Тому, я думаю, що отримати владу – це тільки перший крок. Я би побажав гідно завершити цю владу і «Свободі», і всім, хто отримав депутатські мандати, мерські посвідчення і так далі. Більше про це я говорити не буду, – резюмував Анатолій Гриценко. мандати, мерські посвідчення і так далі. Більше про це я говорити не буду, – резюмував Анатолій Гриценко.

Тернопільська міська рада вимагає від Анатолія Гриценка публічних вибачень перед тернопільською громадою


У відкритому листі міського голови Тернополя Сергія Надала до лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, зокрема, йдеться:

"Тернопільська міська рада обурена безпідставними і голослівними звинуваченнями на адресу міської влади, які Ви озвучили під час перебування у Тернополі 26 травня 2011 року.

Тернопільська міська рада – одна з небагатьох в Україні, яка послідовно та принципово захищає інтереси громади, а не прислуговує чинному антиукраїнському режимові.

Своїми нічим не підкріпленими звинуваченнями Ви зухвало торпедуєте орган місцевого самоврядування, який передусім стоїть на сторожі громади, а не забаганок олігархічних кланів. Цим Ви граєте на руку антиукраїнському режимові, руйнуючи довіру громади до однієї з твердинь, що не впала на коліна перед українофобською владою.

За результатами місцевих виборів 2010 року, патріотичні сили, в першу чергу ВО "Свобода", яка здобула переконливу перемогу, сформували місцеву владу Тернополя на принципах патріотизму, професіоналізму та порядності, а не на засадах особистої відданості чи корпоративних інтересів.

Незважаючи на те, що очолювана Вами політична партія набрала мізерну кількість голосів тернополян, ми надали безпрецедентний аванс представникові Вашої політичної сили у Тернополі, дали шанс проявити себе, реалізувати свої сили на благо громади та допомогти нам навести лад у місті. На жаль, Ваш представник – мій колишній заступник Петро Ландяк – не зумів упоратися з житлово-комунальним господарством міста, яке потребує суттєвих реформ, і боягузливо втік від відповідальності перед тернопільською громадою.

Отже, безпідставно звинувачуючи владу Тернополя, зокрема і "Свободу", Ви в першу чергу маєте висловлювати претензії до місцевого керівника Вашої партії, який до останнього часу обіймав відповідальну посаду у міській владі, але не лише не зробив жодної заяви про корупцію, але навіть жодного разу не висловив незгоду з діями влади.

Звісно, набагато легше проштовхувати інтереси власного бізнесу та, потираючи руки, збоку спостерігати, як чинний режим нищить останні острівці спротиву і добиває місцеве самоврядування.

Пане Гриценко, Ви як людина, яку чинна влада звинувачує у серйозних зловживаннях на посаді Міністра оборони, як ніхто зацікавлені, аби лише суд встановлював істину і виносив вирок. Без рішення суду Ваші популістські заяви – це безпідставне клеєння ярликів та ганебний самопіар.

Ваша брутальна, не підкріплена фактами заява виглядає спробою відвернути увагу української громади від Вашої персональної політичної відповідальності за ситуацію в державі. Адже саме Ви, перебуваючи у першій п'ятірці виборчого списку блоку "Наша Україна – Народна Самооборона", привели до нинішньої Верховної Ради табун майбутніх "тушок". Саме Ваші колеги по фракції НУНС зрадили мільйони українців, які за них голосували, і проклали Януковичу шлях до узурпації влади. Саме завдяки голосам "тушок" з так званих "демократичних" фракцій – НУНСу та БЮТу – парламент ухвалює закони, якими топче національні почуття українців та заганяє український народ у соціальну прірву.

Напевно, Вам, Анатолію Степановичу, добре відоме ставлення нинішньої влади до місцевого самоврядування та до "Свободи". З приходом до влади Януковича розпочалися масштабні переслідування, арешти "свободівців", обшуки у їхніх помешканнях. Наші побратими не вилазять з допитів за виконання законних рішень місцевих рад щодо захисту національної честі та гідності. Тому, якби хоча б найменше зі звинувачень, які Ви так безвідповідально виголосили, хоча б на дещицю мало під собою підґрунтя, хоча б трохи було подібне на істину, – силові структури моментально використали би це проти "Свободи". Але цього не відбувається. Бо немає жодних фактів корупції в Тернополі.

Ви, Анатолію Степановичу, не навели жодних фактів зловживань, жодних доказів корупції, Ви лише потрясали повітря гучними словами "дерибан", "відкати" та розкидалися сумнівними натяками та інсинуаціями. Це можна розцінювати як брутальну провокацію.

Наголошую, своїми безпідставними заявами Ви кидаєте тінь на тернопільську громаду, яка свідомо обирала націоналістичну владу, та дискредитуєте "Свободу" – єдину дієву опозиційну політичну силу. Замість того, аби консолідувати зусилля у боротьбі з чинною антиукраїнською владою, працювати на об'єднання усіх опозиційних сил, Ви кидаєтеся голослівними звинуваченнями, сієте недовіру і розбрат.

Анатолію Степановичу, Тернопільська міська рада вимагає публічного спростування Ваших безпідставних звинувачень, озвучених на прес-конференції у Тернополі 26 травня 2011 року. Ми наполягаємо, аби Ви публічно вибачилися перед тернопільською громадою, яку Ви дискредитували наклепницькими заявами, по суті плюнувши в обличчя усім тернополянам".

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/022134/
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 21:53 #1670906   #306
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

ландяк покликав татка і татко набив поганого надала!
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 21:58 #1670916   #307
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

На маю думку, Гриценко єдиний нормальний чоловік серед політиків України.
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 22:01 #1670919   #308
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
На маю думку, Гриценко єдиний нормальний чоловік серед політиків України.
ти його вживу бачив?
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 22:06 #1670922   #309
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата На маю думку, Гриценко єдиний нормальний чоловік серед політиків України.
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ти його вживу бачив?
В живу не чоловік?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 22:09 #1670927   #310
WakS
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Можливо, Надал спростує або прояснить ситуацію з таким фактом:
Коммунальное предприятие "Тернопольтеплокоммунэнерго" приобрело у нефтетрейдера топлива разных марок почти на 2 млн грн. При этом, бензин марки А-80 стоил 13,5 грн/л, А-92 и дизтопливо – 14 грн, А-95-15 грн.

повна версія тут:http://rus.newsru.ua/finance/07jun2011/zakupki.html

Теплокомуненерго власність міста? на його балансі? Тоді яка така була вагома причина купувати на гурт паливо по цінах на 30-40% вищих від роздрібних? Місто переплатило більше 600тис грн. Ці гроші місту на потрібні?

Відповідь буде? Як вважаєте?
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 22:09 #1670928   #311
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
На маю думку, Гриценко єдиний нормальний чоловік серед політиків України.
Може і нормальний,але в нього буде стабільно 0,5-2%.Толку з того?

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Відповідь буде? Як вважаєте?
Ти як маленький.Вся країна по такій схемі працює.І Надал скорше всього нічого в тих питаннях не вирішує.Шо зверху сказали,то і зробив.
Звичайно,якшо ця інфа правдива.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 22:18 #1670934   #312
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ти його вживу бачив?
І до чого це було сказано?
Я і суперпупер-патріота-націоналіста Тягнибока не бачив. І не маю бажання бачити.
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 22:25 #1670939   #313
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
І до чого це було сказано?
Я і суперпупер-патріота-націоналіста Тягнибока не бачив. І не маю бажання бачити.
самозакохана пустишка він...
колись також симпатизував йому.. але як глянув ближче - звичайний собі дядько. говорить як політики місцевого розливу. а хвалить себе як Барна
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (09.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 22:29 #1670943   #314
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
самозакохана пустишка він...
колись також симпатизував йому.. але як глянув ближче - звичайний собі дядько. говорить як політики місцевого розливу. а хвалить себе як Барна
А Тягнибок скромняШка?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2011, 08:42 #1671115   #315
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
А Тягнибок скромняШка?
та такий самий. тільки харизматичніший
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2011, 13:17 #1674286   #316
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата Партия регионов оказывает финансовую поддержку партии «Свобода» и другим политсилам.
Это следует из интервью "Главкому" нардепа от ПР, председателя Тернопольского областного отделения ПР Ореста Муца.
Отвечая на вопрос, финансирует ли Партия регионов «Свободу», Муц сказал: «Мы помогаем всем. Мы заботимся о всех, кто беднее нас - потому что мы мощная, богатая партия, партия профессионалов. Если, например, какой-то партии не хватает денег, то мы ей помогаем и не стесняемся этого. А если стесняются те политики, которым мы помогаем, - то это их проблемы».
http://lb.ua/news/2011/06/13/101134_...to_PR_fin.html

як же без Муца...
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2011, 13:30 #1674302   #317
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
http://lb.ua/news/2011/06/13/101134_...to_PR_fin.html

як же без Муца...
Злили Муца, тепер "фінансувати" "Свободу" буде Лукін.

gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2011, 13:31 #1674304   #318
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Краще б дорогу в мене в будинку зробив. Пишу йому звернення, щоб роботою зайнявся
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2011, 13:37 #1674315   #319
ківі
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Маю запитання до "Свободи", яка має найбільшу фракцію в облраді.

На засіданні кабміну Азаров підняв питання про незадовільне освоєння коштів, що виділені з держбюджету на ремонт доріг державного значення.
В тому числі згадав і Тернопільську область, де ремонт досі не розпочався.
Хоптян відповів, що облрада лише 1 червня прийняла зміни до бюджету області, хоча гроші виділені значно раніше.

Цікавить пояснення свободівців з цього приводу.
ківі зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2011, 17:59 #1678185   #320
WakS
Типово Відповідь: ВО "Свобода"

Troll, ти міста не поплутав? Це тернопільський форум, не франківський. Опиши ще дерибани земельки в центральних та східних областях. Цікаво порівняти в кого методи "красивіші".
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:55.