Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.03.2016, 20:34 #2623423   #4541
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я Вам вже показав на основі слова Єгови, що ті люди, які засвідчили свою віру в Ісуса Христа, Який прийшов був у тілі, є християнами, дітьми Бога по духу. Тим паче, що вони виявили цю віру в умовах переслідувань за віру, під загрозою смерті.
Тоді виходить що і Матрьона Московская також з християн, також вірила в то що Бог тройца. ви ж з однієї секти чи може я помиляюся?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чекаю на докази, цитати моїх дописів.
Добре повторюсь Я сказав про діла організації Свідків Єгови , ви ні з того ні сього перекрутили мої слова і вийшло так ніби я хвалью себе і ще звинуватили мене ніби я такий святий і вважаю що Павло не достойний навіть стояти зімною. Цитати я вже показав і більше в мусорник заходити не буду. тема закрита і так все зрозуміло. Краще про пророків своїх розкажіть чи може не маєте, а я забув ви формально ніде не числитесь.
Прийде Єгова і спитає ну що Новак скажеш?
Та нічого я чистий, бо ні з ким не звязаний.
Ну добе молодець давай на небо в раю будеш жити.
Тепер запитання, вам сподобалось як я за вас все запрограмував?
Так само ви зі мною поступили.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, записувати години проповідування і звітувати потім про ці години старійшинам організації - це не гріх. А от називати це проявами щирої любові до людей... ну, не знаю, у мене свої уявлення. Апостоли чомусь не записували годин і не вимагали їх від своїх учнів. Ісус не записував годин і не звітував перед Отцем із щоденником. Ба, навіть звичайні люблячі батьки не записують скільки часу вони проводять у піклуванні за дітьми і не звітуються. Цікаво: скільки зі свідків проповідували б (хоча зараз це "проповідування" більше нагадує прогулянки парком заради здоров"я і зовсім відрізняється від умов, в яких проповідували християни в Китаї), якби не потрібно було звітувати старійшинам?
Прогулянка кажете? Свідки Єгови сиділи в тюрмі, а ваші протестанти в той час зі мною в армії служили, сатанинській системі так би мовити.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 20:50 #2623434   #4542
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата От я і кажу що скрито це від мудрих , а дано для простих людей які не хваляться своїм інтелектом, для того щоб їх засоромити.
--- уважно читайте дописи ви свідчите проти себе та своїх братів

Цитата Чисто з любові для вас попробую детально.
--- авже ж ...

Цитата І я покладу ворожнечу між тобою і жінкою, між потомством твоїм і потомством її. Воно розчавить тобі голову, а ти пораниш його в п’яту».(буття3:15)
Цитата Хто такий Я, звичайно Єгова. (Ісаї43:19) Я, я — Єгова, і окрім мене немає спасителя.
----Гм ... нема Спасителя? А ось як Євангелія подає план спасінння людства ... Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. (Лук.2:11)

Цитата Ворожнеча між ким?

І вибухнула на небі війна: Михаїл разом зі своїми ангелами воював проти дракона. Дракон і його ангели воювали, 8 але не перемогли і вже не було їм місця на небі. (Обявлення12:7,)

Тож дракон розлютився на жінку і вирушив воювати з позосталими з її потомства, які виконують Божі заповіді та мають доручення свідчити про Ісуса.(Обявлення12:17)
Кому Бог виносить присуд?
Я призначив тебе помазаним херувимом, захисником.
Ти перебував на святій Божій горі, ходив серед вогняного каміння.(Езекеіля28:14)
Тож скинений був великий дракон, змій стародавній, який називається Диявол і Сатана та вводить в оману всю населену землю. Він був скинений на землю разом зі своїми ангелами. (Обявлення12:9)
--- до чого сюди вклели архангола ? як написано ?
..... Кому бо коли з Анголів Він промовив: ? Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина! (Євр.1:5)

.... Кому з Анголів Він промовив коли: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів підніжком ногам Твоїм! (Євр.1:13)

--- центром спасіння є Син, а не Анголи

Цитата Хто така жінка?
Не бійся, бо ти вже не будеш засоромлена,
і не почувайся приниженою, бо вже не розчаруєшся.
Ти забудеш сором, якого зазнала в молодості,
і більше не пам’ятатимеш ганьби свого вдівства».
5 «Бо твій Величний Творець — то твій чоловік;
його ім’я — Єгова, Бог військ.
Святий Ізра́їлів — то твій Викупник;
його називатимуть Богом усієї землі.
6 Єгова покликав тебе, наче дружину, покинуту і засмучену,
наче дружину молодості, котра була відкинута»,— говорить твій Бог.
(Ісаї54:4-6)
«Поверніться, зрадливі сини,— каже Єгова.— Бо я ваш справжній пан. Візьму я вас, по одному з міста й по двоє з племені, і приведу на Сіон. 15 І дам я вам пастирів, які мені до серця. Вони будуть пасти вас зі знанням та проникливістю.(Єремії3:14,15)
Відтоді,— промовляє Єгова,—
вона буде називати мене своїм чоловіком і вже не називатиме своїм власником(Осії2:16)
.... Бо пильную про вас пильністю Божою, заручив бо я вас одному чоловікові, щоб Христові привести вас чистою дівою. (2Кор.11:2)

Цитата Хто такі потомство змія або Сатани?
Змії, роде гадючий, як ви утечете від засудження до геє́ни(Матвія23:33)
Ваш батько — Диявол, і ви хочете виконувати бажання свого батька. Він був убивцею ще від початку і в правді не встояв, бо правди в ньому немає. Коли він говорить брехню, це природно для нього, тому що він брехун і батько брехні.(Івана8:44)
Діти Бога і діти Диявола пізнаються ось по чому: кожен, хто не ходить у праведності, не від Бога, як і той, хто не любить свого брата.(1Івана3:10)
--- Коли ж наша Євангелія й закрита, то закрита для тих, хто гине, для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії слави Христа, а Він образ Божий. Бо ми не себе самих проповідуємо (чи організацію) , але Христа Ісуса, Господа, ми ж самі раби ваші ради Ісуса. Бо Бог, що звелів був світлу засяяти з темряви, у серцях наших засяяв, щоб просвітити нам знання слави Божої в Особі Христовій. (2Кор.4:3-6)

Цитата Хто такі потомство від жінки і сімя?
І через твоє потомство всі народи землі здобудуть для себе благословення, бо ти послухався мого голосу»(Буття22:1
Аврааму ж і його потомству були дані обіцянки. Не говориться: «І твоїм нащадкам», як про багатьох. Натомість сказано: «І твоєму потомству», як про одного, а ним є Христос(Галатам3:16)
Більш того, якщо ви належите Христу, то ви справді потомство Авраама, — спадкоємці з огляду на обіцянку.(Галатам3:29)
--- Гм.... а чи не це діти Божі ?.... А всім (а не тільки 14400), що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його (Ісуса), що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа (чи організації), але народились від Бога.(Iван.1:12,13)

Цитата Хто такий сімя?
Тоді Пилат запитав: «Так ти цар?» Ісус відповів: «Ти сам кажеш, що я цар. Я для того народився і прийшов у світ, щоб свідчити про правду. І кожен, хто стоїть на боці правди, слухається мого голосу».(Івана18:37)
---- не повна відповідь ось що про себе говорить Ісус .... А вони запитали Його: Хто Ти такий? І Ісус відказав їм: Той, Хто спочатку, як і говорю Я до вас. (Iван.8:25)

Цитата Що таке пораненя в голову?
А Диявол, який вводив їх в оману, був укинений в озеро вогняне й сірчане, де вже були дикий звір та лжепророк. Їх мучитимуть день і ніч повік-віки.(Обявлення20:10)
---- та не вже аж тоді буде вражений змій ? А тепер як коли написано ?
.... Сповіщу про Ім'я Твоє (Ісуса а не ЙГВГ) браттям Своїм, буду хвалити Тебе серед Церкви! І ще: На Нього я буду надіятися! І ще: Ото Я та діти, яких Бог Мені дав. А що діти стали спільниками тіла та крови, то й Він став учасником їхнім, щоб (своєю) смертю знищити того, хто має владу смерти, цебто диявола,та визволити тих усіх, хто все життя страхом смерти тримався в неволі. (Євр.2:12-15)

Цитата Чому сімя повинен був померти?
Саме тому Христос і помер та ожив: щоб бути Господом як мертвих, так і живих.(Римлян14:10)
--- він є Господь для вас як написано? ....А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій! (Iван.20:2

Цитата Як сімя мав бути уражений?
Тоді Ісус ще раз голосно скрикнув і віддав дух(Матвія27:50)
--- невже ? .... Бо Він Своїх учнів навчав і казав їм: Людський Син буде виданий людям до рук, і вони Його вб'ють, але вбитий, воскресне Він третього дня! (Мар.9:31)

Цитата Ось якось так, одне пророче речення яке відкривалось людям на протязі декількох тисячоліть.
--- то чому не виконуєте його заповіді як велів Ісус?

Востаннє редагував engar: 16.03.2016 о 20:56.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 21:11 #2623439   #4543
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1. У так званих "свідків Єгови" інший Бог, відмінний від Єгови, Якого ми бачимо в Біблії.
Чому святим Іменем прикриваєтесь Я ніколи не чув щоб ваш бог називався Єгова, а завжди трійця. Правильно кажете що ми віримо в іншого Бога, бо наш Бог завжди мав Імя одне Єгова, а ваш міняє імена як змія шкіру і кожний раз відкривається вам в різний період з іншим імям. Не догадуєтесь хто має Багато імен? Херувим осеняющий, диявол, сатана, батько брехні, вбивця...( можете хтось продовжить список)
Ваш бог трійця жарить людей на вогні і насолоджується цим видовищем цілу вічність. А наш Бог Єгова є Богом любові Він з любові до нас послав свого Сина щоб врятувати синів земних з рук тройці. Думаю ви ніколи до кінця не усвідомите такий вияв ЛЮБОВІ нашого Бога. Єгова також поставив над нами Царя який має владу воскрешати і скоро ми побачимо своїх братів яких вбив ваш бог і скоро Ісус розчавить голову вашому богу тройці. І тоді:
3. І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними,
4. і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!
(Об'явлення 21:3,4)
musluvec зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (16.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 21:41 #2623440   #4544
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Та Ви шо?
А воду на вино хто перетворив ?
Учень, Ви дописи уважно читаєте?
А Вам про горілочку, а Ви мені про сухе вино. Ви різницю між цим розумієте?
Для довідки: справжнє сухе виноградне вино зараз коштує від 10 долларів за літр. Чи багато свідків п"ють таке вино? А про культуру вживання вина - це взагалі окреме питання. Скажімо так: склянка сухого вина і склянка горілки чинять зовсім різну дію на людський організм. І таке вино п"ють не з тих причин, з яких п"ють горілку. Горілку п"ють з однієї причини: напитися, і все. Відчути кайф. Саме з цієї причини етиловий спирт відноситься до класу легких швидкодіючих наркотичних речовин. Тому, якщо Ви схвалюєте вживання етилового спирту (горілки), то мали б також схвалювати і покурювання травки чи вживання грибочків певного виду.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Наприклад Єрусалимська церква мала свою відведену територію, Лаодикійська і т.д.
Інфа звідки?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
На Небі невидимим чином ще в 1914 р, наслідки були на Землі.
То є два види Армагедону: небесний і земний?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Самі накидуєтесь, а потім говорите що до Вас щось хтось має. Ви замічали таких людей, які йдуть по вулиці і сваряться, вони ще не знають кого зустрінуть, але їм всерівно- хто попадеться до того причепляться. От не поводьтесь так само дико, а то щось зовсім не бачу я у Вас ніяких плодів Божого святого духу.
Ваші претензії мимо. Вчора гарно поговорив з вашим братом, який самотньо стояв біля візка із виставленою літературою і скучав. В мене була хвилька часу і ми гарно побалакали, розійшлися поблагословивши один одного в ім"я Єгови. Брат дізнався і про 80 млн християн в Китаї (Вам не цікаво, а йому було цікаво) і про те, що протестанти вживають ім"я Єгова і не цураються його (для нього це було откровенням і збило установку, вкладену керівниками організації свідків) і про те чи є проблемою для людини називати себе християнином (чи свідком Єгови) і не бути таким насправді. В цьому контексті поговорили чи дає щось людині вживання імені Єгова чи імені Ісуса саме по собі чи потрібно дивитися в корінь, на набагато більш важливі речі. Може ще колись зустрінемося, бо з приємним співрозмовником, з тим, який слухає - з таким і спілкуватися приємно.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Тоді виходить що і Матрьона Московская також з християн, також вірила в то що Бог тройца.
Я Вам про Фому, а Ви мені про Єрьому.
Прочитайте ще раз уважніше, будь-ласка:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я Вам вже показав на основі слова Єгови, що ті люди, які засвідчили свою віру в Ісуса Христа, Який прийшов був у тілі, є християнами, дітьми Бога по духу. Тим паче, що вони виявили цю віру в умовах переслідувань за віру, під загрозою смерті.
Тут йде мова про те, що Ви говорите мені? Чи про щось зовсім інше?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Я сказав про діла організації Свідків Єгови , ви ні з того ні сього перекрутили мої слова і вийшло так ніби я хвалью себе
Пояснюю ще раз: якщо я кажу, що люблю свою дружину, то не вірте мені. Спитайте про це мою дружину і тоді робіть висновки.
Якщо Ви кажете, що любите людей (тих же християн) то я Вам не вірю, вибачайте. Я краще спитаю в них, в отих християн чи вони бачать ту Вашу любов і повірю їм.



Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Прийде Єгова і спитає ну що Новак скажеш?
Та нічого я чистий, бо ні з ким не звязаний.
Єгова вже приходив, але Його не прийняли.
Він і зараз стукає до сердець людей, щоб, якщо людина відчинить, то увійти до неї і оселитися в її серці і жити там (Об.3:20 ). Але чи багато людей відкривають своє серце Духу Святому? А вже Дух Святий, Він і очищує і освячує і навчає і направляє. Якщо це є у Вашому житті то Ви будете серед тих п"яти дів, які мали оливу в каганцях. А якщо нема цього, то будете як ті інші діви, які хоч і чекали приходу Молодого, йшли за першими п"ятьма, але робили це без Духа Святого. Вони йшли за людьми, а не за Духом. Тому Молодий потім і відповів їм чітко: "Поправді кажу вам, не знаю я вас!"

Гірко таке почути, правда ж? Ходив до громади, слухав старійшин, розповідав про свою організацію, свідчив, записував собі плюсики за години проповідування, намагався берегти себе від світу (ну бо діва, все-таки), але суті не вловив: що все будується на особистих стосунках з Богом всередині серця. Якщо голос Його почув, впустив Його, щоб Він заклав оселю всередині і далі дозволяв Йому змінювати себе - то ти вже маєш "оливу в каганці". А без цього марні всі зусилля людини, намагання сподобатися Богові, привернути Його увагу, заслужити милість Божу і прихильність. Бо не ми, а Він, не наші діла, а Його - це основоположне.

Додано через 25 хвилин
Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Чому святим Іменем прикриваєтесь Я ніколи не чув щоб ваш бог називався Єгова
у Вас просто є неправильна установка від ваших керівників, викиньте її.
Ім"я Єгова викладається ще на перших уроках білійної шкілки для початківців в тих громадах, які я знаю.

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Правильно кажете що ми віримо в іншого Бога, бо наш Бог завжди мав Імя одне Єгова, а ваш міняє імена як змія шкіру і кожний раз відкривається вам в різний період з іншим імям.
Також є такий предмет як "Імена Бога в Біблії". То там перераховано і наведено місця в яких ми бачимо якими Йменнями Бог відкривався людям. Найбільше - це Ймення Єгова (Яхве), а також і інші (Саваот, Ел-шадай і т.д.) Хто досліджує Біблію, той знайомий з цією інформацією.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
А наш Бог Єгова є Богом любові Він з любові до нас послав свого Сина щоб врятувати синів земних з рук тройці.
Я знаю цю тройцю (і Ви знайомі особисто). Це: пожадливість очей, пожадливість тілесна і пиха життєва.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Думаю ви ніколи до кінця не усвідомите такий вияв ЛЮБОВІ нашого Бога.
Не виносьте вироків і не будете піддані Судові. Віддайте суд Судді Праведному, Ісусу Христу.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Єгова також поставив над нами Царя який має владу воскрешати
Знаю про Рассела, Рутерфорда. Знаю, що Ісуса ви (ваші керівники) понизили від Начальника усього творива до рівня творива. Знаю, що ваші керівники заборонили Вам особисто звертатися до Царя і молитися до Нього. Заборонили Вам співати Йому і віддавати Йому всю славу і честь, як це роблять 24 старці перед престолом, які падають перед ногами Ісуса на лице, кладуть свої вінці до Його ніг.
Вам це заборонено вашими керівниками... Не задумували чому?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
скоро ми побачимо своїх братів яких вбив ваш бог і скоро Ісус розчавить голову вашому богу тройці.
Спочатку було б добре щоб ви розібралися з вашими керівниками, які ізолювали вас від Царя (Який, як кажете, над вами) і царюють самі над вами. А початок ваших керівників відомий: фальшиві дати Армагедону (і не одна), самоназвання себе "вірним і розсудливим рабом Єгови" (очевидно, що за ці дати і відданість їм), ну і інші плоди, про деякі з яких сказано тут.

Які вчителі, такі і учні, бо учень не може бути більшим за свого учителя (слова Ісуса).

Востаннє редагував Новак: 16.03.2016 о 21:43. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 22:31 #2623450   #4545
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

[quote=leading;2623296]3. Почему вы Бога по имени называете, разве Иисус обращался к Отцу по имени?
Иисус ни когда не называл Своего Отца по имени, а обращался к Нему, называя Его Отцом. Вас же безмозглый раб заставляет называть Бога по имени, потому, что вы не Его дети и Он не ваш Отец.[/quote

А скажіть но будь ласка який раб заставляв Авраама, Якова, Мойсея. називати Бога Єгова?

Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Что, разве трудные вопросы? Для христиан элементарные. Вот как бы ответил христианин на эти вопросы:
Так елементарні. тільки щос мені здається що ви мене грузите а самі увіліваєтє не чесно щось. Але добре відповім тільки останній раз з поваги до вас.
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
1.Если Бог ваш Отец, значит вы Его сын?
Так син земний.
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
2.Где в Библии написано, что христиане должны святить имя Иегова?
(Матвія6:9)
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
3. Почему вы Бога по имени называете, разве Иисус обращался к Отцу по имени?
Ні бо Ісус син небесний, єдинородний він бачить свого Батька, по тій причині і я не називав свого батька по імені.
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
4. В НЗ апостолы чьё имя проповедовали; Отца, или Сына?
Если Отца, то покажите место Писания.
Проповідували і Батька і Сина, а святили імя Єгова.
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
5. Покажите хотя бы одно место в Библии, где Иисус назвал Отца по имени Иегова.
Є таких місць дуже багато ось тут наприклад.
«Що ви думаєте про Христа? Чий він син?» — «Давидів», — відповіли вони. 43 А він їх запитав: «Чому тоді Давид під натхненням називає його Господом, говорячи: 44 “Сказав Єгова моєму Господу: «Сиди праворуч від мене, поки не покладу твоїх ворогів тобі під ноги»”(Матвія22:42-44)
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
6. Какое имя открыл Иисус иудеям? Разве иудеи не знали имени Отца, что Иисус надо было им его открывать?
Ну на це я вам не відповім ви у євреїв спитайте. Ну хіба що пізніше під настрій.

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Вам на каждой странице выкладывать каким именем называл Себя Бог?
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Вам на каждой странице выкладывать каким именем называл Себя Бог?
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Вам на каждой странице выкладывать каким именем называл Себя Бог?
Поки не найдете ту в якій Бог каже це імя моє.
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Являлся Я Аврааму, Исааку и Иакову с [именем] "Бог Всемогущий", а с именем [Моим] "Господь" не открылся им;
(Исх.6:3)
Ви згідні що я вам на багато питань відповів, а від вас хочу одну відповідь і не викручуйтесь як той вуж і не прикидуйтсь що нічого не бачите.
Чому в інших перекладах не має тих квадратних дужок із словом іменем, і звучить якось по іншому.
Огієнка:3. І являвся Я Авраамові, Ісакові та Яковові Богом Всемогутнім, але Йменням Своїм Господь Я не дався їм пізнати.
(Вихід 6:3)
Хоменка: з'являвсь Авраамові, Ісаакові й Яковові як "Бог Всемогутній" (Шадай), з ім'ям же моїм "Ягве" я не об'явився їм. "
підстрочний:
ὤφθην
Я явился
πρὸς
к
Αβρααμ
Аврааму
καὶ
и
Ισαακ
Исааку
καὶ
и
Ιακωβ,
Иакову,
θεὸς
Бог
ὢν
сущий
αὐτῶν,
их,
καὶ
а
τὸ

ὄνομά
имя
μου
Моё
κύριος
Господь
οὐκ
не
ἐδήλωσα
явил
αὐτοῖς·
им;

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----Гм ... нема Спасителя? А ось як Євангелія подає план спасінння людства ... Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. (Лук.2:11)
То виходить Ісая збрехав? Я ж написа план виходу з цієї ситуації склав Єгова, а виконав Ісус, но бачу до вас це не дійде бо у вас що Єгова що Ісус це один і той самий Бог. Тому ви такого простого не розумієте.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я Вам про Фому, а Ви мені про Єрьому.
Прочитайте ще раз уважніше, будь-ласка:
Я прочитав і зрозумів що ви вважаєте всіх християнами крім Свідків Єгови.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Пояснюю ще раз: якщо я кажу, що люблю свою дружину, то не вірте мені. Спитайте про це мою дружину і тоді робіть висновки.
Якщо Ви кажете, що любите людей (тих же християн) то я Вам не вірю, вибачайте. Я краще спитаю в них, в отих християн чи вони бачать ту Вашу любов і повірю їм.
Скажу так слів защитан.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Також є такий предмет як "Імена Бога в Біблії". То там перераховано і наведено місця в яких ми бачимо якими Йменнями Бог відкривався людям. Найбільше - це Ймення Єгова (Яхве), а також і інші (Саваот, Ел-шадай і т.д.) Хто досліджує Біблію, той знайомий з цією інформацією.
Тут один з ЕХБ вже деклька сторінок шукає імена, ще не знайшов
, може ви знайдете, допоможіть йому і католика попросіть разом пошукайте, я почекаю і вибачусь перед вами всіма.

Востаннє редагував musluvec: 16.03.2016 о 22:31. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 23:26 #2623484   #4546
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата То виходить Ісая збрехав? Я ж написав план виходу з цієї ситуації склав Єгова, а виконав Ісус, но бачу до вас це не дійде бо у вас що Єгова що Ісус це один і той самий Бог. Тому ви такого простого не розумієте.
--- ні, Ісая тут ні до чого, він був вірним пророком Божим на відміну від так званих лжепророків вартової вежі які хибно трактували та трактують його пророцтво
--- написаний та складений вами цей план вірніше вашою організацією але до ЙГВГ він жодного відношення не має
--- звичайно важко зрозуміти коли свідомо викривлюється організацією зміст Писань .... Я й Отець Ми одне! (а не декілька) Знов каміння схопили юдеї, щоб укаменувати Його. Відповів їм Ісус: Від Отця показав Я вам добрих учинків багато, за котрий же з тих учинків хочете Мене каменувати? Юдеї Йому відказали: Не за добрий учинок хочемо Тебе вкаменувати, а за богозневагу, бо Ти, бувши людиною, за Бога Себе видаєш... (Iван.10:30-33)

--- то ж хто таки помилився Ісая який чи Євангелист Лука, Хто є спасителем і скільки їх є ?

Цитата може ви знайдете, допоможіть йому і католика попросіть разом пошукайте, я почекаю і вибачусь перед вами всіма.
--- чомусь ні ви, ні ваші брати, не вибачились за те, що не відповіли, чому апостоли не проповідували Ім'я ЙГВГ? і чому в прямі мові Ісус жодного разу не вжив це Ім'я ? Адже за теорією ВБ організації вони б повинні б торочити як ваша братія ...... Але навіть Ісус який "відкрив" юдеям давно відоме Ім'я не вжив його ні разу у своїй проповіді.

--- Логіка в такому відкритті цього Імені юдеям подібна як би ви хотіли відкрити ім'я Менделеєва науковцям у сфері вивчення хімії, хоч в принципі, воно було б не відоме лише тим "освідченим" науковцям у плані вивчення хімії на кшталт тим "лінгвістам", що здійснили ваш "точний" переклад біблії НС яким також не відома абрівіатура ВУЗ......

Востаннє редагував engar: 16.03.2016 о 23:41. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2016, 06:06 #2623500   #4547
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
чомусь ні ви, ні ваші брати, не вибачились за те, що не відповіли, чому апостоли не проповідували Ім'я ЙГВГ?
Вам що кожному окремо відписувати?
Святили Імя Єгова а проповідували і імя Єгови і імя Ісуса.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- то ж хто таки помилився Ісая який чи Євангелист Лука, Хто є спасителем і скільки їх є ?
І я запитаю вас. Хто кого послав спасти?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
і чому в прямі мові Ісус жодного разу не вжив це Ім'я
Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Є таких місць дуже багато ось тут наприклад.
«Що ви думаєте про Христа? Чий він син?» — «Давидів», — відповіли вони. 43 А він їх запитав: «Чому тоді Давид під натхненням називає його Господом, говорячи: 44 “Сказав Єгова моєму Господу: «Сиди праворуч від мене, поки не покладу твоїх ворогів тобі під ноги»”(Матвія22:42-44)

Востаннє редагував musluvec: 17.03.2016 о 06:06. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2016, 08:53 #2623516   #4548
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Я прочитав і зрозумів що ви вважаєте всіх християнами крім Свідків Єгови.
Ні, трошки не так: я вважаю, що християни - це учні Ісуса Христа, ті, що народилися від Бога, діти Єгови.
А так звані "свідки Єгови" - це люди, обмануті лжепророком Расселом і його наступниками, самозваними "вірними і мудрими рабами".
У християн фундаментом є Слово Боже (Біблія) і дія Духа Святого, Який приводить до покаяння, народжує до нового життя і духовно зрощує віруючих в Ісуса Христа.
У так званих "свідків Єгови" фундаментом є писання керівників організації, послух керівникам організації і намагання ділами заслужити собі прихильність у Бога.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Скажу так слів защитан.
Я Вам навів аксіому, яка базується на словах із Біблії.
Свідчення людини про саму себе не приймається істинним. Це однозначне біблійне твердження.
Якщо Ви кажете, що любите людей (тих же християн), то про це потрібно спитати не Вас, а тих же християн. Здогадуєтеся якою була б відповідь? Так що менше займайтеся пустопорожнім оббріхуванням дітей Божих і матимете поблажку на Суді. Не кажучи вже про ті випадки, коли Ви публічно називаєте працю Духа Єгови такою, що її здійснює дух антихриста. Тут вже за поблажку навіть і не говорю (подивіться відео вашого вчителя про три хлібини).



Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Тут один з ЕХБ вже деклька сторінок шукає імена, ще не знайшов
, може ви знайдете, допоможіть йому і католика попросіть разом пошукайте, я почекаю і вибачусь перед вами всіма.
Вам вже наведені цитати з Біблії і Ви їх не побачили, то чи варто продовжувати?
Я теж навів Вам три Ймення з Біблії, які відносяться суто до єдиного правдивого Бога: Єгова, Саваот, Ель-Шадай. Чи, може є ще хтось, хто є Сафаот чи Ель-Шадай? Детальніше можете прочитати тут.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Чому святим Іменем прикриваєтесь Я ніколи не чув щоб ваш бог називався Єгова
Тепер вже почули?
Хочу від Вас чітку відповідь почути і побачити, що Ви прочитали і далі не будете дивуватися.
Отож: Єгова є мій Бог і Спаситель, як і є Богом всіх учнів Ісуса Христа, християн, дітей Божих, які народжені від Духа Святого.
Від часу дня П"ятидесятниці, коли Дух Святий зійшов на учнів Ісуса і народив Церкву і до сьогоднішнього часу, коли Дух Святий щоденно додає спасенних до Церкви і будує її на основі Ісуса Христа і апостолів (не плутати із лжепророками типу Рассела).
Сподіваюся, що тепер почули.

Востаннє редагував Новак: 17.03.2016 о 08:58. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2016, 19:42 #2623665   #4549
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Вам що кожному окремо відписувати?
Святили Ім'я Єгова а проповідували і імя Єгови і ім'я Ісуса.
--- Гм.... наведіть просто конкретні тексти Нового Заповіту де апостолами проповідувалось (НЕ цитували з текстів Старого Заповіту) Ім'я ЙГВГ?

Додано через 4 хвилини
Цитата І я запитаю вас. Хто кого послав спасти?
--- не про це мова, хто кого послав, нагадаю питання: Хто є Спаситель? - згідно Писань Він має бути Один, це Отець або Син. --- Дайте конкретну відповідь не зїжайте з теми

Додано через 8 хвилин
Цитата Є таких місць дуже багато ось тут наприклад
.
«Що ви думаєте про Христа? Чий він син?» — «Давидів», — відповіли вони. 43 А він їх запитав: «Чому тоді Давид під натхненням називає його Господом, говорячи: 44 “Сказав Єгова моєму Господу: «Сиди праворуч від мене, поки не покладу твоїх ворогів тобі під ноги»”(Матвія22:42-44)
---- критично великий розмір літер свідчить про нестабільність вашої психіки, отож, попийте холодної води, не бере, щось міцнішого з седативних засобів .... алкогольні напопої хоч ваша наука не забороняє вам очевидь таки протипоказано вживати , отже, зосередьтесь ...

---- на сам-перед нагадаю, великий шрифт та колір літер для мене не аргумент, до уваги беру виключно зміст сказаного.

---- Отож, що таке пряма мова вам відомо ? Не цитата Старого заповіту, але пряма мова з Новозавітних Писань де б Ісус сказав на кшталт, :" Мій Отець ЙГВГ" Я вам відкрив Ім'я ЙГВГ" ... тощо. Ваша пряма мова переповнена цим Іменем у проповіді , то ж чому на відміну від вашої проповіді вам приходиться його Ім'я шукати і неможливо знайти ні в проповіді Ісуса ні Апостолів.

Востаннє редагував engar: 17.03.2016 о 20:18. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2016, 09:22 #2623776   #4550
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

[quote=musluvec;2623450]
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
А скажіть но будь ласка який раб заставляв Авраама, Якова, Мойсея. називати Бога Єгова?
Во-первых, ни кто ни когда Бога не называл по имени Иегова. Нет в оригиналах такого имени и ни кто не знает как оно правильно звучит.
Во-вторых, Авраам, Иаков и другие ветхозаветные праведники не называли Бога Отцом, а называли по имени, что было нормой в те времена. В НЗ этот порядок изменился и все верующие христиане называют Бога Отцом, как этому учил Иисус.
Цитата Так син земний.
Разве Библия разделяет христиан на земных и небесных детей? Где-то об этом написано?
О каких детях (о земных, или небесных), говорят эти тексты?


Ибо все вы сыны Божии по вере во Христа Иисуса;
(Гал.3:26)
А тем, которые приняли Его, верующим во имя Его, дал власть быть чадами Божиими,
которые ни от крови, ни от хотения плоти, ни от хотения мужа, но от Бога родились.
(Иоан.1:12,13)


Вы верою приняли Христа, родились от Бога?

Цитата (Матвія6:9)
9 Молитесь же так: Отче наш, сущий на небесах! да святится имя Твое;
(Матф.6:9)
Где в этом тексте вы видите имя "Иегова" и призыв к христианам святить имя Бога?

Цитата Ні бо Ісус син небесний, єдинородний він бачить свого Батька, по тій причині і я не називав свого батька по імені.
Если Иисус не называл Своего Отца по имени, почему же вы называете Его по имени, Он же вам тоже Отец?
Цитата Проповідували і Батька і Сина, а святили імя Єгова.
Так вы ссылки приведите, где бы ясно было сказано, что ученики провозглашали имя Отца. Этим именем они исцеляли больных, творили чудеса и знамения, изгоняли бесов. За это имя будут гнать христиан, сажать в тюрьмы, предавать на мучения и они будут всеми ненавидимы. Под этим именем приходили и будут приходить лжепророки и лжеучителя.

Цитата Є таких місць дуже багато ось тут наприклад.
«Що ви думаєте про Христа? Чий він син?» — «Давидів», — відповіли вони. 43 А він їх запитав: «Чому тоді Давид під натхненням називає його Господом, говорячи: 44 “Сказав Єгова моєму Господу: «Сиди праворуч від мене, поки не покладу твоїх ворогів тобі під ноги»”(Матвія22:42-44)
В приведённых вами текстах разве Иисус называет Отца по имени? Где вы видите? Выделите эту фразу.

Цитата Ну на це я вам не відповім ви у євреїв спитайте. Ну хіба що пізніше під настрій.
Хорошо, я подожду когда у вас настроение появится.

Цитата Поки не найдете ту в якій Бог каже це імя моє.
Чем вас не устраивает тот факт, что писатели Библии под вдохновением Духа Святого называли Бога именами:
Ревнитель, Саваофф, Святый, Искупитель?

Разве Дух Святой говорил неправду и Ему нет оснований доверять?

Цитата Ви згідні що я вам на багато питань відповів, а від вас хочу одну відповідь і не викручуйтесь як той вуж і не прикидуйтсь що нічого не бачите.
Чому в інших перекладах не має тих квадратних дужок із словом іменем, і звучить якось по іншому.
Потому, что в оригинале нет слова "именем". Но в любом случае это ни чего не меняет. Бог не называл Себя именем Иегова, в природе не существует такого имени.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2016, 10:35 #2623790   #4551
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Потому, что в оригинале нет слова "именем".
А можна той оригінал, не копії подивитись ?

Додано через 1 хвилину
Цитата В приведённых вами текстах разве Иисус называет Отца по имени? Где вы видите? Выделите эту фразу.
Прошу дуже, а це що таке???:
Цитата “Сказав Єгова моєму Господу:
Додано через 1 хвилину
Цитата Так вы ссылки приведите, где бы ясно было сказано, что ученики провозглашали имя Отца.
І христили в Ім'я Отця.

Додано через 1 хвилину
Цитата Во-первых, ни кто ни когда Бога не называл по имени Иегова.
Лжехристияни (антихрИст) не називав.

Додано через 1 хвилину
Цитата Во-вторых, Авраам, Иаков и другие ветхозаветные праведники не называли Бога Отцом, а называли по имени, что было нормой в те времена
І хто цю норму змінив ?

Додано через 4 хвилини
Цитата В НЗ этот порядок изменился и все верующие христиане называют Бога Отцом, как этому учил Иисус.
Це неверующіє хрестеанє (антихрИст) ізменіл. Ісус завжди прославляв Ім'я свого Батька "виявив і виявлятиму" запеклим 1 ст., яких Ви подражаєте, які і змінили цей порядок. Не ХрИстос змінив цей порядок, а злі ненависники Ісусового Батька.

Додано через 12 хвилин
Цитата Чем вас не устраивает тот факт, что писатели Библии под вдохновением Духа Святого называли Бога именами:
Ревнитель, Саваофф, Святый, Искупитель?
Це так як би Вас не кликав по імені, а говорив:
людина, а про Бога- Бог (Але Він Ніяк);
ревнивий, ревність через зраду, а про Бога Ревнитель, через зраду і поклоніння фальшивим богам (але Він без Імені- Ніяк) ;
генерал військ, про Бога Генералісімус (Саваоф), але це не Єгова Саваоф, але Ніяк Саваоф, часто аналогічно: Господь (Ніяк) Саваоф і тому подібне...
Тобто лжехрИстияни поклоняються Богу Отцю з Іменем Ніяк, фактично поклоняються Ніяку.

Востаннє редагував Ychen: 18.03.2016 о 17:14. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2016, 19:23 #2623908   #4552
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А можна той оригінал, не копії подивитись ?
Вам скучно стало, нечем заняться? Так займитесь лучше ответами на мои вопросы.

http://forum.te.ua/showpost.php?p=2622687&postcount=354
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 19:16 #2624066   #4553
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 19:29 #2624069   #4554
saymon
Guest
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

------------------------------------------------ середина теми ------------------------------------------------
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 20:30 #2624077   #4555
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
------------------------------------------------ середина теми ------------------------------------------------
---Гм.....невже свідкам комусь таки вдалось пропарити мозок ....пророцтва ввійшли в тему .......... правда у них більш глобальні - про кінець світу ...
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 20:42 #2624078   #4556
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Мабуть обтрусили порох з своїх ніг. А де Ваші брати по-вірі, вони що вже вам сміття не виносять, відреклись від вас і не хочуть вам чистити унітази- мабуть вас більше не люблять? Бо Свідки Єгови від негідників обтрушують порох з своїх ніг, а ваші брати чому дали драла і не чистять вам унітази ???

Востаннє редагував Ychen: 19.03.2016 о 20:47.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 20:50 #2624079   #4557
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мабуть обтрусили порох з своїх ніг. А де Ваші брати по вірі, вони що вже вам сміття не виносять, відреклись від вас і не хочуть вам чистити унітази- мабуть вас більше не люблять? Бо Свідки Єгови від негідників обтрушують порох з своїх ніг, а ваші брати чому дали драла і не чистять вам унітази ???
--- суть в іншому, як написано.... Отож, хто знає, як чинити добро, та не чинить, той має гріх!
(Як.4:17)

--- а ви як вже традиційно - в своєму репертуарі, говорять вам одне, винеси сміття комусь, а ви інше робите - обтрушуєте порох собі...
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 22:30 #2624088   #4558
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата винеси сміття комусь,
А де попи, яким Ви платите- чому допустили, що у парафінів стільки сміття і не чищені унітази ???

Додано через 1 хвилину
Цитата --- суть в іншому, як написано.... Отож, хто знає, як чинити добро, та не чинить, той має гріх!
Чому попи відмовляються чинити добро і не чистять унітази ??? Чому у їхніх прихожан такі брудні унітази і повно сміття, як вони до такого допустили свою паству ??? А таке бабло беруть з пастви, що стало б почистити унітази і винести сміття і у прилеглих територіях.

Додано через 10 хвилин
Цитата ------------------------------------------------ середина теми ------------------------------------------------
Яка середина- знаєш скільки у них брудних унітазів ???

Востаннє редагував Ychen: 19.03.2016 о 22:30. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 23:29 #2624102   #4559
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А де попи, яким Ви платите- чому допустили, що у парафінів стільки сміття і не чищені унітази ???
--- до чого тут попи ? по перше - це не їхня компетенція, і вони ж то не прийшли втирати як правильно слід жити, прийшли б , то б і говорили з ними.
--- по друге, прийшли ж розказувати то так звані "свідки" як правильно жити чинячи добро , їм було запропоновано продемонструвати на практиці, як виявилось на їх думку - винні попи, що сміття в хаті та брудний унітаз ......от вам "добра" новина.
--- по трете що говорить Писання з цього випадку ?
.... Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тих, хто кривду вам чинить. Хто вдарить тебе по щоці, підстав йому й другу, а хто хоче плаща твого взяти, не забороняй і сорочки. І кожному, хто в тебе просить подай, а від того, хто твоє забирає, назад не жадай. І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви.

А коли любите тих, хто любить вас, яка вам за те ласка? Люблять бо й грішники тих, хто їх любить.

І коли добре чините тим, хто добро чинить вам, яка вам за те ласка? Бо те саме і грішники роблять.

А коли позичаєте тим, що й від них сподіваєтесь взяти, яка вам за те ласка? Позичають бо й грішники грішникам, щоб одержати стільки ж.

Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, добрий бо Він до невдячних і злих! Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний! Також не судіть, щоб не суджено й вас; і не осуджуйте, щоб і вас не осуджено; прощайте, то простять і вам. (Лук.6:28-37)


--- а ви що зробили ? порох обтрусили за те, що попросили вас сміття винести та унітаз помити .... і чим ви кращі за тих, що осуджуєте?

Востаннє редагував engar: 19.03.2016 о 23:46.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2016, 09:30 #2624123   #4560
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата І кожному, хто в тебе просить подай,
А якщо той хто просить займається шайхрайством- фальшивим жебракуванням ???
А якщо на наступну пляшку просить ? То кожному алкоголіку слід подавати на пляшку ? А я то думаю чому то у Вас так спиваються. Дати можна кожному хто відповідає критеріям матеріальної допомоги, в міру своїх можливостей- не даси якщо сам потребуєш матеріальної допомоги.

Додано через 7 хвилин
Цитата --- а ви що зробили ? порох обтрусили за те, що попросили вас сміття винести та унітаз помити .... і чим ви кращі за тих, що осуджуєте?
Чим ми кращі? Набагато кращі, бо в нас чисті унітази і сміття самі виносимо за собою. Не то що ваші всюди гадять і за собою не прибирають. В нас прийнято за собою самому прибирати. Поприбирати можуть хворим (прикутим до ліжка), а не здоровим релігійним лінюхам.

Востаннє редагував Ychen: 20.03.2016 о 10:39. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:05.