Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.08.2009, 23:14 #1007866   #41
ba_ba_h
Guest
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Пацани підкажіть які наслідки куріння водночас з тренуваннями в залі???
 
Старий 22.08.2009, 17:57 #1012230   #42
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від ba_ba_h Переглянути допис
Пацани підкажіть які наслідки куріння водночас з тренуваннями в залі???
В залі буде стовп диму стояти, і велика ймовірність шо вижинуть з тренажорки
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (13.09.2012)
Старий 22.08.2009, 18:08 #1012234   #43
seamourg
Guest
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Продам сто штук стероїдів. Тут хтось недавно хотів купляти
 
Старий 23.09.2009, 17:37 #1039168   #44
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Продам перед- і після- тренувальну добавку (попорційно)
White Flood - 12 грн/порція
Green Magnitube - 10 грн/порція
http://forum.bodybuilding.com/showth...09014&page=228 - для тих хто трохи знає англійську
Добавки привезені з Америки.
Долучені зображення
Тип файлу: gif 07072009551.gif (62.3 КБ, 6 переглядів)
Mexico зараз поза форумом  
Старий 01.10.2009, 14:15 #1047389   #45
victorantoniak
Guest
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Хто, Що, пробував

Додано через 1 хвилину
Магазин стортивного харчування Power-Man

Востаннє редагував victorantoniak: 01.10.2009 о 14:15. Причина: Пізніше додано
 
Старий 07.10.2009, 21:03 #1054592   #46
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від victorantoniak Переглянути допис
Хто, Що, пробував

Додано через 1 хвилину
Магазин стортивного харчування Power-Man
Протеїни:
Сиворотка:
Голд стандарт (ОН) - хороший якісний протеїн , смак хороший(шоколад), розмішується добре, засвоюється добре, для мене ціна/якість - найкращий вибір
Простар (алтімейтнутрішн) - в принципі, те саме шо і попередній, але як на мене гірший смак (клубніка)
Багатокомпонентні:
Десерт протеїн (БСН) - Самий класний протеїн який я пробував. Смак просто бомба(!!! Розмішується супер. консистенція густовата (мені подобається), засвоюється добре. Єдине шо трохи дорогий
Ег протеін (Олімп) - розмішується погано, смак "поганенький"(ваніль) зато дешево (я купляв 500грн за 3 кг)
Казеїн (ОН) - Розмішується добре як для казеїну(трохи гірше за сировотку), смак(ваніль) і консистенція(дуже густа) мені сподобалися, хороший вибір для тих кому надоїв сир ...
Вансітон - не помятаю як називається, але коли я його пив(десь 2 роки тому), сподобався, як зараз не знаю...
Гейнери:
Трю масс (БСН) - самий кращий гейнер який пив... Смак(ванільне морозиво) - бомба, розчиність класна, засвоюваність класна, консистенція густа. Б:Ж:В - 2:1:2
Колас (Сінтрекс) - зараз його пю. Смак хороший (шоколад з арахісовим маслом), засвоюваність хороша, розчиність середня, консистенція густа, Б:Ж:В - 2:1:3
Ап йо мас (МХП) хороший гейнер, всі показники такі як в трю масі, тільки от смак мені не дуже сподобався(булочка з корицею), і трохи менше вуглів.
Наступні гейнери іншої цінової категорії:
Серіос мас (ОН) розмішується погано, засвоюється середньо, смак хороший(Ваніль) консистенція - густа, мало білку(15%), зате із вуглеводів переважають комплексні.
Масл джус (АН) - мені не сподобався, може попав на підробку, треба буде попробувати ше раз) рідки, засв.- середньо, смак(шоколад) - середньо, рідкий.Білок 22%, вуглі - комплексніна 70-80 %
Мега масс 2000(Вейдер) - Смак - середньо, розмішується добре, рідкий, засвоюв.- добре. Білок-20%, вуглі - цукор на 90%
Гейн 4000 (по моєму...) (Олімп)Засвоюваність - добре, розчинність - добре, смак(ваніль) - середнє консист. - рідка. Білок 16%, вуглеводи 50% комл. (точно не помятаю)
МКТ гейнер (Олімп) - те саме шо і попереднє, тільки трохи густіший + мкт жири 22% білок.
Аптлант (білорусь) - якшо у вас сильний запор, можете сміло купляти цю добавку, прориває не по дитячому...
Супер - 5
Хороший(добре) - 4
Середньо - 3
Погано - 2
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ronycolman (08.03.2010)
Старий 04.11.2009, 13:29 #1088591   #47
money
Guest
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Людина яка має ЗАЙВУ вагу ЇЙ дуже складно йти через всі труднощі життя вона ЗвинУВАЧУЄ не себе а інших за те що їй неподобається її зовнішність але треба не розкисати а діяти . Людина яка вважая що схудне лише за допомогою дієти хвора на голову вона проводить над своїм організмом каторги які він невсилі подолати ТРЕБА ВСЕ РОБИТИ З РОЗУМОМ НЕНАШКОДЖАЮЧИ ПРИ ЦЬОМУ ЗДОРОВЮ .Я некажу що дієти фуфло я й сама втратила за допомогою їм 25 кг. але все б проходило набагато довгіше якщьо б я незаймалася при цьому спортивними навантаженнями і через пів місяця я схудла в це важко повірити але це так але ЯКЩЬО ВИ ПОТІМ ЗНОВУ РОЗСЛАБИТЕСЯ то прийдете знову в бажану форму і вам буде дуже сумно І СКЛАДНО ПРИЙТИ В НЕЇ ЗНОВУ І щьо всі ваші старання коту під хвіст тому треба проходити через всі труднощі як би вам небуло важко але потім ви досягнувши бажаного результату будете жити з ним все життя .АЛЕ ЩОБ ТАКЕ ДОСЯГТИ ТРЕБА ДУЖЕ СТАРАТИСЯ БО ЦЕ НЕ ВСІМ ПІД СИЛУ
 
Старий 06.11.2009, 07:43 #1091689   #48
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Хто в курсі, де можна купити в Тернополі (також може є перевірені інтернет-магазини в Києві) гейнери та протеїни Biotech та Power Man?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 06.11.2009, 13:33 #1092202   #49
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Хто в курсі, де можна купити в Тернополі (також може є перевірені інтернет-магазини в Києві) гейнери та протеїни Biotech та Power Man?
А чому цікавишся саме ними?
Mexico зараз поза форумом  
Старий 06.11.2009, 15:07 #1092440   #50
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Та тому що Білорусію та вітчизняне не сприймаю. Якщо вже купляти, то щось перевірене та надійне (про якість)
scorpik зараз поза форумом  
Старий 07.11.2009, 13:03 #1094213   #51
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Та тому що Білорусію та вітчизняне не сприймаю. Якщо вже купляти, то щось перевірене та надійне (про якість)
А чим Штати не вгодили?
Mexico зараз поза форумом  
Старий 08.11.2009, 16:03 #1096307   #52
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

По сивороткових протеїнах для мене лідером є Голд стандарт оптімувський і простар від алтімейт нутрішн. Також в спорт_плюсі була банка протеїну від МНР по ціні близькій до голд стандарту. Якшо по гейнерах, то ціна/якість як намене масл джус - просто супер. 6 кг банка коштувала 550 грн -5% знижка і того 87,5 за кг. Це притому, шо білка(багатокомпонентний з перевагою сивороткового) в ньому 20г/100г, а вуглеводи переважають комплексні (порядка 85 - 90 % від загальної кількості вуглів).
Цінової політики Вейдера взагалі не розумію
Mexico зараз поза форумом  
Старий 08.11.2009, 16:45 #1096374   #53
Gnusmas
Guest
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Люди підкажіть, які протеїнові напої можна приготувати в домашніх умовах, щоб була максимальна користь від них, а не просто переводити продукт....
 
Старий 08.11.2009, 21:54 #1097153   #54
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Gnusmas Переглянути допис
Люди підкажіть, які протеїнові напої можна приготувати в домашніх умовах, щоб була максимальна користь від них, а не просто переводити продукт....
1.
Сир (творох) - 150г (20-30г білку)
Молоко - 400мл (10г білку)
Вареня (згущонка, цукрозамінювач - для тих хто боїться лишнього набрати) - по смаку
Все всипати в блендер і збити. Якшо чесно смак не дуже.
2.Гейнер
банан - 1 шт.
Творог - 100г
молоко - 400мл
Морозиво (я беру пломбір 15% жирності).
Спочатку в блендер кладем банан, збиваємо до пюре, потім кладем підтаєне морозиво, сир збиваємо до однорідної маси, заливаєм молоком і знов збиваємо. Смак доволі смачний.
Але я в основному сир заміняю порошковим протеїном, тоді получається смачніше.
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 09.11.2009, 07:43 #1097423   #55
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Mexico, скльки часу ти приймаєш порошковий протеїн? Який стаж тренування?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 09.11.2009, 16:48 #1098211   #56
Gnusmas
Guest
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
1.
Сир (творох) - 150г (20-30г білку)
Молоко - 400мл (10г білку)
Вареня (згущонка, цукрозамінювач - для тих хто боїться лишнього набрати) - по смаку
Все всипати в блендер і збити. Якшо чесно смак не дуже.
2.Гейнер
банан - 1 шт.
Творог - 100г
молоко - 400мл
Морозиво (я беру пломбір 15% жирності).
Спочатку в блендер кладем банан, збиваємо до пюре, потім кладем підтаєне морозиво, сир збиваємо до однорідної маси, заливаєм молоком і знов збиваємо. Смак доволі смачний.
Але я в основному сир заміняю порошковим протеїном, тоді получається смачніше.
Як часто ти це приймаєш? і мене також цікавить питання scorpik’а який стаж тренувань?
 
Старий 10.11.2009, 13:27 #1099768   #57
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Mexico, скльки часу ти приймаєш порошковий протеїн? Який стаж тренування?
Почав займатися десь в 15 років. Але десь через рік пішов на бокс в ринг, потім у звязку з переїздом пішов в дюсш 2 до Шмігеля, який мене вигнав. Усього боксом займався десь 8-9 місяців. Після літа знов пішов в зал. Були періоди коли я багато пропускав (по 1-2 місяці). Якшо так взяти то тренуюсь десь 2-3 роки. Спортивне харчування вживаю з 15 років. Але я ніколи не вживав його так як рекомендується на упаковці. Буває кожен день пю, буває 2 рази на тиждень, буває пропускаю по 2-3 тижні...
Коктель 1 пив лише раз. Коктель 2 пю коли є час і бажаня (останій раз пив десь 2 місяці тому). Просто набагато простіше всипати у молоко готовий гейнер, скалатати і випити, чим збивати блендером, потім мити його... Хоча саморобний смачніший чим магазинний, (для мене) якшо не враховувати продукції БСН.

Востаннє редагував Mexico: 10.11.2009 о 13:36.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 10.11.2009, 19:06 #1100280   #58
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
пішов в дюсш 2 до Шмігеля, який мене вигнав

А чє вигнав?


Майже чотири роки займаєшся, з самого початку приймаєш хім протеїни ... Своїм тілом вже задоволений чи ще треба працювати?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 10.11.2009, 20:03 #1100333   #59
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис

А чє вигнав?
Бо в молодшій групі я був самий старший, а старша група займалася о 20:00. І питання стояло: або піти в старшу групу, або взагалі не ходити(на тренера наїжала адміністрація, шо він тренує "старших") Вечером я ходити не міг бо живу в петриках, а остання маршрутка ходить в 18:30


Цитата Майже чотири роки займаєшся, з самого початку приймаєш хім протеїни ... Своїм тілом вже задоволений чи ще треба працювати?
Своїм тілом задоволений, але ще треба працювати.
Справа в тому, що кожен в своєму житті розставляє пріоритети по своєму... Я звичайно хочу "набрати масу", але ціною чого? Наприклад минулого року, я їздив один - два рази на тиждень в Польщу (десь на протязі 2-3 місяців), для того, щоб трохи підзаробити. Звичайно дорога втомлювала, невисипався, їв коли був час і можливість... За цей період я скидав набрану вагу (яка мені давалась не так легко). Цього літа я також два місяці працював на такій роботі, шо ледве встигав поїсти. За літо скинув 4 кг. Звичайно я міг собі в чомусь відмовити, зекономити, відмовитись від роботи, але вона мені дала не лише гроші, але і цікавий досвід, який мені пригодиться в майбутньому, емоції, знайомства... Під час навчання я постійно приймаю участь в змаганнях спортивних ігор (футбол, баскетбол, волейбол) це також першкоджає відновленю. Звичайно є люди які ведуть подібний образ життя і їм вдається "набирати", але скоріш за все ця "маса" не якісна, тут багато залежить від генетики.(я знаю лише одного приблизно із 150 чоловік, кому без "хімії" вдається набирати більш менш якісну масу з таким темпом життя) І ше є куча приємних моментів, які перешкоджають набирати вагу
І головне. Якшо ви ектоморф, і думаєте. шо купивши банку протеїну ви наберете 1.. 2.. 3... надцать кг ваги, ви помиляєтесь.

Востаннє редагував Mexico: 10.11.2009 о 20:55.
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (11.11.2009)
Старий 13.11.2009, 10:30 #1104116   #60
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Взяв отакево :


Приймаю одну дозу після трені
В спортплюсі брав?
Mexico зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:06.