Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Чи можна встановити міжкімнатні двері на нестандартні розміри?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.07.2016, 11:22 #2643054   #1
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Чи можна встановити міжкімнатні двері на нестандартні розміри?

Постало в мене таке питання - чи можна встановити міжкімнатні двері на нестандартні розміри?
Ще коли робив ремонт, упустив дане питання і забув поміряти дверні пройоми. Зараз вже, коли ремонт зроблений, постало питання по встановленню міжкімнатних дверей.
Такі розміри (ширина стіни-газоблобу 8-9 см):
- вітальня 213*101
- кухня 213*92
- ванна 213*74
Хочу поставити дерев'яні двері (не дорогі), чи можлово поставити стандартні дерев'яні міжкімнатні двері під мої розміри? Хто може допомогти чи може знає людей, які можуть прийти виміряти і сказати чи підійдуть стандартні розміри і які саме? Бо, якщо замовляти під мої розміри вийде дорогувато, тому і хочу стандартні.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2016, 03:14 #2645197   #2
maksym12
Учасник
Типово Відповідь: Чи можна встановити міжкімнатні двері на нестандартні розміри?

А з чого ви взяли що дорого? Буде така ж цвна за м2 як і при стандартних і доліплювати чи різати нічого не прийдется.
maksym12 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:13.