Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.09.2012, 20:08 #2026944   #1
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Інтернет провайдер "Колумбус"

оскільки це підприємство стало інтернет-провайдером, такої теми в цьому розділі на знайов, відгуків вже назбиралось багацько, то думаю ця тема буде корисна.
напишу трішки історії. інтернет провайдер Біттернет всіх своїх клієнтів м. Тернопіль передав на Колумбус. веселощі ситуації додало те, що ні Біттернет, ні Колумбус на своїх сайтах не написав ні строчки про "міграцію". добре що хоч з Біттернету оператор поздвонила і пост-фактум повідомила.
в мене самого нет поки працє так само як і працював на Біттернеті... коли були пробеми з нетом на Біттернеті, то я додзвонитись до них міг з трудом. зараз 2 рази пробував додзвонитись на Колумбус, але зрозумів, що це нереально...((
поки я не зможу додзвонитись до Колумбус - доти не буду оплачувати, ну маю я ж якось взнати скільки мені платити, і що я дійсно маю їм платити, і що з біттернету їм таки перевівся аванс який був заплачений.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Naruto (04.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 20:24 #2026957   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
поки я не зможу додзвонитись до Колумбус - доти не буду оплачувати, ну маю я ж якось взнати скільки мені платити, і що я дійсно маю їм платити, і що з біттернету їм таки перевівся аванс який був заплачений.
Платив за кабельне і надивився на той цирк що зараз твориться в Коломбусі.
Для початку тобі треба прийти в їх центральний офіс, на Київській, і переукласти договір, там тобі приємні дівчата вручать кольоровий папірчик де все написано, але будь готовий простояти в черзі пів години.
По тому що краєм вуха підслухав, коли пояснювали людям, то буде 100 Мб інтернетів, 60 цифрових каналів (декодер оплачується окремо) за 110 грн. в місяць. Вся техпідтримка лягає на плечі Колумбуса. Інетпровайдера Біттернет в Тернополі більше неіснує.
 
Подякував(ла):
Ganabis (04.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 21:35 #2027015   #3
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
декодер оплачується окремо
шо і цікавило мене.виходить при підключенні я ще маю заплатити біля 300 грн за декодер?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
будь готовий простояти в черзі пів години
краще почекати поки все внормується і стане на свої місця,потім може підключусь

Востаннє редагував Ganabis: 04.09.2012 о 21:35. Причина: Пізніше додано
Ganabis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 07:09 #2027156   #4
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
(декодер оплачується окремо
Вчора підключився до плану 120 Разом дешевше.
Кабель за підключення - 1 грн.
Декодер (оренда на рік з пролонгацією) - 1 грн.
Ше шото там - 1 грн.
Ітого все підключення інтернету і кабельного 3 грн.

Цифрових каналів 105 штук (ТТБ ТВ4 і ще один тернопільський в аналогу), 6 чи 7 з них в HD
cadaver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ganabis (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 11:27 #2027352   #5
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Платив за кабельне і надивився на той цирк що зараз твориться в Коломбусі.
даних моєї квартири(для оплати кабельного) більше нема в Ощадбанку й там вони просили дзонити на колумбус й розбиратись. Я дозвонитись не зміг, а йти до них в офіс не дуже хочеться, кабельне як показувало так і показує + появилась думка, певно хибна, але всеж "дані про абонентів кабельного вних пропали(під час злиття) і Колумбус надіється, що люди самі про себе повідомлять. а якщо не повідомлять, то Колумбус й не знатиме, що є такі абоненти."
Comix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 12:19 #2027388   #6
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Comix Переглянути допис
даних моєї квартири(для оплати кабельного) більше нема в Ощадбанку й там вони просили дзонити на колумбус й розбиратись. Я дозвонитись не зміг, а йти до них в офіс не дуже хочеться, кабельне як показувало так і показує + появилась думка, певно хибна, але всеж "дані про абонентів кабельного вних пропали(під час злиття) і Колумбус надіється, що люди самі про себе повідомлять. а якщо не повідомлять, то Колумбус й не знатиме, що є такі абоненти."
Я завжди на офісі платив, і от коли останній раз там був то в мене даних не перепитували, значить база абонів кабельного в них не пропала, або пропала частково.
І ще, вони зараз практино нікого відразу не відключать за несплату, я наприклад раз в 3 місяці оплачуюю.
 
Подякував(ла):
Comix (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 12:39 #2027396   #7
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я завжди на офісі платив, і от коли останній раз там був то в мене даних не перепитували, значить база абонів кабельного в них не пропала, або пропала частково.
І ще, вони зараз практино нікого відразу не відключать за несплату, я наприклад раз в 3 місяці оплачуюю.
та ще почекаю до середини вересня й якщо не з'являться дані, то піду до них на офіс, заодно й про цифрове взнаю. Був вчора в брата, то цифрове від Колумбуса дуже порадувало, 100 каналів, відміна якість, переключається канали дуже швидко, ляпота
Comix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 20:51 #2026979   #8
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Незнаю, я нічо не переукладав. Но платив за світло на пошті, і в роздуковці вже є Колумбус, і мій пакет на 100 грн. Буду там оплачувати. А якщо хочуть щоб я шось переукладав, то хай мене повідомлять офіційно.
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
filer (19.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 21:30 #2027010   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
А якщо хочуть щоб я шось переукладав, то хай мене повідомлять офіційно.
Якраз передімною стояли люди із такою позицією. Їм просто рубанули нет і вони, після кількох днів очікування офіційного запрошення та без нету, прийшли і переуклали угоду.

Зливання двох тернопільських контор це ще то шоу.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 21:46 #2027031   #10
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Переуклав договір ще в серпні, 1 вересня включили 100 Мб/с. Глянув сьогодні в терміналі, можу провести оплату по своїй адресі. Напевно спочатку оплачу в Ощадкасі.
Класно би було якби Колумбус запустили сервіс де можна глянути історію платежів і борги. Якщо оплачувати через термінал чи банки, то потрібно перевіряти чи надійшли гроші.
Ну і більше б інфи на офсайті, діло 15 хв і люди поінформовані.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 22:06 #2027051   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Класно би було якби Колумбус запустили сервіс де можна глянути історію платежів і борги.
Ти їх сайт бачив? А сайт Бітера?
Там менеджменту - 0. Якби не монопольне становище ці контори вилетіли б в трубу ще у стадії народження.

Простий приклад: в офісі Колумбуса працює 4 каси, де сидять дуже приємні, спокійні і культурні дівчата. Але здогадатися виділити 3 каси для переоформлення договорів і одну для оплати кабельного (яке триває в середньому 30 секунд) ніхто не здогадався, щоб люди, які не переукладають договора не стояли в черзі.

Алсо, коллцентр Бітера займає площу ~150 квадратів. Там сидить троє людей (вночі один). "Офіс" монтажників займає ~8 квадратів, де передягається, відпочиває а то й обідає 10 людей, які роблять далеко не останню роботу. І чому ж то там текучка кадрів, навіть дивно...
Вибачте за многабукаф.

Востаннє редагував saymon: 05.09.2012 о 16:22. Причина: видалив хилюючу тезу. хай все буде з миром. подальший срач в болоті
 
Подякував(ла):
ColdMineR (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 05:33 #2027148   #12
Berimor
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Переуклав договір ще в серпні,
...
Класно би було якби Колумбус запустили сервіс де можна глянути історію платежів і борги.
У договорі написано, що стан рахунку можна перевіряти на my.columbus.te.ua
Там треба трошки почекати, якось довго запити виконуються, може здатись що воно не фуричить.
Berimor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mr_RAS (06.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 09:51 #2027272   #13
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Berimor Переглянути допис
У договорі написано, що стан рахунку можна перевіряти на my.columbus.te.ua
Там треба трошки почекати, якось довго запити виконуються, може здатись що воно не фуричить.
щось працює... могли б це посилання приліпити на сайт колумбусу...

"ваша позиція в черзі -5, час очікування в черзі складає 25 хв", і так 10 хвилин. в мене таке враження, що там на тех підтримці взагалі ніхто не піднімає трубку.

Востаннє редагував dart: 05.09.2012 о 10:00.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 11:32 #2027359   #14
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
щось працює... могли б це посилання приліпити на сайт колумбусу...
Поки криво працює. Пише, що маю оплатити 400 грн, при тому, що в серпні мав 40Мбіт, а з 1го вересня 100 Мбіт.

ПС. Може хтось не бачив новий сайт Біттера http://www.bitternet.ua/ua/
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 22:07 #2027746   #15
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
ПС. Може хтось не бачив новий сайт Біттера http://www.bitternet.ua/ua/
а тут взагалі нічого нема... <irony>сліди путають?</irony>
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 08:21 #2027203   #16
v_demyak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Ну що, люди, у кого пропав нет з 1 числа, то він вже появився чи ні? а то у мене 5 вже сьогодні а нету ще досі немає...
v_demyak зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BADMENT (08.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 12:46 #2027399   #17
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
Ну що, люди, у кого пропав нет з 1 числа, то він вже появився чи ні? а то у мене 5 вже сьогодні а нету ще досі немає...

в мене аналогічна ситуація(...... вже 3-ій день нема нету(
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 14:01 #2027448   #18
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"



На дату гляньте. А ви кажете вас не проінформували
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 16:40 #2027555   #19
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
На дату гляньте. А ви кажете вас не проінформували
на 05,08,2012 цього не було, спеціально тоді заходив на їхній сайт щоб подивитись. там ще в ті часи таке було, що їхній сайт не для всіх відображався або взагалі падав...
dart зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (05.09.2012), mr_Dream (07.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 18:58 #2027619   #20
andrij17
 
Аватар для andrij17
Thumbs down Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
на 05,08,2012 цього не було, спеціально тоді заходив на їхній сайт щоб подивитись. там ще в ті часи таке було, що їхній сайт не для всіх відображався або взагалі падав...
100% не було
andrij17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:37.