Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Вибір змішувача для ванної

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.02.2015, 21:49 #2513858   #1
granok
Учасник
 
Аватар для granok
Типово Вибір змішувача для ванної

Допоможіть мені в виборі даної речі. Потрібний гарної якості і дизайну. Ось тут знайшов кілька варіантів santer.com.ua Але не можу визначиться остаточно з виробником. Допоможіть будь ласка.
granok зараз поза форумом  
Старий 24.02.2015, 21:56 #2513870   #2
forester7
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

http://www.hansgrohe.ua/ - як варіант...
forester7 зараз поза форумом  
Старий 26.02.2015, 18:09 #2514759   #3
granok
Учасник
 
Аватар для granok
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Цитата
Допис від forester7 Переглянути допис
http://www.hansgrohe.ua/ - як варіант...
А яку саме фирму обрати?

Востаннє редагував granok: 26.02.2015 о 18:37.
granok зараз поза форумом  
Старий 26.02.2015, 20:43 #2514830   #4
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Взяв собі всі змішувачі в ванну Armatura (преміум класу). Поки нарікань нема.
BIMMER зараз поза форумом  
Старий 05.03.2015, 19:25 #2517969   #5
Natasikkk
 
Аватар для Natasikkk
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Я теж послухаю. А ще може хтось підкаже щодо якості Deante та Deante Neo. І чи суттєва між ними різниця?
Natasikkk зараз поза форумом  
Старий 05.03.2015, 20:40 #2518004   #6
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

З власного досвіду можу порадити класичний спосіб відкривання крану. Бо самі колись обрали поворотний ролик, й тепер коли відключається вода не можна ніколи на 100% бути в впевнений що кран до кінця закритий, оскільки він банально не має крайнього положення.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 05.03.2015, 21:38 #2518032   #7
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Grohe, Hansgrohe - класика жанру, якщо дозволяють фінанси, бери. Браку там практично не буває. Польська Арматура - якісно, але застаріло в плані дизайну і ціна на рівні німців уже (хоча є дешеві серії, але там відвертий дешевий Китай) Із середнячків по ціні можеш звернути увагу на Imprese - чеський бренд, непогано і по дизайну і по якості. До речі, в себе у ванній замінив хромовані змішувачі на білі, набагато менше клопоту із постійним заляпуванням корпусу, але це на любителя, як кажуть.

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
З власного досвіду можу порадити класичний спосіб відкривання крану. Бо самі колись обрали поворотний ролик, й тепер коли відключається вода не можна ніколи на 100% бути в впевнений що кран до кінця закритий, оскільки він банально не має крайнього положення.
Що таке "поворотний ролик"?

Востаннє редагував Bondyk: 05.03.2015 о 21:38. Причина: Пізніше додано
Bondyk зараз поза форумом  
Старий 06.03.2015, 06:50 #2518068   #8
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Нема ручки крана в стандартному вигляді. Просто куля з якоі торчить спис, повертаючи з його допомогою кулю по кругу регулюєш потік води
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 07.03.2015, 23:46 #2518756   #9
mhl
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Нема ручки крана в стандартному вигляді. Просто куля з якоі торчить спис, повертаючи з його допомогою кулю по кругу регулюєш потік води
якийсь дивний кран у тебе. В мене всі крани шарові: на боки повертаєш - регулюється температура, напор регулюється підняттям вверх. Відповідно, якщо ручка опущена в низ до упору в будь-якому положенні - кран закритий.
mhl зараз поза форумом  
Старий 08.03.2015, 10:16 #2518845   #10
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
якийсь дивний кран у тебе. В мене всі крани шарові: на боки повертаєш - регулюється температура, напор регулюється підняттям вверх. Відповідно, якщо ручка опущена в низ до упору в будь-якому положенні - кран закритий.
Ти певно дружині вибір просто не довіряв ))) В мене все регулюється трохи іншим способом, а крайнього положення просто не існує )
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 08.03.2015, 10:48 #2518872   #11
mhl
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

В мене в основному спочатку дружина вибирає по дизайну, а потім я приймаю рішення на підставі функціоналу і співвідношення ціна/якість.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Muspell (25.03.2015)
Старий 25.03.2015, 06:56 #2525154   #12
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

А мені подобаеться як зараз роблять не дві ручки - на холодну і гарячу воду, а тільки одніею користуешся так набагато зручніше налаштувати потрібну темпретуру. Якщо не потрібний з довгим краном отакий: симпатичний білого кольору, а так оріентуйтесь на ціну, не беріть найдешевший (в надії єкономії) перевірено через місяць - два будете купувати новий.
Muspell зараз поза форумом  
Старий 25.03.2015, 19:10 #2525375   #13
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Цитата:
Допис від Muspell Переглянути допис
А мені подобаеться як зараз роблять не дві ручки - на холодну і гарячу воду, а тільки одніею користуешся так набагато зручніше налаштувати потрібну темпретуру. Якщо не потрібний з довгим краном отакий: симпатичний білого кольору, а так оріентуйтесь на ціну, не беріть найдешевший (в надії єкономії) перевірено через місяць - два будете купувати новий.
шо, опять реклама сайту?
leyo зараз поза форумом  
Старий 31.03.2015, 17:01 #2527106   #14
Glyx
Учасник
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Цитата:
Допис від Muspell Переглянути допис
А мені подобаеться як зараз роблять не дві ручки - на холодну і гарячу воду, а тільки одніею користуешся так набагато зручніше налаштувати потрібну темпретуру. Якщо не потрібний з довгим краном отакий: симпатичний білого кольору, а так оріентуйтесь на ціну, не беріть найдешевший (в надії єкономії) перевірено через місяць - два будете купувати новий.
не знаю,брав декілька раз самий дешевий-працював як мінімум рік.
Glyx зараз поза форумом  
Старий 31.03.2015, 17:42 #2527129   #15
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Можливо вам повезло, бо мої летіли... на металі єкономлять чи що, бо взяти в магазині той що дорожчий і дешевій, так вони на вагу зовсім різні
Muspell зараз поза форумом  
Старий 24.10.2015, 22:03 #2586492   #16
OksanaG
Учасник
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

дійсно вага це важливий показник якості змішувача
OksanaG зараз поза форумом  
Старий 24.10.2015, 22:26 #2586506   #17
Viktor85
Banned
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Зовсім недавно прийшов час поміняти і наш змішувач, і дуже хотілося знайти модель і якісну, і щоб підходила під інтер'єр ванної кімнати. Переглянувши безліч варіантів я все таки знайшов той змішувач який повністю задовольнив мої вимоги, ще й з наданням довгострокової гарантії ! Обрав двухвентильний змішувач, оскільки він дозволяє більш економно витрачати воду, для мене це актуально, оскільки в квартирі стоїть прилад обліку
Viktor85 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (27.10.2015)
Старий 24.10.2015, 22:48 #2586513   #18
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Цитата Зовсім недавно прийшов час поміняти і наш змішувач, і дуже хотілося знайти модель і якісну, і щоб підходила під інтер'єр ванної кімнати. Переглянувши безліч варіантів я все таки знайшов той змішувач який повністю задовольнив мої вимоги, ще й з наданням довгострокової гарантії ! Обрав двухвентильний змішувач, оскільки він дозволяє більш економно витрачати воду, для мене це актуально, оскільки в квартирі стоїть прилад обліку
Дарма викинув гроші... Пошукай на хфорумі - чувачок продає чудо-насадку, яке єкономить 116% води. Ті 16%, що залишились, можна заливати назад у систему і заробляти гроші.
ternopil1 зараз поза форумом  
Старий 12.12.2015, 21:28 #2599499   #19
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

народ, підкажіть, де в файному місті можна подивитися на змішувачі на кухню. ато до понеділка тре вже шось купити. ремонт підходить до завершення.
leyo зараз поза форумом  
Старий 12.12.2015, 23:35 #2599535   #20
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Вибір змішувача для ванної

Епіцентр. Прийти пощупати попитати.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (13.12.2015)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:49.