Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: Ви знали що те як вдягаємось, має такі наслідки?
Так, знала. Якщо не подобається комусь, хай не дивиться. 1 50.00%
Так, знала. Через те і так вдягаюсь. 0 0%
Ні, не знала. Буду старатись щось змінити в одязі. 1 50.00%
Ні, не знала. Міняти нічого не хочу. 0 0%
Голосували: 2. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Дівчатам/жінкам: просто стосунки, одяг, інше ...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.01.2013, 13:17 #2111157   #21
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Дівчатам/жінкам: просто стосунки, одяг, інше ...

ats295,ти досі не зрозумів?вона ж не про згвалтуванн писала )


Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
о боже. я не про зґвалтування. просто пояснила ссилку на грудній клітці тої молодиці. і вказала на паралель.
Додано через 31 хвилину
Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
а я хочу сказати, що будь-який одяг можна концептуально носити. і більше того, ми щодня робим вибір чи продовжувати думати що відкритий одяг - це сексуальний поклик (ще й неправильний, бо не веде до женячки!) до хижих тварин-чоловіків (теж неправильних, бо вони взагалі грішники і нас не цікавлять). чи можливо, все-таки розслабитись і не пищати з сорому щоразу як хтось зніме майку на публіці, і можливо все-таки не погодимся з "логікою" он-того молодика який оперує з інтелектуальними здібностями кинутого камінчика коли каже що "вона сама напросилась щоб я пускав про неї брудні плітки".
Зрозуміло ,що в ідеалі було б пркрасно якби всі бажаючі ходити голими мали право на самовираження і ніхто їх не ображав і не засуджував за це .Але ж і ті хто не можуть справитись зі своєю хтивістю зваблюються (покидаючи сімї)або беруть силою те що їм не належить також хотіли б мати право на самовираження і це також було б цілком справедливим ,чи не так?

Будемо як барани перетягувати ковдру і виясняти хто правий ,а хто винний чи може кожен зі свого боку дасть крок назад і зробить співіснування одне одного комфортнішим?

Додано через 59 хвилин
Ну цю пісню про те що не варто прогинатись під мінливий світ,і краще хай він прогнеться під нас ми чули ,її напевно чули і ті дівчатка які вже в сво 12 ,будучи сексуально розкутими вчать інших дівчаток цілуватись ,а потім роблять це і ще більше зі всім без перебору і в результаті спиваються чи сколюються .Я не узагальнюю ,існують винятки ,і не завжди поганий старт-це поганий фініш,як і навпаки.Але є закони природи ,фізики ,якщо не хочеш вірити в закони Божі ,які діють і якби ти не хотіла це змінити всеодно завжди щось вилазитиме боком.Якщо ти будеш багато жерти -то будеш товстою,якщо зловживатимеш алкоголем ,то втратиш печінку і розум ,якщо брехатимеш,то втратиш друзів,якщо крастимеш то потрапиш до вязниці,якщо вбиватимеш то сам ризикуєш бути вбитим ,якщо вестимеш розпусне життя ,то матимеш мало шансів на сімейне щастя ну і т.д
Кому ,який виклик ти хочеш зробити,проти кого боротись?

Востаннє редагував Ingenue: 06.01.2013 о 13:17. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 4:
cheesy (06.01.2013), Freeboy (08.01.2013), NzpN (06.01.2013), VITAL_ik (06.01.2013)
Офтопів до посту: 6  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:56.