Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Різниця у віці

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2007, 23:55 #467895   #81
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Різниця у віці

Закоханий у старшу дівчину, я їй ніби подобаюсь, але...не може вона бути зі мною. Мій вік для неї проблема. Каже, що коли мені 18 буде, то тоді вже інша справа буде...
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2007, 23:44 #468686   #82
[Vet]
 
Аватар для [Vet]
Lightbulb Відповідь: Різниця у віці

повір шо тобі буде важко зробити так шоб вона думала про стосунки з тобою на протязі 4 років))) або шоб згадала про них через 4 роки... якось це утопічно, ІМХО вона просто тебе так м"яко вшила. не переживай в тебе ше всього багато попереду, а вона тобі в таких умовах могла дати лише досвід, але і на це в тебе буде ше час, такшо вище голову і вйо - пара років і в тебе похожих буде ше багато, правда таких самих по замовченню бути неможе, але ти перестанеш сприймати це так за певний час, адже життя змусить думати про інше... твоя молодість не є твоїм недоліком - це твоя перевага, бо ти не зробив ше багато помилок
[Vet] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2007, 08:32 #468721   #83
Natash@
 
Аватар для Natash@
Типово Відповідь: Різниця у віці

Хм,різниця в віці...Як помятаю,спочатку все було добре...а потім бачиш,що різні інтереси,поглади на життя...в мої 14, різниця в 8 років справді була відчутна.
п.с Юляся,шо це за теми???Грррр....Виносиш моє особисте життя на публіку
Natash@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2007, 12:31 #468864   #84
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Різниця у віці

на мою думку в тої дівчини (15р.) до нього тільки закоханість, а він немає роботи, і грається, або прікалується собі з друзями, хоча як було сказано "любві всє возрасти покорни", але я сумніваюсь що там щось толкове получиться!
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2007, 12:50 #468883   #85
Sara
 
Аватар для Sara
Типово Відповідь: Різниця у віці

Різниця у віці не є проблемою. коли є спільні погляди, вподобання, і т.п. Адже коли цього немає, то навіть симпатія зникає. Є різні випадки, коли саме почуття пари виводили її та його на один рівень міркувань, поглядів та життя в цілому, але це кращий варіант, до якого доходять мало людей...
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2007, 19:47 #469290   #86
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Різниця у віці

ОДна розумна дівчина не скажу хто9То була Несквік)мені сказала:" Вік значення не бути грати, в залежності від людини та її моральних якостей"
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2007, 22:49 #469484   #87
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Різниця у віці

по темі так по темі
Не зваблюють дівчата, які старші хоча б на 1-2 роки.
Відповідно більше тяготію до менших, якщо дівчині навіть 15, чи 16
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2007, 13:35 #469769   #88
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Різниця у віці

А мені, навпаки, тільки старші на 2-3 роки подобаються
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2007, 13:53 #469795   #89
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: Різниця у віці

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
А мені, навпаки, тільки старші на 2-3 роки подобаються
Чого засмочуєшся? Значить тобі з ними цікавіше, і ти їх розумієш. Отже, за своїм розвитком ти старший за своїх однолітків. Ти молодчина.
Свторювати собі оточення з менш розумних, менш вродливих,менш розвинутих, менш успішних та самостверджуватися за їх рахунок - це прерогатива людей недолугих та несформованих як особистостей.
Tita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2007, 14:43 #469840   #90
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Різниця у віці

Цитата Чого засмочуєшся?
Бо, нажаль, дівчатам молодші рідко подобаються, а якщо і подобаються, то вони не хочуть будувати з ними якісь стосунки.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2007, 16:03 #469934   #91
peppermint
 
Аватар для peppermint
Типово Відповідь: Різниця у віці

Гм. Моїй дывчина 22. Мені на новий рік 33 стукне. Гадаю то все індивідуально.
peppermint зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2007, 17:07 #470032   #92
Avantasia
 
Аватар для Avantasia
Типово Відповідь: Різниця у віці

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Бо, нажаль, дівчатам молодші рідко подобаються, а якщо і подобаються, то вони не хочуть будувати з ними якісь стосунки.
Да да є таке. Правда рідко і трапляються випадки-винятки. Я тільки 2 рази про таке чув. А особисто для мене, то не дуже важливий вік, головне шоб зійтися з людиною і розумітися між собою. Хоча непогана різниця туди-сюди 3 роки вроді.
Avantasia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2007, 21:02 #470294   #93
Sara
 
Аватар для Sara
Типово Відповідь: Різниця у віці

Є люди,які мені подобаються, мені приємно спілкуватись, але як чоловіків (в інтим плані), молодших за себе чогось не сприймаю... для мене вони здаються дитячими, хоча звісно є винятки
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2007, 21:08 #470303   #94
Avantasia
 
Аватар для Avantasia
Типово Відповідь: Різниця у віці

Ну вось )) шо і требуло доказати
Avantasia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2007, 21:13 #470308   #95
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Різниця у віці

людей сприймаю такими як вони є... але різниця у віці наприклад 6 років то для мене вже є забагто, якщо порівнювати з моїм теперішнім віком, тай впринципі я не готова
але є і такі люди з якими є про що поговорити і вони є цікавими хоча є і старшими це ті шо на форумівках були ггг
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2007, 12:14 #470692   #96
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: Різниця у віці

Цитата:
Допис від Sara Переглянути допис
Є люди,які мені подобаються, мені приємно спілкуватись, але як чоловіків (в інтим плані), молодших за себе чогось не сприймаю... для мене вони здаються дитячими, хоча звісно є винятки
Жаль, шо на нашому форумі не ма жінок після 30)) Саме в тому віці жінкам подобаються тільки молодші за них і з суттєвою різницею у віці чоловіки. Десь є і вік чоловіків (не памятаю який саме), коли їх тягне сексуально тільки до старших за себе на років так 5-10 жінок. А от в молодшомі віці, оскільки акселерація жінок така, що ровесниці на років 5 опереджають у розомовому розвитку і не тільки своїх хлопців, звісно ж других тягне до молодших на 5-6 років, щоб почувати себе впевненними. А жінок до старших, шоб було цікаво.
Tita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2007, 12:40 #470718   #97
Natash@
 
Аватар для Natash@
Типово Відповідь: Різниця у віці

Це не таке принципове питання в віці.Більше залежить від самої людини.Серед мої знайомих люди дуже різного віку.З деякими однолітками буває цікавіше спілкуватись ніж з людьми на 7-8 років за мене старших.Але більшість моїх друзів старші за мене на 3-4 роки,така ж зазвичай різниця і в стосунках.
Natash@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2007, 12:48 #470722   #98
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: Різниця у віці

Цитата:
Допис від mal'wa orlyk Переглянути допис
Крім того ти прекрасно розумієш, що є помітна різниця між членом 11-річного і 15-ти річного хлопця.
так значить таки різниця не в віці....
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2007, 13:16 #470748   #99
Sun
 
Аватар для Sun
Типово Відповідь: Різниця у віці

класично хлопець старший
це так нормально
але це не дуже важливо вік
бувають різні випадкии
Sun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2007, 13:33 #470765   #100
So sexy girls
 
Аватар для So sexy girls
Типово Відповідь: Різниця у віці

взагаліто різниця у віці немає абсолютного значення якшо є якісь спільні теми.вподобання і т.д.
Подруга зустрічалась з хлопцем старшим на 13років,розстались страшно паршиво...але протягом всього часу зустрічань їм було дуже класно разом!
So sexy girls зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:33.