Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок на морі (в Україні)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.06.2011, 23:14 #1684348   #61
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Судак чи Залізний порт???

а чому алушту забули?
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 24.06.2011, 23:46 #1684362   #62
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Судак чи Залізний порт???

Цитата:
Допис від Nofelet Переглянути допис
а чому алушту забули?
автор нічьо не питає про алушту


муц, навколо ялти дуже багато зачотних неповторних в криму місць з такими краєвидами що огого і з мінімальною кількість людей. можна добратись катамараном чи катером (наприклад) , але ціни то будуть ппц захмарні . так само як на віп пляжах . тут вже справа в грошах, але судячи з того де відпочивають люди, які немають ліку грошам, там неможе бути зле .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DJ_ST®IKE (25.06.2011)
Старий 25.06.2011, 15:51 #1684693   #63
Stepanovfeo
Учасник
 
Аватар для Stepanovfeo
Типово Отдых в Феодосии и Коктебеле

Почему люди выбирают ФЕОДОСИЮ? Ведь это всего лишь один из множества черноморских городов, ничем особенным не отличающийся. Те же - море, оживление на набережной, огни ночных кафе, аттракционы, музыка кругом, отдыхающий люд...
Только всё зависит от Вашего представления об отпуске на море. Если заранее ознакомиться с тем местом, куда собрались поехать, Вы сможете грамотно распланировать своё драгоценное время, а его всегда не хватает, особенно когда отдыхаешь. Следующая информация поможет Вам сложить пазл под названием «Летний отпуск в Крыму».
Едете ли Вы в отпуск семьёй или группой друзей, в любом случае Вы должны получить от отдыха по максимуму. В Феодосии есть всё необходимое для этого, и даже больше!
Кроме плавания и солнечных ванн, Вы получите здесь комплекс предложений для любознательных, а так же комплекс развлечений на любой спрос.
В Феодосии Вас ожидают: всевозможные экскурсии, ночные клубы, луна-парки, аквапарки, дельфинарий (где кроме дельфинов есть даже пираньи!), катание на водном мотоцикле и банане, полёт на парашюте над заливом (парасейлинг), морские прогулки на катере, дискотеки на теплоходе в открытом море, пеший поход по Кара-Дагу (седой бродяга, потухший вулкан)...
Продолжительность путешествия по Кара-дагу - 4 часа, и Вы обязательно запомните эти четыре часа на всю жизнь. К Кара-Дагу можно отправиться и морским путём, высадиться с катера на пляж в заповедной зоне, где темно-серая галька размером одна в одну, мидии с ладонь, чудесной красоты подводный мир...
И это ещё не экстрим. Для любителей острых ощущений специально припасён сюрприз. Именно здесь, в Феодосии, находится легендарная гора Клементьева (среди бывалых – просто Клемуха), Мекка планеристов парапланеристов, дельтапланеристов… да и вообще всех «летунов»! На Клемухе есть возможность взять снаряжение напрокат и полетать под крылом в тандеме с инструктором.
Самостоятельные прогулки по городу дадут Вам возможность сделать собственные открытия, - такие, о которых Вы даже не догадываетесь (о которых даже можем не знать мы сами).
В нашем городе Вы найдёте возможность, как спокойного времяпрепровождения, так и отдыха с адреналином!
Вот мы и подошли к самому секретному! Дело в том, что в Феодосии находится штаб-квартира Федерации Воздухоплавания Крыма. Если сделать телефонный звонок тем ребятам, то сто процентов из ста, что Вы сможете договориться о полёте на воздушном шаре. Вы представляете, что это такое? Да нет, это надо только попробовать!
А какое впечатление этот город оставил у Вас?






Stepanovfeo зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 20:27 #1684915   #64
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Отдых в Феодосии и Коктебеле

Цитата:
Допис від Stepanovfeo Переглянути допис
Почему люди выбирают ФЕОДОСИЮ? Ведь это всего лишь один из множества черноморских городов, ничем особенным не отличающийся. Те же - море, оживление на набережной, огни ночных кафе, аттракционы, музыка кругом, отдыхающий люд...
Только всё зависит от Вашего представления об отпуске на море. Если заранее ознакомиться с тем местом, куда собрались поехать, Вы сможете грамотно распланировать своё драгоценное время, а его всегда не хватает, особенно когда отдыхаешь. Следующая информация поможет Вам сложить пазл под названием «Летний отпуск в Крыму».
Едете ли Вы в отпуск семьёй или группой друзей, в любом случае Вы должны получить от отдыха по максимуму. В Феодосии есть всё необходимое для этого, и даже больше!
Кроме плавания и солнечных ванн, Вы получите здесь комплекс предложений для любознательных, а так же комплекс развлечений на любой спрос.
В Феодосии Вас ожидают: всевозможные экскурсии, ночные клубы, луна-парки, аквапарки, дельфинарий (где кроме дельфинов есть даже пираньи!), катание на водном мотоцикле и банане, полёт на парашюте над заливом (парасейлинг), морские прогулки на катере, дискотеки на теплоходе в открытом море, пеший поход по Кара-Дагу (седой бродяга, потухший вулкан)...
Продолжительность путешествия по Кара-дагу - 4 часа, и Вы обязательно запомните эти четыре часа на всю жизнь. К Кара-Дагу можно отправиться и морским путём, высадиться с катера на пляж в заповедной зоне, где темно-серая галька размером одна в одну, мидии с ладонь, чудесной красоты подводный мир...
И это ещё не экстрим. Для любителей острых ощущений специально припасён сюрприз. Именно здесь, в Феодосии, находится легендарная гора Клементьева (среди бывалых – просто Клемуха), Мекка планеристов парапланеристов, дельтапланеристов… да и вообще всех «летунов»! На Клемухе есть возможность взять снаряжение напрокат и полетать под крылом в тандеме с инструктором.
Самостоятельные прогулки по городу дадут Вам возможность сделать собственные открытия, - такие, о которых Вы даже не догадываетесь (о которых даже можем не знать мы сами).
В нашем городе Вы найдёте возможность, как спокойного времяпрепровождения, так и отдыха с адреналином!
Вот мы и подошли к самому секретному! Дело в том, что в Феодосии находится штаб-квартира Федерации Воздухоплавания Крыма. Если сделать телефонный звонок тем ребятам, то сто процентов из ста, что Вы сможете договориться о полёте на воздушном шаре. Вы представляете, что это такое? Да нет, это надо только попробовать!
А какое впечатление этот город оставил у Вас?





нічого протів Феодосії немаю місто потроху розбудовується орігінально на пляжі коли біля нього поьїзд їде але все залежить від погоди буває холодна і грязна вода в морі!
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 20:32 #1684917   #65
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Судак чи Залізний порт???

Цитата
Допис від Зірочка Переглянути допис
В Судаку дуже багато росіян і білорусів відпочиває, українців набагато менше. В залізному порті 75 % точно українці)
дісно якщо довго відпочиваєш то російська втомлює!

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від muTs Переглянути допис
повністю підтримую все, що ти написала, крім Ялти, народу там забагато та й ціни вже аж занадто кусаються.
Судак - ідеальний варіант в Криму - імхо)
біля судака ще є багато сіл це хто любить спокій!

Востаннє редагував Nofelet: 25.06.2011 о 20:32. Причина: Пізніше додано
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 20:36 #1684926   #66
KIKO
Активний учасник
 
Аватар для KIKO
Типово Відповідь: Судак чи Залізний порт???

Скажіть, чим найкраще з Тернополя добратися до Судака (не машиною)?

В Одесі хто відпочивав? Варто туди їхати?
KIKO зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 20:37 #1684928   #67
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Куди поїхати на море влітку.І хто де був діліться враженнями.

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
не підкажете які зараз ціни/умови в Затоці?
в мене враження від затоки спортили комарі їх там по 1000 на одного отдихайку і ціни зараз космос на все вдобавок найближчий тиждень дощі!
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 25.06.2011, 23:09 #1685084   #68
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Судак чи Залізний порт???

Цитата:
Допис від KIKO Переглянути допис
Скажіть, чим найкраще з Тернополя добратися до Судака (не машиною)?

В Одесі хто відпочивав? Варто туди їхати?
в сімферополь поїздом, а там маршрутки/автобуси кожних 15 хв відчалюють . колись їхала авто, то було досить важко і на ночовочку в готелі також лишні витрати .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
taras008 (13.07.2011)
Старий 25.06.2011, 23:53 #1685107   #69
COLIN
 
Аватар для COLIN
Типово Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Всім Hello ) зібрались їхати на відпочинок в Крим. і стою одного разу на сервісі- підходить мужчина і питає чи не чув я нічого про особливості переїзду посту ДАІ в КРАСНОПЕРЕКОПСЬКУ? мол, там з затонованими вікнами не проїдеш-заставляють здирати з передніх вікон...зразу і станцію собі там оформили для таких послуг ))
я чесно кажучи в шоці був
може хто вже вернувся звідти- то поділіться якимись думками.. заодно якою дорогою добре їхати і т.д.. буду вдячний!!!!
COLIN зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 00:14 #1685115   #70
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

минулого літа їздив, ніразу ніхто за вікна не чіплявся, даї там тьма, стоять чуть не кожних пів кілометра, але без причини мене не пиняли. 2 рази за перевищення зупинили, але то таке, сам винен. Пожалів шо не мав антирадара. Тай думаю заставити не пають права здирати ту плівку, а це тільки про лобове скло мова йшла? чи про бокові також
Andriy81 зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 00:41 #1685126   #71
COLIN
 
Аватар для COLIN
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

про лобове нічого не говорив.. питався за бокові передні )
P.S скільки приблизно км в одну сторону получається???
COLIN зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 01:56 #1685136   #72
maxz
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Цитата:
Допис від COLIN Переглянути допис
про лобове нічого не говорив.. питався за бокові передні )
P.S скільки приблизно км в одну сторону получається???
1200-1300km
maxz зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 09:38 #1685200   #73
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Цитата:
Допис від COLIN Переглянути допис
про лобове нічого не говорив.. питався за бокові передні )
P.S скільки приблизно км в одну сторону получається???

з Тернополя в Судак 1160
Andriy81 зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 10:44 #1685241   #74
Sago
 
Аватар для Sago
Типово Відповідь: Отдых в Феодосии и Коктебеле

Мені особисто сподобалося в вас там відпочивати. Гарне старе місто.
Поїзди попри пляж їздять, то трохи ржачно виглядає, ніби іграшкова залізна дорога ))
Гарна набережна, ввечері є на що подивитись - багато усіляких виступаючих на набережній збираються.
Я би ще раз з задоволенням до вас з'їздив, але мене Алушта перехоплює постійно )))

пс. Для тих хто не був - бажано знати, що на пляжах мілка галька. Піску нема ))) Але мені більше сподобалося ніж на піску - і массаж безкоштовний і пісок в писок не лізе ))

Востаннє редагував Sago: 26.06.2011 о 19:53.
Sago зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 12:17 #1685290   #75
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Отдых в Феодосии и Коктебеле

Цитата:
Допис від Sago Переглянути допис
Мені особисто сподобалося в вас там відпочивати. Гарне старе місто.
Поїзди попри пляж їздять, то трохи ржачно виглядає, ніби іграшкова залізна дорога ))
В 2х метрах від колії кафешки стоять.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 19:06 #1685483   #76
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Цитата:
Допис від COLIN Переглянути допис
Всім Hello ) зібрались їхати на відпочинок в Крим. і стою одного разу на сервісі- підходить мужчина і питає чи не чув я нічого про особливості переїзду посту ДАІ в КРАСНОПЕРЕКОПСЬКУ? мол, там з затонованими вікнами не проїдеш-заставляють здирати з передніх вікон...зразу і станцію собі там оформили для таких послуг ))
я чесно кажучи в шоці був
може хто вже вернувся звідти- то поділіться якимись думками.. заодно якою дорогою добре їхати і т.д.. буду вдячний!!!!
так ситуація не тільки в криму є тест на світопровідність якщо в нормі то без проблем якщо ні то попав на бабки 140 грн було раніше!
Nofelet зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 20:06 #1685506   #77
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Зараз відновили стаціонарні пости ДАІ
отож варто і на них "розраховувати" (((
Звернув увагу що в АРК їх реально навалили,
якщо проаналізувати перелік то дивно що їх там аж 4
а по інших областях 1-2,а то і взагалі нема (як в нас!),
винятком йде Киїська область там також завал.
хамід зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 20:11 #1685514   #78
dunkan11
Banned
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

при виїзді з криму мене зупиняли я не зупинився
dunkan11 зараз поза форумом  
Старий 26.06.2011, 23:04 #1685604   #79
AVANAR
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Майте на увазі ще таке
http://www.segodnya.ua/news/14262130.html
судячи зі всього я на таких нарвався 6 років назад, правда за 30 грн. видали мені сертифікат відповідності, хоча плівка мала більше ніж 50% затемненності.
AVANAR зараз поза форумом  
Старий 27.06.2011, 00:02 #1685614   #80
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Поїздка автомобілем в Крим (судак). Є питання..

Теж на тижні їду, в Феодосію.
Кажуть ще шо краще мати з собою справку з ДАІ, про рівень вихлопу, (чи як там правильно) ато там міліція в купі з екологічною поліцією можуть причепитися...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:16.