Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.09.2007, 12:19 #409033   #1
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал, який незабаром буде продаватись в "Книжковій хаті". Особисто я його частково уже переглянула, мені сподобався, тому раджу і вам його почитати.
Золота Доба (серпень)
Якщо тобі не вистачає чтива українською і про українське – серпневий номер літературно-мистецького журналу “Золота доба” шукає свого читача!

ЕММА АНДІЄВСЬКА: Я ЛІТАЮ НА РЕАКТИВНІЙ МІТЛІ!!!
“Я не НьюЙоркська група!!! Стрілятиму всіх, хто мене до неї зараховуватиме!”

ПЕРЕКОТИ-ПОЛЕ У ВАРШАВІ. ПОЗА ЧАСОМ.
...Дивовижно те, що на стадіоні було дуже мало наших однолітків з покоління пепсі: були старші, значно старші, старі (які бачили концерт 68го року) та молодші, що прийшли з батьками і з дідами. Мабуть найатмосфернішим переживанням стала пара старих у мене за спиною. Вони весь концерт трималися за руки, тихенько перетупувалися на місці, підспівували зі зльозами на очах і чекали на Сетісфекшин. Коли дочекалися, я думала, помруть: бабця підстрибнула на місці, заплакала і почала несамовито горлати «Ай кен гет ноу сетісфекшин!». Це було щось!

В’ЯЧЕСЛАВ БРЮХОВЕЦЬКИЙ: “В ІДЕАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ МАЛИ БУТИ ТРИ БАЗОВІ ПРЕДМЕТИ: МОВА, МАТЕМАТИКА І МУЗИКА...”
...«Хороший американський університет (недержавний, тому що державні університети трошки слабші – фінансово) подібний до невеликої кімнати: от там є вхід, а отам вихід. Ти входиш сюди і можеш по цій кімнаті хоч десять років ходити, хоч п’ятнадцять... Плати гроші, і вчи по одному курсу на рік. Якщо нема грошей – старайся якомога швидше одержати знання і диплом на вихід. А радянський університет дуже регламентований, його спрямування – підготовка вузькокваліфікованого фахівця. Був свого часу Інститут інженерів водного транспорту – тобто випускник може працювати тільки на водному транспорті. На заводі чи на залізниці він вже не може...”

КАМА СУТРА З САЛОМ. РАДЯНСЬКА ТА ПОСТРАДЯНСЬКА.
...Щоб продемонструвати, що у його оповіданнях немає нічого страшного, Покальчук жваво взявся читати уривки своєї прози. Чомусь в уяві непереборно зринав образ дідуся, що читає дітлахам казку. Пако випускав найслизькіші місця (скорочував), тож, нам, столичним, зіпсутим творами Ульянова чи Дністрового, а також візіями з УЛП, і справді, в «Кама сутрі» не ввиділося нічого страшного. А от східняки, судячи зі слів Юрка, з деякою недовірою поставилися до подібних шедеврів...

ШЕШОРИ НА ХВИЛЯХ БУГУ!
...Щодо лендарту, то за ним, на відміну від минулорічного фесту, не треба було далеко ходити. Одразу при в’їзді неможливо було не помітити здоровенну дерев’яну жабу, що розляглась на пагорбі з метою прийняття сонячних ванн. Численні лендартові композиції розцяткували береги Бугу, але описувати їх – справа невдячна, тому що зрозуміти, що це таке і з чого зроблене, що символізує і чому висить/лежить/стоїть саме тут, вдавалося не завжди. Але ефект від такого поєднання – людської фантазії і природних матеріалів – був неймовірним, наче вливаєшся в довкілля, стаєш його частинкою, хоч насправді ти лише ступаєш по траві і споглядаєш плин течії річки…

ЦАРЕВБИВЦІ АБО ШІСТЬ СМЕРТЕЙ ОЛЕКСАНДРА ІІ.
...Ареною для наступної спроби ліквідації монарха став Зимовий палац. До лютого 1879 р. столяр­червонодеревщик Степан Халтурін із законспірованої квартири, де Кибальчич та Ісаєв виготовляли вибухівку, під виглядом пакетів із їжею проніс до палацу більше 45 кг динаміту. 5 лютого стало відомо, що Олександр ІІ очікує на обід племінника, принца Баттенберзького. Все було продумано до дрібниць – над льохом, де у скрині зберігалася вибухівка, розташовувалася гауптвахта з солдатами Фінляндського полку, а безпосередньо над нею – їдальня. О шостій годині по обіді Халтурін підпалив ґніт, який вів до скрині, і зумів непомітно пройти повз охорону і вийти на площу, де на нього вже чекав Желябов. Незабаром у Зимовому палаці пролунав потужний вибух...

МАТЮК ЯК ЯВИЩЕ: ЛІТЕРАТУРНЕ ТА НЕЛІТЕРАТУРНЕ.
…Коли мова йде про літераторів, то вирішується лише питання, наскільки умовною буде умовність.
Ну, тобто, прихильники ненормативного ніби кажуть: давайте позначимо сонечко колом. А їхні опоненти відповідають: ні, давайте позначимо сонечко трикутником, це не так відверто….

“ГОЛОМОЗІ” В ЗАКОНІ
…Є у цій ситуації ще одне «але», яке особисто мене занепокоїло найбільше. Дозвіл місцевої влади. Коли директора фестивалю Дмитра Кисельова запитали про цей слизький момент, він спокійно відповів, що з владою у них стосунки нормальні, вони взаємодіють і ніхто не стає на заваді проведення подібного заходу. Навряд чи севастопольським керманичам не відомо, що таке «Рунний посох». Яка дивна вибірковість кримської влади! Вони протестують проти «насильницької українізації», проти показу у школах документальних фільмів про УПА, але, в той же час, спокійно дозволяють не тільки існувати, але й проводити забави організації, яка закликає до знищення етнічного населення Криму...

....А також інші репортажі, рецензії на книжкові новинки, роздуми та пошуки. А ще – зібрана разом творчість чотирьох справжніх мужчин, гарна, настояна творчість. Вони вже не діти, і тому літературні експерименти лишилися позаду: Сергій Татчин, Тарас В’єнц, Марко Лисиця і Максим Солодовник говоритимуть про те, що болить, і те, що лишає приємний щем.

Серпневий номер журналу “Золота доба” – на ятках з українськими книжками на Петрівці.
А також по Україні у мережі "Книжковий супермаркет"
А також з вересневого номеру у книгарні "Смолоскип"
Передплатний індекс: 96448
З питань співпраці, матюків чи подяк у бік редакції:
Публіцистика: dutan.kymel@gmail.com
Творчість: sjomenebo@gmail.com
Найголовніший голова видання: info@goldenage.com.ua

Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2007, 23:05 #410459   #2
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

невже нікому не цікаво?
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2007, 08:17 #410524   #3
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

та чому ж ні, цікаво. просто пост - в чистому вигляді анонс, котрий не передбачує жодних дискусій і суперечок. почитали, взяли до уваги. як з"явиться в КХ - гляну.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2007, 11:33 #410680   #4
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

недавно??
вже давно слідкую у ЖЖ однієї дами, що готовить цей журнал, за розбитком ЗД, їхніми проблемами і т.д.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2007, 17:41 #411261   #5
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
недавно??
вже давно слідкую у ЖЖ однієї дами, що готовить цей журнал, за розбитком ЗД, їхніми проблемами і т.д.
ти про Настю? Це уже буде третій номер, разом з презентаційним. Але в Тернополі він реалізовується ось на днях.
От ще скоро буде презентація в АРТ-Шинку. Про це пізніше детальніше розкажу. А поки тільки можу сказати, що от-от на днях можна буде вже його купити.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2007, 17:16 #413282   #6
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Мала,
так про неї.
як треба то можу дати лінк на її жж.

напиши потім про презентацію.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2007, 10:25 #413838   #7
Silence_Liza
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Ma1a, а зможеш повідомити, коли він з'явиться в "КХ"?
Silence_Liza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2007, 13:43 #414095   #8
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Мала,
так про неї.
як треба то можу дати лінк на її жж.

напиши потім про презентацію.
я буваю на її жж, тому не потрібно. обов"язково напишу коли, як де і що. а то поки всі факти не відомі, тай наврочити не хочу.
Цитата
Допис від Silence_Liza Переглянути допис
Ma1a, а зможеш повідомити, коли він з'явиться в "КХ"?
добре напишу. примірники будуть там в обмеженій кількості, то переживаю, щоб всім вистачило.
від себе скажу, що мені журнал дуже подобається. очікуємо його в Тернополі разом.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2007, 23:42 #417847   #9
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Цитата І ось, прекрасні новини: "Книжкова хата" в Тернополі відмовилася від реалізації ЗД. Їм наш контракт не підходить. Я все розумію, але я анонсувала нас у них на сторінках журналу. Надіслала їм журнали та документи. От професіонали, блін. Самі не знають, що хочуть - спершу дають згоду, а потім... І не попередили, нічого.
http://gohatto-n.livejournal.com/145978.html
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2007, 23:25 #424962   #10
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Так, Іриска, таке було. Але вони як дружньо посварились, так і дружньо помирились, знайшли якесь логічне зерно.Тому переживати немає за що. Незабаром очікуйте Золоту Добу в Книжковій Хаті.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2007, 22:48 #426660   #11
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Де придбати Золоту Добу і як усі задовбали...

Система реалізації працює прямо зашибєзно.
Вчора почали сваритися з Книжковим супермаркетом. Виявилося, що журнали вони то взяли, але ті потраплять на прилавки чомусь аж на тому тижні. А вересневий номер попросили принести.... після 15го жовтня. Ну і?... Я розумію, що ми пишемо "о вєчном", але останні номери були якраз такі.... такі, що вересневий номер у жовтні уже буде неактуально.
З "Книжковою хатою" у Тернополі розібралися. Шеф надіслав їм купу всього, в тому числі і "Золотой век", а вони налякалися, що їх змушують це продавати. ОСь і заартачилися. Подзвонила, пояснила, що то в рекламних цілях...
У Одесу та Херсон, вочевидь, листи просто не дійшли. Ура нашій пошті! Відправили по-новій.
Але... Я з*ясувала список міст, де ми є на реалізації (нас замовили тамтешні розповсюдники). В яких саме точках продається журнал - без поняття, бо мала тільки адреси реалізаторів, а не роздрібних точок. Між тим, найбільше нас... у ДОНЕЦЬКУ! Журнал замовило цілих два незалежних реалізатори.
Ще ми є...
в Кривому Розі
Харкові
Черкасах
Полтаві
Калуші
Я ось не знаю.... Чи хоч хтось в донецьку хоч колись купить україномовний журнал

Востаннє редагував Ma1a: 20.09.2007 о 22:52.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 08:26 #426723   #12
Silence_Liza
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

так замовили ж
так хай же спробують ж не розкупити ж!
Silence_Liza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 22:50 #427412   #13
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

розкуплять,серед моїх знайомих бажаючих багато, а примірників дуже мало. мені мають прийти по пошті, подаровані Настею примірники. от уже дочекатись не можу.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2007, 17:52 #429826   #14
iren
 
Аватар для iren
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

купила в книжковій хаті, Назар довго бігав поки надибав тама вона коштує 12 грн.
правда купила поки тільки один номер, липневий... на серпневий грошей не вистало бо придбала ще антологію двотисячників та збірочку Білоцерківець
iren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2007, 22:05 #430065   #15
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

Цитата:
Допис від iren Переглянути допис
купила в книжковій хаті, Назар довго бігав поки надибав тама вона коштує 12 грн.
правда купила поки тільки один номер, липневий... на серпневий грошей не вистало
які враження?
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2007, 23:05 #436922   #16
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

10 листопада - орієнтована дата презентації Золотої Доби в АРТ-Шинку. Детальніше пізніше.Очікуйте
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2007, 08:30 #459502   #17
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

10 листопада відбудеться презентація Золотої Доби в арт-шинку. Привозять з собою групу "Писана торба" та кількох авторів

Востаннє редагував Ma1a: 01.11.2007 о 20:48.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2007, 20:48 #461931   #18
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

http://zolota-doba.livejournal.com/ блог Золотої Доби
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 19:30 #465534   #19
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Золота Доба-Недавно з"явився у нас новий літературно-мистецький журнал

В суботу 10 листопада, об 18:00 в "Арт-Шинку" (над ставом, біля нічного клубу "Максим") відбудеться презентація нового літературного-мистецького журналу "Золота Доба"(м. Киїів).
В програмі:
1) презентація самого журналу, розмова з редакторами;
2) читання поезії поетами та письменниками, які публікували на сторінках журналу;
3) чарування на рунах і магічних картах;
4) виступ гурту "Писана торба" (м. Киїів, жанр: блюз);
не пропустіть.
детальніше про саме видання: http://zolota-doba.livejournal.com/
вхід безкотовний, до речі
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:23.