Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: За кого б Ви проголосували в 163 окрузі?
Бойко Катерина Михайлівна 6 9.23%
Вихрущ Анатолій Володимирович 8 12.31%
Дзендзель Андрій Юрійович 1 1.54%
Іваненко Михайло Миколайович 2 3.08%
Кайда Олексій Петрович 11 16.92%
Ковалик Іван Ігорович 12 18.46%
Пастух Тарас Тимофійович 31 47.69%
Романків Ігор Петрович 5 7.69%
Хацановський Іван Станіславович 1 1.54%
Шевченко Андрій Анатолійович 2 3.08%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 65. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.10.2014, 21:38 #2461731   #61
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Я його не знаю, але його знає Притула, якому я довіряю і рекомендація кого для особисто для мене багато чого варта.
А він крім рекомендації наводив якісь аргументи? Це ж політика, людина має пояснити свою позицію, які закони готує подавати на голосування і т.д. Нема ніц, голосуйте бо так сказав Притула, він розумний мужик за вас подумав і рішив.
Насмішили соцопитування, Ковалик самий скромний
pberit зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 03:32 #2461776   #62
elllli
Banned
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дивись Пантеро ти вже нам президента вибрала, ще вибереш депутата і жалітися не буде на кого, суто на себе.
Це я вам президента вибрав. Це я голосував за Порошенка. Думав, що буде по іншому але маємо те що маємо і виправити свою помилку я не можу.
А тепер я вас хочу спитати, ви зможете виправити свою помилку, якщо обрана вами партія чи кандидат будуть робити зовсім не те, на що ви сподіваєтеся?
Бо я так бачу, що всі ви скоро будете на моєму місці і будете незадоволені тим, за кого проголосували. А можливо і до геть і ганьба справа дойде....
elllli зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (23.10.2014)
Старий 23.10.2014, 04:47 #2461778   #63
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

я навіть трохи радію,що по мажоритарці не голосуватиму,а тільки по списку, в нас на окрузі може навіть гірша срака, ніж в вас)

по 163 нема жодних нормальних соцдосліджень, жодна порядна фірма таких не проводила, а якщо проводила, то тільки закриті, всі інші є фейками і джинсухою від самих кандидатів.
тепер по кандидатах.
Пастух. Переваги:
більшість моїх знайомих відгукується про нього добре і запевняють, що чувак справді хороший. Поїхав на Схід добровольцем. Місцевий.
Нейтральне (самі вирішуйте, чи добре, чи зле): його підтримують Самопоміч, Громадянська Позиція Гриценка, кілька громадських діячів і сілебрітіз, в тому числі Притула.
Негатив: колишній унпіст, якщо вони взагалі бувають колишніми. Хоча, за словами людей, котрим не маю підстав не довіряти, кажуть, що найадекватніший з усіх колишніх УНПістів. Працював головою РДА за Януковича і не йшов у відставку, тобто співпрацював з режимом. Не має досвіду законотворення, але має досвід роботи у виконавчій владі на місцях.

Кайда. Переваги: стабільна присутність на сесіях і голосування за всі закони, які вимагає ухвалити громадськість. Під час розстрілів на Інститутській 20-го лютого є багато фоток, де він з іншими виносить з передовоїранених і убитих протестувальників.
Нейтральне: свободівець (для когось це добре, для когось дуже зле). Автор 85 законопроектів: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt2/rep...SON=4434&SKL=8 , 65 запитів http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/w...8&kod8011=4434 - якої вони якості і чи є в них сенс, кожен може вирішити сам. Взагалі один з найактивніших депутатів. Його підтримує Блок Порошенка.
Недоліки: немісцевий. Після перемоги біатлонної збірної на Олімпіаді, його жінка (Олена Підгрушна) отримала квартиру, а сестри Семиренки - ні, хоча мали отримати всі. Доказів, що завдяки йому отримала Підгрушна квартиру - нема, но осадок то остался, як кажуть.

Ковалик. Про цього чоловіка взагалі нічого не знаю, якщо чесно, але те, як він веде кампанію, і як це робить його партія, залишає бажати кращого. Як розумію, він активіст, але кому-кому, а активістам такою чорнухою займатися явно не личить.


Про інших не бачу сенсу писати. Вибирати вам.
nacho one зараз поза форумом  
Подякували 3:
bbgon (23.10.2014), pberit (23.10.2014), Rasalhague (23.10.2014)
Старий 23.10.2014, 08:17 #2461800   #64
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата
Допис від elllli Переглянути допис
Це я вам президента вибрав. Це я голосував за Порошенка. Думав, що буде по іншому але маємо те що маємо і виправити свою помилку я не можу.
А тепер я вас хочу спитати, ви зможете виправити свою помилку, якщо обрана вами партія чи кандидат будуть робити зовсім не те, на що ви сподіваєтеся?
Бо я так бачу, що всі ви скоро будете на моєму місці і будете незадоволені тим, за кого проголосували. А можливо і до геть і ганьба справа дойде....
Ну хоч хтось визнав, для форуму це фактично подвиг. Кожен з нас голосуючи бере на себе відповідальність, якщо це буде помилка виправити її буде не можливо. Але все ж ризик бути не задоволеним кандидатом який зараз депутат мабуть важче ніж людиною про яку нічорта не знаємо.
Головне щоб люди зрозуміли - чи по спискам чи по мажоритарці ми обираємо народного депутата, він не має робити щось для Тернополя, він приймає закони для всієї України. Ну попадають звісно закони суто для тернопільщини, як статус міста обласного значення і т.д. Але в основному закони для всієї країна, для міста є міський голова.
pberit зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 12:46 #2461947   #65
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Я його не знаю, але його знає Притула, якому я довіряю і рекомендація кого для особисто для мене багато чого варта.
Притула Креаторбуд теж рекомендував - нагадати, хто дальній пляж забудовує?
доречі, прослідковується зв*язок між Притулою і УНП - то Гуда, то Пастух)

цитата з інерв*ю Притули:
Цитата Тарас завжди допомагав мені з концертами, підтримував фінансово «вар’ятів»..
тобто реально, він зараз віддає борг - як відома публічна особа з позитивним іміджем, піарить Пастуха - відробляє інвестиції
не применшуючи всіх заслуг Притули, не можна сліпо довіряти піарщикам

про Пастуха - вже не від одних чула, що він зараз не в зоні бойових дій, а в Києві на курсах
одна внутрішньоштабна соціологія свідчила, що основні конкуренти це Кайда і Ковалик
але, звісно, не факт, що опитування проводилось правильно

Востаннє редагував Dinara: 23.10.2014 о 12:53.
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 4:
Пантера (23.10.2014), oliver (23.10.2014), Rasalhague (23.10.2014), SNIZHOK (23.10.2014)
Старий 23.10.2014, 12:56 #2461950   #66
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Так, я не поняв!!! Що за бардак в моїй темі?

Ви тут вираховуєте переможця а НЕ РОБИТЕ СВІЙ ВИБІР!! Рейтинги-херейтинги.. Так, звичайно хочеться проголосувати за переможця і не відчувати себе лузером. Те що потім будете плюватись - питання десяте.

А що вам заважає проголосувати за ту людину яку ви вважаєте достойною?
roots зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 13:05 #2461953   #67
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата
А що вам заважає проголосувати за ту людину яку ви вважаєте достойною?
чого в голосуванні тільки обрані, а не всі кандидати ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 13:10 #2461954   #68
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
А що вам заважає проголосувати за ту людину яку ви вважаєте достойною?
А ну розкажи, як можна людину, яку не знаєш особисто вважати достойною, чи нє? Любе, що робиться можна списати на піар.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 13:13 #2461955   #69
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
чого в голосуванні тільки обрані, а не всі кандидати ?
Щось заважає сказати що "я буду голосувати за Максимова/Муца/Прошкіна" тому що він ... бла-бла-бла.?

А якщо серйозно то це моя тема і моє опитування. Що хочу то роблю

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А ну розкажи, як можна людину, яку не знаєш особисто вважати достойною, чи нє? Любе, що робиться можна списати на піар.
Мої критерії простенькі і описані в першому дописі цієї теми

Востаннє редагував roots: 23.10.2014 о 13:14. Причина: Пізніше додано
roots зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 13:27 #2461964   #70
elllli
Banned
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну попадають звісно закони суто для тернопільщини, як статус міста обласного значення і т.д. Але в основному закони для всієї країна, для міста є міський голова.
Ми взагалі не з тих позицій виходимо в обранні депутата. Порошенко по любому буде робити реформи і залучить до цієї справи парламент і тих кого ми оберемо. Але що то за реформи? Він збирається робити децентралізацію влади і покладається на це як на панацею.
Сама децентралізація річ може і прогресивна, але воно дасть толк лише при справедливій судовій владі і справедливих податках, особливо для малого бізнесу.
Децентралізація при азаровському податковому кодексі і наших "справедливих" судах це буде катастрофа для держави.
В протистоянні малого бізнесу і олігархійних груп останні обов"язково перетягнуть ковдру на себе, оскільки малий бізнес вибори не фінансує і його інтереси в парламенті не будуть представлені.
Якщо чесно малому бізнесу працювати не вдасться, то він так і залишиться в тіні і місцеві бюджети будуть фінансуватися середнім і великим бізнесом і ми отримаємо те ж саме, що зараз, а саме, що більшість громадян не відчує покращень буде ховатися від податків і буде в опозиції до всієї державної машини.
Це фактично азаровська модель економіки. І будемо мати те. що мали при Януковичі, тільки без Януковича.
Тепер дивіться звідки фінансування у всіх наших партій і розкручених мажоритарників і прогнозуйте подальший розвиток подій. Я прогнозую, що буде поділ людей на 2 сорти.
1. Хто примазався до сисеми і став чиновником з нормальною зарплатньою (нехай навіть і не бере хабарів) і олігархійні групи і ті хто їх обслуговує і з їх рук годується, плюс депутати.
2. Усі інші громадяни, пенсіонари, лікарі, вчителі, малий бізнес, прості робітники і інші невдахи, які не змогли присосатися до нової адміністративної машини і будуть ледь виживати як і зараз.

Востаннє редагував elllli: 23.10.2014 о 13:33.
elllli зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 13:30 #2461972   #71
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата А якщо серйозно то це моя тема і моє опитування. Що хочу то роблю
в такому випадку недоцільно щось запитувати, коли варіанти обмежені.

от дінара згадала про представника "громадської позиці" ландяка ? чим він завинив ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 13:33 #2461974   #72
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
от дінара згадала про представника "громадської позиці" ландяка ? чим він завинив ?
Ландяк не йде по 163 окрузі! Хоча можеш в бюлетені його дописати
roots зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 14:54 #2462037   #73
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Вибачаюся за офтоп, але скажіть будьласка, якого х*я кусок дружби(район ТНЕУ) і кутківці віднесли до зборівського 165 округу ?? Тож маразм повний.
Sten1 зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 16:55 #2462083   #74
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Вибачаюся за офтоп, але скажіть будьласка, якого х*я кусок дружби(район ТНЕУ) і кутківці віднесли до зборівського 165 округу ?? Тож маразм повний.
Бо округи мають бути приблизно одинакові за чисельністю виборців. Якби Дружбу віднесли до Тернополя, то наш округ був би сильно більшим за Зборівський.

Додано через 37 хвилин
№35


Востаннє редагував Учаснег: 23.10.2014 о 16:55. Причина: Пізніше додано
Учаснег зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 19:09 #2462181   #75
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ось вам - в яке хочете, в таке і вірте
В усіх трьох соцопитуваннях, в першій трійці, є двоє однакових облич Зрозуміло хто реальний конкурент. Дякую !
Winston зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 21:52 #2462265   #76
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

ситуації, що на окрузі може виграти якийсь регіонал нема, тому не підтримуватиму жодного з кандидатів.
oliver зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 22:16 #2462283   #77
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Все. Згідно моїх же критеріїв найбільше мені імпонує кандидат Вихрущ.
По загальному - правосєкі. Хлопаки реально воюють без будь яких гарантій. Нехай мій голос буде найменшим чим я можу їм допомогти.
roots зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 22:32 #2462298   #78
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Нема за кого (за мажоритарників) голосувати в 165-тому..Досі не знаю за кого...
Sten1 зараз поза форумом  
Старий 23.10.2014, 22:36 #2462300   #79
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Нема за кого (за мажоритарників) голосувати в 165-тому..Досі не знаю за кого...
Створи тему. Ще день є. З мікроскопом поможемо.
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (24.10.2014)
Старий 24.10.2014, 08:05 #2462359   #80
elllli
Banned
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Нема за кого (за мажоритарників) голосувати в 165-тому..Досі не знаю за кого...
Якщо не знаєш за кого то краще ні за кого не голосувати, чим голосувати за кого небудь.
Нас всіх вже теж зазомбували не гірше від москалів і вбили нам в голову, що якщо вибори то треба обовїязково за когось проголосувати навіть якщо нікому не віриш і ніхто твої інтереси там лоббіювати не буде..
Ось якби в нас пройшли хоч раз такі вибори, щоб наприклад 2 партії набрали по 2-3% а решта взагалі по 1-2% бо вони ВСІ нікому не потрібні то може тоді би в політиків до народу ставлення змінилося.
elllli зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (24.10.2014)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:59.