Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Результати опитування: Як часто потрібно проводити зібрання форумчан?
Раз в місяць 18 27.27%
Раз в квартал 34 51.52%
Ваш варіант 1 1.52%
Мені всеодно 13 19.70%
Голосували: 66. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Про зібрання форумчан

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2007, 08:04 #278462   #41
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

ггг Юля не обіжай Валіка, він ще встигне нафлудити пару тищ повідомлень, як ти

Я ж вже запропонував - має бути активний дописувач у більшості популярних розділів. Так, щоб його, по постах, вже впізнавали. І тут приведу для прикладу Валіка. Бо коли людина пише нормальні речі поряд з твоїми постами, то звичайно її буде приємно побачити і на зібраннях.
SpY зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 10:02 #278533   #42
Din Explorer
кавайная котяка
 
Аватар для Din Explorer
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

2 Malina

Крайне не согласен!!!
Представляешь, если бы ты была новичком и очень хотела прийти, а тебя бы не пустили... Думаю обидно было бы очень....
Кстати, как показало последнее собрание новичков было довольно много и ником у от этого плохо не было... и места всем хватило....
Din Explorer зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 10:57 #278588   #43
Валік
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата:
Допис від MALINA Переглянути допис
Я запропонувала варіант.
Все вірно. Це форум і він створений саме для таких дискусій. Ніхто не стверджує, що ти щось не вірно зробила, сказали чи запропонувала. Просто в кожний має свою особсту думку з любого питання. А ми тут якраз для того, шоби їх виражати
Цитата Але коли людина приходить, щоб пива попити, а сама ледве 50 повідомлень нагребла, спілкуватися з нею на "зібранні форумчан" не виникає інтерес
Знаєш, коли я пішов на треті (твої) зібрання, то мав ледве тих 50 повідомлень. Але коли познайомився з частиною (з рештою просто не встиг) в мене лише піднялася думка про форум. Тепер навіть якось і за повідомленнями слідкую, шо пишу в постах. Адже тепер знають в живу і можуть знайти
А взагаліто токі зібрання лише повишають інтерес до форуму, як на мою субєктивну думку.
Цитата пе.се.проти тебе особисто нічого не маю проти =)
Я теж тебе люблю)))) А якщо серйозно, то така твоя фраза мене чомусь наштовхує на думку, що я тебе задів своїм постом це була лише моя сугубо субєктивна думка.
Цитата Повторюсь - якусь середню і загально-приняту межу, не будемо на рахунок кожного окремого дописувача вирішувати.
Та питання залишається активним. Хто ще як вважає з цього приводу?
Валік зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 11:32 #278611   #44
Din Explorer
кавайная котяка
 
Аватар для Din Explorer
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Помоему форум как раз для этого и создан - все кто хочет - тот пишет (приходит).
А если начнем каждого персонально "обследовать" - подходит/не подходит, то это уже какой-то ВИП-клуб будет.... И обиды - одного приняли, другого не приняли...
Как по мне - это противоречит концепции форума....
Din Explorer зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 12:30 #278668   #45
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата:
Допис від Din Explorer Переглянути допис
Помоему форум как раз для этого и создан - все кто хочет - тот пишет (приходит).
А если начнем каждого персонально "обследовать" - подходит/не подходит, то это уже какой-то ВИП-клуб будет.... И обиды - одного приняли, другого не приняли...
Как по мне - это противоречит концепции форума....
Сідайте дядьку - П"ЯТЬ!
Факт лишається фактом, це вільний форум, вільнаі крапка для усіх бажаючих, а отже і заборонити комусь приходити неможливо і неварта!
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 14:01 #278744   #46
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Та ну...Маліна так не серйозно.Хто хоче той і приходить, головне шоб був на форумі Крапки...

П.С.SpY підтримую!!!
Sirco зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 14:14 #278754   #47
MALINA
 
Аватар для MALINA
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Мені б хотілось почути думки тих форумчан-олдтаймерів, що підпільно організували ще одне зібрання в той же час, тільки в іншому місці, аргументуючи це тим, що з флудерами їм не цікаво спілкуватись. Мене просто обурило ваше ставлення. Ну ясно, в кожного свій вільний вибір і хто куди хотів, туди і йшов. Але все-таки це не правильно. Хочу пояснити свою позицію - я рада спілкуванню зі всіма: і з новенькими, і з вже добре сформованими старожилами.
Ну, одним словом, ясно. Я сама заплуталась і вас заплутала. Нічого поганого зробити і нікого образити, "ущемити" не хотіла. Просто, ну просто! Все, =) мир
MALINA зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 14:19 #278756   #48
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

???Я тебе не розумію.
Ше скажи шо я туда причетний...
Всьо мовчу
Sirco зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 17:12 #278885   #49
sonechko
 
Аватар для sonechko
Wink Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата:
Допис від Sirco Переглянути допис
Та ну...Маліна так не серйозно.Хто хоче той і приходить, головне шоб був на форумі Крапки...

П.С.SpY підтримую!!!
Я теж за те що приходили ті хто хоче,а що такого що в мене мало дописів?з часом їх буде більше
sonechko зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 22:11 #279045   #50
cheesy
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата:
Допис від MALINA Переглянути допис
Мені б хотілось почути думки тих форумчан-олдтаймерів, що підпільно організували ще одне зібрання в той же час, тільки в іншому місці, аргументуючи це тим, що з флудерами їм не цікаво спілкуватись. Мене просто обурило ваше ставлення. Ну ясно, в кожного свій вільний вибір і хто куди хотів, туди і йшов.
То всі мали запакуватися в крапку відразу? Малінка, ти ж вмієш мислити, пра?Тебе ж і туди запросили. Нема шо обіжатись.
Далі пропагую свій варіант "коли приспічить" і пропоную припинити флуд. Не знаю як вам, а мені ще не спічить))
cheesy зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 22:29 #279067   #51
MALINA
 
Аватар для MALINA
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Пра, тільки в мене було бажання бути і там, і там, але бажання розірватися не проявлялось. Пропоную більш такої фігні не мутити - зібрання, так лише одне, тобто - одне в один день! =)
MALINA зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 23:07 #279083   #52
Nila
 
Аватар для Nila
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Хм, а помоєму хтось дуже хотів попасти до "особливої когорти форумчан", але був з "простим народом" ... ІМХО (нічого особистого)
P.s. В мну поганий настрій
Nila зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 23:23 #279096   #53
MALINA
 
Аватар для MALINA
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

А по-моєму хтось не в настрої і каже "аби сказати", незнаючи всіх нюансів, ІМХО
(нічого особистого)
пе.се. чо в тя настрій то поганий?
MALINA зараз поза форумом  
Старий 17.02.2007, 00:08 #279110   #54
[L@n4ever]MadSoul
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Каста ізбранних.. Скіки мені ше нада нафлудити шоб мона було прийти?
Короче брєд.
І як ти собі це уявляєш взагалі, будеш торчати на дверях і питати в прахадящого - "Ти скіки нафлудив?"
Мда. )
[L@n4ever]MadSoul зараз поза форумом  
Старий 17.02.2007, 00:13 #279112   #55
Валік
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата
Допис від [L@n4ever]MadSoul Переглянути допис
будеш торчати на дверях і питати в прахадящого - "Ти скіки нафлудив?"
гон.
Та ладно, вже проїхали з цією ідеєю. Читай трохи вище. Не варто піднімати її по новому.
Валік зараз поза форумом  
Старий 17.02.2007, 00:19 #279115   #56
[L@n4ever]MadSoul
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Сорі, я форум тижня два не читав)
Бачу шо повідомлення годину тому написане - знач свіже -))
І я не зміг втриматися від того, щоб прокоментувату таку чудову ідею.
Цікаво було б на ето пасматрєть))
А па тємі, то я згоден з чізьою, коли схочеться то всьо мона за день до того організувати.. і без флуду про точні дати, бо всеодно всім не догодиш.
[L@n4ever]MadSoul зараз поза форумом  
Старий 18.02.2007, 00:42 #279682   #57
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Здається збиратись раз в квартал - розумно.
А обмежувати кількість відвідувачів - не розумно . Все одно багато хто "погрожують" прийти і не приходять. А заява про те що з кимось буде неприємно спілкуватись мене взагалі дивує - завжди можна знайти того з ким буде приємно, й так всі 50 чол. не обговорюють одне і те ж (це ж не ВР).

П.С. оффтоп - хотів би я глянути в очі тій людині, яка зробила цей форум таким незручним ... ІМХО

Востаннє редагував Phantom: 18.02.2007 о 00:46.
Phantom зараз поза форумом  
Старий 18.02.2007, 08:25 #279743   #58
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Цитата:
Допис від Phantom Переглянути допис
П.С. оффтоп - хотів би я глянути в очі тій людині, яка зробила цей форум таким незручним ... ІМХО
Фсі спочатку матюгалися. Потроху привикнеш, зрозумієш всі прєлісті
ПеСе. Раджу скін ред-сілвер
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 02.03.2007, 18:52 #288317   #59
O_pal
 
Аватар для O_pal
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

Я є форумчан-олдтаймер , але постів в мене дуже мало. Бачте і ..таке є.
На зібрання хай приходять всі бажаючі, а не власники тисячів дописів ( я не напрошуюся, мене тут і так ніхто не знає )
O_pal зараз поза форумом  
Старий 02.03.2007, 21:07 #288387   #60
cheesy
Типово Відповідь: Про зібрання форумчан

сьогодні в ході слєдсвінного експеримента мною було виявлено, що виникає вже бажання зібратися....(хоч і так посиділи непогано)...
cheesy зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:37.