Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: За кого проголосуєте на виборах президента?
Шевченко Ігор Анатолійович 0 0%
Каплін Сергій Миколайович 0 0%
Наливайченко Валентин Олександрович 1 0.83%
Скоцик Віталій Євстафійович 0 0%
Садовий Андрій Іванович 4 3.33%
Мураєв Євгеній Володимирович 2 1.67%
Гриценко Анатолій Степанович 36 30.00%
Купрій Віталій Миколайович 0 0%
Балашов Геннадій Вікторович 3 2.50%
Богомолець Ольга Вадимівна 0 0%
Шевченко Олександр Леонідович 1 0.83%
Насіров Роман Михайлович 0 0%
Бойко Юрій Анатолійович 0 0%
Ляшко Олег Валерійович 0 0%
Корнацький Аркадій Олексійович 0 0%
Вілкул Олександр Юрійович 0 0%
Тимошенко Юлія Володимирівна 2 1.67%
Добродомов Дмитро Євгенович 0 0%
Мороз Олександр Олександрович 0 0%
Кива Ілля Володимирович 0 0%
Кошулинський Руслан Володимирович 3 2.50%
Данилюк Олександр Володимирович 0 0%
Тарута Сергій Олексійович 0 0%
Смешко Ігор Петрович 5 4.17%
Богословська Інна Германівна 0 0%
Зеленський Володимир Олександрович 23 19.17%
Габер Микола Олександрович 0 0%
Дерев'янко Юрій Богданович 0 0%
Безсмертний Роман Петрович 0 0%
Бондар Віктор Васильович 0 0%
Носенко Сергій Михайлович 0 0%
Кривенко Віктор Миколайович 1 0.83%
Кривонос Сергій Григорович 0 0%
Ригованов Руслан Олександрович 0 0%
Тимошенко Юрій Володимирович 0 0%
Новак Андрій Яремович 0 0%
Журавльов Василь Миколайович 1 0.83%
Порошенко Петро Олексійович 35 29.17%
Кармазін Юрій Анатолійович 0 0%
Литвиненко Юлія Леонідівна 0 0%
Ващенко Олександр Михайлович 0 0%
Петров Володимир Володимирович 0 0%
Гнап Дмитро Володимирович 3 2.50%
Соловйов Олександр Миколайович 0 0%
Голосували: 120. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.03.2019, 09:34 #2750332   #221
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

джевеліни, тюнінгові гранатомети РГД 50-х років , снайперські гвинтівки , армія сильна як ніколи , мова, 144 рех-хформи, томос і інша лабуда

https://www.facebook.com/ruslan.drag...0MzI2MTU2MDg3/

Востаннє редагував qazwsx321: 14.03.2019 о 09:44.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 10:44 #2750340   #222
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Прокурорів скільки було? 4 вроді? І жоден нікого толком не посадив. І наступний президент нікого не посадить. Це кругова порука яка тягнеться вже років 20. Хто у нас в лідерах? Порошенко, Тимошенко, Коломойський, Гриценко? Всі ці люди роками так чи інакше були при владі, перестановка доданків нічого не міняє.


Гриценко якщо поставить як обіцяє грузина того що" брилянтових " щемив думаю посадить,в крайньому разі шанси є,це тобі не юга) За Зе ніхто ніц не знає наскільки він буде маріонеткою бені,це все гадання на кофейній гущі.Принаймні є хоч якийсь шанс,хай мінімальний.А от на рахунок ЮВ згідний,той самий порошенко жіночого роду,і навіть тут є нюанси.У ЮВ не буде такої підтримки у парламенті як в діючого,відповідно можливостей менше.Тобто будь хто з названих вами краще за діючого в тій чи іншій мірі.
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (14.03.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 14:37 #2750358   #223
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Прокурорів скільки було? 4 вроді? І жоден нікого толком не посадив. І наступний президент нікого не посадить. Це кругова порука яка тягнеться вже років 20. Хто у нас в лідерах? Порошенко, Тимошенко, Коломойський, Гриценко? Всі ці люди роками так чи інакше були при владі, перестановка доданків нічого не міняє.
ну дивися, сам же кажеш - 4 прокурора за часів порошенка - результатів нуль. то сенс за нього голосувати? результатів і за наступні 5 років буде нуль.
Гриценко ставить генпрокурором Сакварелідзе, чувака, який сходу взяв за жабра цих уродів "діамантових" і за це вилетів з Порошенкової прокуратури.
Ну то я краще за нього проголосую. Там якісь шанси є.
І до речі на рахунок скепсису, що мовляв всі продажні - тих "діамантових" хтось же "розробляв", хтось зібрав по них факти, накрив їх з обшуком. Тобто було б бажання - працювати є з ким. А як бажання нема - то завжди якісь відмазки з'являться.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kosyacello (14.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 14:45 #2750363   #224
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ну бо тобі засрали голову з телевізора. З ким сперечатися та дискутувати? З телевізором? Так в цьому немає ніякого сенсу та змісту. Власну думку сформулювати не можеш, а розкидаєшся штампами та безпідставними звинуваченнями. Я тебе просив навести факти про розкрадання, а ти мені говориш, що при Гриценкові бюджет був ого-го-го, і ніхрена не робилось. Хоча "розкрадати" і "ніхрена не робити" це не одне і те ж. І навіть якщо взяти вислів "про ніхрена не робилось", знову ж таки, телевізор ніяких фактів не надає тобі з цього приводу. Я тобі привів конкретний указ кума вашого пєці, віті ющенка, про рішення рнбо, в якому ваш пєця був секретарем, і в якому він указує передбачити в бюджеті скорочення військової техніки, військових містечок, особового складу, та фінансування армії. Що ніяк не корелюється з тим, що ти говориш що бюджет був ого-го-го, а насправді він формувався по остатковому принципу. Чукча не чітатєль. чукча пісатєль, правда? І навіть якщо ти відкриєш бюджет, наприклад за 2005 рік, то побачиш що бюджет на армію в доларовому еквіваленті складав в районі 1 млрд$, а на теперішній час, цей бюджет складає в районі 4 млрд$. Я вже не говорю про те, що гроші на армію збирали з світу по нитці, завдяки волонтерам, і кожна людина сплачує військовий збір на цю саму армію. Але ж, пля, ну який сенс сперечатися з телевізором?
Примахався ти до того Пєті, я за нього не голосував і цього разу не буду. Але я не доганяю цієї твердолобості коли люди плюються слиною так хочуть довести що хтось з цієї неймовірної четвірки буде краще одне одного. Кожен виділяє мільйони на агітацію! Це щоб тобі добре зробити чи що? Ні, кожен вкладає бабки щоб заробити ще більше! Але нє, курва треба спорити хто з них вкраде більше.
Але твої аргумент тупі як срака, вибрав собі 2005 рік бо в ньому на оборонку було найменше, а як тобі 2007? В Порошенка є доконаний факт - боєздатна армія, в Гриценка нічого чим він міг би похвалитись. Але все розпродали то не його вина, ніц не зробив це тоже не його, чим той вусатий займався взагалі хз.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ну бо ж розкрадають армію при вашому пєці, все дуже просто, насправді. Та ще й під час війни. Під час війни з мародерами знаєш що робили? Пошукай відповіді в телевізорі.
А ну так, красти під час війни то не добре, до війни то таке... Коли прийшов до влади Порошенко чатина території вже була окупована! А воювати не було чим, завдяки таким попереднікам...
МО розкрадати армію не може ніяк, президент льогко, з тобою все ясно.

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Гриценко якщо поставить як обіцяє грузина того що" брилянтових " щемив думаю посадить,в крайньому разі шанси є,це тобі не юга) За Зе ніхто ніц не знає наскільки він буде маріонеткою бені,це все гадання на кофейній гущі.Принаймні є хоч якийсь шанс,хай мінімальний.А от на рахунок ЮВ згідний,той самий порошенко жіночого роду,і навіть тут є нюанси.У ЮВ не буде такої підтримки у парламенті як в діючого,відповідно можливостей менше.Тобто будь хто з названих вами краще за діючого в тій чи іншій мірі.
Вже були грузини реформатори, маємо практику. Ніфіга сам прокурор не зробить якщо суди будуть їх випускати...
Не було б війни можна було б побавитись в експеременти. А так, щось не дуже хочеться. Варто лиш глянути мракобєсіє по російському ТВ - Володя для них ок, Юля - ок, Петя дуууже не ок! То ми маємо москалям вгоджувати?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 14:50 #2750365   #225
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ніфіга сам прокурор не зробить якщо суди будуть їх випускати...
нормальний прокурор зробиить. повір.
завжди можна зайнятись суддею чи його родичами, якщо він починає зариватись. повір, в тих, що "судять як треба" там рильце в пушку у всіх.
що ви як діти... судді наші служать тому ж порошенку і виносять ті рішення, які йому підходять.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
То ми маємо москалям вгоджувати?
нє, бл*ть, ми маємо обрати власне х**о на зло москаляв.
Ти точно з копичинець? Не з хмельницька ні разу? ))

Востаннє редагував switch: 14.03.2019 о 14:50. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 15:02 #2750367   #226
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну дивися, сам же кажеш - 4 прокурора за часів порошенка - результатів нуль. то сенс за нього голосувати? результатів і за наступні 5 років буде нуль.
Гриценко ставить генпрокурором Сакварелідзе, чувака, який сходу взяв за жабра цих уродів "діамантових" і за це вилетів з Порошенкової прокуратури.
Ну то я краще за нього проголосую. Там якісь шанси є.
І до речі на рахунок скепсису, що мовляв всі продажні - тих "діамантових" хтось же "розробляв", хтось зібрав по них факти, накрив їх з обшуком. Тобто було б бажання - працювати є з ким. А як бажання нема - то завжди якісь відмазки з'являться.
Якби йшов на вибори скоріш за все за нього проголосував. В другому турі за любого хто пройде з Юлею. Похир хто б то був взагалі. Певно навіть за Мураєва би швидше проголосував. В мене повне нетерпіння до цієї манталепи.
Але якоїсь надії на покращення в країні немаю жодного. Бо очевидно що вони не виконають і половини того що наобіцяли. І те що вони йдуть туди для заробітків це теж очевидно. Вони вклали від десятків до сотень мільйонів у вибори. Ну може ЗЕ чуть менше за рахунок наявності головного каналу країни у безлімітній кількості.
Не зміниться нічого до того часу поки ми не вибиремо нормально хлопаку і повністю не проспонсоруємо йому його агітацію. В часи інтернету не так вже й багато грошей потрібно. На канали можуть не допустити або залупити ціну, інтернет на разі вільний.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 15:04 #2750368   #227
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

У нас є чітка вертикаль влади. Я тільки не впевнений, що Порох - її вершина, чи він просто делегована цією "верховною владою" особа. Під "верховною владою" самі розумієте я маю на увазі зовсім не народ, який нею є знідно конституції. Точніше не весь народ. Може наші олігархи перед виборами "для лохів" проводять свої "праймеріз" і на них рішають, хто їх влаштує наступні 5 років. Того "лохам" і намалюють, через рейтинги, змі і зомбоящик.
Ну але як би там не було - далі вниз - все підпорядковується вертикалі. Влада пороха це дуже гарно показала - навіть після майдану, навіть попри те, що значна частина силовиків різко засудили розстріли, готові були здавати "своїх" - все замяли. Достатньо було поставити "правильного" міністра внутрішніх справ і правильного прокурора.
А ці грузини, що ніби-то провели супер-реформи, яких ніхера нема, і Пребіт цим дуже недовольний - та повір, не було б тих кількох грузинів - ти би й того не побачив.
Не віриш - подивись на НАЗК - оце Порошенківська реформа в чистому виді ))
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 15:07 #2750369   #228
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис

нє, бл*ть, ми маємо обрати власне х**о на зло москаляв.
Ти точно з копичинець? Не з хмельницька ні разу? ))
Точно не з Копичинець і тим більше не з Хмельницька. То давай може за Бойка, ну а хулі? Помирить нас зі старшим братом, як в принципі і ЗЕ обіцяв.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А ці грузини, що ніби-то провели супер-реформи, яких ніхера нема, і Пребіт цим дуже недовольний - та повір, не було б тих кількох грузинів - ти би й того не побачив.
Не віриш - подивись на НАЗК - оце Порошенківська реформа в чистому виді ))
Ну так грузини це ж також по Петіному велінню прислані, чи не так?

Востаннє редагував pberit: 14.03.2019 о 15:07. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 15:23 #2750371   #229
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Навіть я, коли 5 років тому казав, що як виберете Порошенка - то рахуйте що майдан був намарно, я тоді не вірив, що настільки все зупинеться і згорнеться. Ну такий потенціал країна мала, а ніхера, для одниз знайшли заняття на передовій, інших зашугали мобілізаціями і всі принишкли, всі все проковтнули, а Порох потихеньку відновив вертикаль і все - майдану як не було. Тільки меморіали і вулиці остались на згадку.
"Красавчік", сам себе перевершив.

Додано через 57 секунд
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну так грузини це ж також по Петіному велінню прислані, чи не так?
Я так думаю, що грузинів Петі навязали. І він попервах не мав як відмовитись.

Додано через 4 хвилини
Ну ок, за беркутівців, які стріляли на майдані - зараз всі скажуть, що вони в крим с***лись, ну а тітухани? а ті хто їх збирав? а ті, хто виловлював активістів і пакував в автозаки?
От реально всі випарувались, нема кого показово засудити і хоч якось прикрити свою жирну сраку перед черговою річницею.
Це якось навіть по жлобськи...

Додано через 5 хвилин
Я за Юльку голосувати не буду. Якщо в неї буде другий тур з порохом - у мене буде вибір лише або зіпсувтаи бюлетень, щоб жодна з цих гнид не записала мій голос собі, а ви вже самі когось з цього гімна вибирайте, що вам більше подобається.
Або я таки врахую помилки минулого, коли я не підтримав Юльку на виборах проти Януковича і переміг останній. Думаю вона була таки меншим злом, як би там не було. Може тільки через те я підтримаю пороха,якщо він буде проти неї.
з Зеленським - не знаю. я не вірю в його рейтинги. Вийде в другий тур - буду думати.

Додано через 3 хвилини
А взагалі це тупо сперечастись про те, за кого голосувати в другому турі і дивитись на якісь рейтинги і на основі них вирішувтаи кого підтримувтаи в першому. Ви, мля, ще не награлись в "вибрати в першому турі"? мало вас намахали того разу? перший тур рішає, хто попаде в другий -то й думайте, кого туди провести.

Востаннє редагував switch: 14.03.2019 о 15:23. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 15:33 #2750377   #230
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Навіть я, коли 5 років тому казав, що як виберете Порошенка - то рахуйте що майдан був намарно, я тоді не вірив, що настільки все зупинеться і згорнеться. Ну такий потенціал країна мала, а ніхера, для одниз знайшли заняття на передовій, інших зашугали мобілізаціями і всі принишкли, всі все проковтнули, а Порох потихеньку відновив вертикаль і все - майдану як не було. Тільки меморіали і вулиці остались на згадку.
"Красавчік", сам себе перевершив.
Коли минулого разу вибрали Порошенка я плювався капець, думав як таким лохом бути щоб повірити в курс по 10 чи про закінчення АТО за години. Але я за нього тоді не голосував тому не кричу зараз, бо мене не намахали як лоха. А тодішні лохи зараз саме більше і кричать проти нього.
Я думав буде ще гірше... А так, він відбив частину територій, якось вмудрився добитись безвізу в час війни. І не лише з Європою, там ще пару країн, ОАЕ, Уругвай, трохи Тайланд і т.д. В мене хоч ще старий паспорт з шенгенкою, ну але багато людей скористалось цим безвізом і це чудово.
Не чув в його попередніх обіцянках про Томос але вважаю що це дуже важливо і позитивно.
Хороша політика стосовно мови, це мав ще добитись Ющенко але... Квоти на радіо та ТВ це просто прекрасно, багато співаків перейшло на українську, купу прокацапських співацюр таки змогли її вивчити.
Він отримав країну в найгіршому стані тому вимагати хз чого теж не варто.
Ну з корупцією так, він не боровся особливо... Хоч тут треба розуміти, в армії крадуть всі. Така ми бл..ть гнила нація. Від солдата і до генералів. Ти спробуй взяти когось на роботу щоб не крав. Плати любі гроші воно с.ка все одно щось тягне бо йому мало... А знайди когось зто б з мільярдів не вкрав нічого?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я так думаю, що грузинів Петі навязали. І він попервах не мав як відмовитись.
А й ну ладно, якби навязали то б не дали як позбутись. Сказали б - звільниш, не дамо кредитів.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А взагалі це тупо сперечастись про те, за кого голосувати в другому турі і дивитись на якісь рейтинги і на основі них вирішувтаи кого підтримувтаи в першому. Ви, мля, ще не награлись в "вибрати в першому турі"? мало вас намахали того разу? перший тур рішає, хто попаде в другий -то й думайте, кого туди провести.
Я навпаки все голосував за того хто мав досить низький рейтинг, знав що він не пройде, а в мене чиста совість
В принципі Кошулинський ще такий нічо хлопака, якби не знати що він зі Свободи або забути як вони тут на керували...

Востаннє редагував pberit: 14.03.2019 о 15:33. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 15:40 #2750379   #231
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А й ну ладно, якби навязали то б не дали як позбутись. Сказали б - звільниш, не дамо кредитів.
ну що-що а торгуватись петя вміє, як і всі бариги. видно далі грузинів "злили" як "знижку".
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 15:40 #2750380   #232
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Гриценко власноруч розікрав армію, а Порох просто під...с, інфа 100500
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 16:02 #2750382   #233
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

І так, я його досягненнями вражений, з огляду на те, що він не виконав нічого з того, що від нього вимагалось за ці "пряники". Ну тобто виконав чисто номінально.
Талановитий наперстник.

Додано через 12 хвилин
От кажуть, блін, де знайти професіоналів, які на херню зарплати будуть викладатись - а забули як армія перший рік трималась суто на волонтерах? Як працювала волонтерська логістика, шукались приціли, джипи, снайперські гвинтівки, все доставалось і все звозилось. І ніхто не зашибав на цьому, як на тих висотомірах.
Можна було цих людей, які знаходили ті ж прибори нічного бачення і везли сюди, взяти - і посадити в міністерство оборони. От натє вам, працюйте, треба те і те, шукайте шляхи.
Можна?
Але нахера, як є свій чувак Гладковський, з яким стільки років так класно "лохматили" українців - один клепав гівно, яке ледве купи трималось, а інший пропихав "захист вітчизняного виробника".
От один простий приклад і наслідки.

Додано через 3 хвилини
За оборонку - ще би вартувало розібратись з Кразом, що там і за скільки купувалось. Краз це ж ніби теж Богдан (читай Гладковський) - думаю там там теж крали аж свистіло - вся армія ж на них їздить.

Востаннє редагував switch: 14.03.2019 о 16:02. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 16:08 #2750385   #234
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 16:33 #2750386   #235
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис


Вже були грузини реформатори, маємо практику. Ніфіга сам прокурор не зробить якщо суди будуть їх випускати...
Не було б війни можна було б побавитись в експеременти. А так, щось не дуже хочеться. Варто лиш глянути мракобєсіє по російському ТВ - Володя для них ок, Юля - ок, Петя дуууже не ок! То ми маємо москалям вгоджувати?
Гон, судді теж сцяти будуть,як побачуть куди все рухається та і серед них парочка нормальних завжди знайдеться, грузинів защемила команда Петі, бо заважали і були відносно чесні.
Щодо в "угоду москалям" взагалі маячня, мені на них глибоко начхати, навіть не заходжу на їх змі, і повинно бути начхати всім тверезомислячим людям, і діяти не в угоду чи зло комусь а в добро собі. Москалі ведуть хитру гру, у них і новінський адепт русского православя під санкціями, і вілкули хуілкули всякі, так шо давай за них топити? нафіг їх всіх, з їх адептами, змі, і балалайками.
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (14.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 16:57 #2750388   #236
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Це фотошоп, хіба не видно?
В Порошенка голова іншого кольору)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 17:04 #2750391   #237
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата Це фотошоп, хіба не видно?
В Порошенка голова іншого кольору)
Ти расистка чи просто заздриш?
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 17:17 #2750393   #238
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Ти расистка чи просто заздриш?
Ти є на фото, чишо?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 17:28 #2750395   #239
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата Ти є на фото, чишо?
Я замполіт заступник з МПЗ з пістолетом з суворою доганою за кадром наказую солдатам радіти приїзду Президента на передову.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 17:43 #2750396   #240
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: За кого проголосуєте на виборах президента - 2019?

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Я замполіт заступник з МПЗ з пістолетом з суворою доганою за кадром наказую солдатам радіти приїзду Президента на передову.
Ну і нахіба це фото? Для чого? Який посил воно несе?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:51.