Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Європі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.09.2015, 18:38 #2576414   #61
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

У вас тут така цікава дискусія, але я так і незнайшов відповіді як ЄС має діяти з тими біженцями, можливо варто їх відстрілювати на границі як в фільмах про зомбі, чи просто їх непускати і нехай вони подохнути від голоду чи від бомб, які є варіанти ще?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 19:03 #2576422   #62
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
У вас тут така цікава дискусія, але я так і незнайшов відповіді як ЄС має діяти з тими біженцями, можливо варто їх відстрілювати на границі як в фільмах про зомбі, чи просто їх непускати і нехай вони подохнути від голоду чи від бомб, які є варіанти ще?
Вони ще дійшли консенсусу. )))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 19:07 #2576423   #63
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
У вас тут така цікава дискусія, але я так і незнайшов відповіді як ЄС має діяти з тими біженцями, можливо варто їх відстрілювати на границі як в фільмах про зомбі, чи просто їх непускати і нехай вони подохнути від голоду чи від бомб, які є варіанти ще?
спаравжні біженці якраз і дохнуть від гоолоду та бомб,бо вони не мають кілька тисяч у о з людини на круїз до європи,а це економічні мігранти,які ломляться виключно в самі жирні країни щоб впасти на соціалку переважно молоді чоловіки,які чомусь покинули своїх жінок та дітей дома в небезпеці
але влаштувавшись планують їх перетягнути
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mutter (16.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 19:20 #2576427   #64
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Це для порівняння те саме якби я просила для себе статус біженця в той час коли люди, які насправді потерпають від війни в Україні ,не мають навіть грошей щоб в сусідню,мирну область переїхати.
При існуючому значно легчому шляху в ближчі мовно та ментально,тільки бідніші ,країни колишнього ссср.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 19:29 #2576431   #65
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
У вас тут така цікава дискусія, але я так і незнайшов відповіді як ЄС має діяти з тими біженцями, можливо варто їх відстрілювати на границі як в фільмах про зомбі, чи просто їх непускати і нехай вони подохнути від голоду чи від бомб, які є варіанти ще?
якби вони знали що їх депортують,то шукали б прихистку в сусідніх азіатських,мусульманських країнах,в турції ,наприклад на них бомби не падають вже,а це для багатьох просто перевалочний пункт,так само як східна європа
і тоді б дітки що потонули з вини безвідповідального батька були живі,так само як і ті люди що в фургоні задихнулись
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 21:16 #2576465   #66
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
якби вони знали що їх депортують,то шукали б прихистку в сусідніх азійських,мумульманських країнах,в турції ,наприклад на них бомби не падають вже,а це для багатьох просто перевалочний пункт,так само як східна європа
і тоді б дітки що потонули з вини безвідповідального батька були живі,так само як і ті люди що в фургоні задихнулись
Ну я думаю що ті верески які показує рашатв, що ЄС захлинається від потоку мігрантів є тільки розпіарений видимий кусочок айсберга, мушу погодитись що більш менш заможніші люди маючи для цього бабло прагнуть попасти в Берлін або в Лондон, але ще більше людей які бідніші якраз і осідають в Турції, Єгипті, Саудівській Аравії. просто навколо цього нема стільки шуму, да там соціалку не дають біженьцям, максимум це не дадуть з голоду померти.

Тому птаю знову що робити з сирійцями і іракцями, заставити когось залишитись в Турції а не їхати в Лондон неможливо бо кожен має право вибирати, а міжнародні закони дають право на статус біженця в таких умоах, тому треба або виконувати міжнародні домовленості або плюнути на них і прикинутись путіним і це ще швидше призведе до хаосу по всій планеті
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 22:18 #2576477   #67
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Ну я думаю що ті верески які показує рашатв, що ЄС захлинається від потоку мігрантів є тільки розпіарений видимий кусочок айсберга, мушу погодитись що більш менш заможніші люди маючи для цього бабло прагнуть попасти в Берлін або в Лондон, але ще більше людей які бідніші якраз і осідають в Турції, Єгипті, Саудівській Аравії. просто навколо цього нема стільки шуму, да там соціалку не дають біженьцям, максимум це не дадуть з голоду померти.

Тому птаю знову що робити з сирійцями і іракцями, заставити когось залишитись в Турції а не їхати в Лондон неможливо бо кожен має право вибирати, а міжнародні закони дають право на статус біженця в таких умоах, тому треба або виконувати міжнародні домовленості або плюнути на них і прикинутись путіним і це ще швидше призведе до хаосу по всій планеті
я не дивлюсь раша тв,може і верески,але європейці чогось тоже в шоці
не заставити залишитись,а не пускати,і не запрошувати,так само як українцям з донбасу не дають статус біженця без мук совісті
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 23:05 #2576480   #68
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Односельчани, підкажіть як називалося відео з першого поста, пліз, ато видалили вже.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 00:05 #2576482   #69
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Односельчани, підкажіть як називалося відео з першого поста, пліз, ато видалили вже.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lео (17.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 09:03 #2576523   #70
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Смерть 1 людини - статистика, смерть міліонів - трагедія!

З точністю до навпаки. Чув дзвін..
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 09:51 #2576535   #71
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
У вас тут така цікава дискусія, але я так і незнайшов відповіді як ЄС має діяти з тими біженцями, можливо варто їх відстрілювати на границі як в фільмах про зомбі, чи просто їх непускати і нехай вони подохнути від голоду чи від бомб, які є варіанти ще?
Розказати тобі як нігери чуть не вплав перепливають до Іспанії, викидають паспорт, б"ють себе в голову камінцем, йдуть в поліцію і кажуть я нічо не пам"ятаю, але пам"ятаю шо я іспанець

Розказати про пацанів/мужиків - по 25 років, в повному розквіті сил, з айфонами в кишенях, які стоять в таборі біженців і кажуть шо їм херово живеться пустіть нас в німеччину

Чому коли українець нелегально в"їжжає або залишається на території ЄС, його депортують без питань, а цей зброд приймають, дають хату/соц.допомогу, і вони сидять, плодяться і не приносять ніякої користі, при тому шо наші пашуть, але їх всьоравно депортують

Я переконаний шо слово расизм скоро треба буде вживати до білих, бо нас скоро буде менше ніж їх, і нас часто вже щемлять більше ніж їх
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 3:
Cabirez (17.09.2015), hiweb (19.09.2015), Sten1 (17.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 11:47 #2576560   #72
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Смерть 1 людини - статистика, смерть міліонів - трагедія!
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 13:25 #2576596   #73
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Боже який ти тупий, коли паро нелегалів йдуть то з ними ніхто не панькається. Коли півміліона пішло в єс, то вже паніку наробили. Чого іх назад не депортувати? Чого украінців без візи не пускають? Ми гірші за тих арабів?
Ти навіть своїх пару слів не можкш написати. Досить того що повторяєш, так щей з помилками.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 13:27 #2576599   #74
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Боже яка титупа як валянок. Чого украінців не пускають а тих циганів навіть годують? Чого вони не організовують свою армію і не воюють проти диктаторів і релігійних дебілів? З півміліоною армією і технікою США можна не дільки релійних дебілів розчленувати і а ще спалити живцем пуйла.
Всяких на форумі бачила, але ти унікум. Деколи мені здається, що тобі 14 і тоді, ще хоч якась надія на тебе є. А деколи бачу, що таки більше і в голові в тебе така каша, така купа г-на, що і надії немає. Не пиши так багато і різного, трохи більше читай і думай, аналізуй, розкладай по полочках, а потім видавай свої висери.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 15:53 #2576651   #75
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Серед мігрантів в моєму колі спілкування ходить поширена думка що Англіки це лохи. Я з цим не зовсім погоджуюсь, але прекрасно розумію чому ходить така думка..парочка прикладів з реальних розмов.

- Ти бачиш як дєвка йде?
- Ой бляяя я не можу ну нашо вдівати каблуки якщо ти не можеш в них ходити? Я пацан і я краще вмію ходити на каблуках ніж вона.
- Англічанка.
- Ага.

- Вчора бачив як тв тіпа лопнуло колесо..дістає запаску і донкрат..
- Ага?
- І дзвонить в автосервіс щоб вони до нього приїхали
- Дай сгадаю, Англік?
- БУГАГАГАГАГА лошара

- Вчора мені заплатили £15 за те щоб я пришила 2 гудзика. Платила жінка.
- Англічанка?
- Ага

Наш народ приїжає і просто напросто розводить англіків. Їхня система побудована таким чином що всі очікують що ти - чесна і порядна людина, а це дозволяє нашим мутити всякі двіжі, ось тому ми і крутимся як гімно в ополонці. Просто лохи на це дивлятся як "ого, я як лох пашу все життя а ці *** мігранти приїжають і за 10-20 років будують те що я за все життя не можу. вони погані, бо я лох" - якось так. Саме тому є великий сентимент того що люди не хочуть приймати циї мігрантів.

В той же час, є всякі ліберасти які хочуть розорити Британську армію - один з таких це Джеремі Корбін, новий лідер Labour Party - партія лохів. Ось такі тіпки організовують всі ці про-мігшраційні протести. Я люблю людей і поважаю віру, але *** буду - прижаєш в країну - приймай культуру і мову. Не хочеш вчити культуру і мову - вали *****.

Вибачте за мат.
Apocrypha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (21.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 15:53 #2576652   #76
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Серед мігрантів в моєму колі спілкування ходить поширена думка що Англіки це лохи. Я з цим не зовсім погоджуюсь, але прекрасно розумію чому ходить така думка..парочка прикладів з реальних розмов.

- Ти бачиш як дєвка йде?
- Ой бляяя я не можу ну нашо вдівати каблуки якщо ти не можеш в них ходити? Я пацан і я краще вмію ходити на каблуках ніж вона.
- Англічанка.
- Ага.

- Вчора бачив як тв тіпа лопнуло колесо..дістає запаску і донкрат..
- Ага?
- І дзвонить в автосервіс щоб вони до нього приїхали
- Дай сгадаю, Англік?
- БУГАГАГАГАГА лошара

- Вчора мені заплатили £15 за те щоб я пришила 2 гудзика. Платила жінка.
- Англічанка?
- Ага

Наш народ приїжає і просто напросто розводить англіків. Їхня система побудована таким чином що всі очікують що ти - чесна і порядна людина, а це дозволяє нашим мутити всякі двіжі, ось тому ми і крутимся як гімно в ополонці. Просто лохи на це дивлятся як "ого, я як лох пашу все життя а ці *** мігранти приїжають і за 10-20 років будують те що я за все життя не можу. вони погані, бо я лох" - якось так. Саме тому є великий сентимент того що люди не хочуть приймати циї мігрантів.

В той же час, є всякі ліберасти які хочуть розорити Британську армію - один з таких це Джеремі Корбін, новий лідер Labour Party - партія лохів. Ось такі тіпки організовують всі ці про-мігшраційні протести. Я люблю людей і поважаю віру, але *** буду - прижаєш в країну - приймай культуру і мову. Не хочеш вчити культуру і мову - вали *****.

Вибачте за мат.
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 17:02 #2576668   #77
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Лейбористка партія це комусти. Вони після першоі світовоі зробили безплатну медицину, безплатну і обов'язкову середню освіту. І багато інших плюшек для роботяг. Але як дивно вони ніколи не були маргіналами як ті комуністи в срср. Тому королева жива, а в краіні створені всі умови для розвитку середнього класу і поступового зникнення великих землевласників. Це все було після першоі світовоі. Але зараз прийшов Корбін в керівники партіі, і почав славитися своім маразмом. Він походу тупо дружить з всім хто проти Англіі. І пох що вони бандити. Він не лейборист. Він маргінал і агент кремля.
NHS це звичайно добре. Але, і я не говорю що це вила Лейбора..але..

Тиждень назад мені треба було попасти до зубного для видалення зуба, під NHS - чекати 8 (В І С І М) місяців. Я плачу 30% податку і мені чекати 8 місяців щоб видалити зуб бо я подихаю від болю? Ну ***. Я пішов в приватну клініку, в той же самий день питання закрили.

Зараз (не тільки під Корбіном) Лейбор просто напросто хоче посадити всю націю на соц. безпеку і зробити з всіх бенефітчиків. Англіки сидять на бенефітах як на іглі, в той час як імігранти сидять до того моменту поки їхня ситуація не стане краще.

Таке враження що Labour Party це фронт для того щоб перетворити всіх корінних англіків на бомжів. І в них досить непогано виходить.

P.S. Вчора до мене при йшли косерватори і втирали пропагадну 20 хв (в нас має бути новий мер скоро), після чого я їм сказав "Я не є громадянином цьої держави", їх вид був як там в тій рекламі Мастеркард - priceless! А цікий сам той факт що по ходу я всетаки моду приймати участь в виборах мера (по моєму).
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 17:58 #2576682   #78
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Не думаю що агенти. Але дуже харить цей пердун Корбін. 3 місяці назад про нього ніхто не чув, тепер масс медія його роздули і ці відморозки вже говорять про вибори МП в 2020 році - менш ніж 1/60 частини країни за нього проголосували а вони вже з нього ПМ роблять. Лохи внатурі.
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 23:57 #2576763   #79
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Чомусь релігійні жарти задівають тільки Мусульман фанатиків.
Шарлі їм в Сирії, Іраку... Не кидає ті журнали в мечеті.
І взагалі ***, ніхто не їде з Європи на близький схід і не будує там католицьких церков. Обіжені блять Мухамедики.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
hiweb (19.09.2015), Mutter (18.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2015, 00:29 #2576765   #80
wisper
Banned
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата Обіжені блять Мухамедики.
Рано чи пізно,людина яка не навчена поважати оточуючих,напореться на того,хто її заставить проявляти повагу.
Мусульмани звичайно перегинають місцями. Але,принаймні,в них дома ніхто собі не дозволить ставитись до них зневажливо.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:56.