Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.01.2013, 21:14 #2128590   #1
protonz
Учасник
Типово Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Доброго вечора.

Я не вживаю м’яса і взагалі веду здоровий спосіб життя.
Щодо не вживання м’яса, то я не повний вегетаріанець бо не вживаю лише м'яса та рибу, але вживаю яйця, сир та інші молочні продукти, які заміняють м’ясо по кількості білку та амінокислот. М’ясо я не вживаю бо воно шкодить здоров’ю людини, а також не хочу щоб вбивали тварин. В мене є ідея. Хочу спробувати створити на теренах інтернету клуб в якому б збиралися лише люди, які не вживають м’яса та алкоголю, не курять і не вживають наркотиків, люди які цікавляться творчістю інших, або самі займаються якимось видом творчості. Думаю цікаво і приємно було би спілкуватися в такому колі однодумців. В цьому клубі люди могли б демонструвати свою творчість за допомогою текстів, фото та відео в спеціальних категоріях на окремих сторінках порталу і коментувати творчість інших. А ще також на сторінках форуму розповідати про свої творчі ідеї, обмінюватися творчим досвідом, обговорювати різні запитання, дискутувати, і спілкуватися на форумі не лише про творчість, а і на іншу різну тематику. Мріючи про такий клуб я створив для цього сайт «Степова хата». Сподіваюсь на цьому сайті людям буде цікаво, приємно і зручно спілкуватися. З метою уникнення спамерів, тролів, флудерів та інших неприємних елементів, реєстрація на сайті відбувається лише за запрошенням. Запрошення можна отримати написавши листа в форму на сторінці «Контакти» .
Головна сторінка сайту «Степова хата»: http://www.stepovahata.in.ua

Що думаєте про цю ідею? Цікаво знати вашу думку.
І як взагалі як ви ставитеся до не вживання м’яса та ведення здорового способу життя?

Востаннє редагував protonz: 29.01.2013 о 22:06.
protonz зараз поза форумом  
Подякували 3:
by Vit'OK (22.08.2013), Freeboy (30.01.2013), wisper (30.01.2013)
Старий 29.01.2013, 21:31 #2128605   #2
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Це типу реклама сайту?) Ну для початку було б добре його заповнити. Чесно не розумію про що говорити - вже є повно сайтів на таку тематику. А співрозмовників ти найдеш в спорт залі
Terror зараз поза форумом  
Старий 29.01.2013, 21:48 #2128607   #3
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

отказ от мяса, вотки и женщин существенно продлит Ваше жалкое существование

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Це типу реклама сайту?) Ну для початку було б добре його заповнити. Чесно не розумію про що говорити - вже є повно сайтів на таку тематику. А співрозмовників ти найдеш в спорт залі
виходячи із власного життєвого досвіду беруся стверджувати що подібні прихильники "здорового" способу життя не дуже по спортзалах ходють...

Востаннє редагував Стечкин: 29.01.2013 о 21:48. Причина: Пізніше додано
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 3:
eugenia (17.08.2013), org100h (17.08.2013)
Старий 29.01.2013, 22:13 #2128649   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від protonz Переглянути допис
М’ясо я не вживаю бо воно шкодить здоров’ю людини
Далі не читав і вам не раджу Потім по лікарях не находитеся.
 
Подякували 5:
eugenia (17.08.2013), Ganabis (29.01.2013), nleman (04.09.2013), Phantom (29.01.2013), S.H.A.D.E (30.01.2013)
Старий 29.01.2013, 22:22 #2128665   #5
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

на рахунок м'яса не згідний. Всі тварини на те існують, щоб людина над ними панувала, тобто використовувала в своїх цілях, але з розумом. На те вони і є щоб їх їли, одяг виготовляти тощо. Їсти м'ясо навпаки здорово, але все повинно бути в міру.
MT15 зараз поза форумом  
Старий 29.01.2013, 22:41 #2128688   #6
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від protonz Переглянути допис
Я не вживаю м’яса і взагалі веду здоровий спосіб життя.
Хм, вживаючи мясо ти вдеш взагалі не здоровий спосіб чи я шось не поняв??? Скоро котлетку зїсти не дадут.!!
Я за вживання мяса і за здоровий спосіб життя це якось можна поєднати?? Запрошеня можеш написати мені в ПП. Сподіваюсь мені буде цікаво.
Цитата
Допис від protonz Переглянути допис
Щодо не вживання м’яса, то я не повний вегетаріанець бо не вживаю лише м'яса та рибу, але вживаю яйця, сир та інші молочні продукти, які заміняють м’ясо по кількості білку та амінокислот. М’ясо я не вживаю бо воно шкодить здоров’ю людини, а також не хочу щоб вбивали тварин
Ти вкурсі скільки трави реба вжувати шоб отримати ту саму кількість калоріїв??
В натурі не вбивати твариндля їжі це кльово, хай дохнуть самі від старості ми тільки хоронити будем!
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Frenky (29.01.2013)
Старий 29.01.2013, 23:43 #2128768   #7
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Шо то за їда якшо без м"ясила?веду здоровий спосіб життя,не п"ю,не курю,деколи гантелі тягяю,але м"ясо на м"ясо і хліб на першому місці.ці всі дієти це туфта.їсти треба все в міру.

Додано через 3 хвилини
Шо то за їда якшо без м"ясила?веду здоровий спосіб життя,не п"ю,не курю,деколи гантелі тягяю,але м"ясо і хліб на першому місці.ці всі дієти це туфта.їсти треба все в міру.

Востаннє редагував Ganabis: 29.01.2013 о 23:43. Причина: Пізніше додано
Ganabis зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 08:57 #2128911   #8
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

а я вживаю м*ясо і веду здоровий спосіб життя. Бо здоровий спосіб життя ПОВНІСТЮ без м*яса - абсурд. Жодні рослини не мають повноцінних білків як в м*яса, а це важливо для здоров*я кожної людини
Freefall зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 11:29 #2129017   #9
Freeboy
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

М*яса не вживаю вже більше 2 років....але не тому,що хочу довго і нудно жити))),а тому,що не можу вбити тваринку(птичку жалко))))А якщо я не можу її вбити,то і не маю права її їсти.Я так собі вирішив)))
Хоч я заробляю на життя фізичною працею,але "дикого" голоду не відчуваю.Їм 2-3 рази на день. Не смалю),але інколи полюбляю випити домашнього сухого червоного винця або горівочки)))
Кубики на животі підкачав собі ше в школі(замість того щоб слухати маму і вчитися))))а тепер регулярно займатися спортом нема ні бажання,ні сил)
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (30.01.2013), Ingenue (30.01.2013), wisper (30.01.2013)
Старий 30.01.2013, 12:25 #2129079   #10
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від protonz Переглянути допис
...
Що думаєте про цю ідею? Цікаво знати вашу думку.
І як взагалі як ви ставитеся до не вживання м’яса та ведення здорового способу життя?
здоровий спосіб життя насамперед передбачає фізичну і РОЗУМОВУ активність )))
- вода, що тече, не плісніє

а якщо ти боїшся порухатися і будь-чого нового, тоді так є - не їж мяса
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 13:26 #2129152   #11
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від protonz Переглянути допис
А ще також на сторінках форуму розповідати про свої творчі ідеї, обмінюватися творчим досвідом, обговорювати різні запитання, дискутувати, і спілкуватися на форумі не лише про творчість, а і на іншу різну тематику.
творчі люди, що ширяються, цікавіші і багатогранніші. імхо)
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 30.01.2013, 19:48 #2129417   #12
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

шкода тільки -живуть мало

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
М*яса не вживаю вже більше 2 років....але не тому,що хочу довго і нудно жити))),а тому,що не можу вбити тваринку(птичку жалко))))А якщо я не можу її вбити,то і не маю права її їсти.Я так собі вирішив)))
я тоже ,але поки шо їм

два роки тому ,коли в мене народився малюк,в родичів в селі корова в той же час народила телятко ,ми ще до того хотіли купити діткам домашню яловичину .І купили...
Ви не уявляєте собі як мені було тяжко брати те мясо до рук.
Зараз знову народилось теля,будуть різати місячним -відмовилась купувати .
Ясно що різниці з тим мясом яке куплю на базарі нема ніякої ,і я його цим не врятую ,просто якийсь бзіх напевно.

Востаннє редагував Ingenue: 30.01.2013 о 19:48. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 4:
Freeboy (31.01.2013), Пантера (30.01.2013), Стечкин (30.01.2013), Promo (17.08.2013)
Старий 30.01.2013, 20:01 #2129425   #13
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

І я не їм мяса вже пару років. Я бачила очі корів яких ведуть на бойню. Воиа точно знали куди їх ведуть, і в їх очах була така надія, що може все обійдеться. Може і смішно для декого, але після того мясо мені в глотку не лізе, хоч до того без мяса не могла дня прожити, а за шашлик могла вбити
І повірте, спочатку здається, що нема що їсти і ти будеш голодна. Через пару місяців коли залишки наркотика мяса виходять з організму, тобі вже його і не хочеться.
Але автора не підтримую, бо випити чогось добренького я люблю.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 5:
Freeboy (31.01.2013), Ingenue (30.01.2013), lampa (30.08.2014), Сомбра (30.01.2013), Trader_Lena (17.08.2013)
Старий 30.01.2013, 20:21 #2129437   #14
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

вегани та вегетар"янці гірше канібалів!!! як ви можете їсти рослини? у кожної з них є душа, внітрішній світ, бажання, мрії... і тут приходить замріяний творчий *** і вириває це з коренями! ще й бахвалиться цим перед всіма!!! не місце таким на форумі лише каменеїдуни не наносять шкоди, приєднуйтеся до нас!!!!!!!!
freeman зараз поза форумом  
Подякували 2:
Charly (02.02.2013), Punisher-x3m (31.01.2013)
Старий 30.01.2013, 20:44 #2129474   #15
Macy's
 
Аватар для Macy's
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Каміння то фігня. А слабо харчуватись виключно сонячною енергією, ну і трошки водички. Бретаріанці, здається так це називається.
Macy's зараз поза форумом  
Подякували 3:
eugenia (17.08.2013), kookla (30.01.2013), Promo (17.08.2013)
Старий 30.01.2013, 21:34 #2129531   #16
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Хтось не їсть м'яса бо шкода тваринку, а хтось працює забійником професійно.
Уявіть собі що за робота. І людина з кожним роком відточує свою майстерність, вдосконалюється у цій справі...

Оголошення в газеті бачив. Зарплата думаю норм. (може дрім хакеру порекомендувати))

Як по темі - то я м'ясоїдний. Їсти траву - це зло, оскільки фотосинтез забезпечує існуванням всю екосистему. З'їмо рослинність - комахи вимруть, птахи, гризуни, і всі решта тварини... Не варто порушувати харчову цепочку, яка сформована природнім чином.
Frenky зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 21:37 #2129537   #17
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

я помітила,люди байдужі до мяса- добріші
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Стечкин (30.01.2013)
Старий 30.01.2013, 21:44 #2129544   #18
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Люди, байдужі до сексу теж добріші. І що?

За секс і агресію відповідає одна ділянка мозку - вчені
Frenky зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 21:51 #2129550   #19
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Люди, байдужі до сексу теж добріші. І що?

За секс і агресію відповідає одна ділянка мозку - вчені
А ,то, я думаю - що то всі так на сексі помішані. А то вони - по своїй доброті душевній....
Чи то й собі на травку переходити????
Але, чув, як одна розумна людина казала, що "...жити - будеш, а ******* - ні. Тепер не знаю, кого вже й слухати.
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 30.01.2013, 21:54 #2129552   #20
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Люди, байдужі до сексу теж добріші. І що?
і нічьо ,а я шо казала шо шось?
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Стечкин (30.01.2013)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:06.