Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Ремонт газового котла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2011, 17:18 #1743642   #61
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від petryxa Переглянути допис
от за таку рідину і цікаво... думав, мо хто стикався вже з таким, то підкаже конкретно як вона називається.
Торгуєм такою бадягою. Рідина незамерзаюча для систем опалення Термоплюс. Тара 20 кг (л). Ціна 55 євро за каністру. Можу відлити скільки треба. Температура 25С. Можна розводити водою ящо не плануєте опускати до такої температури..

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від BogiS Переглянути допис
явно якісь проблеми з електронікою (моя думка)
котел був встановлений в 2005 році
ну от....
впринципі можу зремонтувати але це задоволення нездешевих.
Надумаєш - маякни в ПМ.

Востаннє редагував pomka: 13.09.2011 о 17:18. Причина: Пізніше додано
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2011, 16:02 #1745910   #62
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
...В одній церкві для таких цілей в систему спирт залили. Правда він по чуть-чуть випаровуся .
...
...а батюшка вдома попаді розказував, що то він в церкві випарів надихався...
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2011, 09:16 #1801498   #63
petryxa
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

наступний трабл з котлом: падає тиск в системі опалення. в мене така підозра, що десь в трубах є тріщина, але на вихідних облазив всюди де мав доступ - нічого не знайшов. і ще таке, коли вмикаєш гарячу воду - тиск моментально підскакує до 3-3.5, а потім знову опускається до того рівня який був. наскільки знаю, такого не мало б бути, поправте якщо не правий...
petryxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2011, 09:24 #1801510   #64
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від petryxa Переглянути допис
наступний трабл з котлом: падає тиск в системі опалення. в мене така підозра, що десь в трубах є тріщина, але на вихідних облазив всюди де мав доступ - нічого не знайшов. і ще таке, коли вмикаєш гарячу воду - тиск моментально підскакує до 3-3.5, а потім знову опускається до того рівня який був. наскільки знаю, такого не мало б бути, поправте якщо не правий...
який котел?
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2011, 09:34 #1801525   #65
petryxa
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
який котел?
Вайлант, модель не памятаю... двоконтурний, турбо - якщо не помиляюсь
petryxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2011, 09:38 #1801529   #66
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від petryxa Переглянути допис
Вайлант, модель не памятаю... двоконтурний, турбо - якщо не помиляюсь
певно проблеми з 3-х ходовим клапаном
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2011, 10:27 #1801590   #67
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від petryxa Переглянути допис
наступний трабл з котлом: падає тиск в системі опалення. в мене така підозра, що десь в трубах є тріщина, але на вихідних облазив всюди де мав доступ - нічого не знайшов. і ще таке, коли вмикаєш гарячу воду - тиск моментально підскакує до 3-3.5, а потім знову опускається до того рівня який був. наскільки знаю, такого не мало б бути, поправте якщо не правий...
Як швидко падає тиск? (з якої до якої позначки і за скільки часу?). Який робочий тиск в системі? (при нагріві системи і при холодній?). Перевірте тиск в розширювальному бачкові (велика підозра що там немає тиску). Перекрийте вхід холодної води і відкрийте гарячий кран у умивальнику - перевірте чи не тече вода.
Результати досліджень чекаємо тут
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2011, 10:59 #1801638   #68
petryxa
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Як швидко падає тиск? (з якої до якої позначки і за скільки часу?). Який робочий тиск в системі? (при нагріві системи і при холодній?). Перевірте тиск в розширювальному бачкові (велика підозра що там немає тиску). Перекрийте вхід холодної води і відкрийте гарячий кран у умивальнику - перевірте чи не тече вода.
Результати досліджень чекаємо тут
розширювального бачка нема... закономірності в тому як падає тиск немає... може за годину впасти з 1,5 до практично 0, але в більшості випадків доводиться раз в день підганяти на 0,5.
зараз планую викликати майстра щоб промив систему, поставив розширювальний бачок і т.д., але хотілось би знати що то може бути, щоб лапші мені не навішали
petryxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2011, 11:13 #1801657   #69
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Розширювальний бачок потрібний однозначно. Від цього - різкі скачки тиску. Втрата тиску 0,5 атм в добу помітити важко оскільки вода небагато і вона швидко висихає. Потрібно шукати на холодній системі в місцях зєднання. В себе наприклад також шукав невеликі встати тиску - виявилось в ванні на сушці. поки гаряча - невидно було та й ванні вода це не рідкість.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2011, 22:28 #1810982   #70
Nik22
Учасник
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

pomka,Питання по Vaillant T4 турбо хочу задати ( є можливість на відповідь ? ).
Додам зразу, можливо виникне менше питань по ходу. "Vaillant T4" турбо - останній раз запустився в досить незрозумілому режимі : при виставленій температурі 70 град. , по індикатору набрав 42 , тарабанив год 15 без відключення на перерви.Вимкнув, повторно переглянув блок управління.Видимих порушень, підгорівших елементів не виявлено.При запуску повторно через 15 сек. вибивае "аварія".Теплообмінники, трьохходовий та ін. - помиті, почищені.Попередньо відключився самовільно. Після чого виявлено несравність катушки "запальнички" та реле газового клапана.Замінено.При запуску- індикація "жовтий-зелений", насос та витяжка... аварія...

Востаннє редагував Nik22: 23.11.2011 о 08:32.
Nik22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2012, 18:12 #1872347   #71
PicasaFire
 
Аватар для PicasaFire
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

pomka,чи не підкажете майстрів на поромивку та профілактику бажано відповідь або телефон в пп
PicasaFire зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (15.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 08:44 #1872663   #72
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Льоня 068-346-71-16
Іван 067-252-86-00
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 15:11 #1973053   #73
lezhan
Учасник
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка в чому проблема Сильно, ритмічно гудить котел Sime Format Dewy zip 25BF, тривалість звуку 1сек, частота десь 1-2 сек, зявляється запах газу,якщо прикласти руку до котла, відчувається досить сильна вібрація десь вверху котла, гудить тільки в режимі зима, також тасто виключається, мигає червона лампочка "блокировка накала/ включение защитного термостата" також відчутний запах газу, помагає викл\вкл, виключається 2-4рази на день в режимі зима, а також в режимі літо привключені крану гарячої води. Дзвонив по майстрах у 3-х три версії: промивка теплообмінника, заміна плати, ремонт камери згорання. Підкажіть Причину
lezhan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 15:22 #1973063   #74
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

НУ 100% ніхто не скаже доки не подивиться котла.
Із вищенаведених заміна плати відпадає відразу.
І поясни трішки детальніше:
Цитата
Допис від lezhan Переглянути допис
тривалість звуку 1сек, частота десь 1-2 сек,
Як довго працює котел(скільки часу в експлуатації)?
випадок трішки своєрідний тому наврядчи вдастя зясувати заочно (і тим більше поремонтувати без майстра).
Можу надати послуги по ремонту котла від офіційного представника Сіме в Тернополі.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 16:41 #1973129   #75
lezhan
Учасник
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

І поясни трішки детальніше:

1сек гудить 1сек не гудить ритмічно і так хвилин 5-30 або поки не викл\вкл. В експлуатації 4роки, жодного разу не обслуговувався, тому промивка думаю обовязково. Я сам приблизно раз в 3-6 масяців викручував і прочищав пластиковий фільтр в ньому нагромаджувався мусор чорного кольору, ніби накип, останнім часом коли викручую цей фільтр -- він пустий, думаю ця зараза збарається десь в іншому місці, що затрудняє прохід води, від цього гул і вібрація, але я не спец, це всього лиш моя думка. І ще уточнення гул най частіше зявляється в момент коли пальник перестає горіти, тобто котел включився, тагріває воду в батареях то певної температури і вимикається, а тепла вода циркулює по батареях, от в той момент коли пальник вимикається появляється гул. В більшості випадків котел "зависає" і ритмічно гудить 1сек гудить 1сек не гудить ритмічно і так хвилин 5-30 або поки не викл\вкл. Дуже рідко в момент коли пальник вимикається легенько загудить 1 раз і котел працює далі.
lezhan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 17:14 #1973157   #76
Myros
 
Аватар для Myros
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

може і мені хто допоможе арістон включаю воду гріють батереї
Myros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 17:21 #1973160   #77
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від Myros Переглянути допис
може і мені хто допоможе арістон включаю воду гріють батереї
поламався сервопривід трьох-ходового клапана.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2012, 13:46 #1979594   #78
Myros
 
Аватар для Myros
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
поламався сервопривід трьох-ходового клапана.
і що далі?
Myros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2012, 13:53 #1979603   #79
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від Myros Переглянути допис
і що далі?
Розбирати, чистити, дивитись, потім або міняти або встановити зремонтований.
Сам він не відкисне. Може буде досить промивання кислотою (боїшся кислот і не маєш чим, звернись до спеціалістів).
Причина може бути в відсутності фільтра на системі або накип.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2012, 13:54 #2034952   #80
RUXA
Учасник
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Всем привет. Ferroli Domiprojekt F24 не выключается выше 55 градусов в отоплении. Были мастера поменяли трубы на больший диаметр и элктронную плату. Дефект по прежнему остался. Подскажите знатоки в чем дело почему кеттел до 55 градусов работает хорошо а после 55 не выключается?
RUXA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:45.