Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Привіталки

Привіталки Тут вітаємо з днем народження, різними святами, іменинами, річницями, видатними датами. Святкування, застолья, могоричі... та про те, як треба справді відпочивати :)


Джамала виграла Євробачення!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2016, 13:28 #2634611   #21
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Млін, ну це смішно порівнювати толкову, але сумну пісню з дискотечною попсою.
Тобі вірно зауважили про "Качу" - навря таку пісню хтось би часто слухав, но від того вона не стає "неякісною", навіть якщо відкинути те, що зараз вона неофіційний реквієм.
кача вот цепляе. но перші два три рази. не більше. джамала от нікаплі не зачепила. тупо почекав коли закінчить співати. ніхто не рівняе іі з дискотньою. просто реально пісня ніяка. тобі подобаеться? слухай. мені джамала е сподобалась. ні виконанням,ні піснею,я взагалі іі за співачку не сприймаю. джамала на любітеля.
Pmz зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 13:30 #2634612   #22
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Млін, ну це смішно порівнювати толкову, але сумну пісню з дискотечною попсою.
Тобі вірно зауважили про "Качу" - навря таку пісню хтось би часто слухав, но від того вона не стає "неякісною", навіть якщо відкинути те, що зараз вона неофіційний реквієм.
Якраз якісна пісня це та, яку хочеться ще пару раз переслухати.
Якщо сумна, то й пороздумувати під неї.

От скільки сам раз її переслуховував?
Бо здається ти путаєш патріотизм з якісною музикою.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 13:32 #2634613   #23
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
я нашого відбору вобше не дивилась, як і євробачення спершу.
Бо це не конкурс якісної пісні, а шоу і політики. Останнє вважаю, що якраз і відіграло роль у нашій перемозі.
ну от варто було подивитись і тоді судити.
Джамала серед фіналістів виглядала більш ніж достойно.
Для мене дивним був успіх поляків і ажіотаж довкола Лазарєва: перші в мене викликали лише посмішку і я був вражений, коли вони по глядацьких симпатіях вибились в пятірку лідерів, а пісня Лазарєва з самого початку викликала лише питання "І за оце перше місце? гоооон...."
В українському відборі я вважав найдостойнішими Джамалу і Хардкіс. Журі вибрало Хардкіс, глядачі віддали перевагу Джамалі.
Якби Хардкіс вибрали якусь іншу пісню - я би можливо голосував за них, вони реально мені подобаються, наприклад їхня пісенька "Орган" (зараз в рекламі Київстара звучить), але та, яку вони вибрали - мене не зачепила. І вона теж була не драйвова а з ухилом на лірику.
Драйвові були з лідерів Сенсей і Не ангели - послала б когось з них?
На євробаченні до речі з тих 26 фіналістів з 10-к пісень були якраз таки ліричними - цікаво чи в тих країнах теж глядачі плюються на рахунок "та я би такуе не скачав і не слухав"
Ну послухайте пісеньку поляків - попретесь трохи
switch зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 13:33 #2634614   #24
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

саме головне шо ми перемогли руских.і взяли 1 місце.
все решта зараз другорядне.
Євробачення не дивився,бо мене музика такого формату мало цікавить.включив тільки коли закінчувалось голосування.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
korabel (19.05.2016)
Старий 15.05.2016, 13:34 #2634615   #25
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
От скільки сам раз її переслуховував?
вперше коли почув - раз 5 точно.
я тиобі серйозно кажу - мене зачепила її мелодика і вокал. приспів там реально класний. І шукав переклади, щоб зрозуміти про що співає.
Так що тобі подобається одне, мені інше.
Але те, що тебе та пісня не зачепила - ніяк не означає, що вона іншим не сподобалась.

До речі десь колись я скачав був диск виконавців Євробачення, не памятаю якого року то було, може якраз коли Руслана перемогла, то з 40 пісень я дослухав до кінця може 3
switch зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 13:37 #2634616   #26
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
ну в кожного своі смаки. я радий за перемогу ,але я немаю наміру доказувати всім і вся наскільки то геніально,круто і розрив мозгу. мене не зацепило. мене невставило. от австрійка яка співала французською да. то сподобалось. .
Тут ніхто не доказує що це найкраща пісня на світі але на даному конкурсі це 100% От ти б кому перемогу віддав?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Якраз якісна пісня це та, яку хочеться ще пару раз переслухати.
Якщо сумна, то й пороздумувати під неї.

От скільки сам раз її переслуховував?
Бо здається ти путаєш патріотизм з якісною музикою.
По такій логіці найкраща пісня всіх часів і народів - ганнам стайл бо вона сама популярна, її багато хто встановив на рінгтон і в неї найбільше переглядів. Логіка залізна, навіть не поспориш.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freeboy (15.05.2016), switch (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 13:45 #2634617   #27
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Бо здається ти путаєш патріотизм з якісною музикою.
Знаєш, я себе не рахую знаним критиком, проте я схильний думати, що в мене таки є певний музичний смак і він не дуже поганий

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
По такій логіці найкраща пісня всіх часів і народів - ганнам стайл бо вона сама популярна
а чо - Псай там би точно публіку порвав

Востаннє редагував switch: 15.05.2016 о 13:45. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 13:54 #2634622   #28
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну от варто було подивитись і тоді судити.
Джамала серед фіналістів виглядала більш ніж достойно.
Для мене дивним був успіх поляків і ажіотаж довкола Лазарєва: перші в мене викликали лише посмішку і я був вражений, коли вони по глядацьких симпатіях вибились в пятірку лідерів, а пісня Лазарєва з самого початку викликала лише питання "І за оце перше місце? гоооон...."
В українському відборі я вважав найдостойнішими Джамалу і Хардкіс. Журі вибрало Хардкіс, глядачі віддали перевагу Джамалі.
Якби Хардкіс вибрали якусь іншу пісню - я би можливо голосував за них, вони реально мені подобаються, наприклад їхня пісенька "Орган" (зараз в рекламі Київстара звучить), але та, яку вони вибрали - мене не зачепила. І вона теж була не драйвова а з ухилом на лірику.
Драйвові були з лідерів Сенсей і Не ангели - послала б когось з них?
На євробаченні до речі з тих 26 фіналістів з 10-к пісень були якраз таки ліричними - цікаво чи в тих країнах теж глядачі плюються на рахунок "та я би такуе не скачав і не слухав"
Ну послухайте пісеньку поляків - попретесь трохи
Те що джамала була краща на нашому відборі ще не означає, що в неї хороша пісня.
Це означає, що, скоріш за все, все решта було теж фуфло.
І це печально.

Що ж до поляків, то мені вони теж не сподобались, та й мотивчик крадений.
А от на рахунок ліричних пісень, то там реально були набагато кращі.
Мене от дуже зачіпила представниця Чехії.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
вперше коли почув - раз 5 точно.
я тиобі серйозно кажу - мене зачепила її мелодика і вокал. приспів там реально класний. І шукав переклади, щоб зрозуміти про що співає.
Так що тобі подобається одне, мені інше.
Але те, що тебе та пісня не зачепила - ніяк не означає, що вона іншим не сподобалась.
от ти зараз починаєш заливати про те, що в кожного смаки різні.
Хоча сам почав обзивати інших, хто мав просто відмінну від твоєї думку, любителями шансону.
Чи я не права?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис

По такій логіці найкраща пісня всіх часів і народів - ганнам стайл бо вона сама популярна, її багато хто встановив на рінгтон і в неї найбільше переглядів. Логіка залізна, навіть не поспориш.
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Знаєш, я себе не рахую знаним критиком, проте я схильний думати, що в мене таки є певний музичний смак і він не дуже поганий

Додано через 7 хвилин

а чо - Псай там би точно публіку порвав
я теж себе не вважаю знатним критиком. І скільки там в кого переглядів мало хвилює.
Переважно слухаю класику і рок.
І тут получається щось на зразок як з гомофобією: фактично на те, що я не розуміюсь в музиці мені пробують вказати люди, які самі в ній абсолютно нічого не петрають. Інші ж просто спокійно слухають собі своє.

Про що свідчать і останні слова. Якщо це непонятне дьоргання для вас еталон, то можу лиш поспівчувати.

Востаннє редагував Дєцко: 15.05.2016 о 13:55. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
korabel (19.05.2016), Pmz (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 14:00 #2634629   #29
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Хоча сам почав обзивати інших, хто мав просто відмінну від твоєї думку, любителями шансону.
чому обзивати?
я між іншим цілком визнаю, що комусь подобається і така музика, і мають на це право, лиш би не дрочили ним всіх довкола. просто припускаю що шансонщику "1944" не сподобається точно - явно не той напрямок. Як і любителю простенької попси.
В Джамали є немало шанувальників. А я наприклад себе до таких не відношу - є пісні які подобаються, є які ні. Стиль у неї своєрідний, якийсь навтіь трохи джазовий. Така музика подобається на всім. Але конкретно "1944" вийшла класна. Ну на мою думку і тих, хто за неї проголосував.
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Те що джамала була краща на нашому відборі ще не означає, що в неї хороша пісня.
Це означає, що, скоріш за все, все решта було теж фуфло.
Та на нашому відборі в лідерах було 4 різні гурти:
Джамала з її поп-фолк-джазом
Альтернативщики з Хардкіса (ти їх чула до речі?)
Попсня НеАнгелів
і денсова пісенька Сансея.
Вибір був різноманітний - Україна вибрала її.
Пишатись треба, а не хаяти
І до речі я вважаю, що українські виконавці реально конкрентноспроможні, як мінімум в порівнянні з російськими і східноєвропейськими. Висновок роблю по тому, що з російського шоубізу мені зараз не цікавий практично ніхто, а коли буваю в прикордонні і вмикаю румунські чи польські станції - то це печаль.
Да, може в нас нема зірок маштабу топових світових чартів, але українська музика цікава, мелодійна і професійна.
Моя така думка.
switch зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 14:02 #2634631   #30
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

А тим часом на шпальтах газет:

Так, ця перемога носить політичний характер. Так, пісня неформат, але вона хороша. Якусь іншу уявляєте натомість? Може лабуду варто було туди заслати?
Суть в тому, що ця перемога як серпом по яйцях кацапні. Росію, як паршиве кошеня, вмокнули мордою в те, що вона наробила.
ion зараз поза форумом  
Подякували 5:
aleko2007 (15.05.2016), Пантера (16.05.2016), Romko_7 (15.05.2016), Sem (15.05.2016), switch (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 14:17 #2634632   #31
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Переважно слухаю класику і рок.
ну мабуть ти застрягла трішки в 80-х чи 90-х.
Так, я визнаю, я не шаную класику і мене мало цікавить класичний рок.
Я люблю альтернативу, якісну електронну музику, дещо з попсні.
Якщо слухати рок - то хіба щось на зразок Ролінг Стоунс чи ГанзЕндРоузес, но не надто часто.
Радіо Рокс для мене занудне... Я частіше вмикаю "Радіо24" або "Кісс".
Ну так щоб змалювати свій психотип.
тут ще правда треба зазначити, що не всі розуміють, де рок, а де альтернатива. хоч я і сам не завжди то розумію

Додано через 13 хвилин
І до речі є ще так би мовити етичний аспект: я не знаю, чи доречно взагалі було втягуватись в Євробачення, коли в нас тут хлопці досі гинуть і стають каліками ледь не щодня, але в нашій ситуації ця пісня саме те.
А "світле і радісне гопца-ца" було б явно недоречне.

Востаннє редагував switch: 15.05.2016 о 14:17. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 14:22 #2634638   #32
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну мабуть ти застрягла трішки в 80-х чи 90-х.
Так, я визнаю, я не шаную класику і мене мало цікавить класичний рок.
Я люблю альтернативу, якісну електронну музику, дещо з попсні.
Якщо слухати рок - то хіба щось на зразок Ролінг Стоунс чи ГанзЕндРоузес, но не надто часто.
Радіо Рокс для мене занудне... Я частіше вмикаю "Радіо24" або "Кісс".
Ну так щоб змалювати свій психотип.
тут ще правда треба зазначити, що не всі розуміють, де рок, а де альтернатива. хоч я і сам не завжди то розумію
переставай навязувати свої смаки і ображати людей.
А то таке враження, що ти сам застряг в одному місці.)))
от і все що можна сказати про твій психотип.

Дурень не той, хто не розуміє чужої думки, а той, хто пробує навязати свою як єдиноправильну.
Ти хоч сто раз повтори, що в Джамали мега пісня - миліша мені вона від того не стане.
все, арівідерчі, подальшу розмову вважаю неконструктивною.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
korabel (19.05.2016)
Старий 15.05.2016, 15:07 #2634645   #33
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
переставай навязувати свої смаки і ображати людей.
Господі, які ви всі вразливі
Що саме тебе образило?
Я просто пробую згадати справжніх рокерів - і щось на думку приходять як не хіти 80-х 90-х років, то гурти з тієї епохи, в яких співають вже пенсіонери. Ну з таких відомих.
На радіо зараз переважає альтернатива, інді-рок, поп-рок і т.д. і т.п. Просто вирішив для себе зрозуміти, що саме ти слухаєш, що тебе так бісить пісня Джамали
Сперечайся/не сперечайся - факти простий: вона перемогла.
Поїхали б НеАнгели, Сенсей чи хтось інший - і навря б вони мали такий успіх. І це не спишеш на одну тільки політику. Треба було включити телек по послухати як її вітав зал і які овації були в програші.
Європа значить не така простакувата, як багато хто собі думає.
switch зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 15:36 #2634650   #34
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Думаю Хардкіс також би виграли, та серед такого шлаку навіть Неангели мали шанси. Але тепер точно знаємо що зробили не найгірший вибір відправивши Джамалу.
pberit зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 15:55 #2634653   #35
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Яка всраку політика? Ви реально думаєте що в Європі хоч 10% населення цікавляться ситуацією в Украіні?
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 16:02 #2634654   #36
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Яка всраку політика? Ви реально думаєте що в Європі хоч 10% населення цікавляться ситуацією в Украіні?
блін. да будь ситуація в нас не така як зараз,я маю на увазі війна на сході то непоіхала б джамала з тою піснею в європу. тоі пімні б навіть не було.. нема політики ,то значить заяви політиків шо евробачення тре провести в звільненому від окупаціі криму чисто збіг обставин? і добра частина людей вам не скаже шо пісня ніяка лиш тому аби на них не косились.
Pmz зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 17:01 #2634661   #37
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
блін. да будь ситуація в нас не така як зараз,я маю на увазі війна на сході то непоіхала б джамала з тою піснею в європу. тоі пімні б навіть не було.. нема політики ,то значить заяви політиків шо евробачення тре провести в звільненому від окупаціі криму чисто збіг обставин? і добра частина людей вам не скаже шо пісня ніяка лиш тому аби на них не косились.
До чого тут політики і їхні заяви? Ось тобі результати голосування глядачів:
Цитата в результаті голосування глядачів отримала 12 балів від шести країн - Чехії, Фінляндії, Угорщини, Італії, Польщі, Сан-Марино. 10 балів виступ Джамали оцінили Вірменія, Австрія, Хорватія, Білорусь, Азербайджан, Болгарія, Франція, Грузія, Латвія, Литва, Молдова, Росія. 8 балів пісні "1944" поставили Австралія, Естонія, Ізраїль, Чорногорія. Боснія і Герцеговина, Кіпр, Сербія, Словенія, Іспанія, Швеція, Нідерланди віддали Україні 7 балів. 6 балів вислали SMS жителі Албанії, Македонії, Німеччини, Греції. Великобританія була єдина, яка поставила нашої Джамалі 5 балів 4 бали Україні віддали Ірландія, Мальта, Норвегія, Швейцарія. Від Данії ми отримали 3 бали, а від Бельгії - 2 бали. 1 бал Джамалі не поставив ніхто, а Ісландія стала єдиною з 42 країн, яка оцінила виступ українки 0 балів.
Жителі більшості цих країн чули про нашу державу не більше чим ти про те саме Сан-Марино, яке дало нам 12.
Так що перше чим поливати гімном продукт своєї держави, можливо варто просто припустити, що твій власний музичний смак не є загальновизнаним світовим ідеалом.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 17:13 #2634666   #38
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
До чого тут політики і їхні заяви? Ось тобі результати голосування глядачів:

Жителі більшості цих країн чули про нашу державу не більше чим ти про те саме Сан-Марино, яке дало нам 12.
Так що перше чим поливати гімном продукт своєї держави, можливо варто просто припустити, що твій власний музичний смак не є загальновизнаним світовим ідеалом.
я не поливаю гімном продукт держави. і от до чого тут державність. мова про пісню. про пару куплетів з слів які покладені на музику. мені особисто несподобалось. це я і написав. все. і я не розділяю цього пісяння кипятком навколо джамали мол яка вона супер пупер .. от і вся історія. не здивуюсь якшо почнуть летіти каміння з обвинуваченнями в непатріотизмі. виграла-молодець. і фішка не в пісні, не в самій джамалі. фішка в останніх секундах голосування, лишилась украіна і росія. і ми перші в ітозі. згадайте грінджоли. вони просрали конкурс,а якби нечаяно вграли то були б такими самими героями як зараз джамала. )
Pmz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 17:18 #2634667   #39
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
я не поливаю гімном продукт держави. і от до чого тут державність. мова про пісню. про пару куплетів з слів які покладені на музику. мені особисто несподобалось. це я і написав. все. і я не розділяю цього пісяння кипятком навколо джамали мол яка вона супер пупер .. от і вся історія. не здивуюсь якшо почнуть летіти каміння з обвинуваченнями в непатріотизмі. виграла-молодець. і фішка не в пісні, не в самій джамалі. фішка в останніх секундах голосування, лишилась украіна і росія. і ми перші в ітозі. згадайте грінджоли. вони просрали конкурс,а якби нечаяно вграли то були б такими самими героями як зараз джамала. )
Блін от не уявляю я собі американця який говорить, що хоч їхній боксер і завоював титул чемпіона світу, проте російський заслуговав на нього більше (((
Де ваш дух патріотизму, не подобається пісня, так сиди мовчки, а не розсусолюй в інтернеті, що хтось там щось не заслуговував.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
kookla (15.05.2016), pberit (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 17:26 #2634670   #40
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Блін от не уявляю я собі американця який говорить, що хоч їхній боксер і завоював титул чемпіона світу, проте російський заслуговав на нього більше (((
Де ваш дух патріотизму, не подобається пісня, так сиди мовчки, а не розсусолюй в інтернеті, що хтось там щось не заслуговував.
при чому тут патріотизм.? ше скажи шо ти вдіваешся в все украінське,ісиш ,пьеш все украінське і ремонт в хаті виключно з украінських матеріалів. ну не треба все мішати з патріотизмом. я сказав-пісня ніяка..тобі сподобалась-слухай скільки влізе. за останні 13 років евробачень я памятаю лиш руслану,тату,рибака,сердючку. все. може в мене і обмежений смак,але він мій, і я не пхаю патріотизм де тільки можна .торкае пісня-значить торкае. ні-значить ні. мене не торкнуло.
Pmz зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:34.