Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.06.2014, 15:25 #2404132   #81
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Я не знаю хто куди і для чого звертався, але купувати саме зараз завод це з строни Порошенка дурість і в таке не віриться..
Це для тебе дурість. А для нього це "бізнес і нічого особистого".

Цитата А ось кинути тінь недовіри на Порошенка - це політика.
Це ж хто на нього тінь кинув? Антимонопольний комітет України? Здається АКУ зобов'язано публічно інформувати про те кому надає дозвільні документи на придбання тих чи інших підприємств юридичними особами. А звернення за таким дозволом, і відповідно їх надання АКУ для Прайм Ессест Кепітал буквально за кілька днів до інавгурації в президенти його фактичного власника, який перед тим неодноразово декларував що буде продавати власні активи, це є навіть дуже показовий плювок в обличчя власним виборцям
Цікаво скільки таких плювків ще має бути щоб його виборці зрозуміли що не все так райдужно, як вони сподівалися?


Цитата Ніхто його не боготворить. Просто він має досвід політика і досвід в міжнародних справах і він може витягнути країну з цієї кризи. Не забувай, що в нашій політиці ангелів нема, особливо з політичним досвідом і знанням ситуації в державі. А ще він має бути президентом всіх і сходу і заходу і російскомовних і галичан і малого і великого бізнесу і знаходити компроміси, а не робити так як йому хочеться. Давай дамо йому час, а потім побачим.
Це чисто твоя суб'єктивна думка, яку ти і будь хто інший має право висловлювати

Додано через 3 хвилини
Цитата Можна подумати ти можеш читати думки Порошенка
Не кажи гоп...
Хто сказав що я читаю його думки? Про любу людину я суджу по його діям, і очікування в мене на його поведінку в майбутньому буде виходити з його дій у минулому. Ілюзіями я себе стараюся не накручувати

Востаннє редагував Chefild: 07.06.2014 о 15:29. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 15:29 #2404135   #82
yura15
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Про любу людину я суджу по його діям
Ну які дії ти помітив у нього на посту президента? Я веду до того що не встигла людина стати президентом , а її вже, (тяжко підібрати слово), зі всіх боків.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 15:33 #2404141   #83
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Ну які дії ти помітив у нього на посту президента? Я веду до того що не встигла людина стати президентом , а її вже, (тяжко підібрати слово), зі всіх боків.
При чому тут пост президента? Ти хоч сказати що з обранням людини на цю посаду, вона заново народжується?

Особисто про Порошенка я суджу по його політичному шлейфі розміром в 16 років. Про здатність людини кардинально мінятись в 49 років, я здається ще не чув
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 17:28 #2404174   #84
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата судячи з інавгураційної промови поки що він навіть перевершує мої очикування.
Це так мило...
Я сама аж "прослєзілась" слухаючи його промову. Але ж не можна бути таким наївним. Промову Порошенку готував не один спеціаліст і не один день.
Давай уявимо, що президент йде на посаду, що б красти і розвалювати країну. І от він бере в руки булпву і каже: всіма силами буду старатися вкрасти скільки можна, що б забезпечити себе і свої наступні покоління, все рівно ви мені нічого не зробите, бо он в ложі сидять Кучма, кравчук і Ющенко і дуже гарно виглядають.
І ще мене дуже тішить, коли всі навколо розказують про якусь відповідальність. А ну пригадайте, хто хоч раз за щось відповів? Народ все прощає і все забуває, зате дуже гарно вірить і витирає скупу сльозу радості.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 5:
Chefild (07.06.2014), Freeboy (08.06.2014), Ingenue (08.06.2014), Krimchanin (07.06.2014), Дєцко (07.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 18:34 #2404184   #85
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Фаріониха в фейсбуку жге ))

"Ще ніколи у день посвяти президента у Верховній Раді з уст президента не звучала російська мова. Українська мова ще ніколи не зазнавала такої форми приниження. Пересопницьке Євангеліє - перша пам'ятка української мови з глибини 16 століття, на якій президент щойно присягнув, -кричало мовчазним криком про цей страшний переступ у третьому тисячолітті. Тисячі наших предків тримали фортецю нашої мови.Звідки ж сьогодні така безпрецедентна форма лакейства? Тримаймося. Боротьба триває."
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (07.06.2014)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 22:07 #2404191   #86
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка


Додано через 2 години 42 хвилини
Вечірку з нагоди інавгурації президента П.Порошенка відвідали самі "злитки" української так званої еліти, що там казати...

Ахметов (йому приписують фінансування сепаратистського батальйону "Восток") з подружжям Луценків обговорюють сьогоднішню радісну подію:



Табачник теж очікує приходу Порошенка:



Рибак і Єфремов, хрещений батько луганських сепаратистів, готуються зустріти нового президента:



Антон Яценко, герой серіалів про тендерну мафію, тим часом вирішує робочі питання:



Микола Рудьковський також часу не втрачає:



Галина Герега, одна з організаторок розкрадання київської землі, руйнівниця Гостинного двору і схилів Дніпра, сяє посмішкою:





Жити по новому? Нє, нє, не чув про таке... Театр абсурду продовжується...

Матеріал взято звідси:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/l...53935e9b33509/

Востаннє редагував Chefild: 07.06.2014 о 22:08. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 22:25 #2404219   #87
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Я думаю, що ніхто з цих радісних "вершків" ні за що відповідальності не понесе, того і радісні такі.
І нічого не втратить.
В кращому випадку Порошенко МОЖЛИВО позбавить їх тих можливостей казнокрадства, які в них були, і вони "легалізують" те,що вже мають, і далі заживуть "по-новому".
В гіршому - для них взагалі нічого не зміниться.
Судіть самі, наскільки для нас, як народу, прийнятний перший варіант. Після всього пережитого.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Chefild (07.06.2014), Human (08.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 23:02 #2404225   #88
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Порошенко придумал себе "особый" титул (фото)
http://15minut.org/article/poroshenk...inauguraciju-2

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я думаю, що ніхто з цих радісних "вершків" ні за що відповідальності не понесе, того і радісні такі.
І нічого не втратить.
В кращому випадку Порошенко МОЖЛИВО позбавить їх тих можливостей казнокрадства, які в них були, і вони "легалізують" те,що вже мають, і далі заживуть "по-новому".
В гіршому - для них взагалі нічого не зміниться.
Судіть самі, наскільки для нас, як народу, прийнятний перший варіант. Після всього пережитого.
Це свідчить тільки про те, що народ пошкодував , що заваравив кашу, яка закінчилась війною в країні, тепер більшість усвідомила, що насправді не так вже й погано нам жилось до грудня 2013, от і спішить повернути принаймні до того, як було раніше.Ну і маленька надія на краще, звісно, що жевріє.

Востаннє редагував Ingenue: 07.06.2014 о 23:02. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 23:04 #2404228   #89
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

О, і на десерт. Обнімкаються як справжні друзяки:



Мда, титулем Високоповажного, в нас ще по моєму ніхто себе не величав:

Chefild зараз поза форумом  
Подякували 4:
Freeboy (08.06.2014), Ingenue (07.06.2014), switch (07.06.2014), Дєцко (07.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 23:04 #2404229   #90
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цікаво, чи було б кого запросити на інавгурацію Гриценка, до прикладу?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 23:30 #2404233   #91
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Це свідчить тільки про те, що народ пошкодував , що заваравив кашу, яка закінчилась війною в країні, тепер більшість усвідомила, що насправді не так вже й погано нам жилось до грудня 2013
Інжень, ти що, справді така відірвана від життя?
Я не знаю жодної людини, яка би вважала, що Майдан не варто було починати, ну крім тебе.
Влада Януковича - це як ВІЛ - 8 років може не бути ніяких ознак, а потім невідворотньо прийде СНІД.
І всі це розуміють.
Є розчарування, що попри те, що заплачено дуже високу ціну, ми можемо знову відкотитись назад, як при Ющенку, і не реалізувати цей шанс. Я - серед таких дещо розчарованих.
Але попри все - зміни в країні будуть. Ти хоч би глянь, скільки різної прихованої погані і зрадників проявилось, і цей "баласт" тепер останеться за бортом, якщо вижеве в усіх цих мясорубках.
Так, я знаю, що гинуть люди, в багато сімей прийшла біда, але я також розумію, що ніколи наша країна не стала б успішною з такою кількістю людей, які тупо працюють на ворожу країну. Да і те, що Росія показала себе в усій красі - теж багато варто.

Додано через 2 хвилини
Цитата Цікаво, чи було б кого запросити на інавгурацію Гриценка, до прикладу?
знаєш, взагалі я так дивився сьогодні новини - багато людей сбогодні приходило спершу не на Софійську площу а на Майдан. Потім дізнавались, що на Майдані нічого не буде - і йшли.
Це я до того, що Порошенка взагалі чекали там, а він вибрав "вершки"...
Ну-ну... Гарний початок.

Додано через 4 хвилини
Я взагалі думаю, що першим, що мав зробити Порошенко - це вшанувтаи память тих хлопців, які на Інститутській своїм життям пробили йому дорогу до президентського крісла. Цікаво, він взагалі там був, після тих подій? Може шанувальники Порошенка підкажуть, бо я реально не в курсі.
Словом з заклеюванням своєю рекламою щитів в память "Сотні" негарно вийшло, але і далі схоже все так само...
А до Гриценка ці "вершки" теж прийшли б, от тільки чи радісні такі були б - не відомо

Додано через 4 хвилини
Цитата народ пошкодував
А взагалі кажучи, Янукович зразка 2014 року - це ще далеко не найгірше, що могла отримати Україна... Світ знає приклади і покрутіше. Так що шкодувати про Майдан - не варто.

Востаннє редагував switch: 07.06.2014 о 23:30. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Chefild (07.06.2014), Human (08.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2014, 23:51 #2404245   #92
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Мда, титулем Високоповажного, в нас ще по моєму ніхто себе не величав:
Дуже сумнівно, що він мав прямий вплив на написання тексту тих запрошень, ібо дріб'язково. А якби мав, було би Преповажний
Otto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 00:15 #2404247   #93
stanley
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
О, і на десерт. Обнімкаються як справжні друзяки:
А що їм ділити і чого ворогувати: бізнес взаємопов"язаний, без сировини з дніпропетровської області Донбас вмре, і т.д., тому і Україна має бути єдина...
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 02:33 #2404254   #94
jevv
Активний учасник
Exclamation Відповідь: 100 днів Порошенка

Фаріон назвала виступ Порошенка лакейством.
Нардеп від ВО "Свобода" Ірина Фаріон вважає, що Петро Порошенко принизив українську мову, виступивши під час інавгурації російською мовою.


з.і.
Вона просто епічно довбанута, або працює на "путин-ТВ" - бо "Кісєльовим", ще треба постаратись знайти такого екземпляра.
А особливо в час спроб утрамати Україну єдиною.
Свобода як завжди в ударі...

Востаннє редагував jevv: 08.06.2014 о 02:39.
jevv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 07:33 #2404269   #95
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Інжень, ти що, справді така відірвана від життя?
Я не знаю жодної людини, яка би вважала, що Майдан не варто було починати, ну крім тебе.
Влада Януковича - це як ВІЛ - 8 років може не бути ніяких ознак, а потім невідворотньо прийде СНІД.
І всі це розуміють.
Є розчарування, що попри те, що заплачено дуже високу ціну, ми можемо знову відкотитись назад, як при Ющенку, і не реалізувати цей шанс. Я - серед таких дещо розчарованих.
Але попри все - зміни в країні будуть. Ти хоч би глянь, скільки різної прихованої погані і зрадників проявилось, і цей "баласт" тепер останеться за бортом, якщо вижеве в усіх цих мясорубках.
Так, я знаю, що гинуть люди, в багато сімей прийшла біда, але я також розумію, що ніколи наша країна не стала б успішною з такою кількістю людей, які тупо працюють на ворожу країну. Да і те, що Росія показала себе в усій красі - теж багато варто.

.
Хто така росія і яка її краса, та якою буде реакція , якщо її поженуть звідси -завжди було очевидно.
Нічого дивного, що серед твоїх знайомих нема людей, які б пошкодували про майдан.Більшість людей не вміють визнавати помилки і брати на себе відповідальність .
Ти прбобував запитати , у родин яким труни привозять , чи шкодують вони?

Додано через 4 хвилини
Яка погань, який баласт, хто за бортом? Ті що вчора тусили і посміхались на інавгурації?
Пшонка напевно рве волосся на дупі , що з переляку звалив , скоро потихеньку всі повернуться .

Востаннє редагував Ingenue: 08.06.2014 о 07:33. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 08:30 #2404279   #96
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Хто така росія і яка її краса, та якою буде реакція , якщо її поженуть звідси -завжди було очевидно.
Нічого дивного, що серед твоїх знайомих нема людей, які б пошкодували про майдан.Більшість людей не вміють визнавати помилки і брати на себе відповідальність .
Ти прбобував запитати , у родин яким труни привозять , чи шкодують вони?
Путін навчить нас бути відповідальними. Оце так.

Востаннє редагував i27: 08.06.2014 о 09:54.
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 10:04 #2404310   #97
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Короче якщо підітожити - президент Порошенко буде дружити зі всіма олігархами. А якщо не буде - вони його просто посунуть. А що це означає? Це означає, що знову прості українці отримають х****
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 12:50 #2404359   #98
gregis
Banned
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від sexymasha Переглянути допис
Короче якщо підітожити - президент Порошенко буде дружити зі всіма олігархами. А якщо не буде - вони його просто посунуть. А що це означає? Це означає, що знову прості українці отримають х****
Зараз така ситуація, що якщо олігархи не почнуть жити по новому, щось робити для держави і людей то влада що складається з їхніх партій втратить останній кредит довіри народу і олігархи не зможуть спиратися на підтримку народу в боротьбі проти Путіна.
Тоді Путин зайде сюди майже не зутрічаючи опору як було в Криму і вся власнісь олігархів буде прибрана Россією, а саміх їх буде чекати доля Березовського і Ходорковського. І вони це прекрасно розуміють.
gregis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 13:09 #2404363   #99
Freeboy
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

У своїй промові Порошенко часто звертався до дорогих друзів)))Жаль шо я йому не друг( Він так багато всього наобіцяв))))))
Freeboy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2014, 14:28 #2404376   #100
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
У своїй промові Порошенко часто звертався до дорогих друзів)))Жаль шо я йому не друг( Він так багато всього наобіцяв))))))
Памятаєш ти згадував мені колись про діток, які недоотримують, бо янукович обкрадав.
Не цікавився що буде тепер з дітками , хворими, сиротами , каліками і навіть тими , що мають батьків, які не можуть подбати сьогодні про їхню безпеку?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:16.