Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Результати опитування: Голосування за кандидата в депутати Тернопільської міської ради 2015 по виборчому окрузі №7
Політична партія "Сила Людей" (перший - Палюх Андрій) - МАЗУР Олексій Юрійович 0 0%
Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (перший - Шумада Віктор) - КОПАЧІВСЬКИЙ Андрій Іванович 0 0%
Політична партія "Патріот" (перший - Турчин Марія) - КВАЩУК Ігор Володимирович 0 0%
Політична партія "Республіка" (перший - Заверуха Ольга) - РАДЬКО Надія Михайлівна 0 0%
Політична партія "Українська Галицька Партія" (перший - Вітвіцький Олег) - СТАДНИЦЬКИЙ Микола Андрійович 0 0%
Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (перший - Півторак Святослав) - ЗАЙЦЕВА Ольга Йосипівна 0 0%
олітична партія "Громадський рух "Народний контроль" (перший - Бліхар Володимир) - ПРИСЯЖНЮК Андрій Ігорович 0 0%
Політична партія "Солідарність правих сил" (перший - Лило Василь) - ЛЕМЕГА Олег Васильович 1 11.11%
Політична партія "Добрий Самарянин" (перший - Гобра Віталій) - ФЕДУНЧИК Людмила Гнатівна 0 0%
Політична партія "Нові обличчя" (перший - Чайківський Ігор) - МУЦ Володимир Орестович 0 0%
Політична партія "Воля" (перший - Волянська Ружена) - ЛУКІН Ігор Володимирович 0 0%
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" (перший - Грицишин Андрій) - ПОПКІВ Віталій Павлович 5 55.56%
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" (перший - Ласій Василь) - ЛЕТЯГІН Ярослав Васильович 0 0%
Політична партія "Народний Рух України" (перший - Мединський Ігор) - ЯЩЕНКО Елеонора Михайлівна 0 0%
Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (перший - Стаюра Володимир) - БИЦЮРА Леонід Олексійович 2 22.22%
Політична партія "Громадянська позиція" (перший - Ландяк Петро) - КУЗИК Ігор Романович 1 11.11%
Політична партія "Соціально-Християнська партія" (перший - Муц Орест) - МЕКУШ Марія Михайлівна 0 0%
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (перший - Артимович Андрій) - ВОВЧУК Наталія Володимирівна 0 0%
ще не визначився, але планую іти на вибори 0 0%
не підтримую жодного кандидата (проти всіх) 0 0%
не піду на вибори, бо не хочу 0 0%
не піду на вибори, бо не маю змоги (немає 18 років, не прописаний та ін.) 0 0%
Голосували: 9. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.10.2015, 15:55 #2581678   #1
m1r0
Активний учасник
 
Аватар для m1r0
Типово Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

ОКРУГ №7 (кількість виборців 4839)

Дільниця 611 103 (кількість виборців 2449)
Місце знаходження: Корпус №7 Тернопільського національного педагогічного університету, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Братів Гжицьких,
Виговського: 1–8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Мазепи: 1, 3, 5, 7
Дружби: 1, 3, 5
Яремчука
Петриківська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–27
Тбіліська
Тісна

Дільниця 611 104 (кількість виборців 2390)
Місце знаходження: Інститут післядипломної освіти, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Виговського: 9–9А, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21, 23, 25–42
Мазепи: 9–13, 15–15А, 17, 19, 23
Достоєвського
Кривоноса: 1, 3–5, 7, 9–13Б, 15–19
Миру: 1А, 2А, 3А, 4А
Петриківська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24

Висуванці:

1. Політична партія "Сила Людей" (перший - Палюх Андрій) - Мазур Олексій Юрійович
20.01.1987 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила людей", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (перший - Шумада Віктор) - Копачівський Андрій Іванович
10.06.1993 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія "Патріот" (перший - Турчин Марія) - Кващук Ігор Володимирович
26.01.1972 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія "Республіка" (перший - Заверуха Ольга) - Радько Надія Михайлівна
14.02.1977 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія "Українська Галицька Партія" (перший - Вітвіцький Олег) - Стадницький Микола Андрійович
13.10.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська обласна рада профспілок, Заступник голови, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (перший - Півторак Святослав) - Зайцева Ольга Йосипівна
26.12.1967 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільське обласне виробниче – торгове аптечне об’єднання, В.о. генерального директора, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" (перший - Бліхар Володимир) - Присяжнюк Андрій Ігорович
20.07.1984 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ", Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія "Солідарність правих сил" (перший - Лило Василь) - Лемега Олег Васильович
29.03.1953 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Дружба сервіс-житло 1", Директор, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія "Добрий Самарянин" (перший - Гобра Віталій) - Федунчик Людмила Гнатівна
28.04.1977 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський обласний центр зайнятості, Провідний фахівець з профорієнтації, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія "Нові обличчя" (перший - Чайківський Ігор) - Муц Володимир Орестович
20.03.1982 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ПП "Теребов-лянський шляховик", Директор, місце проживання: м.Київ

11. Політична партія "Воля" (перший - Волянська Ружена) - Лукін Ігор Володимирович
14.05.1986 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська міська комунальна стомат. полікл-ка., Лікар Стоматолог- ортопед, місце проживання: м. Тернопіль

12. Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" (перший - Грицишин Андрій) - Попків Віталій Павлович
16.03.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЛАТОНА", Керівник відділу продажів, місце проживання: м. Тернопіль

13. Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" (перший - Ласій Василь) - Летягін Ярослав Васильович
29.04.1978 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", ВПК "Україна", директор, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія "Народний Рух України" (перший - Мединський Ігор) - Ященко Елеонора Михайлівна
23.03.1973 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський національний економічний університет, Доцент кафедри психологічних та педагогічних дисциплін, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (перший - Стаюра Володимир) - Бицюра Леонід Олексійович
07.01.1977 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода", Заступник голови, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія "Громадянська позиція" (перший - Ландяк Петро) - Кузик Ігор Романович
16.02.1994 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільський Національний Педагогічний Університет ім. В. Гнатюка, Магістрант, місце проживання: Тернопільська обл., Гусятинський р-н, м. Копичинці,

17. Політична партія "Соціально-Християнська партія" (перший - Муц Орест) - Мекуш Марія Михайлівна
13.09.1964 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський навчально-виховний комплекс Школа-економічний ліцей №9, вчитель, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (перший - Артимович Андрій) - Вовчук Наталія Володимирівна
13.04.1985 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Відділ архітектури і містобудування Тернопільської районної державної адміністрації, Головний спеціаліст, місце проживання: м. Тернопіль
m1r0 зараз поза форумом  
Старий 07.10.2015, 10:18 #2581830   #2
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

За Попківа!
дядя Вітя зараз поза форумом  
Подякували 3:
mZiG (08.10.2015), riznyk (07.10.2015), timka.org (07.10.2015)
Старий 07.10.2015, 10:22 #2581833   #3
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
За Попківа!
Так як Віталій новачок у публічній політиці і є форумчанином, то, гадаю, усі будуть не проти якщо він розкаєе кілька слів нам що спонукало його йти у політику і які його плани/задуми.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
дядя Вітя (07.10.2015)
Старий 07.10.2015, 16:53 #2581926   #4
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
що спонукало його йти у політику
Однозначно, я не можу сказати.
Можливо, тому що став батьком і тарування моїх ваг цінностей змінилось. Речі, на які я колись махав рукою, я тепер дивлюсь через призму батьківства і відповідальності ...
Можливо, тому що лідери і партії в які щиро вірив і котрі отримали мій голос, не виправдали моєї довіри.
Можливо, тому, що "контроль" зараз менш дієвіший за "керування".
...
...

Чесно, не знаю.

Для чого це мені?
Є те, що я хочу реалізувати в місті, щиро хочу. І реалізую.
Частина задумів і векторів є в програмі http://ternopil.samopomich.ua/program-2015-2010/
І це обдумані, не за один тиждень, тези, бо їх наша команда зобов'язується виконати.

Чи хочу я надурити себе в цьому - ні!
PS
Усі мені радили не відписувати на подібні запитання

Востаннє редагував mZiG: 07.10.2015 о 17:38.
mZiG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (07.10.2015)
Старий 07.10.2015, 17:51 #2581943   #5
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
PS
Усі мені радили не відписувати на подібні запитання
коли такі питання з "підтекстом" та піддьовкою, то звичайно не треба відписувати
моє питання не було в стилі "і чого це мзіг поперся в політику якщо ще недавно сам всіх політиків підряд чихвостив і стібався?"

питання буле щире
і відповідь мені сподобалась

успіхів і якщо станете депутатом, то силий й терпіння тягнути лямку депутата який розуміє, що це та діяльність де треба більше віддавати (час, енергія, мізки), ніж отримувати

в часи тотального популізму і завищених очікувань суспільства авторитетним депутатом стати ДУЖЕ непросто!
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mZiG (07.10.2015)
Старий 09.10.2015, 21:20 #2582515   #6
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

як перебіг кампанії?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 22.10.2015, 21:53 #2586041   #7
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
як перебіг кампанії?
вчора хтось розмалював плакат Бицюри, сьогодні вже новий в іншому місці)

цікаво, що директор жеку, який обслуговує територію округу, йде на вибори, самовпевненість зашкалює.
igorslf зараз поза форумом  
Старий 22.10.2015, 22:01 #2586044   #8
wisper
Banned
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата Частина задумів і векторів є в програмі http://ternopil.samopomich.ua/program-2015-2010/
Стільки понаписували в тій програмі,шо хоть би 20ту частину зробили,то буде добре. Таке враження,шо писали вьсо,шо згадали.


В мене питання до кандидата,чи готовий він понести відповідальність,за невиконання обіцяного?
wisper зараз поза форумом  
Старий 23.10.2015, 21:38 #2586265   #9
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

що то за воля що то за лукін,
сьогодні бігали в 2 частині дня з клейом і листівками контрольно розклеювали по під'їздах, імовірно щоб побичили люди коли з роботи йдуть, кажу змімати вже пора - нє нам сказали треба ще розклеювати...
Реально немає за кого голосувати

Попків кажете , але ось неясність як безпартійний йде на вибори від партії.

і ще що не дуже приємно що керівник продажів фірми, яка по відгугленій інформації є продавцем алкоголю і тютюнових виробів, представник Одеського ЛГЗ, тобто очікувано буде лобіювати відповідні пов'язані з діяльністю речі.

Додано через 1 хвилину
Хоч бери і за Лемегу голосуй))

Востаннє редагував igorslf: 23.10.2015 о 21:38. Причина: Пізніше додано
igorslf зараз поза форумом  
Старий 23.10.2015, 21:48 #2586269   #10
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Хоч бери і за Лемегу голосуй))
Та ну,у них как-бе з мером спільний сміттєвий бізнес.
Ну або останній віджав частку-
та як знаю випадки коли ОСББ жорстко ставили в позу з ТМР
і заставляли прощатися Катрубом і лягати під Лемегу (((
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
igorslf (23.10.2015)
Старий 23.10.2015, 22:13 #2586279   #11
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Та ну,у них как-бе з мером спільний сміттєвий бізнес.
Ну або останній віджав частку-
та як знаю випадки коли ОСББ жорстко ставили в позу з ТМР
і заставляли прощатися Катрубом і лягати під Лемегу (((
це звичайно жарт, завдяки якому дізнався важливу інформацію щодо ОСББ.

Бачу блок Порошенка просто не мають кого брати по Тернополю,
Копачівський Андрій Іванович 10.06.1993
виникла думка на вступ інфо його побачити (рейтинги вступників до ВНЗ)
особа з таким ПІБ є вступником на магістратуру Львівського комерційного ВНЗ минулого року, ще цього року мав би вчитися так як термін навчання 1 рік 6 міс.
http://vstup.info/2014/16/i2014i16p155720.html
якщо це він, виходить беруть студентів львівського вузу з нижче середніх успіхами, жесть просто...
igorslf зараз поза форумом  
Старий 23.10.2015, 22:13 #2586280   #12
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата цікаво, що директор жеку, який обслуговує територію округу, йде на вибори, самовпевненість зашкалює.
короче шок на Дружби 9. вчора зранку тупо приїхали і почали кап. ремонт подвір"я))) дірехтор бігав, гарно говорив, обіцяв ще дашки над під"їздами підремонтувати)
саме смішне, що цей двір не в його окрузі))) а в №8 )
Мановар зараз поза форумом  
Старий 24.10.2015, 20:51 #2586460   #13
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
що то за воля що то за лукін,
сьогодні бігали в 2 частині дня з клейом і листівками контрольно розклеювали по під'їздах, імовірно щоб побичили люди коли з роботи йдуть, кажу змімати вже пора - нє нам сказали треба ще розклеювати...
Реально немає за кого голосувати

Попків кажете , але ось неясність як безпартійний йде на вибори від партії.

і ще що не дуже приємно що керівник продажів фірми, яка по відгугленій інформації є продавцем алкоголю і тютюнових виробів, представник Одеського ЛГЗ, тобто очікувано буде лобіювати відповідні пов'язані з діяльністю речі.

Додано через 1 хвилину
Хоч бери і за Лемегу голосуй))
Позапартійність. Так, дійсно позапартійний, але є членом ГО. Латона - латоні різниця. Тютюн у нас монополія. Я найманий працівник, відповідно, ніякого лобіювання.

Додано через 6 хвилин
Головне, усі прийдіть на дільницю. В іншому випадку за Вас проголосує старше покоління, а вони точно прийдуть. Байдужість зараз перемагає, але не виграє.

Востаннє редагував mZiG: 24.10.2015 о 20:51. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 01:16 #2586554   #14
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
короче шок на Дружби 9. вчора зранку тупо приїхали і почали кап. ремонт подвір"я))) дірехтор бігав, гарно говорив, обіцяв ще дашки над під"їздами підремонтувати)
саме смішне, що цей двір не в його окрузі))) а в №8 )
Вже і тут мене обізвіть якимось чиїмсь підлизою але як на мене 1 ЖЕК самий успішний зі всіх в Тернополі. Це при тому що у них самий гірший округ, одні пенсаки і купа дерев. Зараз ЖЕКам кинули трохи бабла, вони мусять їх швиденько використати тому як хтось хоче щось випросити то зараз найкращий час.
pberit зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 02:21 #2586557   #15
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
і ще що не дуже приємно що керівник продажів фірми, яка по відгугленій інформації є продавцем алкоголю і тютюнових виробів, представник Одеського ЛГЗ, тобто очікувано буде лобіювати відповідні пов'язані з діяльністю речі.
Які можуть бути лобіювання міськрадою інтересів оптовиків? Заставлять всіх скупати горілку одеситів ?

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
короче шок на Дружби 9. вчора зранку тупо приїхали і почали кап. ремонт подвір"я))) дірехтор бігав, гарно говорив, обіцяв ще дашки над під"їздами підремонтувати)
саме смішне, що цей двір не в його окрузі))) а в №8 )
Вони що, закатали ті калюжі в асфальт ? А що це за директор?
Phantom зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 08:12 #2586573   #16
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата закатали ті калюжі в асфальт ? А що це за директор?
ні, 2 дні зривали старий, а тепер бардюри міняють. дірехтор - лемега
Мановар зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 11:16 #2586956   #17
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Роботи припинились)
mZiG зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 11:28 #2586960   #18
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Віталій, який %?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 13:59 #2587010   #19
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

11%. Я не розумію, як потрібно і чим зарядити "бабуль", щоб ті плювались в ноги?
mZiG зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 16:56 #2587067   #20
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №7 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
11%. Я не розумію, як потрібно і чим зарядити "бабуль", щоб ті плювались в ноги?
суспільство зневірене дуже сильно
я не знаю простого рецепту що воно почало вірити...
а категорія тих, які ведуться на "газєту-тілівізор" досить багато...

ну і "всезнаючі хомячки" сидять вдома і не ходять на вибори бо "це нічого не змінить... всі вони однакові... треба змінити систему..."
FortYear зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:13.