Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Канада (еміграція)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.10.2016, 09:44 #2658271   #41
IvanW
Banned
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

та я про приматів-земляків(стосовно читати і зел карти)
А мексів в тюрму садять, депортують, а воно знову тут. Корупція чи шо то таке?)
IvanW зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 15:37 #2658327   #42
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Тема про Канаду а розмови про США . Навже дописувачів з Канади немає у даній темі

https://www.youtube.com/watch?v=gSDi...Q#t=375.919938

Востаннє редагував NEXT: 15.10.2016 о 16:03.
NEXT зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 16:09 #2658331   #43
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
і чого він молодець???Тому що намахав консула і отримав візу?
У тому, що хоче покращити своє життя чи банально щось змінити. А подальших шляхів розвитку вистачає.

Цитата
Допис від IvanW Переглянути допис
При бажанні могли б зробити наддержаву
А вони і є наддержава без реальних конкурентів.

Востаннє редагував kolibryks: 16.10.2016 о 14:06.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 17:57 #2658335   #44
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата
Допис від IvanW Переглянути допис
та всім насрати на то. І то печально. Інакше ті ж зелені карти не роздавали би даунам які за 10років тут читати не вміють(та власне і в Україні не вміли). При бажанні могли б зробити наддержаву, але краще долбойобів і чорних абізян з мексиканами пускати... Такі діла.
Васа, цю наддержаву збудували емігранти, тому не тобі розказувати шо їм тре робити а чого не треба.

Додано через 2 хвилини
Цитата і чого він молодець???Тому що намахав консула і отримав візу?
Тому що придумав свій шлях і його втілює, а не сидить на дупі і жаліється. Конслула ти намахав якщо залишишся в нелегально, то шо нелегально працює - це звичайно мінус, якщо вспливе то "всьо прапала".

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Тема про Канаду а розмови про США . Навже дописувачів з Канади немає у даній темі

https://www.youtube.com/watch?v=gSDi...Q#t=375.919938
Та бо суть та сама, трошки по різному побудована медецина, але стиль життя здебільшого схожий,

Востаннє редагував vanco2: 15.10.2016 о 17:57. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 18:06 #2658338   #45
pvm
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Конслула ти намахав якщо залишишся в нелегально, то шо нелегально працює - це звичайно мінус, якщо вспливе то "всьо прапала".
Консула він намахав,коли брехав що хоче з родиною подивитись на мікі-мауса. Ні? А може він не бреше що він біженець? Чи хто там-голубий,бандерівець, сепаратист? Як кажуть -хоч чучелом хоч тушкою...
Таких мудрих тисячі. І через таких мудрих потім не дають візи простим людям,які хочуть дійсно поїхати в тур або до родини.
Закони для всіх одинакові. За обман іміграшки в США дають що? Під сраку і до дому. І добре роблять.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тому що придумав свій шлях і його втілює, а не сидить на дупі і жаліється.
шлях обману вже давно придумали.

Востаннє редагував pvm: 15.10.2016 о 18:36.
pvm зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 18:27 #2658340   #46
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Таких мудрих тисячі. І через таких мудрих потім не дають візи простим людям,які хочуть дійсно поїхати в тур або до родини.
....подивитись на Великий каньйон )))))

Востаннє редагував aleko2007: 15.10.2016 о 18:59.
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 18:34 #2658343   #47
pvm
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

знаю такого...
pvm зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 18:49 #2658344   #48
IvanW
Banned
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Васа, цю наддержаву збудували емігранти, тому не тобі розказувати шо їм тре робити а чого не треба.
Слово "Васа" може вживати справжній телепень і уйобок, який розпинається тут один на форумі. Півнику, ти не один такий, вас багато даунців в тих же штатах. Але ти один тут тішиш себе що все знаєш краще.
Моє припущення по темі(майже, бо тема про Канаду) - це лише утопія. Твоя ж реакція виставляє тебе справжнім єбаньком(що ти вкотре довів).
IvanW зараз поза форумом  
Старий 16.10.2016, 12:28 #2658428   #49
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Сидіти і дротики паяти то не мішки носити пра?
я мішки не вчився носити.

Цитата Ти хоч був за кордоном раз?
і раз,і 2 рази.Тільки от не працював там.

Цитата Я вже задав запитання-якщо там так важко і на ноль виходять-чому звідти ніхто не повертається, всі довольні-житло купують. родичам тут допомагають, *** містика якась,пра? і я кажу за неспеціалістів.
Не повертаються,особливо неспеціалісти,бо їм просто немаю чого сюди повертатись.а якщо нелегально там сидять роками,з давно простроченими паспортами то куди повернуться?і таких є багато.
на будову чорноробами не підуть і замітати вулиці тоже тут не будуть.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 16.10.2016, 17:17 #2658467   #50
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Дурниці пишеш, за житло не спорю, а от стосовно продуктів, тачок і одягу ціни не сильно там задерті, багато чого на рівні наших...та й чомусь наші там до чогось таки доробляються. купують-знімають житло, автівки і т.д. Ще жодного не бачив-що там бідував чи сюди повернувся голим босим.
Ти просто не знаєш. Багато живе знімаючи кімнату в будинку чи підвалі. Цим наші люди переважно не авішуюють. Добиваються? Просто беруть кредит на 20 років на житло. Це правда мало хто повер дається, бо як не як а роботу тут знайти легше.
Говорю за Торонто.


Квартири від $250,000
Будинки від $600,000 (найгірші, малі, старі, в поганих районах, одним словом халупа трьохспальна). Проте кредити на житло 2-4% нормальні від $1,000,000.00. коли сплачуєш кредит за житло, знову береш кредит на ремонт.
Автомобілі можна дешево купити. Проте страховка в Торонто $200-300 в місяць!
Їжа - доступні ціни.
Одяг - як що. Костюми нормальні $600. Є дешевші але вони значно гірші. Джинси мінімум $25.
Не забувайте, що до цього всього +13% податку.

Зараз дещо складно емігрувати в Канаду. Канада прийняла близько 30000 сирійців. Плюс міністерство імміграції має нараз забагато справ і вони хочуть розчистити аплікації. Прохідний бал зараз практично не досяжний окрім людей які мають контракт на роботу який пройшов оцінку на ринок зайнятості (не кожен роботодавець хоче таке давати), або сертифікат від провінцій. Хоча є і позитивні новини. Очікуються зміни в еміграційному законодавстві скоро, оскільки кваліфікованих робітників завжди треба. Очікується, що найперше полегшать умови для іноземних студентів які закінчили канадські навчальні заклади, осіб які володіють вільно французькою і англійською, А також які мають братів/сестер в Канаді. Також хочеться зменшити кількість балів за робочий контракт з оцінкою на ринок зайнятості і сертифікат провінцій.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Тема про Канаду а розмови про США . Навже дописувачів з Канади немає у даній темі

https://www.youtube.com/watch?v=gSDi...Q#t=375.919938
Чому не має, є.

Востаннє редагував Winner: 16.10.2016 о 17:17. Причина: Пізніше додано
Winner зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (17.10.2016), vanco2 (17.10.2016)
Старий 17.10.2016, 01:04 #2658535   #51
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Прохідний бал зараз практично не досяжний окрім людей які мають контракт на роботу який пройшов оцінку на ринок зайнятості (не кожен роботодавець хоче таке давати), або сертифікат від провінцій.
А можеш щось розказати про контракт на роботу ??
З роботодавцями напряму чи через якісь сервіси зв*язуються?
Де шукати можливості знайти роботу і виїхати легально (але на рік-два, не на все життя) ?
kookla зараз поза форумом  
Старий 17.10.2016, 08:05 #2658542   #52
pvm
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
А можеш щось розказати про контракт на роботу ??
З роботодавцями напряму чи через якісь сервіси зв*язуються?
Де шукати можливості знайти роботу і виїхати легально (але на рік-два, не на все життя) ?
все на офсайті тут http://www.cic.gc.ca/english/work/index.asp

роботу шукати тут http://www.jobbank.gc.ca/job_search.do Пишіть роботодавцям.Можливо пощастить... Не знаю чи тепер потрібно для робочої візи ТОЕФЛ(чи що там) Колись було не потрібно..

Бали потрібно для імміграції.
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (17.10.2016)
Старий 17.10.2016, 16:40 #2658689   #53
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Я вже задав запитання-якщо там так важко і на ноль виходять-чому звідти ніхто не повертається
А я тобі відписував - шо повертаються, так рідко але повертаються. Також можу тобі сказати шо перші пару років ми не раз задумувались над тим шоб повернутись, і то при тому що ЗП була сильно вища ніж середня. Кінці з кінцями звичайно зводились без проблем, але ми не купували "всьо саме-саме". Чого не вернулись? Ну бо в мене була ціль отримати грінкарту, і мені просто було морально не комфортно вернутись як лузер і не добитись поставленої цілі. А коли грінкарту отримали, то дружина вчилась в коледжі. Ще один серйозний аргументи - це діти, хоча мені, наприклад, раніще можливо було б жити комфортніше в Україні, але ми от постійно думали про те що напевно в США є більше можливостей для дітей, більше перспектив.

Додано через 2 хвилини
Цитата Тому дописи ванка взагалі неаргумент, він вже скомпроментувався дописами в темі про б/у авто.
Серйозно? а шо я там не то сказав? Розбиво розову мрію про "бу авто за 1000 баксів"? А тепер взявся за іншу рожеву мрію - "еміграція як спосіб вирішення всіх проблем".

Додано через 7 хвилин
Цитата Консула він намахав,коли брехав що хоче з родиною подивитись на мікі-мауса. Ні? А може він не бреше що він біженець? Чи хто там-голубий,бандерівець, сепаратист? Як кажуть -хоч чучелом хоч тушкою...
Ну намахав консула тут сперечатись нема змісту, до речі, виходить майже всі біженці намахують консула, так само працює нелегально - це теж порушення закону. Але от все одно, почитав його дописи і вот в мене чогось позитивне ставлення до цього чувака. До речі, біженство дають далеко не всім, і треба мати дуже хороші докази, думаю дуже велика ймовірність що він просто потратиться на адвокатів.

ПС. Ви не подумайте що я доводжу що в США гірше, в США, якщо взяти всі + і -, насправді краще ніж в Україні, просто суть в тому що - по перше, в вас вдома ви привикли і навчились жити з своїми плюсами/мінусами, а тут вони зовсім інші. По друге - краще не означає що буде легко і ви почнете зходу загрібати гроші лопатою. Також не означає що тут одні плюси, повірте своїх мінусів є навалом, а гроші хоч заробити легше - зате все побудовано так що їх так само легко треба і тратити

Востаннє редагував vanco2: 17.10.2016 о 17:34. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 08.04.2017, 14:36 #2687573   #54
sVitlyachok
Учасник
 
Аватар для sVitlyachok
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Друзі, якщо Вам потрібна кваліфікована консультація з приводу отримання віз, навчання і іміграції в Канаду, або домопога з оформлення документів - звертайтесь, з радістью домопоможу.
sVitlyachok зараз поза форумом  
Старий 10.04.2017, 11:51 #2687804   #55
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Vanco, а які докази потрібні по біженству з України?) Я знаю що там все роблять якось. Ну які докази з України - привідкрий занавіс)
Terror зараз поза форумом  
Старий 10.04.2017, 19:41 #2687868   #56
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Vanco, а які докази потрібні по біженству з України?) Я знаю що там все роблять якось. Ну які докази з України - привідкрий занавіс)
Привіт, я цим питанням серйозно ніколи не цікавився, навіть не брав таку можливість до уваги, бо біженство це дуже незручний статус. Тобі 10 років не можна повертатись в свою країну.
З того що я чув - то це можуть бути утиски по різних ознаках - наприклад субкультурних (типу ти панк а тебе за то бють на вулиці, забирають в мілцію і тд,), політичних, расових, сексуальної орієнтації і тд.
Незнаю чи може вважатись причиною призив в армію на війну, пот тому що ти переконаний пацифіст
Для кожного твердження про утиски бажано мати докази, свідків, краще документи. + Чув що тут є ніби поінти по різних країнах і навіть регіонах, які показують якби температуру суспільства по певному питанні, і якщо ти типу приїдеш з Тернополя і почнеш розказувати шо тебе утискають бо ти репер, вони можуть подивитись на ранк тернопільскої області і сказати що тут реперів не утискають і тоді тобі доведеться надавати залізні докази.

І ще я чув що кейси по біженству завжди дуже індивідуальні, і що треба обовязково йти до хорошого адвоката який знає як це все подати і що вибрати саме для тебе. Сорі, але конкретики я незнаю.

ПС.
"Как это ни прискорбно, но самая лёгкая статья в Штатах - гей притеснения на Родине. Получают 99%" http://www.renault-club.kiev.ua/foru...c=58295&st=180

Востаннє редагував vanco2: 10.04.2017 о 21:23.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 20.04.2017, 18:14 #2689291   #57
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Реєстрація на вебінар по еміграції в Канаду проводить Канадська компанія

Востаннє редагував Perestroika: 20.04.2017 о 18:48.
Perestroika зараз поза форумом  
Старий 16.04.2018, 19:38 #2727311   #58
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Народ, допоможіть подати документи на візу! Настільки складний набір документів що скоро посивію...
pberit зараз поза форумом  
Старий 17.08.2018, 14:10 #2734382   #59
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Шукаю однодумців для виїзду в Канаду. Пишіть в п.п або залишайте якісь свої номери, тощо.
goldmans зараз поза форумом  
Старий 24.12.2018, 03:22 #2743010   #60
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Народ, допоможіть подати документи на візу! Настільки складний набір документів що скоро посивію...
Там все досить просто. Простий перелік.
Winner зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:34.