Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.02.2018, 16:30 #2719838   #41
Trump
Активний учасник
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

1 лютого, а мало що змінилось. Наших українців можна видресирувати лише тотальним контролем та штрафами.
Сідаю сьогодні в 19-ту маршрутку, даю шоферу 5 грн, той підбирає з ковра квиток, який не дав попередньому пасажиру або той відмовився, і дає мені. Кажу:
- дайте мені свіжий згідно моєї оплати
- а цьому що бракує?
- це квиток попередніх пасажирів?
- яких пасажирів?
- на двох ногах! Ці квитки, що у вас розкидані, вже використанні. Давай друкуй свіжий з валідатора.
Роздрукував. 90% народу платить гроші і взагалі не вимагають квиток. Вони напевно до сих не здогадуються, що в Тернополі ввели таку систему.
Trump зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (01.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 19:47 #2719863   #42
AleksHr
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Це смішно все слухати, той валідатор не коштує дорого це сміх. Його ціна десь 500-800 доларів, це потолок.

Якщо ви не замітили - це практично повна копія звичайного терміналу в магазину, мінімальна функціональна різниця (всі протоколи, можливості аналогічне). Навіть наступний крок буде оплата карткою.

Так що це фізично звичайний банківський термінал із спецефічними налаштуваннями.

Не розумію чому пишуть часом що він дорого коштує?
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 08:06 #2719928   #43
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис

Не розумію чому пишуть часом що він дорого коштує?
Тут така річ, що якщо фірма («Системний зв'язок») має ексклюзивне право "продажу товару" (валідатора) без якого ти не можеш здійснювати свою діяльність, то будь то хоч пачка сірників з їх логотипом - вони можуть продавати/здавати в оренду її по будь-якій ціні, і ти або береш або не працюєш..
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякували 2:
MadPiksel (02.02.2018), OldFloppy (09.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 08:17 #2719929   #44
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Тут така річ, що якщо фірма («Системний зв'язок») має ексклюзивне право "продажу товару" (валідатора) без якого ти не можеш здійснювати свою діяльність, то будь то хоч пачка сірників з їх логотипом - вони можуть продавати/здавати в оренду її по будь-якій ціні, і ти або береш або не працюєш..
Це звучить, якби домофонщик взяв за оренду домофона 20К в рік, хоч платиш, хоч спиш під під"їздом. Такий собів вибір.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 08:23 #2719930   #45
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Та навіть якщо і буде ця вся система працювати то мені здається всеодно будуть красти гроші просто на іншій ланці)))) Але все по чуть-чуть)
Fredi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 09:31 #2719942   #46
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від Fredi Переглянути допис
Та навіть якщо і буде ця вся система працювати то мені здається всеодно будуть красти гроші просто на іншій ланці)))) Але все по чуть-чуть)
А що тут красти ))) Я ще вчора розробив систему ))) Робиш копію з 100 пенсійних карток, і починаючи з 10.00 на кожному новому кругу "садиш" собі в салон 20 невидимих пасажирів, а це 80-100 грн. які прийдуть компенсацією від ТМР. Так за день плюс 800-1000 грн. бонусу )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (02.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 10:01 #2719948   #47
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А що тут красти ))) Я ще вчора розробив систему ))) Робиш копію з 100 пенсійних карток, і починаючи з 10.00 на кожному новому кругу "садиш" собі в салон 20 невидимих пасажирів, а це 80-100 грн. які прийдуть компенсацією від ТМР. Так за день плюс 800-1000 грн. бонусу )))
Водії будуть видавати по 6 квитків з одної картки.
В кінці зміни буде барабан по периметру котрого стоятимуть валідатори і
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 10:24 #2719953   #48
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А що тут красти ))) Я ще вчора розробив систему ))) Робиш копію з 100 пенсійних карток, і починаючи з 10.00 на кожному новому кругу "садиш" собі в салон 20 невидимих пасажирів, а це 80-100 грн. які прийдуть компенсацією від ТМР. Так за день плюс 800-1000 грн. бонусу )))
Я ту схему придумав ще до того як вони почали їх ставити в тролейбуси, не те що маршрутки. Не копіюється та картка... Якими я вже програматорами не пробував, от тупо навіть зчитати не виходить... Це питання часу, китайці завжди щось придумають але зараз скопіювати ту картку практично не можливо...
Але питання все одно рішаєме, треба назбирати зо 5 карток пенсіонерів які не користуються ними. Це реально. І вже ними безперервно шаманити. Але це буде доцільно коли всі люди почнуть їздити з картками, тобто ніколи. Більшість людей все ж оплачують готівкою і порахувати цих людей майже не реально. Ідея тупа і провальна з самого початку.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 10:38 #2719957   #49
AleksHr
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата Я ту схему придумав ще до того як вони почали їх ставити в тролейбуси, не те що маршрутки. Не копіюється та картка... Якими я вже програматорами не пробував, от тупо навіть зчитати не виходить... Це питання часу, китайці завжди щось придумають але зараз скопіювати ту картку практично не можливо...
Але питання все одно рішаєме, треба назбирати зо 5 карток пенсіонерів які не користуються ними. Це реально. І вже ними безперервно шаманити. Але це буде доцільно коли всі люди почнуть їздити з картками, тобто ніколи. Більшість людей все ж оплачують готівкою і порахувати цих людей майже не реально. Ідея тупа і провальна з самого початку.
Все вірно, це картка на чіпі Mifare, такий же самий як в кредитній картці (PayPass). Їх неможливо впринципі скопіювати, так як там криптографічний ключ для ідентифікації. Нафіга така картка була б якби її можна було скопіювати ))).

P.S. Потрібно мати криптографічний ключ, щоб можна було вносити хоча б яксіь зміни.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 10:43 #2719959   #50
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Раз не копіюється то тоді актуальним стає питання оренди )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2018, 15:43 #2720006   #51
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Сьогодні їхав в тролейбусі безоплатно. Побільше б таких недалеких кондукторів.

Кондуктор не хотів прийняти мій електронний проїзний, бо саме мій заблокує його картку... адже я його не по феншую прикладу до святого місця.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2018, 18:31 #2720235   #52
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

До 1 лютого в кожного пенсіонера на картці було 20 пільгових проїдів на місяць. З першого числа запровадили цю срань з 10.00. Тобто тих 20 безкоштовних проїздів відміняється?
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 07:55 #2720276   #53
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
До 1 лютого в кожного пенсіонера на картці було 20 пільгових проїдів на місяць. З першого числа запровадили цю срань з 10.00. Тобто тих 20 безкоштовних проїздів відміняється?
так, і бо нех....й
чого зранку їздити? куда? на роботу? мають пенсію +5 - 6к - ще зранку на роботу будуть спішити
в дома сидіти треба!! дорогу молодим!!
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Astenik (06.02.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.02.2018, 08:02 #2720277   #54
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
проїдів
ну прям по Фрейду обмовилися )

Значить уже проїли !)
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 16:50 #2720763   #55
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Сьогодні став свідком контролю в маршрутці. Мужик зайшов на одній зупинці, перевірив квитки та вийшов на наступній. Раджу тримати при собі квитки.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 21:19 #2720791   #56
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Ціни на проїзд повинні підніматися кожних пів року, як мінімум на гривню
З якої це радості вони ПОВИННІ підніматися кожних пів року?
Бо Гройсман нічим не забезпечену гривню малює і на ринок вкидає ? То чи не простіше у Гройсмана забрати можливість домальовувати грвневу массу і завалювати нею ринок? Тоді ціни перестануть рости не лише на порїзд а і на все інше, бо в уряду залишеться 2 шляхи. Або більше брати податків з тих, хто її заробляє забагато, або подавати у відставку.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2018, 20:08 #2722709   #57
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

І так, тепер валідатори приймають до оплати картки з технологією PayPass. Але в мене 2 питання:
1. Чому ці валідатори приймають лише картки Віза? Сьогодні пробував Монобанківською, не пішло. У мене з десятка різних карток лише 1 Віза і то не безконтактна.
2. В чому була вся суть цієї "реформи" ? Щоб знати реальну картину скільки їздить людей і т.д. Так чому я карткою маю платити 5, в тролейбусі 4грн? Без чудо картки лисого ніяк? Чим моя картка гірша за ту по 57грн? Питання риторичне...


Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Все вірно, це картка на чіпі Mifare, такий же самий як в кредитній картці (PayPass). Їх неможливо впринципі скопіювати, так як там криптографічний ключ для ідентифікації. Нафіга така картка була б якби її можна було скопіювати ))).

P.S. Потрібно мати криптографічний ключ, щоб можна було вносити хоча б яксіь зміни.
Є купа програматорів які копіюють Міфаре картки та ключі і то вже давно. Але копіюють не всі їх види, і от в даному випадку ніяк... Я все ж думаю що це питання часу.
Зараз і у домофонах Візіт Міфаре ключі використовуються, є варіанти виготовлення копій.
Я думав що по давній традиції нашої ТМР все вийде як завжди і це будуть звичайні 125кГц картки які я копіюватиму без проблем. А нє, цього разу молодці.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2018, 23:17 #2723943   #58
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

От суки! Заблокували мою петицію:

Цитата Шановний(а) Беріт Петро Іванович!

Ваша петиція 'Знизити ціну проїзду в громадському транспорті при оплаті банківськими картами. ' була відхилена.

Рішенням виконавчого комітету від 27.09.2017 року № 709 встановлено вартість проїзду при розрахунку готівкою, а оскільки банківська безконтакна картка прирівняна до готівки, то відповідно в маршрутних таксі знімається вартість 5 грн., в тролейбусах 4 грн.

e-dem.in.ua - Єдина система місцевих петицій
Як бл..ть розрахунок кредиткою може бути прирівненим до готівки? Дауни, мля! Тупо нагинають народ щоб їхню пластмасу купували.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (16.03.2018), Ektalion (13.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2018, 10:03 #2723959   #59
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Як бл..ть розрахунок кредиткою може бути прирівненим до готівки? Дауни, мля! Тупо нагинають народ щоб їхню пластмасу купували.
Згідний. Як "No name" карта може бути вагомішою за карту банку
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2018, 10:27 #2724153   #60
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Уряд затвердив порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.


"Їх розмір визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті на 30 поїздок"
https://ua.112.ua/ekonomika/kabmin-v...zd-437179.html

тобто на даний момент 30 поїздок в один кінець
множимо на середню вартість проїзду
(4+3)/2*30= 105 грн по карті тернополянина. 26 поїздок маршруткою, 35 тролейбусом.
(5+4)/2*30= 135 грн без карти. 27 поїздок маршруткою, 33 тролейбусом.


Цифри приблизні, збіги випадкові

Востаннє редагував poisonous: 16.03.2018 о 17:14.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:25.