Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.04.2018, 11:27 #2727828   #3081
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Дивно, що мама купила кліо а не бмв е39 чи ауді а6 ))
Мабуть живучи там, вона дещо по іншому дивитися на те все ніж ми тут. Там понти нікого не цікавлять
Я можу купити. При своїх доходах можу купити наприклад таврію, або кадета старого.
Паровоз, ти теж на понторізці їздив, пальці не болять зараз таке писати? Ти ж мав е36, але ж подорослішав, купив нормальне авто. А тепер хочеш всіх обмежити в задоволенні набити шишки такі як ти, для чого? Ти ше мазду рх8 хвалив, ше покруче твоєї 36 буде, але ж хотів, то шо тепер твої пости не сприймати всерйоз?
ну і як ти таврію можеш купити чи кадера то не краще якби в ти мав змогу за ті ж гроші взяти те ж кліо новіше на 10 років від таврії кадета?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nick. (25.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 11:28 #2727829   #3082
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Напевно починати треба з себе. От не подобається тобі щось, зміни. Не можеш сам? Гуртуйся. Тільки вот люди в нас сцикуни.
Наводжу приклад. Є на вулиці Івана Франка знак, що обмежує рух після 20,00. Це вчіпили мешканці вулиці, бо їм так захотілось. Я зробив петицію про те, щоб знак демонтували. Бо це обмеження моїх прав. Чому це я не можу там після 8 вечора їздити? Попросив людей підтримати. І знаєш що? Всім похуй. Один каже "я ще встигну", інший каже "мені не мішає той знак", третій каже "нема чого там після 8 їздити". Тобто я пропоную зміни, говорю, що очолю це, мені треба лише вашої підтримки. А її немає. Тому вчителі і мають по 5000 зарплати, тому ви і ниєте, що нема грошей, тому і йдете методом меншого супротиву "дайте мені дешеву машину. більше я не прошу а потім робіть що хочете".

Додано через 7 хвилин

Держава не може нікого заставити нічого робити. Розумієте, як би це пояснити. Держава це і є ви. І як ви себе ведете, так і веде себе держава. Хочете жити краще? Робіть щось. Держава замість вас не зробить нічого. наводжу приклад.
Мене влаштовує стан речей в країні.
Вас не влаштовує.
Я нічого не роблю, і ви нічого не робите.
Держава бачить, що народ мовчить, значить все заєбісь.
Інший приклад. Мене не влаштовує. Я щось роблю. Інших теж не влаштовує. Вони нічого не роблять. Мене одного держава не чує, а інші бояться.
Як далі?
Окей, дали вам можливість розмитнити 30 річне відро за 500 євро. Вже під вікном у вас стоїть машина. Ваші подальші дії? Ну, наступні кроки які будуть?
От в одному дописі Ви розбили в пух і прах теорію про почни з себе. От почали, подали петицію, але то ви одні. А решті 99,9% Похуй! І так в усьому.
Якщо держава - під цим словом в даному контексті я розумію Влада- якщо влада не може заставити платити подлатки, не може забороноити бляхи, не може покращити життя жителям країни - то нахер нам така влада. Але вона те все може, але просто не хоче. Бо комусь то не вигідно.
Торговців в Чернівцях дуже легко заставити платити податки. Але то не вигідно для окремих осіб. І ті особи зовсім не торговці. Якби поставили в однакові умови всіх, і заставили платити всіх податки - всі б змирились і через місяць-два забули б що до того було інакше.
Так само з бляхами - було б бажання навели б порядок, але хтось з цього має непогану копійку.
А оце - Я і є держава- це класно звучало б в фільмі, книжці іт.д. але в реальному житті то не так.
І до чого тут машина за 500 євро під вікном... яне маю євроблях і не планую, бо мені потрібно закордон їздити.... добре завтра заборонили євробляхи, Ви відкрили шампанське, тиждень відмічаєте перемогу, а дальше... Ваші подальші дії? Ну, наступні кроки які будуть? - цитата. Після цього все зашибісь. Біда тільки в бляхах? Чи в тотальній корупції плодом якої є бляхи?
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 11:35 #2727830   #3083
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Додано через 7 хвилин
І якщо вже взагалі оофтопити то я хочу запитати:
вот всі кажуть нема роботи. Нема якої роботи? Нахрена ви всі по інститутах вчились на економістів юристів і лікарів, наперед знаючи, що роботи для вас по спеціальності нема? Держава змусила? Чи мама з татом? Держава не має можливості забезпечити робою всіх, і це нормально. Якщо ви маєте голову на плечах, то доробитесь до чогось. Якщо ні, то інститут вам не допоможе.
Закордоном вищу освіту отримують далеко не всі. А якби в них було б як в нас, коли любе село валить в інститут а потім кукає, то і жили б вони як і ми.
Чого не піти в технікум? Дівчата стрижуть людей після бурси і колотять страшні гроші. Кажу одній ти маєш вищу освіту? Нє. Для чого вища освіта, я ж стрижу а не літаки проектую.
Робота є, робити її немає кому
то ти хочеш щоб зараз вс вчителі пішли перукарями працювати? а дітей в школі вчити хто буде? це як приклад, візьми любого бюджетника, вони що не люди, не хочуть зарплати? Може пора владі про народ подумати а не зарплату піднімати і зразуж під неї всі ціни, в кінцевому результаті 0 або й мінус получається.
І ще про те що починати треба з ссебе, кожного місяця з мене знімають податки від всіх виплат 3-6к грн, з себе почав.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 11:35 #2727831   #3084
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Хоч тема вже пішла в інше русло, але скажу свою думку на рахунок податків, я їх плачу бо підприємець(це +/-11тис. в рік), а от прості люди не всі рвуться платити, бо просто напросто не бачать куди ці гроші йдуть в державі. Дороги гамно, соцпацет такий самий, медицина слів нема взагалі, список можна продовжувати далі. На прикладі батьків які вже купу років праюють офіційно закордоном, там всі платять податки і відрахування бо бачать куди вони йдуть наглядно, щось вилилось на дорогу, приїхали дорожники і вже миють, на вулиці ідеальна чистота. Тато зламав ногу на роботі, то на таксі його возили в лікарню за 60км від місця проживання, бо відповідна лікарня там була. Це називається бачиш за що платиш, за що мають платити люди в нас, коли таке навкруги, хто мені пояснить?

На рахунок машин, і закордону, то мама купила рено кліо, щоб сраку возити до роботи і по магазинах за 500Є, а це від третини до половини ЗП середньостатистичної там. Хто в нас може купити за пів ЗП машину тут, хоч будь яку тут?
Ну якщо бути чесним - Твої батьки перебуваючи легально за кордоном не мають вибору платити чи не платити податки, навіть якщо і не бачать куди ті гроші йдуть - вони мусять їх платити бо це закон!
Основна причина в людях - кругом наїбалово, один одного хто як може, але від держави всі в один голос вимагають чесності, звідки їй взятись?
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (25.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 11:48 #2727833   #3085
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Паровоз, ти теж на понторізці їздив, пальці не болять зараз таке писати? Ти ж мав е36, але ж подорослішав, купив нормальне авто. А тепер хочеш всіх обмежити в задоволенні набити шишки такі як ти, для чого? Ти ше мазду рх8 хвалив, ше покруче твоєї 36 буде, але ж хотів, то шо тепер твої пости не сприймати всерйоз?
ну і як ти таврію можеш купити чи кадера то не краще якби в ти мав змогу за ті ж гроші взяти те ж кліо новіше на 10 років від таврії кадета?
Я купив її в сусіда на перепродаж. В той момент в мене був Т5 і я перехрестився коли ту беху спуляв
РХ8 крута тачка, і не дорога, але лише тим, кому до 25. Потім вона стає незручна і не цікава.
Собі я купив машину по кишені, можу її обслуговувати та купувати нові оригінальні запчастини
Зароблятиму більше, перейду на клас вище.
Цитата От в одному дописі Ви розбили в пух і прах теорію про почни з себе. От почали, подали петицію, але то ви одні. А решті 99,9% Похуй! І так в усьому.
Чому ж розбив. Теорія працює. Але мабуть не в нас. Почитайте про інші країни. Як вона ставали такими, якими є зараз. Не завдяки владі, а завдяки людям, які до влади йшли.
Цитата то ти хочеш щоб зараз вс вчителі пішли перукарями працювати?
Я хочу щоб вчителі забастували. Перестали вчити дітей допоки їм не почнуть платити наприклад 20 тисяч гривень.
Так само хочу, щоб забастували лікарі, допоки не зроблять в країні платну медицину. Бо безкоштовна медицина мала закінчитись разом з союзом. Я не хочу безкоштовну медицину. Хочу платну. Я готовий за це платити.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (25.04.2018), vanco2 (25.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 11:58 #2727834   #3086
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Я купив її в сусіда на перепродаж. В той момент в мене був Т5 і я перехрестився коли ту беху спуляв
РХ8 крута тачка, і не дорога, але лише тим, кому до 25. Потім вона стає незручна і не цікава.
Собі я купив машину по кишені, можу її обслуговувати та купувати нові оригінальні запчастини
Зароблятиму більше, перейду на клас вище.

Чому ж розбив. Теорія працює. Але мабуть не в нас. Почитайте про інші країни. Як вона ставали такими, якими є зараз. Не завдяки владі, а завдяки людям, які до влади йшли.

Я хочу щоб вчителі забастували. Перестали вчити дітей допоки їм не почнуть платити наприклад 20 тисяч гривень.
Так само хочу, щоб забастували лікарі, допоки не зроблять в країні платну медицину. Бо безкоштовна медицина мала закінчитись разом з союзом. Я не хочу безкоштовну медицину. Хочу платну. Я готовий за це платити.
Оооот. Але ж ми говоримо про Україну. І тут це не працює. А люди у нас 99,9 процентів йдуть до влади щоб красти і збагачуватись. Переконайте мене в протилежному. Подивіться на тих "тіпа патріотів" які були на попередніх виборах.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 12:09 #2727835   #3087
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Оооот. Але ж ми говоримо про Україну. І тут це не працює. А люди у нас 99,9 процентів йдуть до влади щоб красти і збагачуватись. Переконайте мене в протилежному. Подивіться на тих "тіпа патріотів" які були на попередніх виборах.
Я всього лиш хочу зрозуміти логіку людини, яка свідомо порушує закон, катаючись на євробляхах. Мабуть, вона всього лиш хоче дешевшого автомобіля, а все інше її влаштовує. А якщо влада поверне техогляд? А якщо влада введе податок на автомобілі? Що тоді заспівають ці люди? Готові будуть ставити нові запчастини в свої автомобілі і платити податки за використання Євро 3? Як не крутіть, а Європа зливає дизеліі переходить на бензин. Щось тай вони зрозуміли мабуть. Я теж не хочу нюхати вихлопну якогось ушатаного німця з півмільйонним пробігом. В ньому треба ремонтувати паливну. Ремонт її коштує як сама машина. А без ремонту техогляд не пройдеш.
Мабуть потім треба буде робити мітинги проти шалених цін на СТО.
Чи як?
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 12:35 #2727837   #3088
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Я всього лиш хочу зрозуміти логіку людини, яка свідомо порушує закон, катаючись на євробляхах. Мабуть, вона всього лиш хоче дешевшого автомобіля, а все інше її влаштовує. А якщо влада поверне техогляд? А якщо влада введе податок на автомобілі? Що тоді заспівають ці люди? Готові будуть ставити нові запчастини в свої автомобілі і платити податки за використання Євро 3? Як не крутіть, а Європа зливає дизеліі переходить на бензин. Щось тай вони зрозуміли мабуть. Я теж не хочу нюхати вихлопну якогось ушатаного німця з півмільйонним пробігом. В ньому треба ремонтувати паливну. Ремонт її коштує як сама машина. А без ремонту техогляд не пройдеш.
Мабуть потім треба буде робити мітинги проти шалених цін на СТО.
Чи як?
знаєш, в 2020р техогляд таки введуть, не треба ним страшити людей, не такий страшний вовк як його малюють. Головне щоб справні були гальмівна система, лампочки, не було підтікань рідин. Так в Польщі якщо не помиляюсь, Саша випрвить, він точно скаже.
Ти розказуєш за німців які збуваються дизельних авто, а чому їм того не робити коли держава дає дотації для купівлі електрокара? деякі країни зобовязались відмовитись від ДВЗ до 2040 року, давай і внас так зробим, ну не зовсім так, просто забороним без жодних дотацій і умов для переходу, наші ж так вміють. ому в європі можна розтаможити євро 01234 а внас ні? Ми саме більше заробляєм? Чи ствроили умови для переходу украців з жигуля євро0 на авто з євро5?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 12:41 #2727838   #3089
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Ну якщо бути чесним - Твої батьки перебуваючи легально за кордоном не мають вибору платити чи не платити податки, навіть якщо і не бачать куди ті гроші йдуть - вони мусять їх платити бо це закон!
Основна причина в людях - кругом наїбалово, один одного хто як може, але від держави всі в один голос вимагають чесності, звідки їй взятись?
Завжди і всюди є можливість нає...ти державу, питання в тому, що в країнах, де ти бачиш де пішли твої гроші, інколи цього бажання просто немає.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Дивно, що мама купила кліо а не бмв е39 чи ауді а6 ))
Мабуть живучи там, вона дещо по іншому дивитися на те все ніж ми тут. Там понти нікого не цікавлять
Я можу купити. При своїх доходах можу купити наприклад таврію, або кадета старого.
Та вона брала під свої потреби, хотіла малу машину, бо не сильно вміла їздити, і вулички там вузькі всюди.
В нас теж крім бех, пасатів і аудюх на бляхах, ще і 206 пижики їздять і рено кліо, просто в загальній масі їх менше.
Мені здається краще маршруткою їздити, чим на таврії і кадеті убітому. Моя історія особиста, то мав певну суму, за неї міг би в нас купити якраз той шермет, хотів пижа 308SW, а взяв таки VW Touran, бо все таки більш робоча машина для мене. І чесно, ні разу не жалію, що не взяв таврона чи жигулика.

Востаннє редагував Samyel_Fox: 25.04.2018 о 12:43. Причина: Пізніше додано
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 12:50 #2727840   #3090
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Моя історія особиста, то мав певну суму, за неї міг би в нас купити якраз той шермет, хотів пижа 308SW, а взяв таки VW Touran, бо все таки більш робоча машина для мене. І чесно, ні разу не жалію, що не взяв таврона чи жигулика.
то ти тепер на бляхах?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 13:38 #2727843   #3091
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ти розказуєш за німців які збуваються дизельних авто, а чому їм того не робити коли держава дає дотації для купівлі електрокара? деякі країни зобовязались відмовитись від ДВЗ до 2040 року, давай і внас так зробим, ну не зовсім так, просто забороним без жодних дотацій і умов для переходу, наші ж так вміють. ому в європі можна розтаможити євро 01234 а внас ні? Ми саме більше заробляєм? Чи ствроили умови для переходу украців з жигуля євро0 на авто з євро5?
В нас немає акцизу на розмитнення електрокару. За 7 тисяч можна організувати електро сітроен

Дорого? А скіки ви хочете, щоб вона вартувала? 500 євро?
Сусід таку купив. Як приїде то потестую. Може жінці візьмем
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (25.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 13:45 #2727844   #3092
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
В нас немає акцизу на розмитнення електрокару. За 7 тисяч можна організувати електро сітроен

Дорого? А скіки ви хочете, щоб вона вартувала? 500 євро?
Сусід таку купив. Як приїде то потестую. Може жінці візьмем
Новий? чи бу? то називається дотація? Купи жінці баджда кюі чи я воно там називається, за 5300 нульцевий з салону)
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 13:56 #2727845   #3093
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Завжди і всюди є можливість нає...ти державу, питання в тому, що в країнах, де ти бачиш де пішли твої гроші, інколи цього бажання просто немає.

Додано через 5 хвилин


Та вона брала під свої потреби, хотіла малу машину, бо не сильно вміла їздити, і вулички там вузькі всюди.
В нас теж крім бех, пасатів і аудюх на бляхах, ще і 206 пижики їздять і рено кліо, просто в загальній масі їх менше.
Мені здається краще маршруткою їздити, чим на таврії і кадеті убітому. Моя історія особиста, то мав певну суму, за неї міг би в нас купити якраз той шермет, хотів пижа 308SW, а взяв таки VW Touran, бо все таки більш робоча машина для мене. І чесно, ні разу не жалію, що не взяв таврона чи жигулика.
Та пижики і рено не так ріжуть око противникам блях як мерси і бехи. бо пиж і рено то фігня. А от як хтось їде на мерсі... і я такого хочу.... але на укрномерах задорого, а на бляхах страшно... от і буду обсирати всіх хто на бляхах...
От і пропонують візми краще кліо, візьми таврію, візьми якусь взагалі елктричку трьохмісну... візьми що небудь, але гірше ніж в мене.... Та нафіг то кому треба ... може я хочу Тундру з мотором 5.8, але за адекватну ринкову ціну, а не за "адекватна ринкова ціна" + 200% непонятно за що, непонятно кому.

Востаннє редагував KSW: 25.04.2018 о 14:04.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AHgpyxa (27.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 14:14 #2727849   #3094
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата В нас немає акцизу на розмитнення електрокару. За 7 тисяч можна організувати електро сітроен
Де такі є? Бо на авторіа знайшов тільки близнюка Пежо за 7 тисяч і то не на ходу:
https://auto.ria.com/auto_peugeot_ion_21664787.html
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 14:58 #2727851   #3095
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

https
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 15:11 #2727853   #3096
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

https://www.autocentre.ua/ua/blogs/e...st-448139.html
Якраз стаття в вашому дусі
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 15:18 #2727854   #3097
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Є на вулиці Івана Франка знак, що обмежує рух після 20,00. Це вчіпили мешканці вулиці, бо їм так захотілось. Я зробив петицію про те, щоб знак демонтували. Бо це обмеження моїх прав. Чому це я не можу там після 8 вечора їздити?
Їдеш під знак, які проблеми?
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 15:55 #2727857   #3098
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
...Так само хочу, щоб забастували лікарі, допоки не зроблять в країні платну медицину. .
От хочу побачити твій вираз обличчя коли (гіпотетично) зломиш ногу чи кров буде валити і приїдеш в травмпункт чи жінку вагітну в роддом привезеш а там табличка на дверях "ми бастуєм і неіпьот", думаю перші слова будуть - та ви оху..ли, я ж податки плачу!
Це так не робиться..
З.І. я теж за гідні зарплати і вчителям і лікарям, і щоб всі могли нормально заробляти, а не як зараз медицина, освіта.. безкоштовні а по факту всім треба платити.
І щоб в салоні авто купляти а не кадет чи таврію добиту
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 16:18 #2727858   #3099
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
то ти хочеш щоб зараз вс вчителі пішли перукарями працювати? а дітей в школі вчити хто буде? це як приклад, візьми любого бюджетника, вони що не люди, не хочуть зарплати? Може пора владі про народ подумати а не зарплату піднімати і зразуж під неї всі ціни, в кінцевому результаті 0 або й мінус получається.
І ще про те що починати треба з ссебе, кожного місяця з мене знімають податки від всіх виплат 3-6к грн, з себе почав.
Чувак, перестань постійно згадувати вчителів, ти шо вчитель?

Вчителям платять з подітків, вот ти кажеш шо ти платиш всі податки, а вот твій сусід працює взагалі в темну, шоб субсидії не пропали. І знаєш як би така тема розрулилась в США? Там би твого сусіда вже 10 раз здали, і його б вже 9 раз посадили і 1 раз оштрафували.
До речі, в США вчителі в середньому заробляють ~ середню ЗП по карїні, що ніразу не багато.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Оооот. Але ж ми говоримо про Україну. І тут це не працює. А люди у нас 99,9 процентів йдуть до влади щоб красти і збагачуватись. Переконайте мене в протилежному. Подивіться на тих "тіпа патріотів" які були на попередніх виборах.
А знаєш чо? Бо нормальні люди які спеціалісти і не хочуть красти туда не йдуть! Ти подивист на ЗП в депутата, міністра, чиновника! І головне по закону їм платити більше не можна! Наприклад, технічному спеціалісту в міськраду не можуть дати навіть чверть ринкової ЗП!

А коли пробують підняти ЗП чиновникам, такі як ти і корокатан починаєте квокати, а во пенсіонери а во вчителі.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
знаєш, в 2020р техогляд таки введуть, не треба ним страшити людей, не такий страшний вовк як його малюють. Головне щоб справні були гальмівна система, лампочки, не було підтікань рідин. Так в Польщі якщо не помиляюсь, Саша випрвить, він точно скаже.
Ти розказуєш за німців які збуваються дизельних авто, а чому їм того не робити коли держава дає дотації для купівлі електрокара? деякі країни зобовязались відмовитись від ДВЗ до 2040 року, давай і внас так зробим, ну не зовсім так, просто забороним без жодних дотацій і умов для переходу, наші ж так вміють. ому в європі можна розтаможити євро 01234 а внас ні? Ми саме більше заробляєм? Чи ствроили умови для переходу украців з жигуля євро0 на авто з євро5?
Не тільки гальмівна, але й міряють викиди СО2! І старі дизелі з вирізаними каталізаторами ніхера не пройдуть, а відреставрувати в дизелі вихлоп дорого.

На рахунок електрокарів, прямо зараз в нас відмінили практично всі мита, бери купуй і ввозь! Але ж тобі треба тачку за 2штуки Тобі тре ліпити з гівна конфетку

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
От хочу побачити твій вираз обличчя коли (гіпотетично) зломиш ногу чи кров буде валити і приїдеш в травмпункт чи жінку вагітну в роддом привезеш а там табличка на дверях "ми бастуєм і неіпьот", думаю перші слова будуть - та ви оху..ли, я ж податки плачу!
Це так не робиться..
З.І. я теж за гідні зарплати і вчителям і лікарям, і щоб всі могли нормально заробляти, а не як зараз медицина, освіта.. безкоштовні а по факту всім треба платити.
І щоб в салоні авто купляти а не кадет чи таврію добиту
Ага, приїзджаєш на бляхах до травмпункту, а там нікого, а чо? Бо лікарі всі теж на бляхах катаються, тільки в польщі

Востаннє редагував vanco2: 25.04.2018 о 16:18. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (25.04.2018)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 20:52 #2727871   #3100
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Новий? чи бу? то називається дотація? Купи жінці баджда кюі чи я воно там називається, за 5300 нульцевий з салону)
Беу звісно. Я на нову не заробив ще. А жінку я люблю і такого гімна їй не куплю
Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Та пижики і рено не так ріжуть око противникам блях як мерси і бехи. бо пиж і рено то фігня. А от як хтось їде на мерсі... і я такого хочу.... але на укрномерах задорого, а на бляхах страшно... от і буду обсирати всіх хто на бляхах...
От і пропонують візми краще кліо, візьми таврію, візьми якусь взагалі елктричку трьохмісну... візьми що небудь, але гірше ніж в мене.... Та нафіг то кому треба ... може я хочу Тундру з мотором 5.8, але за адекватну ринкову ціну, а не за "адекватна ринкова ціна" + 200% непонятно за що, непонятно кому.
Ти розмірковуєш як людина, що заздрить іншим.
Я з усмішкою дивлюсь на тих всіх бляхарів, бо за 8000 купив собі 8 річне міцубісі, а міг купити три мерседеса і опель астру на здачу. А якби чуть більше заробляв, то взяв би таки W211 року так 2006 за 13 тисяч в шикарному стані.

Додано через 45 секунд
Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
От хочу побачити твій вираз обличчя коли (гіпотетично) зломиш ногу чи кров буде валити і приїдеш в травмпункт чи жінку вагітну в роддом привезеш а там табличка на дверях "ми бастуєм і неіпьот", думаю перші слова будуть - та ви оху..ли, я ж податки плачу!
Це так не робиться..
З.І. я теж за гідні зарплати і вчителям і лікарям, і щоб всі могли нормально заробляти, а не як зараз медицина, освіта.. безкоштовні а по факту всім треба платити.
І щоб в салоні авто купляти а не кадет чи таврію добиту
Я піду в приватну клініку. Їх в нас багато розвелось

Востаннє редагував paravozz: 25.04.2018 о 20:52. Причина: Пізніше додано
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:39.