Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Вступив в МММ - втратив дівчину.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.05.2012, 18:47 #1932833   #21
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ага))) як казав один мій знайомий "За 10 гривень я зроблю всьо, крім міньєту"
Після такої фрази) мій одногрпник пригнув за 10 грн з 3го поверху тех коледжу))



що до теми)
може в дівчини був вже гіркий досвід з своїми родичами) і тому не хоче цього для тебе)
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 18:52 #1932840   #22
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Цитата:
Допис від Порушник Переглянути допис
Недавно спілкувався з другом і розмова зайшла за гроші. Виявилось, що він отримує прибуток із піраміди МММ. Агітував мене. Я розумів, що нічого путнього з цього не вийде, але цікавість переборола і я вирішив вступити в МММ і вклав 500грн. Навіть якщо я прогорю, не думаю, що втрата такої суми стане трагедією.
Так от, сьогодні про це дізналась моя дівчина. Я був у шоці від її реакції. Вона прирівняла отримання грошей від МММ до крадіжки, сказала, що ніколи не думала, що я на таке здатен. Потім почала плакати, зібрала речі і пішла.
Тепер я б хотів спитати, можливо хтось мені пояснить... що це за херня!? Це ПМС чи я справді скоїв щось жахливе?
Ви жили разом, раз пишеш зібрала речі? Ну тоді ви полюбому мали якийсь спільний* бюджет? (інакше не розумію). Можливо, її образило те, що ти не порадився, перед тим, як розпоряджатись спільними Вашими коштами. А може й справді, як сказав Еразель, подумала що ти легковажний відчайдух (хоча, після спільного проживання, навряд чи)
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 18:59 #1932842   #23
empowering
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Цитата:
Допис від Порушник Переглянути допис
Всім привіт.
В мене склалась така ситуація.
Недавно спілкувався з другом і розмова зайшла за гроші. Виявилось, що він отримує прибуток із піраміди МММ. Агітував мене. Я розумів, що нічого путнього з цього не вийде, але цікавість переборола і я вирішив вступити в МММ і вклав 500грн. Навіть якщо я прогорю, не думаю, що втрата такої суми стане трагедією.
Так от, сьогодні про це дізналась моя дівчина. Я був у шоці від її реакції. Вона прирівняла отримання грошей від МММ до крадіжки, сказала, що ніколи не думала, що я на таке здатен. Потім почала плакати, зібрала речі і пішла.
Тепер я б хотів спитати, можливо хтось мені пояснить... що це за херня!? Це ПМС чи я справді скоїв щось жахливе?
Ви походу двоє якісь емо
empowering зараз поза форумом  
Подякували 2:
Adriano_Chelentano (04.05.2012), Samyel_Fox (04.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 19:50 #1932862   #24
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

ти не в МММ шукай проблему , МММ було так поштовхом і нагодою срубатись
Bax зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (08.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 21:18 #1932951   #25
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

"Если от тебя ушла девушка - еще неизвестно кому неповезло".

Питання заробляння грошей обмежене тільки рівнем твоєї моралі. Піраміди - це всього-навсього один із мільйонів способів прокрутки грошей, нічим не кращий і не гірший за інші.
Май свою голову на плечах, бо як правило, ті люди, що вважають неправильним вкладення твоїх же пару сотень гривень - запросто пробухають вдвічі більшу суму в генделику за вечір, а на слідуючий день знову вчитимуть інших економити гроші.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 4:
Narcissus (04.05.2012), Romko_7 (08.05.2012), W.P (11.05.2012), YURANAKO (05.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 21:24 #1932956   #26
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
"Если от тебя ушла девушка - еще неизвестно кому неповезло".
100% правда!
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 22:00 #1932988   #27
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

куйня якась, вона якась не адекватна, ....
а про то що таке ПММ і як розпоряджатися своїм баблом це твоя справа, а спільною вона може бути вже після весілля
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 22:20 #1933006   #28
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Порушник - - - то всьо повна шняга - нікого не слухай : за відсотки від 500 грициків ти знайдеш собі 134 дівчини .
sredizemec зараз поза форумом  
Подякували 3:
DDD&bluz (05.05.2012), Ganabis (04.05.2012), The Bluest Eye (04.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 22:54 #1933055   #29
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

тфу.ну може ти і був такий безвідповідальний, а тут ше таку хню уткнув і це стало останньою краплею.
на дівку гнати, що тікає поки не пізно, то всі раді, а пацан,який не бачить проблеми в такому дурному вчинку, то маладєц?
kookla зараз поза форумом  
Подякували 2:
DIC (13.05.2012), kosichkina (13.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2012, 01:55 #1933096   #30
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Порушник. памятаю колись гітару щось там писав ще в мене поради по плагінам брав. краще б музикоб займався чив Вірив всяким пірамідам хеопса
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 13:57 #1935445   #31
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Дівчина примірила тебе на роль чоловіка і майбутнього батька своїх дітей і зрозуміла, що такі вчинки їй не підходять. А якщо потім ти захопишся азартними іграми і т.д. Я думаю, що вона вважає тебе слабохарактерним, який йде під вплив
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DIC (13.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 14:37 #1935466   #32
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

В мене була подібна ситуація. Тільки дівчина тоді лоханулась, а я їй пояснював, що вона зробила помилку. Ще хотів їй пояснити в чому саме її помилка і хто підтолкнув її до цього. Тільки це до неї не дійшло до сих пір...
А ТС дівчина правильно зробила, що пішла. Я і сам жалію, що тоді цю дівчину не лишив швидше. Якби ти їй пояснив що мол зніму гроші з процентами і все, більше не граю. Тепер вона в тобі побачила лоха. І якщо ти зараз не побачив своєї помилки, то ти і потім будеш так само лоханутись на інакших лохотронах. Якщо для дівчини-дурочки на це ще хоть якось можна закрити очі і не давати їй більше великих сум, то для хлопця-мужчини таке є "fatal error".

Цитата:
Допис від Cesar Переглянути допис
куйня якась, вона якась не адекватна, ....
а про то що таке ПММ і як розпоряджатися своїм баблом це твоя справа, а спільною вона може бути вже після весілля
якщо М і Ж живуть разом - це вже сімя зі всіма "атрибутами", крім штампу в паспорті.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 14:54 #1935482   #33
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Ви жили разом! Вона пішла. Куди?
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 17:00 #1935590   #34
jievko
 
Аватар для jievko
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

вона трошки "тарам-пам-пам" , побачиш як виручиш гроші вернеться як миленька ...))
і яке відношення стоуснки маю , до гри в лотерею .... те саме шо грати Лото забаву ....
jievko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 19:39 #1935697   #35
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

такий цікавий у вас хід думок...
всі зациклились на втраті 500 грн і поділлись на 2 табори - одні вважають що чувак крутий перець і скорозаробить на білий мерс (а дівчина не шарить і в нього не вірить), а інші - що чувак лох і тупо спустив бабло в унітаз (а дівчина йому того не попустила).
жінки, взагалі то, куди складніші створіння.
всі знають що МММ - це афера. Вступаючи в неї ти завідомо вважаєш що ти виявишся вдалим аферистом і наживешся на лохах. І є 2 варіанти - або ти таки наживешся на лохах, або сам лохом залишишся.
Всі знають що чесними прибутками в МММ і не пахне.
Дівчина думаю тоже знала. Вот вона і побачила в топікстартері примітивного жадібного афериста. Відповідно прийняла рішення, що не фоче мати справу з людиною з такими моральними якостями.
гіпотеза звичайно. щоб стверждувати - треба близько знати ту дівчину. Але зважаючи на те що вона прирівняла топікстартера до крадія - то це доволі правдоодібно.
Мені особисто хитро зроблені теж не подобаються, і інформація про те що людина бере участь в МММ для мене НЕ ПОЗИТИВНА її характеристика.
switch зараз поза форумом  
Подякували 4:
erazel (15.05.2012), Пантера (08.05.2012), S.H.A.D.E (08.05.2012), Джалка (08.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 21:38 #1935805   #36
DIman
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

який глибокий аналіз
на ділі думаю все значно простіше, кастаті, а шоце автор не відписує, новин хочеться якихось )
DIman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 21:57 #1935825   #37
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Цитата
Допис від DIman Переглянути допис
який глибокий аналіз
на ділі думаю все значно простіше, кастаті, а шоце автор не відписує, новин хочеться якихось )
напевно хеппі- енд : автор ,вклавши 500 гривень, отримав 550 гривень , і дівчина до нього повернулася, бо поняла, шо з ним її майбутнє - в безпеці
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 22:39 #1935887   #38
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Не знаючи тебе і дівчину важко щось сказати, але думаю, що справа, однозначно, не в жадібності дівчини. Якщо для автора 500 грн, не гроші, то думаю і для дівчини втрата такої суми не біда.
Я от уявила, що мій коханий "вступив" в МММ. І мені стало смішно.
Розумієш, люди які звязуються з такими організаціями - специфічні. Тобто, нормальна людина (в моєму розумінні) на таке не піде. Думаю, що саме так подумала твоя дівчина, поплакала, над тією людиною, ким тебе вважала, і пішла від того іншого, якого побачила в тобі.
Дівчині респект. Краще рвати зразу поживому, ніж мучитись потім все життя з "не своєю" людиною.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (13.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 22:40 #1935890   #39
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Слухай а твоя дівчина точно знала що то за така абревіатура МММ? Може вона щось не вірно зрозуміла, це ж все таке бабська логіка? Може вона думала що то якась секта, наприклад та що в парку церкву будувала, а ти її спонсоруєш, чи сигарети LM, а ти їх на 500грн. купив. Нє ну реально не адекватна реакція! Ну просрав 500грн. то що за таке розходитись? Хтось на лотерейні квитки стільки тратить, хтось на ігрових автоматах грає, хтось тюнінгує жигуля від чого швидше їхати не буде, в кожного свої приколи, ніц тут не зробиш...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.05.2012, 22:53 #1935902   #40
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Вступив в МММ - втратив дівчину.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Слухай а твоя дівчина точно знала що то за така абревіатура МММ? Може вона щось не вірно зрозуміла, це ж все таке бабська логіка? Може вона думала що то якась секта, наприклад та що в парку церкву будувала, а ти її спонсоруєш, чи сигарети LM, а ти їх на 500грн. купив. Нє ну реально не адекватна реакція! Ну просрав 500грн. то що за таке розходитись? Хтось на лотерейні квитки стільки тратить, хтось на ігрових автоматах грає, хтось тюнінгує жигуля від чого швидше їхати не буде, в кожного свої приколи, ніц тут не зробиш...
от уяви. приходить твоя дівчина і каже: "я вклала в якесь починання незнайомих людей гроші. вони обіцяли, що скоро мені гроші почнуть вертатись" і тішиться. а ти збоку слухаєш і "рукаліцо"

є різні дівчата. мо сьоні пішла, завтра вернеться. хотіла подумати . або хлопець вічно шось таке чудить, ведеться, от і набридло. тут же не історія всіх стосунків.

і чим мотивувався астор створюючи. нє, щоб піти за тою дурою і пояснити, поговорити, то шукає підтримки тута ну як вклав, то нехай забирає їх і втішить її
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (08.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:54.