Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Оплата за дитсадок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.05.2017, 09:54 #2690901   #141
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Травень наступив. Отримав нову платіжку за повну вартість харчування.
Є якісь чукти про ту "комісію" яка мала дати правову оцінку часткового погашення освіти й менедицини для мешканців м. Тернопіль?
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 13:32 #2691190   #142
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ось тут людина пробує судитися
Досудився? Тепер для всіх буде по 21. Скасовано ті пункти, якими встановлювалась нижча ціна для мешканців Тернополя.



Джерело
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (06.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 13:35 #2691193   #143
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Досудився? Тепер для всіх буде по 21. Скасовано ті пункти, якими встановлювалась нижча ціна для мешканців Тернополя.
Так ніби Надалу колись ставало на заваді якесь там судове рішення.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2017, 08:47 #2691633   #144
Oresta
Учасник
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Це точно.
Oresta зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (24.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2017, 08:38 #2710909   #145
zubrovka
Учасник
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Я трішки повернуся до теми... Розкажіть мені, непонятливій, як відбувається ця оплата. З середини вересня пішли в садок. На сьогодні в сумі 8 днів реально ходили і п'ять тижнів хворіли. Оплатили 294 грн зразу як пішли. Нам зразу говорили, що оплата тільки за харчування. Сьогодні вже кажуть, що маємо борг 80 грн. Дитина за 8 днів наїла на 374 грн???
zubrovka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2017, 09:45 #2710916   #146
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Цитата
Допис від zubrovka Переглянути допис
Я трішки повернуся до теми... Розкажіть мені, непонятливій, як відбувається ця оплата. З середини вересня пішли в садок. На сьогодні в сумі 8 днів реально ходили і п'ять тижнів хворіли. Оплатили 294 грн зразу як пішли. Нам зразу говорили, що оплата тільки за харчування. Сьогодні вже кажуть, що маємо борг 80 грн. Дитина за 8 днів наїла на 374 грн???
З того що було у нас то плата за харчування нараховувалась авансом, а потім від плати за наступний місяць віднімали дні які ви не були у попередньому.
Тобто з логіки вам би мали для прикладу за 22 робочі дні нарахувати = 22*21=462 грн. І вже в слідуючому якщо ви відходили тільки 8, то платіжка була би не за 22, а за 22-(22- тобто за 8 днів і в сумі 8*21=168 грн.
Звідси, висновок борг може дійсно у вас висіти, оскільки система нараховує плату авансом.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2017, 14:03 #2711725   #147
Victor_te
 
Аватар для Victor_te
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

а що це за чутки, про оплату 1200 грн щомісячно, якщо дитина не прописана в м. Тернопіль?
Victor_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2017, 10:15 #2712104   #148
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Цитата:
Допис від Victor_te Переглянути допис
а що це за чутки, про оплату 1200 грн щомісячно, якщо дитина не прописана в м. Тернопіль?
Це напевно про чергове рішення ТМР №7/14/19 від 24.02.2017р. там і про оплату садків, і про про оплату гуртків, і про оплату медичних послуг.
Але на стільки "знаючі підказали" скасовувати такі рішення неефективно, бо тупо приймуть нове, а набагато ефективніше дочекатися коли дадуть на руки документ на оплату і тоді вже конкретно притягувати до відповідальності тих хто на ньому ризикне поставити свій підпис, оскільки багато положень даного акту іде в кардинальний розріз з нормами чинного законодавства, незнання якого не звільняє жодного чиновника від відповідальності. Правда не знаю як садками, бо ми обговорювали конкретно позашкільну освіту, а порядок їх фінансування та оплати послуг чітко визначений нормами ВРУ і КМУ.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Victor_te (10.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2017, 19:22 #2713867   #149
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Хм. Зважаючи на останні рішення ТМР про ущемлення непрописаних, цікаво, а може ТМР висловити недовіру Надалу, як такому, що також не належить до громади?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (25.12.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.12.2017, 13:31 #2716131   #150
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Народ таке питання. Дитина прописана в с. Петриків, я ж прописаний в м.Тернополі. Сказали в садочку що потрібно взяти будинкову книгу + паспорт і піти у відділ освіти (точно незнаю чи так воно називається), щоб дали довідку, що я прописаний в Тернополі, щоб не нараховували великої плати за харчування. Хто брав такі довідки і куди за ними звертатись?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2017, 11:02 #2716307   #151
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Оплата за дитсадок

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Народ таке питання. Дитина прописана в с. Петриків, я ж прописаний в м.Тернополі. Сказали в садочку що потрібно взяти будинкову книгу + паспорт і піти у відділ освіти (точно незнаю чи так воно називається), щоб дали довідку, що я прописаний в Тернополі, щоб не нараховували великої плати за харчування. Хто брав такі довідки і куди за ними звертатись?
Я так розумію, кожен завідюючий садочком придумує самостійно які довідки йому потрібні.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:52.