Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.03.2017, 11:43 #2681449   #1
viteka8
Учасник
Exclamation Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

Audi A8 D3 Quattro 2003
3,7 газ/бензин
260 000 пробіг
Доброго дня, маю проблему з двигуном. Все почалось з того що коли їхав в мене на 2х тис. оборотів почала дьоргатись машина і засвітився чек. Коли заглушив і завів ще раз двигун почав робити добре але за якийсь час проблема повернулас, давав більше газу то на великих оборотах цього не відчувалось. Це як на бензині так і на газу.
Провів ряд виправлень але нічого не допомогло.
- поміняв усі свічки ( попередні були трошки в маслі не сильно але і не зовсім сухі )
- замінив одну катушку запалювання бо сканер показував що не працює
Після цього поїздив трошки і знову все те саме...
Зробив ще раз діагностику, показало помилку по каталізатору...
Звернувся до хлопців які переробляють каталізатори, тобто вибили соти і вставили типу пламєгасітєля.
Після цього вроді би машина їздила добре тільки чек горів, ну це я розумію що це через лямбдазонд бо потрібно ставити обманку...поїздив я десь тиждень добре і знову машину почало трусити, дивні клацання в районі панельки.
Зробив ще раз діагностику то крім каталізатора, вибили помилки по циліндрах що щось неправильно працюють.
Порадили звернутись до електрика і починати все з нього, і йти дальше в глиб двигуна.
---------------------------------------------------
Питання таке, де в Тернополі є хороший електрик який дійсно розуміється на Ауді з такими габаритами?
viteka8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2017, 13:39 #2681464   #2
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

певно я тебе розчарую
але в Тернополі з цим біда
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (10.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2017, 14:25 #2681469   #3
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

Цитата Audi A8 D3 Quattro 2003
3,7 газ/бензин
260 000 пробіг
Доброго дня, маю проблему з двигуном
Цікаво знати скільки їздиш на цій машині?? Коли купив і де?
Чим керувався, коли купляв 3,7 газ/бензин???
На вул. Спортивна (від Універсаму до гаражів) є Автосервіс "Автоелектроніка" можеш туда заїхати. Там тобі скажуть щось, порадять. "У Василя" можеш заїхати спитатися.
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2017, 18:34 #2681512   #4
viteka8
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

@Sasha я вже давно розчарувся)))) але була ще надія))

Додано через 45 секунд
я вже давно розчарувся)))) але була ще надія))

Додано через 3 хвилини
та їзджу вже десь пів року, до цього мав також А8 тільки D2, люблю ті А8 і все)))
купив у польщі,там і живу...тільки вирішив тут її зробити тому що там одна діагностика 1000 грн.
та керувався на свій смак)
та дзвонив яя до василя але там по цій машині трохи слабо розбираються, так і сказали.

Востаннє редагував viteka8: 07.03.2017 о 18:34. Причина: Пізніше додано
viteka8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 11:32 #2681629   #5
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

Цитата
Допис від viteka8 Переглянути допис
@Sasha я вже давно розчарувся)))) але була ще надія))

Додано через 45 секунд
я вже давно розчарувся)))) але була ще надія))

Додано через 3 хвилини

та їзджу вже десь пів року, до цього мав також А8 тільки D2, люблю ті А8 і все)))
купив у польщі,там і живу...тільки вирішив тут її зробити тому що там одна діагностика 1000 грн.
та керувався на свій смак)
та дзвонив яя до василя але там по цій машині трохи слабо розбираються, так і сказали.
спробуй заїхати на Бош сервіс, за газовою заправкою в підгородньому, може там шось зроблять

а де саме ти в польщі?
я тоже дуже люблю Ауді, і сам мав а4 В7, але вот саме через те шо стара машина постійно потребує ремонту, а він в Польщі дуже дорогий, тому я її продав.... тут вигідно їздити тільки на новій машині яка не ломається
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 12:13 #2681641   #6
viteka8
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

Я робив скоріше на Микулинецькій то це не сервіс а якийсь пі...ц народ, не раджу туди їхати бо це не сервіс...хто туди їздив просто міняти масло чи фільтра і пише що це вашє чоткий сервіс то флаг їм в руки ...а в кого дійсно проблеми з авто то туди не їдьте бо це інкубатор інвалідів які тільки то і міють що поміняти масло чи фільтр....хахаха доречі про фільтр як вони мені поміняли...короче міняли мені фільтр воздушний та, що відєднали датчик разпрєдвала і мені напостой на компі помилки піщали...одним словом про бош не хочу слухати...можливо і є якісь норм бош сервіси але точно не на микуленецькій...а по друге пропало бажання користуватись цим сервісим.
viteka8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 12:32 #2681645   #7
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

Цитата
Допис від viteka8 Переглянути допис
Я робив скоріше на Микулинецькій то це не сервіс а якийсь пі...ц народ, не раджу туди їхати бо це не сервіс...хто туди їздив просто міняти масло чи фільтра і пише що це вашє чоткий сервіс то флаг їм в руки ...а в кого дійсно проблеми з авто то туди не їдьте бо це інкубатор інвалідів які тільки то і міють що поміняти масло чи фільтр....хахаха доречі про фільтр як вони мені поміняли...короче міняли мені фільтр воздушний та, що відєднали датчик разпрєдвала і мені напостой на компі помилки піщали...одним словом про бош не хочу слухати...можливо і є якісь норм бош сервіси але точно не на микуленецькій...а по друге пропало бажання користуватись цим сервісим.
на микулинецькій, згідний
але за заправкою на підгородньому можеш спробувати
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 14:11 #2681654   #8
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

всі автолелектрики на Ауді плюються...
я мав А6 2,4 99 р.в.
обслуговувався в "Елеткросервіс" на обїздній на Східному чуть дальше перехрестя Л.Українки (там, де, як по обїздній їхати, то повно велких боксів, замін мастил, монтаж коліс тощо).
але там черга... все по запису. хоча після весни, то на всіх СТО таке.

майстри за 5 років обслуговування казали, що мені крупно повезло, бо я фактично немав проблем з нею в порівннні з іншими власниками Ауді, які до них заїжджали і заїжджають...
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 17:41 #2681672   #9
viteka8
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

чув про них, але там дійсно завжди черга)
треба мабуть у Львів гнати, ато тут толку не буде...або халтура скоріш за все.
viteka8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2017, 13:49 #2681796   #10
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

Думаю, там проблема з блоком керування двигуном. Було подібне на ВАГ, витер налаштування, автокалібровка за 10-20 км вирівняла холостий. Ну і Ауді стабільно на Шкода-VW сервісі обслуговуються в Тернополі.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2017, 11:27 #2681901   #11
Ромер
Типово Відповідь: Де в Тернополі є толковий автоелектрик який спеціалізується на Ауді

09071714327 Володя, толковий електрик, якщо він не поможе то можна ще звернутись до Ігора 0977003500.
Ромер зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:44.