Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Результати опитування: Куди краще поїхати відпочивати цього літа:
Крим 14 11.20%
Одеса (Херсон) 5 4.00%
Турція 36 28.80%
Болгарія 43 34.40%
Єгипет 27 21.60%
Голосували: 125. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Відпочинок на морі за кордоном

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.08.2017, 13:23 #2703137   #121
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

160 на автобані це нормальна швидкість, а спішив бо не всиг би на заброньований номер в Будапешті. Уважніше читати треба.
Ще таке питання. Чи давали завдаток за житло, якщо так, то яким чином? Чи довго стояли в Чопі на кордоні?
SPO зараз поза форумом  
Старий 14.08.2017, 14:05 #2703139   #122
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
160 на автобані це нормальна швидкість, а спішив бо не всиг би на заброньований номер в Будапешті. Уважніше читати треба.
Ще таке питання. Чи давали завдаток за житло, якщо так, то яким чином? Чи довго стояли в Чопі на кордоні?
Читаю я уважно. 160 вночі після довгих годин за кермом через готель, це не нормально.
Ти задаєш дуже смішні питання. Зайди на букінг і побачиш, що є житло з завдатком, а є без. І вибираєш яке хоч.)
Пантера зараз поза форумом  
Старий 14.08.2017, 15:03 #2703147   #123
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата Читаю я уважно. 160 вночі після довгих годин за кермом через готель, це не нормально.
по автобану 160 то вам не наша ненька з горбами, без асфальту, без розмітки і назустріч чиїсь фари сліплять так шо ніхера не видно. автобан то красота для водія. там тваринка чотирьох-нога і дво-нога не вискочить. все загороджено.
leyo зараз поза форумом  
Старий 14.08.2017, 16:39 #2703157   #124
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Поіздили і ми цього року по морях) Не маючи абсолютно ніякого досвіду в самостійній організації закордонного відпочинку, за 3 дні зібралися і рванули до Хорватії. Місце відпочинку вибирали методом "тику" класного пляжу через інтернет) Були в Істрії - це північна частина Хорватіі, кінець червня- початок липня. Температура повітря всередньому 30 градусів, нижче 27 не було. Температура води - 24. Іхали через Угорщину і платними дорогами Хорватії. Є безкоштовні, але це серпантин, вийде довше і важче, бо більше 70, а то й 40км\год не поідеш. Ми такими дорогами додому 100 км проіхали за 3 год. Продукти дорожчі в 3-4 рази тому все що можна везли з собою + хлібопічка ( найдешевший хліб - 35 грн). іЗ Тернополя виіхали в 5 ранку, о 9 були на угорському кордоні, о 20.00 були в Загребі. Там заночували, попередньо орендували студію за 27 євро. Приіхали кинули речі і пішли гуляти Загребом. Дуже затишне місто, чимось нагадує Львів. У них у той день було ще якесь державне свято, у місті були ярмарки, джазові і блюзові концерти під відкритим небом. Зранку прокинулися і поїхали у супермаркет трохи скупитися м'ясними і молочними продуктами, (хоча можна було брати і з собою з України, бо на кордоні ніхто не дивився, так кинули одним оком і все), а також міняли євро на куни (хорватські гроші) на пошті, там найкращий курс. Хоча потім зрозуміли, що найвигідніше розраховуватися українською кредитною карткою, а готівки в кунах мати мало тільки на сувеніри чи покупки на ринку, ну і за житло. Отже, скупившись, десь о 12.00 виіхали з Загреба, а о 14.00 були на місці у с. Штин'ян, що біля м. Пула. Сам Штин'ян це таке собі селище з італійськими будинчками, віллами, які потапають у квітах, оливкових та інжирних деревах, виноградниках. Ми знімали апартаменти на першому поверсі у приватному будинку. Вхід окремий, на вулиці був столик під гронами ківі. Самі апартаменти - це спальня (двоспальне ліжко, ліжко-диван, шафа, телевізор, кондиціонер), кухня )зі всім потрібним, навіть вафельниця була) де теж був диван і ванна. Відпочивали 10 днів, пляжів дуже багато, адже в Хорватії найдовша в Європі берегова лінія Так господарі казали). Людей було мало, о 9.00 ми були перші на пляжі, загалом пляж був зайнятий десь на 1/3. Пляж - біла галька, більша і менша як де, але не пісок. Пісок, кажуть, є на півдні. Усі пляжі безкоштовні, навіть пляжі біля готелів. Їздили самостійно на екскурсії до м. Ровінь і звісно гуляли в Пулі. Подивитися є нащо: і давьноримський колізей, і арки, і храми, які побудовані ще до нашої ери. У Ровінь є собор св. Євфимії, де зберігаються її мощі. Доречі, сам Ровінь дуже нагадує Венецею, своїми вузенькм=ими вуличками, які воходять прямо до моря. Тай сама Істрія дуже італійська, там навіть друга мова - це італійська, хоча ми обходилися англійською. По дорозі додому вже ніде не ночували. Виїжджали о 6.00, заїхали лише у Будапешт, лишили машину на платній парковці на 4,5 годин. Погуляли по Будапешту, попили кави і перекусили у KFC і поіхали додому. На українському кордоні були о 21.00, проходили його годину.
На все про все потратили 800 євро + 1000 зелена карта на місяць ( продукти куплені в Україні теж входять у цю вартість ). Відпочинком більш як задоволені

Додано через 27 хвилин
Пула





Додано через 9 хвилин
Ровінь






Додано через 10 хвилин
Море


Востаннє редагував Jane Doe: 14.08.2017 о 16:39. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 14.08.2017, 22:21 #2703206   #125
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Кошмар, як переборщив. От як можна спокійно десь їхати, якщо такі вічно десь не встигають: то на відпочинок, то в суд.
Ти вопше нормальна? Бачу любиш гімна на вентилятор підкидати
Тема про відпочинок
Я так розумію слово автобан для тебе нове. Завчи і прочитай, що це таке
Надалі попрошу не писати своі недолугі коментарі і не портити людям спілкування

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
160 на автобані це нормальна швидкість, а спішив бо не всиг би на заброньований номер в Будапешті. Уважніше читати треба.
Ще таке питання. Чи давали завдаток за житло, якщо так, то яким чином? Чи довго стояли в Чопі на кордоні?
Не давали. Забронювали без бо думали, може там ще щось знайдемо. Букінг хоче номер картки щоб зразу бабки зняти, за умови, що бронюєш менш як за 30 днів
Я маю карточку на якій 100грн, іі і вказав ))
Я іхав не через Чоп а через Берегове. Украінська сторона десь 15хв, угорська так само
Машина в мене на мамі, то я собі зробив генералку
І звісно митник запитав за неі, з гадією в голосі, що я іі не маю
Я кажу звісно маю, я ж юрист. Ви думаєте чого машина на мамі )))
Він довго ржав і швидко пропустив

Востаннє редагував paravozz: 14.08.2017 о 22:25. Причина: Пізніше додано
paravozz зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 12:32 #2703269   #126
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Відпочинком більш як задоволені


Пула
О, ми 2 роки тому відпочивали в Пулі. Дуже гарне містечко. Там є острів, куди не пропускають машини і він весь покритий дикими зарослями інжиру (наїдалися від пуза) і навколо різні пляжі. "Дикішого" відпочинку в мене ще не було.
Але ви вже як так далеко заїхали, треба було і в Італію заскочити. Ми по дорозі назад подивилися Верону, Венецію (ночували в готелі переробленому з старого монастиря), потім Будапешт і ще пару містечок по дорозі.
Я як десь далеко їду, то стараюся дорогу використати по повному. В нас дорога туди і назад це ще 2 пригоди. Таке собі 3в1 виходить. Не розумію, чого всі так додому женуть, ніби рекорди встановлюють.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (15.08.2017), Джалка (15.08.2017)
Старий 15.08.2017, 12:49 #2703271   #127
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
О, ми 2 роки тому відпочивали в Пулі. Дуже гарне містечко. Там є острів, куди не пропускають машини і він весь покритий дикими зарослями інжиру (наїдалися від пуза) і навколо різні пляжі. "Дикішого" відпочинку в мене ще не було.
Але ви вже як так далеко заїхали, треба було і в Італію заскочити. Ми по дорозі назад подивилися Верону, Венецію (ночували в готелі переробленому з старого монастиря), потім Будапешт і ще пару містечок по дорозі.
Я як десь далеко їду, то стараюся дорогу використати по повному. В нас дорога туди і назад це ще 2 пригоди. Таке собі 3в1 виходить. Не розумію, чого всі так додому женуть, ніби рекорди встановлюють.
Це було вже поза нашим бюджетом

Додано через 56 секунд
Острови? Ти мабуть про Бріоні

Востаннє редагував Jane Doe: 15.08.2017 о 12:49. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 13:34 #2703278   #128
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Це було вже поза нашим бюджетом

Додано через 56 секунд
Острови? Ти мабуть про Бріоні
Та ні, Пула. Це скоріше півострів, який зєднаний з Пулою перешийком.
А на рахунок бюджету, то якраз я і економила: як порахувала скільки пішло на дорогу, то ще 100$ показалося не багато, бо якщо спеціально в Італію їхати то набагато більше треба.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 13:39 #2703279   #129
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Та ні, Пула. Це скоріше півострів, який зєднаний з Пулою перешийком.
А на рахунок бюджету, то якраз я і економила: як порахувала скільки пішло на дорогу, то ще 100$ показалося не багато, бо якщо спеціально в Італію їхати то набагато більше треба.
Ми після того ще на Шацьких були, ну і плюс ДН в 6 похресників, так що ті 100$ нам дуже були потрібні. Та й на перший раз нам вистачило і Загреба, і Будапешта. Правда в Будапешт треба буде ще заїхати колись)
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 15:18 #2703289   #130
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Правда в Будапешт треба буде ще заїхати колись)
В мене з Будапештом не складається ніяк. Надцять разів проїжджала через центр і бачила з вікна авто - супер, аж подих щоразу перехоплює від величі. А тричі жила там пару днів, гуляла, і взимку і літом і з дітьми і без - і ну ніяк не лягає мені при ближчому контакті. Як зачарований.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 22:01 #2703329   #131
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
В мене з Будапештом не складається ніяк. Надцять разів проїжджала через центр і бачила з вікна авто - супер, аж подих щоразу перехоплює від величі. А тричі жила там пару днів, гуляла, і взимку і літом і з дітьми і без - і ну ніяк не лягає мені при ближчому контакті. Як зачарований.
Нічого окрім "величний" про Будапешт поки сказати не можу, тому й треба буде ще вернутися. Загреб мені однозначно більше сподобався, більш затишний, спокійний, якийсь "мій". Можливо тому що там зупинялися і мали змогу відчути його і вдень, і вночі. Не знаю...
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 23.08.2017, 09:02 #2704149   #132
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Не зміг не поїхати в хіт цього року - Албанію. Тим більше, що до кордону було 15км.
Дуже розчарувався. Написав в ФБ, тому дам лінк на пост
https://www.facebook.com/profile.php...&ref=bookmarks
А можна таки поцікавитись, що саме розчарувало в Албанії? І де саме Ви були в Албанії?
Просто цього року проїхав Грецію, Албанію, Чорногорію і Хорватію. Сказати чесно - саме шикарне море було саме в Албанії. Але ми були на так званій "Албанській Рів'єрі" (південна частина між Вльорою і Ксамілом). Це Іонічне море. Знімали прекрасні апартаменти в Ксамілі, по 20 евро за добу. Ціни просто смішні, особливо на морепродукти (свіжайші). Везти з собою туди харчі взагалі не бачу резону. Порція баранини на 700 грам в ресторані з овочами та картоплею обходиться приблизно 250 грн. Цього нам вистачало на 2-х дорослих + дитину. Тому що порція була більше заявлених 700 грам. Мідії - 80 грн./кг; великі, свіжі креветки - 120 грн./кг; риба дорада - 200 грн./кг. Кавун в червні місяці був по 3 грн./кг. Нектарини - 12 грн./кг. Ціни в магазинах дешевші, чим в нас.
Якщо Ви їхали з Чорногорії, то заїжджали на північ Албанії, там Адріатичне море, більше мусульманського населення і більш грязно.

Додано через 5 хвилин
Плюс в Чорногорії повсюду "руссо-турісто". Це як Мекка для них. Ми відпочивали в Бока-Которскій затоці, то було таке враження ніби вийшов на берег "Москва-рєкі". В Албанії я за весь час бачив лише одне авто з россійскими номерами. Зато українців було чимало.

Востаннє редагував Bloomer: 23.08.2017 о 09:02. Причина: Пізніше додано
Bloomer зараз поза форумом  
Подякували 4:
Пантера (23.08.2017), Ingenue (18.01.2018), SPO (23.08.2017), [Romanio] (23.08.2017)
Старий 23.08.2017, 14:12 #2704176   #133
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Знайомі приїхали позавчора з Албанії, то просто в захваті. Перед тим завжди відпочивали в Болгарії, то кажуть Албанія набагато краща. Вони були трохи на одному морі, трохи на іншому і там і там все дуже сподобалось. Кажуть, що все дешеве, нове, привітне і головне МОРЕ!
Пантера зараз поза форумом  
Старий 23.08.2017, 16:52 #2704223   #134
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Знайомі приїхали позавчора з Албанії, то просто в захваті. Перед тим завжди відпочивали в Болгарії, то кажуть Албанія набагато краща. Вони були трохи на одному морі, трохи на іншому і там і там все дуже сподобалось. Кажуть, що все дешеве, нове, привітне і головне МОРЕ!
Тому я не розумію людей, які заїхали в найближче місто після кордону з Чорногорією і на базі цього зробили висновки про те, що Албанія - галіма країна. Це не стосується конкретно попереднього автора. Це загальна тенденція на ВСІХ форумах, в звітах людей, які відпочиваючи в Чорногорії на день їздили в Албанію. Я проїхав всі Балкани вздовж берегової лінії і можу з впевненістю сказати, що наступного року тільки Албанія. Прикріплю декілька фоток, хоча якість неважна, бо з телефону. Плюс одне фото з мережі пляжу, в 5 хв. їзди від Ксаміла, на який ми приїжджали. Море шикарне, і що саме головне - мало людей на пляжах. Коли переїхали з Албанії в Чорногорію, то було важко привикнути до великої кількості людей, навіть на диких пляжах.













Bloomer зараз поза форумом  
Подякували 6:
Пантера (24.08.2017), Ingenue (18.01.2018), MrDem (24.08.2017), Romko_7 (23.08.2017), tapac_ko (23.08.2017), Джалка (26.08.2017)
Старий 28.08.2017, 17:50 #2704730   #135
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від Bloomer Переглянути допис
А можна таки поцікавитись, що саме розчарувало в Албанії? І де саме Ви були в Албанії?
Просто цього року проїхав Грецію, Албанію, Чорногорію і Хорватію. Сказати чесно - саме шикарне море було саме в Албанії. Але ми були на так званій "Албанській Рів'єрі" (південна частина між Вльорою і Ксамілом). Це Іонічне море. Знімали прекрасні апартаменти в Ксамілі, по 20 евро за добу. Ціни просто смішні, особливо на морепродукти (свіжайші). Везти з собою туди харчі взагалі не бачу резону. Порція баранини на 700 грам в ресторані з овочами та картоплею обходиться приблизно 250 грн. Цього нам вистачало на 2-х дорослих + дитину. Тому що порція була більше заявлених 700 грам. Мідії - 80 грн./кг; великі, свіжі креветки - 120 грн./кг; риба дорада - 200 грн./кг. Кавун в червні місяці був по 3 грн./кг. Нектарини - 12 грн./кг. Ціни в магазинах дешевші, чим в нас.
Якщо Ви їхали з Чорногорії, то заїжджали на північ Албанії, там Адріатичне море, більше мусульманського населення і більш грязно.

Додано через 5 хвилин
Плюс в Чорногорії повсюду "руссо-турісто". Це як Мекка для них. Ми відпочивали в Бока-Которскій затоці, то було таке враження ніби вийшов на берег "Москва-рєкі". В Албанії я за весь час бачив лише одне авто з россійскими номерами. Зато українців було чимало.
Дуррес. Вроді так. В інтернетах пишуть, що одне з трьох курортних міст. Дуже бідно і дуже брудне море.
За славнозвісну рів'єру я чув, але надто вже вона була далеко. Глянув на фото, та ж Хорватія чи Чорногрія. Я багато по морях не був. Був в затоці, в Криму, в Анапі і в Дубаї. В Болгарії не був, але судячи з того, що я бачив - та ж Затока. Балкани всі однакові, бо однакове море і берегова лінія. Там де вже ближче Греція, там інше море і відповідно, воно буде ще інакшим. В еміратах взагалі океан і піски. Не цікаво ні разу.
Албанія дешева бо по перше не в Євросоюзі, по друге тільки виходить на ринок. Хоча якоїсь суттєвої різниці з цінами в тій же Чорногорії, я не побачив. А поїхав спеціально, щоб закупитись. І спеціально ходив по супермаркетах базарчиках ітд. Персики вроді біли дешевші ніж в Чорногорії.
От Хорватія дорога, тут не поспориш.
Я їхав зі сторони Чорногорії, бо ж там і відпочивав. також проїхав всю берегову лінію Чорногрії і Хорватії. Різниця в тому, щов Хорватії є острови. Море і пейзажі однакові. Котор мені не дуже сподобався. Я не люблю всіляких заток лиманів та інших закритих водойм. Крім того, дійсно, сама найбільша концентрація росіян була саме в Которі. Не знаю. Може через порт і наявність круїзних лайнерів. Там де був я, бачив за тиждень від сили 10 машин з російськими номерами. Російську мову чув ще рідше.
На другий рік планую знову в Чорногорію, але вже хоча б на 2 тижні.

Востаннє редагував paravozz: 28.08.2017 о 17:58.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (29.08.2017)
Старий 29.08.2017, 23:57 #2704861   #136
Kruzo
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Очень красивые фотографии! Снова захотелось на море....
Kruzo зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (30.08.2017)
Старий 30.08.2017, 11:21 #2704884   #137
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Дуррес. Вроді так. В інтернетах пишуть, що одне з трьох курортних міст. Дуже бідно і дуже брудне море.
За славнозвісну рів'єру я чув, але надто вже вона була далеко. Глянув на фото, та ж Хорватія чи Чорногрія. Я багато по морях не був. Був в затоці, в Криму, в Анапі і в Дубаї. В Болгарії не був, але судячи з того, що я бачив - та ж Затока. Балкани всі однакові, бо однакове море і берегова лінія. Там де вже ближче Греція, там інше море і відповідно, воно буде ще інакшим. В еміратах взагалі океан і піски. Не цікаво ні разу.
Албанія дешева бо по перше не в Євросоюзі, по друге тільки виходить на ринок. Хоча якоїсь суттєвої різниці з цінами в тій же Чорногорії, я не побачив. А поїхав спеціально, щоб закупитись. І спеціально ходив по супермаркетах базарчиках ітд. Персики вроді біли дешевші ніж в Чорногорії.
От Хорватія дорога, тут не поспориш.
Я їхав зі сторони Чорногорії, бо ж там і відпочивав. також проїхав всю берегову лінію Чорногрії і Хорватії. Різниця в тому, щов Хорватії є острови. Море і пейзажі однакові. Котор мені не дуже сподобався. Я не люблю всіляких заток лиманів та інших закритих водойм. Крім того, дійсно, сама найбільша концентрація росіян була саме в Которі. Не знаю. Може через порт і наявність круїзних лайнерів. Там де був я, бачив за тиждень від сили 10 машин з російськими номерами. Російську мову чув ще рідше.
На другий рік планую знову в Чорногорію, але вже хоча б на 2 тижні.
Саме так. Дуррес - це так як наша Одеса. Більш портове місто, чим курортне. Там справді досить грязно. Не рекомендую його для ознайомлення з Албанією. Спортяться враження про країну, однозначно. Хоча, багатьом подобається. На рахунок Болгарії. Я б не порівнював її з Затокою. Море схоже, так, але в плані сервісу і цін Болгарія знатно випереджує Затоку. В Еміратах не був і не хочу. Розкальонне повітря і тупо пісок/вода. Не моє однозначно.
На рахунок дешевше, то можу сказати, що Чорногорія також не входить до Євросоюзу, але морепродукти і фрукти в них значно дорожчі, ніж в Албанії. Не говорячи вже про ресторани. В Албанії похід в ресторан/кафе обійдеться дешевше, ніж в Тернополі. Тим більше, якщо Ви були в Дурресі, то там ціни на порядок вищі, ніж на півдні Албанії.
Так, країна тільки виходить на ринок, і насправді - це чудово. Це саме той час, коли потрібно туди їхати. Албанці не розбалувані туристами, не стараються намахати, чи втюхати вам якусь шнягу. Пропозиція в рази перевищує попит, що робить ціни реально смішними. Людей на пляжах набагато менше, ніж в Чорногорії, і в цьому дуже суттєва різниця.
Хорватія для мене взагалі закрита тема - навіть в Італії дешевше відпочивати.
Bloomer зараз поза форумом  
Старий 30.08.2017, 16:16 #2704929   #138
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Цитата На рахунок Болгарії. Я б не порівнював її з Затокою. Море схоже, так, але в плані сервісу і цін Болгарія знатно випереджує Затоку.
Я мав на увазі саме море. Сервіс там кращий, тому туди і їздять

Цитата На рахунок дешевше, то можу сказати, що Чорногорія також не входить до Євросоюзу, але морепродукти і фрукти в них значно дорожчі, ніж в Албанії. Не говорячи вже про ресторани. В Албанії похід в ресторан/кафе обійдеться дешевше, ніж в Тернополі. Тим більше, якщо Ви були в Дурресі, то там ціни на порядок вищі, ніж на півдні Албанії.
На скільки?
paravozz зараз поза форумом  
Старий 31.08.2017, 07:03 #2704965   #139
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Наскільки дешевше в Албанії, ніж в Чорногорії? Можу сказати по цінам в Бока-Которській затоці. Ми жили в серба, і він спеціально привів мене до пацанів, в яких мало би бути дешевше і дуже свіжо, оскільки вони ловлять і одразу продають. Дорада в них коштувала 12 євро за кг, креветки - 18 євро. В Албанії дорадо - 800-900 лек/кг. Це приблизно 5,5-6 євро. Креветки - 500 лек/кг. (3,5 євро). Можливо десь в не такому курортному місті було б дешевше, але не думаю, що набагато. Тим більше, в Албанії ми були в курортних містах, тому в селах думаю також буде дешевше. Фрукти в Албанії дешевше десь в половину, а то і більше. Точних цін сказати не можу, так як ми мали запаси с собою албанських і далі вже не купляли.

Якщо говорити конкретно про Албанію, то з власних спостережень в Дурресі було приблизно на процентів 15-20 дорожче, чим в Саранді чи в Ксамілі. В принципі, це легко пояснюється. Основна масса туристів (особливо з Росії і України) відпочивають саме в Дурресі. В Албанії аеропорт тільки в Тірані, яка в 35 км. від Дурреса. А от до Саранди треба проїхати ще 300 км., частина з яких досить нехілий серпантин, навіть якщо їхати через Джирокастру. А з транспортним сполученням в Албанії поки що біда чорна. Тому на півдні людей меньше, і це в основному греки, італійці (які паромом добираються) і самі албанці.
Bloomer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (04.09.2017)
Старий 31.08.2017, 08:50 #2704969   #140
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

А дороги там в якому стані???
SPO зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:18.