Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.11.2012, 10:10 #2070909   #101
Vov4yk
Типово Хочу підключити інтернет у Великих Гаях. Вибираю між ОГО і Бітером. щоб ви порадили?

хочу підключити інтернет у Великих Гаях. Вибираю між ОГО і Бітером. щоб ви порадили?
Vov4yk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 10:18 #2070916   #102
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: який провайдер кращий

Бітер однозначно.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 19:53 #2071236   #103
docsergiy
Учасник
 
Аватар для docsergiy
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет у Великих Гаях. Вибираю між ОГО і Бітером. щоб ви порадили?

Біттернет, однозначно
docsergiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2012, 15:56 #2082570   #104
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

А який провайдер дає свої послуги по селах? На вибори ставили той радіо інтернет. А зараз є можливість до нього підключатися. Підключення 1200грн, ну і в місяць ,ніби по 100. Якшо хтось детальніше знає підкажіть будь ласка, дуже треба, до завтра.
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 20:14 #2112532   #105
bombetel
Учасник
 
Аватар для bombetel
Типово Який інтернет підключити?

Народ!!
Порадьте який провайдер зараз нормальний?
хочеться хороший інтернет в районі 10мб...
Скажіть яка кантора зараз нормальна?
bombetel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 20:34 #2112554   #106
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Цитата:
Допис від bombetel Переглянути допис
Скажіть яка кантора зараз нормальна?
В мене Ternet,не жаліюсь.http://ternet.com.ua/
7мегабіт за 50грн.

По питаннях підключення і вибору провайдера є багато тем.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 20:36 #2112557   #107
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

1.Київстар. (шукайте по вашій адресі можливе підключення http://www.kyivstar.ua/mm/home_internet/connection/hi/ ), якщо немає можливості підключити тоді наступний варіант
2.Укртелеком ОГО.

Єдин варіанти які варто розглядати як на мою думку.
Іншими не користувався сказати не можу...але жалітись мені поки немає чому.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 20:56 #2112576   #108
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

А я рекомендую Колумбус! Понад 5 років з ними, мікрорайон Дружба - проблем ніяких! Укртелеком не рекомендую, дуже в них все довго і повільно. Хоча, якщо інтернет потрібно просто для серфінгу - то можна підключати.
espert зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 21:29 #2112608   #109
xpps
 
Аватар для xpps
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Мав колись ОГО (укртелеком): мінуси-відносно дорогий, тривалий термін підключення; плюси-стабільний інтернет.
Потім був Тернет: мінуси - часто були відключення без жодного попередження, в кінці мого перебування на ньому тиждень часу не було інтернет-звязку проблему довго шукали, аж поки на даху не перекинули кабелі після численних звернень; плюси - оплата в терміналах 24нонстоп без комісії
Зараз сиджу на Київстарі: мінусів поки не було; плюси - стабільний звязок, швидкість підключення абонента
Наразі рекомедую Київстар
xpps зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 21:40 #2112618   #110
bombetel
Учасник
 
Аватар для bombetel
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

ну а якшо обирати між укртелекомом і колумбусом ??
просто знаю шо в укртелекому роутер за 1 грн)
bombetel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 23:06 #2112702   #111
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Цитата:
Допис від bombetel Переглянути допис
ну а якшо обирати між укртелекомом і колумбусом ??
просто знаю шо в укртелекому роутер за 1 грн)
В київстарі тоже роутер задурно виходить через 10 місяців...

Звичайно що Езернет краще ніж АДСЛ. Взагалі радив би підключати ОГО тільки там де немає іншого вибору і не вестись на їх модеми, бо потім ти до них привязаний і неможеш відключити інернет поки не вийде термін договору...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 07:14 #2112788   #112
HappyVendor
Активний учасник
 
Аватар для HappyVendor
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

У мене ОДЕКО. За останні 2 роки перебоїв не було. Є непогана підтримка.
HappyVendor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 08:43 #2112815   #113
Guerilla
Старожил
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

шо ви пьяні чи шо ?.. шо таке радите хлопцю!
1. лідер однозначно КИЇВСТАР! перші впровадили оптоволокно, найкраща тех.підтримка і стабільність. конкурентів немає.
2. 2 місце швидше всього бітер. те ж саме оптоволокно, але тех підтримка цілий день калатає калатушки десь в туалетах чи шо... кароче не працюють майже. проте інтернет швидкий.
3. одеко(ділайнс минулий) ака ВОЛЯ. стоїть в мене. нет пропадав незнаю коли останній раз(просто не памятаю) тех підтримка могла би бути і краща, але і та згодиться, всеодно краща ніж в бітері) а вже дальше можна вписувати всякі колумбуси і укртелекоми. хочу зауважити шо такі "провайдери" як тернет, алясканет, бамнет ше шо там є... канада лан і тд - взагалі не вважати за провайдери. це однозначно - дірьмо. якшо хтось не згідний - обгрунтую.

Додано через 2 хвилини
п.с. хочу сказати шо у самого стояв телеком, бітер, ну а зараз вже ВОЛЯ(ділайнс-одеко)

Востаннє редагував Guerilla: 11.01.2013 о 08:43. Причина: Пізніше додано
Guerilla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 09:59 #2112861   #114
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Цитата
Допис від Guerilla Переглянути допис
хочу зауважити шо такі "провайдери" як тернет, алясканет, бамнет ше шо там є... канада лан і тд - взагалі не вважати за провайдери. це однозначно - дірьмо. якшо хтось не згідний - обгрунтую.
Тут, мабуть, варто ставити імхо, або, обгрунтувати, бо зараз знайдеться 100500 дописувачів, які скажуть, що в них все прекрасно і вони повністю задоволені тими провайдерами.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 18:46 #2113245   #115
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Цитата
Допис від Guerilla Переглянути допис
шо ви пьяні чи шо ?.. шо таке радите хлопцю!
1. лідер однозначно КИЇВСТАР! перші впровадили оптоволокно, найкраща тех.підтримка і стабільність. конкурентів немає.
2. 2 місце швидше всього бітер. те ж саме оптоволокно, але тех підтримка цілий день калатає калатушки десь в туалетах чи шо... кароче не працюють майже. проте інтернет швидкий.
3. одеко(ділайнс минулий) ака ВОЛЯ. стоїть в мене. нет пропадав незнаю коли останній раз(просто не памятаю) тех підтримка могла би бути і краща, але і та згодиться, всеодно краща ніж в бітері) а вже дальше можна вписувати всякі колумбуси і укртелекоми. хочу зауважити шо такі "провайдери" як тернет, алясканет, бамнет ше шо там є... канада лан і тд - взагалі не вважати за провайдери. це однозначно - дірьмо. якшо хтось не згідний - обгрунтую.

Додано через 2 хвилини
п.с. хочу сказати шо у самого стояв телеком, бітер, ну а зараз вже ВОЛЯ(ділайнс-одеко)
Вибачте, али ви ідіот.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 19:49 #2113289   #116
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Цитата
Допис від Guerilla Переглянути допис
хочу зауважити шо такі "провайдери" як тернет, алясканет, бамнет ше шо там є... канада лан і тд - взагалі не вважати за провайдери. це однозначно - дірьмо. якшо хтось не згідний - обгрунтую.
Обгрунтуй.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2013, 19:37 #2119716   #117
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Який інтернет підключити?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
В мене Ternet,не жаліюсь.http://ternet.com.ua/
7мегабіт за 50грн.

По питаннях підключення і вибору провайдера є багато тем.
7біт реально є ? скільки аплоад ? як пінги ? якщо на вихідних пропав нет (як вже писла неоднократно) фг хто вирішить цю проблему аж до понеділка ?

п.с. я подав заявку на підключення ще у середині жовтня. Ніяких дзвінків або спроб звязатися зі мною з пирводу цього не було. А дзвонити клянчити/нити я не буду. Тому поки , що сиджу на ОГО. З мінусів пінг не влаштовують і є деякі проблеми з обривами хєднання (лінія місцями пропадає) ,але прокладу оптику від коробки розподільної і затуханя зменшаться думаю після того обривів не повинно бути.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2013, 20:43 #2120622   #118
malysh
Учасник
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Хочу підключити інтернет у Великих гаях, які провайдери є в цьому районі(крім ОГО! ) ?
malysh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2013, 21:46 #2121750   #119
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

Цитата
Допис від malysh Переглянути допис
Хочу підключити інтернет у Великих гаях, які провайдери є в цьому районі(крім ОГО! ) ?
Більше ніяких.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 10:12 #2127872   #120
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Хочу підключити інтернет на %streetname%, які провайдери є в цьому районі?

які ще провайдери окрім Укретелкому і Тернету є в районі старого парку ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:13.