Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Бізнес курси в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.12.2009, 17:42 #1152567   #1
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Бізнес курси в Тернополі

Зацікавило таке питання чи є в нас в Тернополі така річ як бізнес, фінансові(в тч бухгалтерські) курси (школи). Цікаво знати хто проводить таке навчання (ВИШі чи приватні структури). Можливо хтось стикався/вчився. може поділитись враженнями. Чому вчать, яка подача матерьялу, який ефект від навчання.
Так само думаю буде цікаво причипити сюда дистанціїне бізнес навчання. хтось стикався з подібним ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2009, 18:02 #1152586   #2
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

Таке, як правило, є при центрах зайнятості http://www.dcz.gov.ua/ter/control/uk...&cat_id=366755
тут, як правило, навчання за рахунок центру при умові, що людина стоїть на обліку, але все одно потрібно дзвонити і уточняти
або й за іншими адресами, наприклад
http://business-center.com.ua/
та їм подібні. Зараз кінець року, тому краще дзвонити і перепитати щодо цін.
sets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2009, 18:17 #1152609   #3
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

Цитата:
Допис від sets Переглянути допис
Таке, як правило, є при центрах зайнятості http://www.dcz.gov.ua/ter/control/uk...&cat_id=366755
тут, як правило, навчання за рахунок центру при умові, що людина стоїть на обліку, але все одно потрібно дзвонити і уточняти
або й за іншими адресами, наприклад
http://business-center.com.ua/
та їм подібні. Зараз кінець року, тому краще дзвонити і перепитати щодо цін.
про центри зайнятості знаю. але іх якість викликає сумнів.
власне цікаві альтернативи. наприклад інст. післядипломної освіти або курси і тп при при ВИШАХ. можливо при бізнес которах місцевих.
цікаво навіть більше чи таке явище взагалі існує.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2010, 15:19 #1471713   #4
Kikolo
Guest
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

Привіт! Зараз навчаюся на курсах бухгалтерського обліку в "Бізнес -Центрі", який знаходиться на Київській 11. Дуже задоволена. Плюс у тому, що дуже доступне викладання, надається весь роздатковий матеріал, при завершенні сертифікат. Доречі, кращим студентам при завершенні курсів знаходять роботу. Щасти!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2010, 15:27 #1471722   #5
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

Цитата
Допис від Kikolo Переглянути допис
Привіт! Зараз навчаюся на курсах бухгалтерського обліку в "Бізнес -Центрі", який знаходиться на Київській 11. Дуже задоволена. Плюс у тому, що дуже доступне викладання, надається весь роздатковий матеріал, при завершенні сертифікат. Доречі, кращим студентам при завершенні курсів знаходять роботу. Щасти!!!
шось це нагадує прості бухгалтерські курси 1С, після яких дають ламінований дипломчик якого тупо-тупо нікому не потрібно
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2010, 16:09 #1471742   #6
Kikolo
Guest
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

На цих курсах я вчу власне облік: бухгалтерський і податковий. а про таке я тоже чула що за 2 тижні навчають всього (і б\о і 1С). І, до речі, весь курс триває 2 місяці.

Востаннє редагував Kikolo: 14.10.2010 о 16:20.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2010, 01:10 #1472085   #7
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

Цитата
Допис від Kikolo Переглянути допис
Привіт! Зараз навчаюся на курсах бухгалтерського обліку в "Бізнес -Центрі", який знаходиться на Київській 11. Дуже задоволена. Плюс у тому, що дуже доступне викладання, надається весь роздатковий матеріал, при завершенні сертифікат. Доречі, кращим студентам при завершенні курсів знаходять роботу. Щасти!!!
"Бізнес центр" перелогінтесь.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2015, 09:56 #2528346   #8
Flayr
 
Аватар для Flayr
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

добрий день. з'явилася потреба в курсах 1С v.8.
хто що може порадити?
Flayr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2015, 20:43 #2528533   #9
MagicSoft
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

http://voloshyn.com.ua/pages/CSN/csn-bo8.php
MagicSoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2020, 18:19 #2774477   #10
valeriiav
Banned
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

Нещодавно теж зацікавилась цим питанням. На жаль уже давно закінчились мої студентські роки, але я стараюсь продовжувати розвиватись і покращувати свої професійні якості. Час від часу проходжу онлайн-курси на платформі https://l-a-b-a.com/ де викладають справжні фахівці!

Востаннє редагував valeriiav: 20.02.2020 о 08:42.
valeriiav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2020, 08:16 #2774491   #11
tyzz
 
Аватар для tyzz
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

Немає у Нас нічого нормального!Якщо хочеш дійсно чогось навчитиь, то треба їхати мінімум до Львова або Києва!
tyzz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2021, 09:55 #2787515   #12
Nolann
Учасник
Типово Відповідь: Бізнес курси в Тернополі

Не можу з вами погодитись. На сьогодні є досить багато якісних онлайн курсів, де можна отримати якісні знання та відразу застосувати їх на практиці
Nolann зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:49.